• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tunele - firmy budowlane

Wyniki dla

Tunele - firmy budowlane - Import eksport

 1. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Turcja

  Delkom Group, łącząc wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, produkuje części zamienne do wiodących na świecie hydraulicznych maszyn wietniczych takich jak Copco, Furukawa, Sandvik (Tamrock), Ingersollrand, do dużych modalnych wiertnic tunelowych, wiertnic drogowych, D7, F7, F9, Boomer, HCR 9, HCR 12, HCR 900, HCR 180, Ranger 700, Ranger 600, dX 680, dX 700, Montabert, COP 1238, COP 1838, COP 1132, hl 600, hl 700, hlx5, hd 609, hD 709, HD 712, HD 715, jesteśmy także do usług jeśli chodzi o części do sprzętu innych marek. Będąc globalnym dostawcą wysokiej jakości części zamiennych do różnych wiertnic wieżowych i samojezdnych marki Atlas, Sandvik, Furukawa i Ingersoll Rand, siłą konsorcjum Delkom Group jest bezkompromisowe zaangażowanie w wysoką jakość, konkurencyjne ceny i sprawną obsługę, dając każdemu klientowi taką samą gwarancję jaką cieszą się części pochodzące od producenta oryginalnego wyposażenia (OEM). Nasze części i obsługa techniczna zapewnią wiarygodne i efektywne kosztowo rozwiązanie dla waszych wiertnic.

 2. GEOURB GROUP

  Serbia

  Grupa GEOURB to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi inżynieryjne, założona w 1995 roku, specjalizująca się w takich pracach jak: skanowanie laserowe 3D i modelowaniue badań geodezyjnych, inżynieria geotechniczna, pomiarach podziemnych instalacji i infrastruktur. Stosując najnowsze technologie zapewniamy naszym klientom usługi i wsparcie w realizacji ich projektów w różnych branżach, takich jak: przemysł naftowy i gazowy, budowlany, infrastruktury i dziedzictwo kulturowe.

 3. IP ENGINEERING GMBH

  Szwajcaria

  Firma IP ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Aesch, Szwajcaria.

 4. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Schrony przeciwatomowe - budowa, Tunele - firmy budowlane, wytaczarki, i Schrony przeciwatomowe - budowa. Ma siedzibę w Hainichen, Niemcy.

 5. ILG ENGINEERING

  Szwajcaria

  Firma ILG ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Horgen, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STRABAG AG

  Austria

  Firma STRABAG AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. KEJALI - CARDOX NON EXPLOSIVE ROCK BREAKING SYSTEM

  Japonia

  Firma KEJALI - CARDOX NON EXPLOSIVE ROCK BREAKING SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, kruszenie i perforacja skał przy melioracji, Tunele - firmy budowlane, i wyposażenie do wybuchów przy drążeniu chodników. Ma siedzibę w Fukuoka, Japonia.

 3. ATS-ARMATUREN TECHNIK SCHUMERTL HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma ATS-ARMATUREN TECHNIK SCHUMERTL HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, cysterny elastyczne do wód ściekowych, Tunele - firmy budowlane, i urządzenia do magazynowania. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 4. CREUSEMENT ET SOUTENEMENT MECANISE BESSAC

  Francja

  Firma CREUSEMENT ET SOUTENEMENT MECANISE BESSAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Tunele - firmy budowlane, budowa tuneli, obudowy tuneli, i cegły główkowe dla tuneli. Ma siedzibę w Saint-Jory, Francja.

 5. CONSTRUTORA DO TÂMEGA

  Portugalia

  Firma CONSTRUTORA DO TÂMEGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Tunele - firmy budowlane, i budownictwo cywilne i przemysłowe. Ma siedzibę w Bucelas, Portugalia.

 1. K-BORINGEN

  Belgia

  Firma K-BORINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Tunele - firmy budowlane, rury, przewody do wiercenia, i budowa tuneli. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 2. KUMPEN

  Belgia

  Firma KUMPEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Tunele - firmy budowlane, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty budowlane ciężkie, general renovation work, Tunele - firmy budowlane, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 1. DENMAK MAKINA LTD STI

  Turcja

  Firma DENMAK MAKINA LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RÜMOO GMBH

  Austria

  Firma RÜMOO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Mosty - budowa, Drogi - budowa, Mosty - budowa, i wibratory wgłębne. Ma siedzibę w Dorfgastein, Austria.

 3. MANCINI & MARTI SA

  Szwajcaria

  Firma MANCINI & MARTI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach building construction, i budowanie dróg. Ma siedzibę w Bellinzona, Szwajcaria.

 4. DIENSTLEISTUNG KOCH

  Niemcy

  Firma DIENSTLEISTUNG KOCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Tunele - firmy budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Artern, Niemcy.

 5. SUPERIOR GUNITE – SHOTCRETE – LOS ANGELES

  Stany Zjednoczone

  Firma SUPERIOR GUNITE – SHOTCRETE – LOS ANGELES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, cement, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Sylmar, Stany Zjednoczone.

 6. ANT CONSTRUCTION MINING INDUSTRY INC.CO

  Turcja

  Firma ANT CONSTRUCTION MINING INDUSTRY INC.CO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. IMB-SPIRK GES.M.B.H.

  Austria

  Firma IMB-SPIRK GES.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Pompy do betonu, Pompy, Tunele - firmy budowlane, Maszyny budowlane, Pompy do betonu, Pompy, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Henndorf Am Wallersee, Austria.

 8. NASKU GMBH

  Niemcy

  Firma NASKU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Tunele - firmy budowlane, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Dachau, Niemcy.

 1. MEDINGER ET FILS TRAV PUBLIC

  Francja

  Firma MEDINGER ET FILS TRAV PUBLIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Tunele - firmy budowlane, Roboty studniarskie, Firmy budowlane - drogi i mosty, Tunele - firmy budowlane, i Roboty studniarskie. Ma siedzibę w Fleury Merogis, Francja.

 2. BLUE CUBE PORTABLE COLD STORES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLUE CUBE PORTABLE COLD STORES LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 3. PERASSO

  Francja

  Firma PERASSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Tunele - firmy budowlane, Drogi - budowa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. SPIE BATIGNOLLES EUROPE (SUCURSAL EM PORTUGAL)

  Portugalia

  Firma SPIE BATIGNOLLES EUROPE (SUCURSAL EM PORTUGAL), jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, budowanie wiaduktów drogowych i autostradowych, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 5. JONES SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JONES SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Oldbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. GAMING DIRECT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GAMING DIRECT, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Blackburn, Zjednoczone Królestwo.

 7. UNITRUC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNITRUC LTD, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Southend-On-Sea, Zjednoczone Królestwo.

 8. W PRINGLE & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma W PRINGLE & SON LTD, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Carluke, Zjednoczone Królestwo.

 9. WREFORDS TRANSPORT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WREFORDS TRANSPORT, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 10. TREVOR PYE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TREVOR PYE, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Parki i rezerwaty naturalne, Tunele - firmy budowlane, i Parki i rezerwaty naturalne. Ma siedzibę w Shrewsbury, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tunele - firmy budowlane - Import eksport

Liczba wyników

27 920 Przedsiębiorstwa