• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trzpienie- uchwyty- kły - części obrabiarek

Wyniki dla

Trzpienie- uchwyty- kły - części obrabiarek - Import eksport

 1. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja trzpieni z zaciskami z opatentowanym znakiem handlowym FB MANDRINI A PINZA, trzpieni hydraulicznych, trzpieni pneumatycznych z wbudowanym cylindrem, trzpieni hydraulicznych z wbudowanym cylindrem, statycznych podstaw pneumatycznych/hydraulicznych, frezów, szczypiec, trzpieni hydraulicznych z wbudowanym siłownikiem typu MITN oraz trzpieni z rozciągliwymi zaciskami (espander) do wyciągania elementów z otworu.

 2. MECCANICA ARNES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Meccanica Arnes specjalizuje się w obróbce mechanicznej tocznej, frezarskiej, szlifierskiej oraz w projektowaniu i produkcji akcesoriów i części zamiennych do obrabiarek, takich jak wiertarki, gwintownice, tokarki, CNC i jednostki transferowe. Obecna na rynku firm zajmujących się gwintowaniem i produkcją w sektorach: lotniczym, motoryzacyjnym, hydraulicznym i mechaniki ogólnej od ponad 50 lat, rozszerzyła swoją ofertę o gwintownice pneumatyczne i elektroniczne.

 3. IMETA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Producent trzpieni i miar gwarantujący najlepsze zszywanie wszelkiego rodzaju puszek, opakowań i dla każdego producenta zszywarek, chcący zaspokajać najróżniejsze potrzeby ich użytkowników końcowych, zarówno tych z branży spożywczej i napojowej, jak i linii ogólnej. Produkcja zestawów do przekształcania oraz części zamiennych do zszywarek. Urządzenia do zmiany formatu (pojemnik/pokrywka) dla każdego modelu.

 4. SIGMA SPANNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIGMA SPANNTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Inzigkofen, Niemcy.

 5. REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych remontów, napraw i modernizacji obrabiarek. Nasze doskonale wyposażone zaplecze techniczne pozwala nam na podejmowanie się najbardziej skomplikowanych zleceń. Ponadto produkujemy części zamienne do obrabiarek i innych maszyn i urządzeń. Oferujemy również elektroniczne, cyfrowe systemy pomiarowe z bezpośrednim odczytem oraz układy sterowania numerycznego. Prowadzimy handel nowymi i używanymi obrabiarkami, które poddajemy szczegółowym przeglądom i kapitalnie remontujemy, pozostawiając je do dyspozycji naszych Klientów w nienagannym stanie. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym obrabiarek oraz innych maszyn i urządzeń. W naszych rękach nawet najcięższa usterka zostaje szybko i sprawnie zdiagnozowana i usunięta. Mogą nam Państwo zaufać!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FADA RETTIFICHE CONI MANDRINI

  Włochy

  Szlifowanie stożków do wewnętrznych uchwytów, w maszynach poziomych i pionowych, wykonywane bezpośrednio w warsztacie klienta, przy krótkim czasie przestoju maszyny, bez wymiany elementów i demontażu. Realizacja tych czynności jest możliwa we wszystkich typach maszyn. Szlifowanie stożków do uchwytów pozwala rozwiązać wszelkie problemy dotyczące owalizacji, zatarcia, powstania wybrzuszeń wewnątrz stożków ISO 30-40-50 i 60, we frezarkach, wytaczarkach i na innych stanowiskach roboczych

 2. TDG CLAMPING SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma TDG CLAMPING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Gernika-Lumo, Hiszpania.

 3. JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH

  Niemcy

  Firma JUNGWIRTH FEINMECHANIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Hofkirchen, Niemcy.

 4. GAETANO CAPORALI SRL

  Włochy

  Firma GAETANO CAPORALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach szczęki zaciskowe, narzędzia cnc, Szczypce do zaciskania, i uchwyty dla obrabiarek. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 5. BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC

  Białoruś

  Firma BARANOVICHI MACHINE TOOL ACCESSORIES PLANT. JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach imadła ślusarskie, uchwyty dla obrabiarek, i uchwyty na narzędzia. Ma siedzibę w Baranovichi, Białoruś.

 1. WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K.

  Niemcy

  Firma WEIBERG TECHNISCHE PRODUKTE E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Plochingen, Niemcy.

 2. SC NEMACOLY SRL

  Rumunia

  Firma SC NEMACOLY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Focsani, Rumunia.

 1. SE.RI.NEX S.R.L.

  Włochy

  Firma SE.RI.NEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie blokujące. Ma siedzibę w Annone Di Brianza, Włochy.

 2. EMAC-TOOLS SRL

  Włochy

  Firma EMAC-TOOLS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty na narzędzia, gwinciarki, i przegląd uchwytów obróbkowych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. MECCANICA SCOTTI S.R.L.

  Włochy

  Firma MECCANICA SCOTTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach deski do obrabiarek metali, uchwyty samocentrujące, i mechanizmy napędowe. Ma siedzibę w Cornate D'adda, Włochy.

 4. ROTOMORS FRANCE

  Francja

  Firma ROTOMORS FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty dla obrabiarek, i urządzenia do paletyzacji. Ma siedzibę w Villemoirieu, Francja.

 5. BOTTELLI SRL

  Włochy

  Firma BOTTELLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach components for mandrels, i uchwyty na narzędzia. Ma siedzibę w Sumirago, Włochy.

 6. TECNOLOGIE FRB S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOLOGIE FRB S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach mechanizmy napędowe, narzędzia przemysłowe, i przeciwostrza. Ma siedzibę w Borgonuovo Di Sasso Marconi, Włochy.

 7. SMZ ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SMZ ITALIA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach przegląd uchwytów obróbkowych. Ma siedzibę w Volpiano, Włochy.

 8. THORMAC ENGINEERING LTD

  Irlandia

  Firma THORMAC ENGINEERING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kilrush, Irlandia.

 1. SCHRENK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHRENK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Armatura sanitarna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Armatura sanitarna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, i Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Zimmern, Niemcy.

 2. SCHUNK

  Belgia

  Firma SCHUNK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Erembodegem, Belgia.

 3. GÜNDOGDU ENDÜSTRI

  Turcja

  Firma GÜNDOGDU ENDÜSTRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach metalowa drobnica żelazna toczona, i frezarki i głowice do noży wymiennych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ROCAST SRL

  Rumunia

  Firma ROCAST SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach artykuły metalowe mocujące, i artykuły do mocowań nierdzewnych. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 5. GFB GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma GFB GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach drobne części do obrabiarek dla mechaniki precyzyjnej i wysoko precyzyjnej. Ma siedzibę w Castano Primo, Włochy.

 6. KOMTAŞ MAKINE

  Turcja

  Firma KOMTAŞ MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. NUOVA PTM MECCANICA SRL

  Włochy

  Firma NUOVA PTM MECCANICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach przeciwostrza, i urządzenia o napędzie przednim samowiercące. Ma siedzibę w Monteveglio, Włochy.

 8. ASHTON JIG & TOOL CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ASHTON JIG & TOOL CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, i Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Ashton-Under-Lyne, Zjednoczone Królestwo.

 9. EBERHARDT WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Firma EBERHARDT WERKZEUGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, Narzędzia przenośne zasilane, Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, i Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Cleebronn, Niemcy.

 10. PRATT BURNERD INTERNATIONAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRATT BURNERD INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek, i Trzpienie, uchwyty, kły - części obrabiarek. Ma siedzibę w Elland, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo