• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tunele aerodynamiczne i dmuchawy

Wyniki dla

Tunele aerodynamiczne i dmuchawy - Import eksport

 1. ACTIRO POWER BLOWER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cechą szczególną Motec jest automatyczne urządzenie do łączenia opracowane przez firmę i nadal stosowane do produkcji dużych serii. Od 2000 roku rozszerzyliśmy dział produkcji kół wentylatorów o biuro rozwoju z własnym laboratorium do projektowania kół wentylatorów i systemów kanałów powietrznych. Obok wielu projektów dla klientów jako dostawcy usług projektowych, Actiro jako jeden z pionierów pracuje od 2004 roku nad wewnętrznym rozwojem silników SR, których wysokie prędkości sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do wentylatorów o długiej żywotności, pracujących nawet w trudnych warunkach otoczenia. Od 2007 roku działamy pod firmą Actiro GmbH & Co. KG, aby rozwijać nowe obszary działalności biznesowej na zewnątrz i nadawać im większe znaczenie. Jesteśmy dostawcą spersonalizowanych usług dla naszych klientów. Większość naszych produktów opracowujemy i testujemy na własną odpowiedzialność pod kątem indywidualnych życzeń klienta. Nasze produkty są dystrybuowane przez znanych producentów pod własną marką.

 2. J&H INDUSTRIELLE GEBLÄSETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To jedyny następca, który oficjalnie może kontynuować działalność pod nazwą H. Spelleken. J&H Industrielle Gebläsetechnik GmbH, wraz z dyrektorem zarządzającym Torstenem Hoevelerem, byłym specjalistą ds. montażu firmy Spelleken, świadczy kompleksowe usługi w zakresie dostaw, napraw, części zamiennych i serwisu dmuchaw wyporowych opierajac się na dobrze ugruntowanej wiedzy i ponad 20-letniemu doświadczeniu. W celu utrzymania wysokiego standardu jakości produktów wszystkie elementy dmuchaw Spelleken produkowane są w naszym własnym warsztacie obróbczym. J&H industrielle Gebläsetechnik GmbH eksportuje na cały świat od momentu założenia firmy w 2002 roku.

 3. SKVTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SKVTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 4. KRAUSSER DRUCKLUFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAUSSER DRUCKLUFT GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Lautertal, Niemcy.

 5. GTG GEBLÄSETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GTG GEBLÄSETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TLT TURBO GMBH

  Niemcy

  Dzięki ponad 145-letniej tradycji i doświadczeniu firmy, zawsze staramy się być wiodącym na świecie dostawcą wentylatorów i rozwiązań systemowych do zastosowań przemysłowych i dla elektrowni cieplnych. Opracowaliśmy opatentowane, wysoko wydajne projekty, które umożliwiają naszym produktom zapewnienie doskonałej wydajności przy mniejszym zużyciu – nawet w trudnych i agresywnych środowiskach pracy. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko redukcję emisji CO2, ale także znaczne oszczędności kosztów energii, mniej przestojów, mniej godzin konserwacji i dłuższą żywotność maszyn. Typowe obszary zastosowania naszych produktów to: elektrociepłownie, wentylacja kopalń, obróbka stali, procesy przemysłowe chemiczne i petrochemiczne, produkcja cementu, spalanie odpadów, wentylacja tuneli, tunele aeordynamiuczne, stanowiska testowe, suszarnie, budowa maszyn, elektronika, branża spożywcza, farmaceutyka, mechanika precyzyjna, przemysł motoryzacyjny i stoczniowy.

 2. CONTINENTAL INDUSTRIE GMBH GEBLÄSE- UND EXHAUSTORENTECHNIK

  Niemcy

  Firma CONTINENTAL INDUSTRIE GMBH GEBLÄSE- UND EXHAUSTORENTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Dormagen, Niemcy.

 3. FISCHBACH LUFT-UND VENTILATORENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHBACH LUFT-UND VENTILATORENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 4. AKIRA TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma AKIRA TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, urządzenia do prób amortyzatorów, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, i Obrabiarki do zastosowań specjalnych. Ma siedzibę w Bayonne, Francja.

 5. TORNADOPRO WIND TUNNELS

  Francja

  Firma TORNADOPRO WIND TUNNELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Jest również obecna w dziedzinach wynajem bielizny dla restauracji. Ma siedzibę w Bretteville Sur Odon, Francja.

 1. AMETEK PRECISION MOTION CONTROL

  Niemcy

  Firma AMETEK PRECISION MOTION CONTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy próżniowe, Wymienniki ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Pompy próżniowe, Wymienniki ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Bonndorf, Niemcy.

 2. MICRO-VENT COMERCIO DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS LTDA (ME)

  Brazylia

  Firma MICRO-VENT COMERCIO DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS LTDA (ME), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Jest również obecna w dziedzinach Wentylatory przemysłowe, okapy, wentylatory promieniowe, i Wentylatory przemysłowe. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 1. TEKADOOR GMBH

  Niemcy

  Firma TEKADOOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 2. PYGSA SISTEMAS Y APLICACIONES S.L.

  Hiszpania

  Firma PYGSA SISTEMAS Y APLICACIONES S.L., roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Alboraya (Valencia), Hiszpania.

 3. GUSTAV NOLTING GMBH, NEUZEITLICHE HEIZTECHNIK

  Niemcy

  Firma GUSTAV NOLTING GMBH, NEUZEITLICHE HEIZTECHNIK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 4. CENTRE SCIENTIFIQUE ET TECHNIQUE DU BÂTIMENT

  Francja

  Firma CENTRE SCIENTIFIQUE ET TECHNIQUE DU BÂTIMENT, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 5. ROGAL INGENIEURGES. FÜR INDUSTRIELLE AERODYNAMIK U LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROGAL INGENIEURGES. FÜR INDUSTRIELLE AERODYNAMIK U LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 6. AERZEN (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria