• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trzoda chlewna

Wyniki dla

Trzoda chlewna - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma KURT NISGAARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Breeding livestock, Krowy mleczne, norki, krowy mleczne, Cattle import export, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Skjern, Dania.

 2. PORC MERCATUS APS

  Dania

  Porc Mercatus eksportuje duńskie prosiaki na rynek europejski. Podstawą naszej działalności jest eksport 3 ras duńskich prosiąt i świń rzeźnych na rynek europejski. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące transport, certyfikaty weterynaryjne, rejestrację urzędową i przygotowanie niezbędnych dokumentów eksportowych. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i ścisłej kooperacji oraz doskonałych usługach i skupieniu się na długotrwałej współpracy, jesteśmy atrakcyjnym i niezawodnym, a także inspirującym partnerem dla naszych klientów. Porc Mercatus jest zatwierdzonym eksporterem żywca wieprzowego hodowanego w Danii. Jeśli chcesz kupić odstawione od matki lub świnie rzeźne, poproś nas o osobistą wycenę.

 3. LAGUN EUROPE

  Szwecja

  Warchlaki dunskie - DanBred Inernational. Danish Landrace, Danish Large White and Danish DurocWaga baza 30 kg.Kategoria: Trzoda chlewna Jestesmy firma Szwedzko - Dunska. Dostarczamy Dunskie warchlaki na rynek Polski i Slowacki jak rowniez Czeski. Rozne statusy zdrowotne, PRRS Neg, jak i Pos, oraz Kastraty, w zaleznosci od wymog klienta. Prosze o kontakt w razie zainteresowania. Dostarczamy wlasnym, specjalistycznym transportem. Ilosc mazymalna na jeden samochod to 850 szt, - jako jeden transport. Oferujemy rowniez sprzedaz na warunkach Exw. - Centrale zaladowcze w Dani. Platnosc - przedplata. Województwo: - dostawa ogolnopolska - wszystkie wojewodztwa. Powiat: Ogolnopolskie ogloszenie Cena: Do uzgodnienia, w zaleznosci od destynacji, adresu dostawy. Cena Exw. Dania, co tydzien w czwartki, po godz 14. Zaladunki w centralach zaladowczych, po uzgodnieniu daty. Telefon - Kontakt bezposredni : 00 46 708 99 12 37 Email: christoffer.laz@tele2.se Osoba kontaktowa: Christoffer Laz -

 4. AMISY PIG FARMING EQUIPMENT

  Chiny

  Firma AMISY PIG FARMING EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 5. PLACAS VERDES

  Hiszpania

  Firma PLACAS VERDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach farmy. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PORCS ET PORCELETS

  Hiszpania

  Firma PORCS ET PORCELETS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, bydło, Oczyszczanie ścieków, dezynfekcja wody, i woda pitna - funkcja. Ma siedzibę w El Palau D' Anglesola-Lleida, Hiszpania.

 2. INTERPORC

  Holandia

  Firma INTERPORC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Wędliny i mięso peklowane, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Haghorst, Holandia.

 3. PRIMARY DIETS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRIMARY DIETS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, food for animals and zootechnics, Trzoda chlewna, i Komponenty paszy dla prosiąt. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 4. BHZP GMBH

  Niemcy

  Firma BHZP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach inseminacja loch. Ma siedzibę w Dahlenburg, Niemcy.

 5. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Dania

  Firma BREEDERS OF DENMARK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - import-eksport, i Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Haderslev, Dania.

 1. N.V. RANDERS A/S

  Dania

  Firma N.V. RANDERS A/S, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy żywca, Rolnictwo - import-export, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Transport drogowy żywca, Rolnictwo - import-export, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Randers Nv, Dania.

 2. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalia

  Firma SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, świnie do reprodukcji, Bydło rogate, i Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 1. G E BAKER UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G E BAKER UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bury St. Edmunds, Zjednoczone Królestwo.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, Owce i kozy, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Zwierzęta domowe, Trzoda chlewna, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Lohfelden, Niemcy.

 3. FIERENS MENGVOEDERS

  Belgia

  Firma FIERENS MENGVOEDERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, żywność w tabletkach, Trzoda chlewna, i zboża. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 4. DELAVI

  Belgia

  Firma DELAVI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, Trzoda chlewna, carcasses, i mięso. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 5. ETTAROETICO

  Włochy

  Firma ETTAROETICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Corbetta, Włochy.

 6. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  Firma 1VITAL-FLEISCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, i Mięso mrożone. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 7. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Niemcy

  Firma ZOOFACHMARKT - MARCHE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Trzoda chlewna, Bydło rogate, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 8. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Francja

  Firma ABERAETABLISSEMENTS ABERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Saint-Brice-En-Cogles, Francja.

 1. BRUMICOLD

  Hiszpania

  Firma BRUMICOLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Algarrobo, Hiszpania.

 2. FRANZ KOOPS LANDHANDEL KG

  Niemcy

  Firma FRANZ KOOPS LANDHANDEL KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Trzoda chlewna, Mąka, grysiki, kasze, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Ryby, Trzoda chlewna, Mąka, grysiki, kasze, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Bakum, Niemcy.

 3. STEFFEN GOTH

  Niemcy

  Firma STEFFEN GOTH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Trzoda chlewna, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Trzoda chlewna, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Langenleuba-Niederhain, Niemcy.

 4. INGENIEURBÜRO JÜRGEN SIMON - OPTIMIERUNG VON EINKAUFSPREISEN, KOSTEN UND BESTÄNDEN

  Niemcy

  Firma INGENIEURBÜRO JÜRGEN SIMON - OPTIMIERUNG VON EINKAUFSPREISEN, KOSTEN UND BESTÄNDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Bydło rogate, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Gaildorf, Niemcy.

 5. STEFAN KESSNER

  Niemcy

  Firma STEFAN KESSNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Trzoda chlewna, Włókna przędne naturalne, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Włókna przędne naturalne, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 6. GLEADELL AGRICULTURE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLEADELL AGRICULTURE LIMITED, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Trzoda chlewna, Bydło rogate, Owoce, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Trzoda chlewna, Bydło rogate, i Owoce. Ma siedzibę w Gainsborough, Zjednoczone Królestwo.

 7. ADELMANN NUTZ-UND SCHLACHTVIEHHANDLUNG GMBH

  Niemcy

  Firma ADELMANN NUTZ-UND SCHLACHTVIEHHANDLUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Schöntal, Niemcy.

 8. PAUL ROTTMANN GMBH

  Niemcy

  Firma PAUL ROTTMANN GMBH, roku i działającą w sektorze Owce i kozy. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Zwierzęta domowe, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Ahaus, Niemcy.

 9. RVF RAIFFEISEN VIEH UND FLEISCH HESSEN E.G.

  Niemcy

  Firma RVF RAIFFEISEN VIEH UND FLEISCH HESSEN E.G., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Bydło rogate, i Trzoda chlewna. Ma siedzibę w Bad Hersfeld, Niemcy.

 10. FREISL KRAFTFUTTER GMBH

  Niemcy

  Firma FREISL KRAFTFUTTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Bydło rogate, Trzoda chlewna, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Habach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo