• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • turbiny parowe

Wyniki dla

Turbiny parowe - Import eksport

 1. ROTORSTECH

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma ROTORSTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Wirniki nośne, betoniarki, turbiny parowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, sprężarki śrubowe, i części zamienne. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 2. SCANSONIC PGS GMBH

  Niemcy

  Im lepsza szczelnośc przestrzeni pomiędzy rotorem i statorem, a tym samym mniejsze straty pary i ciśnienia, tym większa wydajność turbiny. Im skuteczniejsza eliminacja wycieków, im mniejsze turbulencje i lepsza optymalizacja przepływów, tym więcej energii jest generowanej z takiej samaj ilości zasobów i tym bardziej wydajne działanie urządzenia. PGS optymalnie uszczelnia przestrzeń w turbyniach. To zwiększa oszczędności pieniężne i zmniejsza emisję CO2. Cały nasz asortyment jest zawsze dostępny i może być dostarczony natychmiast po zamówieniu. I to w każdych – nawet małych – ilościach. PGS jest spółką Berlin.Industrial.Group.

 3. JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma JORDAN PROZESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. FRANK GMBH

  Niemcy

  Firma FRANK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Ma siedzibę w Sinn, Niemcy.

 5. PROMPRIVOD

  Białoruś

  Firma PROMPRIVOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach ejektor parowy, pompy próżniowe, Wymienniki rekuperatory kalorii, i urządzenie chłodzące do placówek zbiorowych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NORMANDY CONTROL GROUP SAS

  Francja

  Firma NORMANDY CONTROL GROUP SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Ma siedzibę w Harfleur, Francja.

 2. G-TEAM A.S.

  Republika Czeska

  Firma G-TEAM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny, i Turbiny. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 3. SPIRAX SARCO

  Belgia

  Firma SPIRAX SARCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny parowe, przyrzady miernicze przepływu gazu, przepływomierze, i siłowniki. Ma siedzibę w Zwijnaarde, Belgia.

 4. TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE

  Niemcy

  Firma TCS-H GMBH // TURBINENSERVICE & KOMPRESSOR SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach utrzymanie urządzeń w dobrym stanie. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 5. G-TEAM A.S.

  Republika Czeska

  Firma G-TEAM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 1. DRESSER RAND SA

  Francja

  Firma DRESSER RAND SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki zawodowe i stowarzyszenia profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Turbiny gazowe, Turbiny parowe, Sprężarki, Centrifuges, Turbiny gazowe, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Le Havre, Francja.

 2. REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma REINHARDT ENERGIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Turbiny parowe, Klimatyzacja - urządzenia, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Vilshofen an der Donau, Niemcy.

 1. ENKOTHERM GMBH

  Niemcy

  Firma ENKOTHERM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Wymienniki ciepła, Turbiny parowe, Gazowe środki chłodzenia, Kotły nierdzewne, Wymienniki ciepła, Turbiny parowe, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Merkendorf, Niemcy.

 2. COGEFROID

  Francja

  Firma COGEFROID, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Komory chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny parowe, Turbiny parowe, kogeneracja, i heat pump heating. Ma siedzibę w Vaux Et Chantegrue, Francja.

 3. VAPOR

  Belgia

  Firma VAPOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe do zastosowań przemysłowych, i generatory ciepłego powietrza do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 4. UAB "ENERGETIKOS REMONTO IR MONTAVIMO CENTAS" (ERMC)

  Litwa

  Firma UAB "ENERGETIKOS REMONTO IR MONTAVIMO CENTAS" (ERMC), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach turbiny parowe. Ma siedzibę w Visaginas, Litwa.

 5. MAINTENANCE PARTNERS WALLONIE

  Belgia

  Firma MAINTENANCE PARTNERS WALLONIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja przemysłowa, i turbiny parowe. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 6. STANDART BUHAR KAZANI

  Turcja

  Firma STANDART BUHAR KAZANI, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny parowe, i maszyny rozpylające. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN

  Niemcy

  Firma ZWECKVERBAND FERNWASSERVERSORGUNG OBERFRANKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Turbiny parowe, Klimatyzacja - urządzenia, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Kronach, Niemcy.

 8. LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG

  Niemcy

  Firma LORENZ GMBH & CO. BEHÄLTER UND APPARATEBAU KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Piece przemysłowe elektryczne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, i Piece przemysłowe elektryczne. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 1. SCHARR TEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHARR TEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Turbiny parowe, Klimatyzacja - urządzenia, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Neukirchen, Niemcy.

 2. TURBINE S.A.S.

  Włochy

  Firma TURBINE S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Turbiny parowe, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Como, Włochy.

 3. TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TRANSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Energia elektryczna - dystrybucja, Klimatyzacja - urządzenia, i Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Holzkirchen, Niemcy.

 4. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  Włochy

  Firma VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Turbiny parowe, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 5. MGD WORLDWIDE EXPERT SRL

  Rumunia

  Firma MGD WORLDWIDE EXPERT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Turbosprężarki, Wskaźniki MECHANICZNE I ELEKTROMECHANICZNE DLA PRZYRZĄDÓW KONTROLNYCH, turbiny gazowe, Turbosprężarki, i turbiny parowe. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 6. CNC TVAR S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CNC TVAR S.R.O., roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wodne, frezarki, i Turbiny wodne. Ma siedzibę w Liberec 7, Republika Czeska.

 7. ROPATEC S.R.L.

  Włochy

  Firma ROPATEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Turbiny parowe, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Bolzano, Włochy.

 8. C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A.

  Włochy

  Firma C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Turbiny parowe, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 9. STORK TURBO BLADING B.V.

  Holandia

  Firma STORK TURBO BLADING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny parowe, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Turbiny parowe, i Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Sneek, Holandia.

 10. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Dania

  Firma PJ DIESEL ENGINEERING A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny, Turbiny parowe, Turbiny, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Koebenhavn Oe, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo