• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • turbiny

Wyniki dla

Turbiny - Import eksport

 1. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Turcja

  Istanbul Döküm ma elastyczne metody produkcji umożliwiające produkcję żeliwa, żeliwa sferoidalnego, stali, stali nierdzewnej, stali duplex i super duplex oraz brązu metodą odlewania w formach piaskowych w jednej odlewni. Nasza odlewnia, w odróżnieniu od setek odlewni w Turcji i Europie, jest przystosowana do wykonywania i dostarczania klientom złożonych odlewów . Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na poziomie europejskim. Jeśli chodzi o piece indukcyjne, łączna zdolność produkcyjna ciekłego metalu wynosi ponad 6, 5 tony dziennie, a roczna zdolność produkcyjna sięga 2500 ton. Wszystkie odlewy przechodzą przez etap symulacji 3D, aby zapobiec błędom i defektom. Istanbul Döküm jest zawsze przy Tobie, z Twoimi rysunkami i projektami, od modelowania po formowanie, od odlewania po szlifowanie, od obróbki po kontrolę końcową. Jeśli chodzi o wzorce, zgodnie z potrzebami rysunki techniczne przekazywane są naszej modelarni wewnętrznej lub do modelarni u producentów wzorców, z którymi współpracujemy od lat. W zależności od potrzeb klienta, obróbka wstępna i końcowa odbywa się w naszym własnym zakładzie lub w zakładach naszych wieloletnich firmach partnerskich. W laboratorium wszystkie produkty poddawane są analizie chemicznej, testom wytrzymałości mechanicznej - na rozciąganie - wydłużanie, a w razie potrzeby przechodzą testy twardości, UT, MT i MPI. Jesteśmy dostawcami dla branż w dziedzinie pomp i komponentów, zaworów, budowy maszyn ogólnie, przemysłu morskiego, turbin, wodnego i petrochemicznego, hutnictwa żelaza i stali.

 2. ZERATEC ZERSPANUNGSTECHNIK INH. SASA DRLJACA

  Niemcy

  zeratec® jest młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w szerokiej gamie technologii frezowania i obróbki CNC. Wieloletnie doświadczenie właściciela firmy Sasa Drljaca zdobyte w renomowanych warsztatach mistrzowskich, sprawia, ze nasza młodość wcale nie oznacza braku doświadczenia. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom wysoki standard jakości. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Renchen, na autostradzie A5 pomiędzy Achern i Offenburgiem. Pracujemy w najnowszej technologii CNC, która oczywiście spełnia międzynarodowe wymagania. Możemy obrabiać dla Państwa prawie wszystkie materiały nadające się do obróbki: od tworzyw sztucznych po aluminium i tytan. Nie istnieje chyba żaden problem w naszej dziedzinie, którego nie moglibyśmy rozwiązać. Oczywiście, pracujemy niezwykle precyzyjnie i zawsze dostarczamy szybko i na czas. Na życzenie klienta, nasza usługa obejmuje również odbiór i dostawę zamówień.

 3. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 4. FINDEVA AG

  Szwajcaria

  Od ponad 40 lat z powodzeniem produkujemy pneumatyczne wibratory i wibratory kulkowe. Jesteśmy znani na całym świecie jako pionierzy w stosowaniu obudów aluminiowych. Wysoko wykwalifikowani pracownicy produkują ponad 40.000 wibratorów rocznie. Produkcja odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, w harmonii z otoczeniem i najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Najlepsze materiały i najnowocześniejsze maszyny CNC gwarantują wysoką jakość i słynną szwajcarską precyzję.Nasze wibratory pneumatyczne oferują najlepsze osiągi przy jednoczesnym obniżeniu zużycia powietrza. Łatwa instalacja, łatwa konserwacja, trwałosc. Mamy agencje na całym świecie. Szwajcarska jakość i sprawiedliwy handel zaowocowały wieloletnią współpracą z agencjami i klientami.

 5. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MUNDRY MACHINING GMBH

  Niemcy

  Firma MUNDRY MACHINING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Limbach-Oberfrohna, Niemcy.

 2. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Niemcy

  Firma DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 3. TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ

  Polska

  Firma TURBO-REG istnieje na runku od 2003 roku i od początku funkcjonowania zajmuje się regeneracją turbosprężarek. Nasz zakres usług obejmuje wszystkie marki pojazdów (europejskie i japońskie) zarówno osobowe jak i dostawcze. Na regenerowane turbiny udzielamy rocznej gwarancji. Prowadzimy także usługę regeneracji maglownic i kolumn kierowniczych samochodów osobowych i dostawczych. Przez dziesięć lat działalności zyskaliśmy ogromną, specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w regeneracji turbosprężarek i maglownic. Każdą regenerację przeprowadzamy kompleksowo. Do serwisu wykorzystujemy części renomowanej firmy MELETT, a nasz wykwalifikowany personel pracuje na maszynach polskiej firmy CIMAT (doważarka wysokoobrotowa i TurboTest symulujący pełna prace turbosprężarki). Podejmujemy także współpracę z serwisami i warsztatami samochodowymi. Korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą to między innymi: diagnostyka turbosprężarek, poszerzenie i uatrakcyjnienie swej oferty.

 4. HF TURBO

  Polska

  Od 2009 roku zajmujemy się naprawą turbosprężarek do wszystkich typów pojazdów. Duże doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy też naprawy wysyłkowe. Naprawiamy dostarczoną turbosprężarkę, zwracamy wymienione części. Będąc na rynku tyle lat naprawiliśmy już tysiące turbosprężarek. nasza strona internetowa to hfturbo.pl

  Wszystkie wyroby na "turbiny"

 5. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Niemcy

 1. ROBOR

  Włochy

 2. INNCO

  Iran

 1. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

 2. G-TEAM A.S.

  Republika Czeska

 3. HERING AG

  Niemcy

 4. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Niemcy

 5. STE MECANIQUE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Francja

 6. TR EQUIPEMENTS

  Francja

 7. PEMAKS OTOMASYON SIST ITH IHR SAN TIC LTD STI

  Turcja

 8. ÖZYURT HIDROLIK VE PNOMATIK SISTEMLERI

  Turcja

 1. AWF

  Francja

 2. MAVEL A.S.

  Republika Czeska

 3. REVISIONI TURBO

  Włochy

 4. RUTTEN ELECTROMECANIQUE

  Belgia

 5. VMX HYDRO S. A. DE C. V.

  Meksyk

 6. EUROTURBO LTD

  Rumunia

 7. M.A.I.R.R. S.R.L.

  Włochy

 8. BLADON JETS HOLDINGS

  Zjednoczone Królestwo

 9. O.T.M.

  Włochy

 10. TURBINE SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo