• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tunele aerodynamiczne i dmuchawy

Wyniki dla

Tunele aerodynamiczne i dmuchawy - Import eksport

 1. J&H INDUSTRIELLE GEBLÄSETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To jedyny następca, który oficjalnie może kontynuować działalność pod nazwą H. Spelleken. J&H Industrielle Gebläsetechnik GmbH, wraz z dyrektorem zarządzającym Torstenem Hoevelerem, byłym specjalistą ds. montażu firmy Spelleken, świadczy kompleksowe usługi w zakresie dostaw, napraw, części zamiennych i serwisu dmuchaw wyporowych opierajac się na dobrze ugruntowanej wiedzy i ponad 20-letniemu doświadczeniu. W celu utrzymania wysokiego standardu jakości produktów wszystkie elementy dmuchaw Spelleken produkowane są w naszym własnym warsztacie obróbczym. J&H industrielle Gebläsetechnik GmbH eksportuje na cały świat od momentu założenia firmy w 2002 roku.

 2. ACTIRO POWER BLOWER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cechą szczególną Motec jest automatyczne urządzenie do łączenia opracowane przez firmę i nadal stosowane do produkcji dużych serii. Od 2000 roku rozszerzyliśmy dział produkcji kół wentylatorów o biuro rozwoju z własnym laboratorium do projektowania kół wentylatorów i systemów kanałów powietrznych. Obok wielu projektów dla klientów jako dostawcy usług projektowych, Actiro jako jeden z pionierów pracuje od 2004 roku nad wewnętrznym rozwojem silników SR, których wysokie prędkości sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do wentylatorów o długiej żywotności, pracujących nawet w trudnych warunkach otoczenia. Od 2007 roku działamy pod firmą Actiro GmbH & Co. KG, aby rozwijać nowe obszary działalności biznesowej na zewnątrz i nadawać im większe znaczenie. Jesteśmy dostawcą spersonalizowanych usług dla naszych klientów. Większość naszych produktów opracowujemy i testujemy na własną odpowiedzialność pod kątem indywidualnych życzeń klienta. Nasze produkty są dystrybuowane przez znanych producentów pod własną marką.

 3. CONTINENTAL INDUSTRIE GMBH GEBLÄSE- UND EXHAUSTORENTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONTINENTAL INDUSTRIE GMBH GEBLÄSE- UND EXHAUSTORENTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Dormagen, Niemcy.

 4. SKVTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SKVTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 5. KRAUSSER DRUCKLUFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAUSSER DRUCKLUFT GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Lautertal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FISCHBACH LUFT-UND VENTILATORENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FISCHBACH LUFT-UND VENTILATORENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 2. GTG GEBLÄSETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GTG GEBLÄSETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. TLT TURBO GMBH

  Niemcy

  Dzięki ponad 145-letniej tradycji i doświadczeniu firmy, zawsze staramy się być wiodącym na świecie dostawcą wentylatorów i rozwiązań systemowych do zastosowań przemysłowych i dla elektrowni cieplnych. Opracowaliśmy opatentowane, wysoko wydajne projekty, które umożliwiają naszym produktom zapewnienie doskonałej wydajności przy mniejszym zużyciu – nawet w trudnych i agresywnych środowiskach pracy. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko redukcję emisji CO2, ale także znaczne oszczędności kosztów energii, mniej przestojów, mniej godzin konserwacji i dłuższą żywotność maszyn. Typowe obszary zastosowania naszych produktów to: elektrociepłownie, wentylacja kopalń, obróbka stali, procesy przemysłowe chemiczne i petrochemiczne, produkcja cementu, spalanie odpadów, wentylacja tuneli, tunele aeordynamiuczne, stanowiska testowe, suszarnie, budowa maszyn, elektronika, branża spożywcza, farmaceutyka, mechanika precyzyjna, przemysł motoryzacyjny i stoczniowy.

 4. AKIRA TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma AKIRA TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, urządzenia do prób amortyzatorów, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, i Obrabiarki do zastosowań specjalnych. Ma siedzibę w Bayonne, Francja.

 5. MICRO-VENT COMERCIO DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS LTDA (ME)

  Brazylia

  Firma MICRO-VENT COMERCIO DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS LTDA (ME), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Jest również obecna w dziedzinach Wentylatory przemysłowe, okapy, wentylatory promieniowe, i Wentylatory przemysłowe. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 1. TORNADOPRO WIND TUNNELS

  Francja

  Firma TORNADOPRO WIND TUNNELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Jest również obecna w dziedzinach wynajem bielizny dla restauracji. Ma siedzibę w Bretteville Sur Odon, Francja.

 2. AMETEK PRECISION MOTION CONTROL

  Niemcy

  Firma AMETEK PRECISION MOTION CONTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy próżniowe, Wymienniki ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Pompy próżniowe, Wymienniki ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Bonndorf, Niemcy.

 1. TEKADOOR GMBH

  Niemcy

  Firma TEKADOOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 2. PYGSA SISTEMAS Y APLICACIONES S.L.

  Hiszpania

  Firma PYGSA SISTEMAS Y APLICACIONES S.L., roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Alboraya (Valencia), Hiszpania.

 3. CENTRE SCIENTIFIQUE ET TECHNIQUE DU BÂTIMENT

  Francja

  Firma CENTRE SCIENTIFIQUE ET TECHNIQUE DU BÂTIMENT, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 4. GUSTAV NOLTING GMBH, NEUZEITLICHE HEIZTECHNIK

  Niemcy

  Firma GUSTAV NOLTING GMBH, NEUZEITLICHE HEIZTECHNIK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 5. ROGAL INGENIEURGES. FÜR INDUSTRIELLE AERODYNAMIK U LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROGAL INGENIEURGES. FÜR INDUSTRIELLE AERODYNAMIK U LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Tunele aerodynamiczne i dmuchawy, i Tunele aerodynamiczne i dmuchawy. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 6. AERZEN (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria