• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • turbiny

Wyniki dla

Turbiny - Import eksport

 1. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Turcja

  Verified by europages badge

  Istanbul Döküm ma elastyczne metody produkcji umożliwiające produkcję żeliwa, żeliwa sferoidalnego, stali, stali nierdzewnej, stali duplex i super duplex oraz brązu metodą odlewania w formach piaskowych w jednej odlewni. Nasza odlewnia, w odróżnieniu od setek odlewni w Turcji i Europie, jest przystosowana do wykonywania i dostarczania klientom złożonych odlewów . Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na poziomie europejskim. Jeśli chodzi o piece indukcyjne, łączna zdolność produkcyjna ciekłego metalu wynosi ponad 6, 5 tony dziennie, a roczna zdolność produkcyjna sięga 2500 ton. Wszystkie odlewy przechodzą przez etap symulacji 3D, aby zapobiec błędom i defektom. Istanbul Döküm jest zawsze przy Tobie, pracując nad Twoimi rysunkami i projektami, od modelowania po formowanie, od odlewania po szlifowanie, od obróbki po kontrolę końcową. Jeśli chodzi o wzorce, zgodnie z potrzebami rysunki techniczne przekazywane są naszej modelarni wewnętrznej lub do modelarni u producentów wzorców, z którymi współpracujemy od lat. W zależności od potrzeb klienta, obróbka wstępna i końcowa odbywa się w naszym własnym zakładzie lub w zakładach naszych wieloletnich firm partnerskich. W laboratorium wszystkie produkty poddawane są analizie chemicznej, testom wytrzymałości mechanicznej - na rozciąganie - wydłużanie, a w razie potrzeby przechodzą testy twardości, UT, MT i MPI. Jesteśmy dostawcami dla branż w dziedzinie pomp i komponentów, zaworów, budowy maszyn ogólnie, przemysłu morskiego, turbin, wodnego i petrochemicznego, hutnictwa żelaza i stali.

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 3. FINDEVA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Od ponad 40 lat z powodzeniem produkujemy pneumatyczne wibratory i wibratory kulkowe. Jesteśmy znani na całym świecie jako pionierzy w stosowaniu obudów aluminiowych. Wysoko wykwalifikowani pracownicy produkują ponad 40.000 wibratorów rocznie. Produkcja odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, w harmonii z otoczeniem i najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Najlepsze materiały i najnowocześniejsze maszyny CNC gwarantują wysoką jakość i słynną szwajcarską precyzję.Nasze wibratory pneumatyczne oferują najlepsze osiągi przy jednoczesnym obniżeniu zużycia powietrza. Łatwa instalacja, łatwa konserwacja, trwałosc. Mamy agencje na całym świecie. Szwajcarska jakość i sprawiedliwy handel zaowocowały wieloletnią współpracą z agencjami i klientami.

 4. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 5. MUNDRY MACHINING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MUNDRY MACHINING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Limbach-Oberfrohna, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ

  Polska

  Firma TURBO-REG istnieje na runku od 2003 roku i od początku funkcjonowania zajmuje się regeneracją turbosprężarek. Nasz zakres usług obejmuje wszystkie marki pojazdów (europejskie i japońskie) zarówno osobowe jak i dostawcze. Na regenerowane turbiny udzielamy rocznej gwarancji. Prowadzimy także usługę regeneracji maglownic i kolumn kierowniczych samochodów osobowych i dostawczych. Przez dziesięć lat działalności zyskaliśmy ogromną, specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w regeneracji turbosprężarek i maglownic. Każdą regenerację przeprowadzamy kompleksowo. Do serwisu wykorzystujemy części renomowanej firmy MELETT, a nasz wykwalifikowany personel pracuje na maszynach polskiej firmy CIMAT (doważarka wysokoobrotowa i TurboTest symulujący pełna prace turbosprężarki). Podejmujemy także współpracę z serwisami i warsztatami samochodowymi. Korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą to między innymi: diagnostyka turbosprężarek, poszerzenie i uatrakcyjnienie swej oferty.

 2. TURBO-TECH

  Polska

  Specjalistyczny serwis turbosprężarek. Naprawa, sprzedaż, diagnostyka..Bogato wyposażony park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pozwalają naszej firmie na w pełni profesjonalną regenerację turbosprężarek samochodowych wykonaną w oparciu o zalecenia producentów turbosprężarek. Naprawy wykonywane są tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach firmy melett. Regeneracja turbosprężarek samochodowych przeprowadzana jest w oparciu o oryginalne procedury naprawcze stosowane przez samych producentów. Do swoich prac wykorzystujemy urządzenie Jet-Blast, które w połączeniu z piaskarkami i impregnacją silikonową przywraca dawną świeżość wszystkim elementom metalowym (obudowom, kolektorom). Części, które zostały poddane temu procesowi nie sposób odróżnić od części, które są fabrycznie nowe. Przy pomocy wyważarki balansowane są wszystkie elementy wirujące turbosprężarek samochodowych. Następnie zamontowana turbosprężarka poddawana jest finalnemu testowi przy pomocy doważarki.

 3. REG-MOT MIŁOŚ WIESŁAW

  Polska

  Warsztat REG-MOT z siedzibą w Mielecu na ul. Traugutta wiele lat temu i do tego czasu funkcjonuje i jest jednym z nielicznych, jaki specjalizuje się remontem i regeneracją belek, turbosprężarek, skrzyń biegów i innych elementów. Wykonujemy remonty do wszystkich typów aut osobowych, ciężarowych, jak i ciężkiego sprzętu budowlanego. Jednostka ma pełen park maszynowy do przeprowadzania wszystkich zleceń. Naszymi klientami są ludzie indywidualni ale również przedsiębiorstwa duże takie jak: MPK, PKS, MZK. REG-MOT zatrudnia tylko doświadczonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Wszystko to wywołuje że zaświadczamy usługi na światowym poziomie, przy zachowaniu najniżej ceny. Zachęcamy serdecznie do współpracy!

 4. HF TURBO

  Polska

  Od 2009 roku zajmujemy się naprawą turbosprężarek do wszystkich typów pojazdów. Duże doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy też naprawy wysyłkowe. Naprawiamy dostarczoną turbosprężarkę, zwracamy wymienione części. Będąc na rynku tyle lat naprawiliśmy już tysiące turbosprężarek. nasza strona internetowa to hfturbo.pl

  Wszystkie wyroby na "turbiny"
 5. INVESTCOM SP. Z O. O.

  Polska

  Naprawa turibin i ich regeneracja to specjalność firmy INVESTCOM, która należy do Orczyka Kazimierza. Firma ta znana jest ze swoijego profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do klienta, bogatego doświadczenia oraz niezwykle atrakcyjnej oferty. Te turbiny, które nie da się zregenerować, mogą być wymienione na nowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 1. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE-SERVICE STADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Drochtersen, Niemcy.

 2. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Energia odnawialna, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Turbiny, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Energia odnawialna, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Turbiny. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. INNCO

  Iran

  Firma INNCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach turbiny, i turbiny gazowe. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 3. ROBOR

  Włochy

  Firma ROBOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbosprężarki. Jest również obecna w dziedzinach turbiny, sprzęgło, i rewizja turbin. Ma siedzibę w Corato, Włochy.

 4. G-TEAM A.S.

  Republika Czeska

  Firma G-TEAM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny, i Turbiny. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 5. PARSEC

  Włochy

  Firma PARSEC, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Sprężarki, Pompy, Silniki spalinowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Sprężarki, i Pompy. Ma siedzibę w Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), Włochy.

 6. GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Turbiny, Pompy, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Turbiny, i Pompy. Ma siedzibę w Bad Neustadt, Niemcy.

 7. TR EQUIPEMENTS

  Francja

  Firma TR EQUIPEMENTS, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Sprężarki, Silniki spalinowe, Pompy, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Sprężarki, i Silniki spalinowe. Ma siedzibę w Epernay Cedex, Francja.

 8. ART Turbo OÜ

  Estonia

  Firma ART Turbo OÜ, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Turbiny, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Statki - wyposażenie i przyrządy, Turbiny, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, i Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w TALLINN, Estonia.

 1. THERMAL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma THERMAL SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Turbiny, Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i Turbiny. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 2. HANS EINHELL AG

  Niemcy

  Firma HANS EINHELL AG, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Naprawa urządzeń przemysłowych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Landau, Niemcy.

 3. STE MECANIQUE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma STE MECANIQUE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Pompy, Armatura rurociągowa przemysłowa, Pompy, turbiny, i sprężarki. Ma siedzibę w Port-De-Bouc, Francja.

 4. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Niemcy

  Firma RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy informacyjne i doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, Turbiny, Programowanie komputerowe, i Turbiny. Ma siedzibę w Bobingen, Niemcy.

 5. JINYOUNG TBX CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma JINYOUNG TBX CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Wirniki nośne, turbiny, Ostrza do narzędzi zasilanych, i Industrial blades. Ma siedzibę w KYUNGNAM, Korea Południowa.

 6. ELECTROPUTERE S C

  Rumunia

  Firma ELECTROPUTERE S C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny, Silniki elektryczne i części do silników, Generatory, prądnice, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Turbiny, Silniki elektryczne i części do silników, Generatory, prądnice, i Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Ma siedzibę w Craiova, Rumunia.

 7. VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH

  Niemcy

  Firma VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Turbiny, Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i Turbiny. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 8. ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny, Przyczepy campingowe bagażowe, Motocykle - części i akcesoria, Turbiny, Przyczepy campingowe bagażowe, i Motocykle - części i akcesoria. Ma siedzibę w Buchloe, Niemcy.

 9. HERING AG

  Niemcy

  Firma HERING AG, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Turbiny, Naprawa urządzeń przemysłowych, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Turbiny, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Gunzenhausen, Niemcy.

 10. E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Turbiny, Naprawa urządzeń przemysłowych, Wynajem urządzeń przemysłowych, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Turbiny, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Bell, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Turbiny - Import eksport

Liczba wyników

563 Przedsiębiorstwa