• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego - Import eksport

 1. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2004 r. firma Starkap specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, które stanowią rozwiązanie dla wartościowych marek w branży detergentów, środków czystości, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej i medycznej. Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży opakowań z tworzyw sztucznych Starkap jest pierwszym w Turcji producentem opakowań na chusteczki nawilżane. Mamy bogate portfolio produktów w zakresie komponentów z tworzyw sztucznych. Produkujemy nasadki typu flip top, nasadki do napełniania, nasadki do zmiękczaczy, nasadki do butelek dezynfekujących, pompki do toników, spryskiwacze, nasadki do chusteczek nawilżanych, nasadki do wód kolońskich i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej. Stale rozwijamy naszą ofertę produktów o nowe wzory i pracujemy nad projektami na zamówienie dla naszych klientów. Starkap uzupełnia Twoje opakowania i dodaje wartości Twojej marce. Zaufanie i jakość to dwie podstawowe zasady naszej fundacji, dlatego Starkap jest wybierany przez zaufane marki. Naszym priorytetem, jako szanowanego producenta opakowań z tworzyw sztucznych, jest możliwość jak najlepszego reagowania na potrzeby naszych klientów. Jako Starkap posiadamy wymagane certyfikaty jakości dla naszych produktów, takie jak ISO 22000, ISO 9001 i ISO 45001. Dlatego zawsze staramy się zapewnić najwyższą satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

 3. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 4. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 5. TONTARELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Tontarelli oferuje następujące artykuły: pudełka, klamerki do bielizny, kosze, koszyki w każdym wymiarze, skrzynki składane, wózki, pojemniki na warzywa, wieszaki, komody, akcesoria muzyczne, akcesoria biurowe, wanienki, skrzynie na narzędzia, meble z szufladami, pojemniki na śmieci, doniczki itd. Od 1979 roku, przedsiębiorstwo rzemieślnicze Sergio Tontarelli stało się dużą grupą przemysłową, która stała się znana w Europie i na całym świecie dzięki swoim artykułom z tworzyw sztucznych do użytku domowego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AYTEK PLASTIC MOLD AND MACHINE FOREIGN TRADE LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo Aytek Plastik jest czołowym tureckim producentem, wyspecjalizowanym w plastikowych kapslach, formach do kapsli, formach do butelek i rozwiązaniach opakowaniowych. Dzięki ultranowoczesnym maszynom do formowania wtryskowego, w tym wysokiej jakości modeli europejskich, płynnie integrujemy produkcję form i kapsli, zaspokajając potrzeby różnych branż, takich jak kosmetyczna, szamponów, detergentów, chemii gospodarczej do użytku domowego i spożywczej. Cieszymy się zaufaniem firm o ustalonej pozycji. Priorytetem w naszych kompleksowych rozwiązaniach są wysoka jakość produkcji, satysfakcja klienta i innowacja, zapewniające wysokiej klasy, światowe usługi. Kładziemy nacisk na terminowość dostaw, konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę klienta, będące bodźcem dla ciągłego opracowywania nowatorskich rozwiązań. Bezwzględnie stosując standardy ISO 9001: 2015, promujemy wysoką jakość i niezawodność, stawiając na długoterminowe relacje z niezawodnymi, trwałymi i wysokiej jakości produktami. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Aytek Plastik może spełnić Twoje oczekiwania odnośnie opakowań z tworzyw sztucznych!

 2. MOERMAN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Moerman jest producentem i projektantem innowacyjnych i trwałych narzędzi do czyszczenia podłóg i okien. Wytwarzamy > 20 000 ściągaczek wody do podłóg. Klienci na całym świecie wybierają naszą jakość i doświadczenie. Doceniają Moerman za efektywną produkcję i niezawodną dostawę narzędzi do czyszczenia, przy najlepszym stosunku jakości do ceny. W przypadku narzędzi do mycia okien nasza uwaga skupia się na zróżnicowanej i specjalistycznej ofercie dla firm wykonujących profesjonalne usługi mycia okien poprzez ukierunkowanie rozwoju produktów i innowacji. Liquidator, Excelerator…

 3. ASUDE PLASTIK

  Turcja

  ASUDE PLASTIK została założona w 2002 roku i szybko stała się jedną z wiodących firm w swej branży dzięki solidności wykonywanej pracy. Obok pracy nad produktami, firma koncentruje się także nad wprowadzeniem swoich produktów na rynki światowe oraz na działaniach marketingowych, eksportując do wielu krajów i nieustannie zwiększając możliwości produkcyjne. Zdobyliśmy solidną wiedzę fachową i doświadczenie i staliśmy się jednym z ważnych aktorów w dziedzinie plastikowych wyrobów gospodarstwa domowego, eksportując je do ponad 20 krajów na świecie na 5 kontynentach.

 4. ZAKLAD TWORZYW SZTUCZNYCH ARTGOS S.A.

  Polska

  Zakład Tworzyw Sztucznych "ARTGOS" Spółka Akcyjna jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, głównie w grupie artykułów gospodarstwa domowego i desek sedesowych. Ofertę uzupełniają artykuły ogrodowe, turystyczne oraz budowlane. Nie zapominamy też o najmłodszych, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży zabawki i artykuły sanitarne przeznaczone dla dzieci. Wykonujemy także usługi produkcyjne oraz narzędziowe. Wytwarzane wyroby cechują się ciekawym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością. Posiadają atesty PZH oraz certyfikaty CE. W Firmie funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001: 2008, potwierdzony certyfikatem, zapewniający wysoki standard nie tylko wyt

 5. PLASTJAN - PRODUCENT WIESZAKÓW - HANGER PRODUCER

  Polska

  PPUH “PLASTJAN” Dzielski Piotr & Weisbrót Jan działa na terenie całego kraju od 1 kwietnia 1997 roku i zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Firma cechuje się stałym wzrostem produkcji, czego wynikiem jest zwiększająca się również ilość zatrudnianych osób. Obecnie zatrudniamy ponad 60 osób.Podstawową działalnością firmy jest produkcja wieszaków odzieżowych do konfekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, oraz produkcja guzików i innych dodatków krawieckich. Wykonujemy również produkcję zleconą na formach własnych i powierzonych. Produkujemy wieszaki w kilkudziesięciu rodzajach i kilkudziesięciu kombinacjach w dwóch podstawowych kolorach białym i czarnym lub w kolorze wybranym przez Klienta. Na zamówienie odbiorcy wykonujemy logo firmowe. Od kilku lat z powodzeniem współpracujemy w sieciami handlowymi i marketami. Zapraszamy do współpracy.

 1. PROTOCAST GMBH

  Niemcy

  Projektowanie, konstrukcja i produkcja odlewów dla wszystkich branż przemysłowych. Jako dostawca systemów oraz pojedynczych części i podzespołów, pomagamy naszym klientom już na etapie projektowania i konstruujemy ich części zgodnie z wybranym procesem produkcji oraz z zachowaniem tolerancji. Naszym priorytetem, jako firmy posiadającej certyfikat DIN 9001: 2015, jest zapewnianie naszym klientom wysokiej jakości części. Nie byłoby to możliwe bez naszego kompetentnego, doświadczonego zespołu. Dla wszystkich branż przemysłu produkujemy różnego rodzaju odlewy techniczne i dekoracyjne. Nie ma przy tym znaczenia, czy potrzebna jest zaledwie jedna część, czy tysiące sztuk. 1 gram czy 10 kilogramów. Na życzenie klienta wyprodukujemy zarówno prototypy, jak i części seryjne. Potrafimy wykonać niedrogie prototypy i małe serie w jakości odlewu wtryskowego. Jest to istotne o tyle, że takie prototypy można testować nie tylko pod kątem funkcjonalności, lecz także pod kątem wytrzymałości.

 2. FASTPOINT GMBH

  Niemcy

  Firma Fastpoint to firma zajmująca się od 1983 r. opracowywaniem, produkcją i sprzedażą mocowań i połączeń, jak również elementów uszczelniających i zamknięć z tworzyw sztucznych. Podstawową kompetencją firmy FASTpoint srl. jest produkcja samoprzylepnych podstaw do opaski kablowej i uchwytów kablowych oraz elementów zabezpieczających kabel wykonanych z PVC i TPE a także wyrobów na różne rynki oraz szerokiej gama innych produktów. Przykłady dostarczanych wyrobów: opaski kablowe, dodatki łączące do kabli, łączniki do przewody, kanały kablowe, opaski kablowe, gniazda do opasek kablowych, zaciski do kabli, uchwyty do przewodów, uchwyty kablowe, klamry do kabli, zaciski śrubowe do kabli, obejmy do kabli, spiralne - opaski zaciskowe do rur, klamry/uchwyty metalowe do rur, przepusty kablowe, odciążenia, tensometryczne, mocowane śrubowo przepusty kablowe i akcesoria, modułowe przepusty kablowe IP 65, głowice i systemy dystansowe z blachy, śruby dystansowe...

 1. RADOLID THIEL GMBH

  Niemcy

  RADOLID Thiel GmbH od 1961 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży plastikowych nakrętek zabezpieczających śruby. W dwóch zakładach produkcyjnych produkujemy 4000 różnych artykułów dla ponad 3000 klientów. Tym samym RADOLID oferuje największe na świecie portfolio nakrętek zabezpieczających śruby. Nasze produkty znajdują zastosowanie w motoryzacji, energetyce odnawialnej, budowie maszyn i instalacji oraz sektorze budowlanym. Dzięki nowoczesnej, sterowanej komputerowo produkcji, własnemu działowi badań i rozwoju oraz własnej produkcji narzędzi możemy szybko i tanio realizować wymagania klientów. RADOLID to Twój partner w ochronie połączeń śrubowych.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALMA MACIEJ SKORZEWSKI

  Polska

  Mamy Państwu do zaoferowania bogaty asortyment akcesoriów wykorzystywanych w ogrodnictwie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych systemów zamocowań do: •agrowłóknin •agrotkanin •geotkanin •linii kroplujących Wszystkie oferowane przez nas akcesoria są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, pochodzących od polskich dostawców. Dbamy o naszych Klientów, dlatego też zawsze działamy uczciwie, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami między nami a kontrahentami. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz indywidualne podejście do każdego Klienta zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór kołków oraz szpilek i kotwic, a także trójzębów idealnych do mocowania włóknin, czy też agrotkanin. Proponujemy również zakup szpilek i akcesoriów służących do mocowania linii kroplujących oraz obrzeży trawników tzw. borderów. Ponadto oferujemy duży wybór: •metalowych łączników •kotew i kołków rozporowych •łączników do mocowania: owełny mineralnej ostyropianu •wkrętów oraz kołków i kotew do płyt gipsowo-kartonowych

 3. P.H.U.BARTMAX

  Polska

  Zajmujemy się głównie importem i dystrybucją leżaków plastikowych.Wykorzystując zdobyte doświadczenie proponujemy Państwu możliwość dokonania zakupu oferowanego przez naszą firmę sprzętu, w zależności od późniejszego jego zastosowania.Oferowane przez nas leżaki są trwałe, proste w obsłudze, estetyczne oraz łatwe w magazynowaniu i transporcie.Stanowią nieodłączny element wyposażenia: wypożyczalni sprzętu plażowego (klubu plażowego, baru) ośrodków SPA basenów saun aquaparków sanatoriów hoteli ośrodków wypoczynkowych ogrodów i działeka więc wszędzie tam, gdzie życzie przeplata się ze sportem i rekreacjąSprzedaż hurt i detal krzesła leżak basenowy leżak ogrodowy leżak plastikowy leżaki basenowe leżaki plastikowe łóżko plastikowe łóżko plażowe meble basenowe Meble Ogrodowe Meble Plastikowe wyposażenie kąpieliska Wyposażenie spa wypożyczalni plażowa wypożyczalnie sprzętu plażowego

 4. GONDOL PLASTIK SAN. DIS TICARET LIMITED STI.

  Turcja

  Gondol jest jednym z największych producentów i eksporterów w sektorze plastikowych wyrobów kuchennych i gospodarczych w Turcji. Bogata gama produktów podzielona jest na trzy główne grupy: Naczynia kuchenne (serwisy do żywności, suszarki do sałaty, plastikowe naczynia kuchenne i utensylia itp.), Wyroby gospodarcze, wyroby stołowe i Akcesoria łazienkowe.

 5. PET UNION PRODUKTIONS - VERTRIEBS UND BETEILIGUNGS GMBH

  Niemcy

  Tworzenie własnych narzędzi i elastyczny zespół sprawiają, że wszystko jest możliwe. Możesz reagować na najnowsze trendy lub realizować coś zupełnie nowego. Pomagamy w tym - szybko, niezawodnie a przede wszystkim po to, aby było to dla Was opłacalne. Niezależnie od tego, jakie są Wasze życzenia, z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Wybróbuj nas!

 6. NOVMAX

  Polska

  Od ponad 30 lat firma specjalizuje się w produkcji z tworzyw sztucznych. Nasza oferta obejmuje m.in: siatki plastikowe bezwęzełkowe, tkane, opakowaniowe, techniczne, ogrodnicze, przeciwśnieżne, ogrodzeniowe, przeciw kretom, drogowe, osłonowe na drzewka, zabezpieczające, ochronne rękawy siatkowe oraz folie PE

 7. SPAZIO LIBERO SRLS

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Spazio Libero narodziło się z wizji własności nowych realiów przedsiębiorczości, opartych na różnych liniach pracy i sprzedaży. Dysponując solidnymi podstawami kulturowymi i menedżerskimi, mogąc szczycić się pracownikami o dwudziestoletnim doświadczeniu w danych branżach, Spazio Libero stawia się w pozycji uważnego i skutecznego partnera, zarówno jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, jak i pomoc na wszystkich etapach, od zamówienia po serwis posprzedażny.

 8. SINCLAIR & RUSH GMBH

  Niemcy

  Klejenie dużych powierzchni wymaga profesjonalnych rozwiązań. Jeśli klej ma być szybko i równomiernie rozprowadzony w celu zapewnienia wysokiej stabilności i trwałości klejenia, zalecamy nasze stoły Bickers XY-Klebetische do dozowania kleju i klejenia. Kapsle, korki, uchwyty, opakowania przezroczyste, węże, siatki ochronne, elementy z tworzyw sztucznych i kauczuku robione według specyfikacji klienta, i wiele więcej.

 1. BUDO-PLAST SP. Z O.O.

  Polska

  4ELE to pierwsza na rynku Polskim marka produktów wyposażenia budów stawiająca na JAKOŚĆ. Powstała jako odpowiedź holenderskich inżynierów i technologów na problem wysokiego ilościowego zużycia produktów z tworzyw sztucznych w wyniku ich zniszczenia. 4ELE stawia na wytrzymałość i długowieczność produktów.

 2. LAMACOM

  Maroko

  Stworzona w 1984 roku, firma LAMACOM jest wyspecjalizowana w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, jak noże, ręczny sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt kuchenny, sprzęt do gotowania, sztućce, drobny sprzęt elektryczny gospodarstwa domowego, porcelana. Sprzedajemy szybkowary, jak też brytfanny, rondle, patelnie i garnki do wszystkiego, artykuły do gotowania z białego aluminium, hartowanego i nieprzywierającego. Produkujemy sztućce: noże, widelce, łyżki.

 3. PARAMICASA

  Polska

  Nowoczesne firanki, stylowe zasłony, modne ręczniki oraz wygodna pościel tylko u nas w bardzo atrakcyjnych cenach! Z naszym asortymentem odświeżysz wygląd swoich wnętrz lub całkowicie zmienisz ich wystrój. Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze odpowiednich firanek, podpowiedzą jakie będą odpowiednie do Twojej kuchni lub salonu. Odwiedź naszą stronę internetową: paramicasa.pl i wybierz swoje wymarzone zasłony. Tel: 79 307 00 39

 4. REKPOL. S.C. JANUSZ I PIOTR REKAWEK

  Polska

  Od 34 lat z pasją tworzymy artykuły do domu i ogrodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się poszerzać nasz asortyment tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju doniczki i skrzynki balkonowe oraz drobne AGD. Ponadto w ramach prowadzonej działalności proponujemy usługę magazynowania i produkcję z tworzyw sztucznych na zlecenie Klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę.

 5. TOMEA MATERIE PLASTICHE

  Włochy

  Sprzedaż, przetwarzanie i dystrybucja tworzyw plastycznych typu pleksiglas metakrylan, poliwęglan, polistyren PVC.

 6. POLIMART

  Polska

  Sprzedaż pleksi na wymiar, pleksiglas, nie liczymy odpadów przy cięciu plexi

 7. PRODUKCJA I HANDEL

  Polska

  OPIS wraz z foto moich produktów na str.www...

 8. CHERRY ECHO

  Turcja

  Firma CHERRY ECHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Plastikowe artykuły domowe, produkcja tkanin, miseczki, i Storage containers. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. GOLDEX PLASTIC A.Ş.

  Turcja

  Firma GOLDEX PLASTIC A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z plastiku do użytku domowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. BIGPLAST S.R.

  Serbia

  Firma BIGPLAST S.R., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Stara Pazova, Serbia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego - Import eksport

Liczba wyników

3534 Przedsiębiorstwa