• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji - Import eksport

 1. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Ramirex - Plásticos de Águeda, Lda., to portugalska firma z 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych, specjalizująca się zarówno w standardowych pozycjach katalogowych, jak i ekskluzywnych częściach specyficznych dla klienta. Nasza szeroka gama pozycji katalogowych obejmuje akcesoria meblowe (takie jak nogi do sof, niestandardowe drzwi roletowe, bloki i blaty), a także artykuły kreślarskie i biurowe (w tym prostokąty, linijki, kątomierze, papierowe tace, uchwyty na napoje, długopisy i pojemniki na czasopisma) oraz materiały uszczelniające (takie jak zamknięcia i nasadki). Ponadto produkujemy specyficzne i ekskluzywne części techniczne dla różnych branż (takie jak urządzenia chłodzące, elektryczne panele sterowania i różne urządzenia telekomunikacyjne), zapewniając zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne usługi projektowania i rozwoju, aby spełnić specyficzne potrzeby każdego klienta. Dzięki wyspecjalizowanemu i dynamicznemu zespołowi technicznemu posiadamy rozległą wiedzę w zakresie produkcji części formowanych wtryskowo z tworzyw sztucznych. Nieustannie inwestujemy w innowacje i staramy się oferować doskonały stosunek jakości do ceny w połączeniu z terminami dostaw spełniającymi wymagania naszych klientów. Jesteśmy gotowi opracować niestandardowe rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb i zawsze służymy pomocą.

 2. OMIPA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Kompletne linie do wytłaczania płyt, taśm, folii, profili o strukturze komórkowej, tworzyw sztucznych, walory optyczne, płyta uniwersalna. Rodzinna firma zatrudnia 140 pradowników i odpowada na potrzeby rynku międzynarodowego profesjonalnie i kompetentnie. Od powstania projektu po obsługę posprzedażną Omipa oferuje swoim klientom na całym świecie pomoc techniczną i wiedzę fachową niezbędnąm, aby sprostać wymaganiom rynku.

 3. ME.RO. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Me.Ro. produkuje systemy do obróbki powierzchniowej (obróbka koronowa, obróbka plazmowa) i indukcyjne systemy uszczelniające (cap sealing). System obróbki plazmowej sprawia, że folia z tworzywa sztucznego nadaje się do drukowania i walcowania. System obróbki plazmowej ma, w przypadku niektórych materiałów, szczególne zalety w porównaniu z obróbką koronową. System „cap sealing” jest stosowany w przemyśle rozlewniczym i służy do szczelnego zamykania pojemników po ich napełnieniu.

 4. HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Kabelsketal, Niemcy.

 5. BENKER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BENKER GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Dietenhofen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Windischeschenbach, Niemcy.

 2. MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Reichshof, Niemcy.

 3. GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Freudenberg, Niemcy.

 4. HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Kirchheim Unter Teck, Niemcy.

 5. MEISTERPLAST AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MEISTERPLAST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Etziken, Szwajcaria.

 1. BRUNO EUGSTER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRUNO EUGSTER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Au Sg, Szwajcaria.

 2. GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Theresienfeld, Austria.

 1. DROBEK AUTOVENT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DROBEK AUTOVENT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Iphofen, Niemcy.

 2. KNIPP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KNIPP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 3. SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Klingenberg, Niemcy.

 4. LEHNER ELECTRONICS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LEHNER ELECTRONICS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Großhöflein, Austria.

 5. SCHUPPERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUPPERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Offenbach/queich, Niemcy.

 6. HEINZ GERO DUHME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINZ GERO DUHME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 7. L-TECH AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma L-TECH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Jona, Szwajcaria.

 8. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 1. MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Battenberg, Niemcy.

 2. KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Lübbecke, Niemcy.

 3. TTPH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TTPH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Inzersdorf, Austria.

 4. PERIFERI SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PERIFERI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, automatyzacja maszyn przemysłowych, Wydmuchiwane części samochodowe z tworzyw sztucznych, montaż maszyn przemysłowych, przetwórstwo tworzyw sztucznych, elementy techniczne z tworzyw sztucznych, i Części plastikowe do przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Woustviller, Francja.

 5. FRIMO GROUP GMBH

  Niemcy

  Grupa FRIMO to jeden z czołowych światowych producentów rozwiązań systemowych do produkcji wysokiej jakości komponentów z tworzyw sztucznych. Od ponad pięćdziesięciu lat produkujemy narzędzia i instalacje dla klientów FRIMO na całym świecie. Zaczynając jako dostawca klasycznych narzędzi i urządzeń, firma następnie stała się globalnym partnerem technologicznym. FRIMO posiada również duże doświadczenie w dziedzinie zarządzania dużymi międzynarodowymi projektami. FRIMO oferuje klientom neutralne doradztwo opierające się na szerokim wachlarzu rozwiązań technologicznych, nieporównywalnych z jakimkolwiek innym dostawcą na rynku. Korzyści dla klienta: bezpieczeństwo decyzji i niezawodność procesów produkcyjnych oraz optymalnie dopasowane kombinacji technologii do danego projektu.

 6. POL-SERVICE. J. MAJCHER

  Polska

  Firma Pol-Service Majcher Jacek specjalizuje się w dostawach maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie w województwie podkarpackim. Obecnie zatrudnia 20 osób. Główna działalność przedsiębiorstwa obejmuje sprzedaż i serwisowanie nie tylko kompletnych linii technologicznych, ale także pojedynczych urządzeń. Początki działalności to produkcja rur PCV. Później firma rozpoczęła sprzedaż maszyn nowych i używanych przeznaczonych do przetwarzania tworzyw. Zajmujemy się sprzedażą nowych maszyn niezbędnych w procesach przetwarzania tworzyw sztucznych. Dysponuje urządzeniami najlepszych firm, w tym wytłaczarkami jednoślimakowymi i stożkowymi, stołami kalibrującymi, pulweryzatorami i układami plastyfikującymi. Oferuje linie produkcyjne do recyklingu PCV i PP oraz do granulacji tworzyw i produkcji profili PCV. Zapewnia Klientom regularne przeglądy gwarancyjne oraz pełny serwis pogwarancyjny każdego z urządzeń.

 7. CRESPO

  Polska

  Obróbka skrawaniem jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod kształtowania pożądanych form z metalu. Polega na uzyskaniu wymaganych kształtów oraz chropowatości powierzchni poprzez usuwanie określonego nadmiernej ilości materiału przy pomocy narzędzi skrawających. Oferujemy usługi modernizacji, przebudowy lub remontu maszyn oraz całych linii produkcyjnych, dostosowania ich do aktualnych wymagań rynkowych, a także z zakresu bezpieczeństwa, zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektrycznym. Mechanizacja maszyn i całych linii produkcyjnych znacznie upraszcza pracę oraz poprawia wydajność produkcji. Świadczymy również usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Zajmujemy się obrabianiem tworzyw sztucznych, stali oraz metali kolorowych.

 8. ALKAZ PLASTICS

  Polska

  Firma Alkaz Plastics z siedzibą w Olsztynie, działa na rynku już od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji form wtryskowych. Dodatkowo zajmuje się wytwarzaniem detali z tworzyw sztucznych, wsparciem rozwoju produktu, montażem komponentów, pakowaniem wytworzonych elementów zgodnie z wytycznymi klienta. Grono doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów - inżynierów zarówno z Polski, jak i Chin sprawia, iż zakład jest w stanie wyprodukować nawet najbardziej skomplikowane oraz nietypowe formy wtryskowe, czy też wyroby z tworzyw sztucznych. Alkaz Plastics dysponuje parkiem maszynowym z najnowocześniejszą technologią. Na jego terenie znajdują się wtryskarki o gramaturze wtrysku do 5200gram, kierowane numerycznie Zamawiając produkcję form wtryskowych mogą być Państwo pewni, iż otrzymają Państwo kompleksowe rozwiązanie: projekt formy, następnie prototyp, potem przygotowanie już finalnej wersji formy, a na końcu możliwość masowej produkcji danego detalu z tworzywa sztucznego. Zakład jest czynny 24 godziny na dobę przez 6 dni w tygodniu, panuje tu system trójzmianowy. Niezwykle ważnym elementem całego procesu tworzenia form i detali jest kontrola jakości według ISO 9001: 2015 - zapewnia to najwyższe standardy usług.

 9. SILCOPLAST AG

  Szwajcaria

  Nastawieni na przyszłość: Firmy «Plasticspritzerei AG» i «Silwo Silikon-Spritzerei AG» zostały połączone w jedno przedsiębiorstwo i działają na rynku od kwietnia 2014 pod nową firmą «Silcoplast AG». Silcoplast będzie również w przyszłości z przyjemnością optymalnie realizowała życzenia klientów zapewniając jakość Państwa produktów.

 10. HELIOS GERÄTEBAU FÜR KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Dzięki pionierskim technologiom HELIOS jest od 1982 roku jednym z wiodących producentów sprzętu i urządzeń do przenoszenia i obsługi materiałów w branży tworzyw sztucznych. Gama produktów obejmuje m.in.przemysłowe stacje opróżniające do dużych pojemników (Oktabin i Big Bag), pneumatyczne urządzenia do transportu i odpylania, suszarki do granulatów tworzyw sztucznych funkcjonujące jako suszarki do montowania od góry, ruchome suszarki boczne lub suszarki porcjowe. Gwarancja: „Made in GERMANY".

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji - Import eksport

Liczba wyników

1607 Przedsiębiorstwa