• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trociny i wióry drewniane

Wyniki dla

Trociny i wióry drewniane - Import eksport

 1. STARÝ TIMBER S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Witamy w przedsiębiorstwie STARÝ TIMBER s.r.o., preferowanym przez Ciebie z uwagi na oferowane ekologiczne materiały opałowe. Nasz asortyment, włącznie z brykietem z trocin, drewnem kominkowym, pelletem i podpałką, cieszy się dobrą opinią w Niemczech, Danii, Austrii, Holandii, Belgii i Polsce. Oddani sprawie zrównoważonego rozwoju, kierujemy się filozofią Zero Waste (zero odpadów). Posiadamy certyfikat FSC®, świadczący o odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów leśnych. Zaangażowanie społeczne: Jako dumni sponsorzy lokalnej drużyny piłki nożnej, wspieramy ducha wspólnoty. Ponadto, organizujemy akcje charytatywne na rzecz domów dziecka i placówek oświatowych, wykraczając naszym pozytywnym oddziaływaniem poza rozwiązania grzewcze. Globalna obecność, lokalna doskonałość: Posiadając obiekty wytwarzające na skalę globalną, STARÝ TIMBER zapewnia spersonalizowaną produkcją ciętego drewna, dzięki czemu spełnia zróżnicowane życzenia klientów, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokich standardów jakościowych. Gwarancja wysokiej jakości: Nasze konkurencyjne ceny odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości. Nasi eksperci stosują zaawansowane metody, przestrzegając międzynarodowych standardów produkcji pelletu drzewnego, zaś rygorystyczne testy zapewniają wyroby premium. Wszechstronna oferta: Odkryj nasz kompleksowy wybór, od brykietu i węgla drzewnego po drewno opałowe, surowiec drzewny, palety, pellet i zrębki. STARÝ TIMBER jest Twoim niezawodnym dostawcą, zarówno w przypadku gatunków takich, jak olcha, jesion, buk, czy też innych. Wybierz przxedsiębiorstwo STARÝ TIMBER z uwagi na jego najwyższej klasy ekologiczne rozwiązania grzewcze, sprawiające, że świat staje się bardziej zielony i odpowiedzialny.

 2. SIA DV PELLET

  Łotwa

  Verified by europages badge

  SIA "DV Pellet" jest łotewskim przedsiębiorstwem, założonym w 2017 roku, mieszczącym się w Sumbru iela 167, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163. Jesteśmy firmą certyfikowaną na Łotwie, oferującą wysokiej jakości wyroby drzewne pochodzenia łotewskiego. Nasza oferta produktowa obejmuje pellety drzewne, palety drewniane epal, drewno opałowe, węgiel drzewny, brykiet, zrębki drzewne, trociny, strużyny, drewno budowlane i kłody drewna. Używamy różnych gatunków drzew, takich jak dąb, brzoza, buk, jesion, grab, sosna i świerk, aby zapewnić trwałość i niezawodność naszych produktów. Nasze usługi szybkich i skutecznych dostaw obejmują zasięgiem 27 krajów europejskich. Na przestrzeni lat, zbudowaliśmy solidne relacje z naszymi głównymi klientami w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Danii, Polsce, Norwegii, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie i we Włoszech. Wszystkie nasze wyroby drzewne na cele energetyczne są wyprodukowane i zapakowane na Łotwie. Aby zapewnić płynność dostaw, odbywamy co roku zebranie przed szczytem sezonu, podczas którego zespołowo omawiamy proces dostaw. Pomaga to nam spełnić oczekiwania klientów i stymuluje współpracę członków zespołu. Aby zagwarantować udaną realizację dostaw, uprzejmie prosimy Cię o dostarczenie nam szczegółowych informacji o jakichkolwiek problemach, czy szczególnych aspektach dotyczących Twojej lokalizacji, takich jak trwające prace budowlane, trudne do znalezienia podjazdy, czy też niedokładne współrzędne GPS. Uwzględniwszy proaktywnie te okoliczności, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i pomyślnie zrealizować Twoją dostawę.

 3. ESSELATE AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Tessellate AB jest dostawcą drewna i produktów drewnianych założonym w 2017 roku z siedzibą w Jönköping, Szwecja. Nasza linia produktowa jest certyfikowana, przyjazna środowisku i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: PELLET DRZEWNY - Pellet drzewny enplus A1, pellet drzewny premium i pellet drzewny branży kotłów. WĘGIEL DRZEWNY - Australijskie medium z drewna twardego, węgiel drzewny wysokiej gęstości. Niska emisja dymu i subtelny zapach. DREWNO OPAŁOWE - Najlepsze polana brzozowe, dębowe i z grabu, suszone w piecu, z gwarantowaną wilgotnością poniżej 18%. Nasze polana są odpowiednie dla pieców opalanych drewnem i otwartego ognia. Dzięki temu, że są one suszone w piecu, posiadają wysokie wartości energetyczne i grzewcze, pozwalające Ci utrzymać ciepło, czerpiąc przyjemność z atmosfery płonących polan! PALETY - W różnych rozmiarach i z różnych materiałów na potrzeby magazynowe i dystrybucji. Tessellate AB jest zobowiązana do oferowania tylko najlepszego stosunku jakości do ceny i dostarczania najwyższej jakości Granulatu drzewnego, Węgla drzewnego, Drewna opałowego, Zrębków drzewnych, Brykietu drzewnego i węgla drzewnego, Trociny, Palety drzewnej, Sklejki, Kłody drzewnej, Tarcicy i Drewna w ciągu pięciu dni do dowolnego miejsca w Europie! Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że zbudowaliśmy naszą reputację na doskonałej obsłudze klienta i na nawiązywaniu długoterminowych relacji biznesowych nie tylko poprzez oferowanie konkurencyjnych stawek, ale przede wszystkim poprzez utrzymywanie dostawców, które uważają niezawodność za najwyższy priorytet.

 4. B.A.S. HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącą firmą w produkcji i sprzedaży wyrobów z kory i osłon przeciwupadkowych, zaopatrywaniu elektrowni na biomasę w paliwa oraz transporcie wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Ponadto handel trocinami i wiórami drzewnymi dla przemysłu peletowego, papierniczego i płyt wiórowych jest obecnie tak samo ważną częścią naszej codziennej działalności jak utylizacja odpadów drzewnych. Własna produkcja w Bad Sobernheim, Nadrenia-Palatynat, umożliwia nam produkcję ściółki z kory o różnej wielkości ziarna, jak również pokryć zabezpieczających przed upadkiem z kory i wiórów drzewnych. Korzystając z najlepszych maszyn dostępnych w przemyśle drzewnym, produkujemy wysokiej jakości produkty powyżej zwykłych standardów branżowych.

 5. TEMKOM PELLET

  Turcja

  Verified by europages badge

  Temkom Elektronik A.S (Temkom Electronics Inc) została założona w 2007 roku. Od lat zajmujemy się głównie importem i eksportem elektroniki użytkowej. Od pięciu lat prowadzimy badania w dziedzinie technologii biomasy. Jesteśmy producentem pelletu drzewnego z własnymi, opracowanymi przez nas technologiami, skoncentrowanym głównie na ekologicznych i w 100% czystych ekologicznie i wydajnych procesach produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA SOLE EST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cząstki drewna, mączka drzewna, trociny. Analizy chemiczne i mikrobiologiczne potwierdzające jakość cząsteczek drewna i brak szkodliwych bakterii oraz mikroorganizmów a także pestycydów i nawozów. Dzięki naszym całkowicie zautomatyzowanym instalacjom La.So.Le. Firma potwierdza swoją pozycję lidera w Europie, zawsze działając w poszanowaniu najnowszych obowiązujących norm w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego.

 2. HIJOS DE RAMON RUBAL SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Prowadzimy wycinkę drzew, korzystając z zasobów leśnych jakie oferuje obszar lokalizacji. Działamy również w sposób zrównoważony ekologicznie, minimalizując szkody ekologiczne powodowane wycinką drzew. Dysponujemy zasobami niezbędnymi do zarządzania biomasą leśną i dokonujemy zalesiania terenów górskich. Tartak Deski sosnowe Trociny Kora Zakup drewna Sprzedaż drewna Drewno suche Drewno sosnowe Sosna galicyjska Drewno konstrukcyjne

 3. NCA FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NCA FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Maszyny do drewna, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, industrial crushers for recycling waste, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 4. FOREST-POL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FOREST-POL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodzenia i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, Trociny i wióry drewniane, Drewno budowlane, ogrodzenie galwanizowane, bariery ze stali nierdzewnej, Wire fencing, słupy do ogrodzenia, Drewno opałowe, i Dystrybutor drewna opałowego. Ma siedzibę w Pabianice, Polska.

 5. AUD-NER LTD

  Rosja

  AUD-NER Sp. z o.o. przerabia drewno okrągłe na tarcicę, produkuje tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną (belki i deski), palety według standardów FIN i Euro oraz elementy do palet, drewniane meble ogrodowe, porąbane drewno opałowe, wióry i trociny. Firma AUD-NER działa na rosyjskim rynku drzewnym i eksportuje tarcicę od 2000 roku. Odpowiednio zorganizowany proces produkcyjny pozwala AUD-NER utrzymywać niskie ceny na wysokiej jakości tarcicę obrzynaną, opakowania drewniane i inne produkty. Wyroby firmy charakteryzują się wysoką dokładnością wymiarową i jakością cięcia. Wszystkie produkowane wyroby spełniają wymagania odpowiednich norm GOST, przechodzą kontrolę fitosanitarną i posiadają certyfikaty. AUD-NER Sp. z o.o. oferuje hurtowe dostawy wyżej wymienionych produktów z półki bezpośrednio od producenta lub produkcję tarcicy na zamówienie o wymiarach określonych przez klienta.

 1. CEMASA

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji drewnianych struktur, szkieletów i ogrodzeń, drewna montowanego, elementów z melchioru i w transporcie towarów. Produkujemy również inne rodzaje wyrobów: drewno montowane, wg protokołu finger lub alistonado, półki, wystawy, tabliczki reklamowe, etc. Sprzedajemy wędzidła z melchioru dla zwierząt. Nasza flota ciężarówek proponuje również usługi przewozu towarów.

 2. BIO ENERGY GROUP

  Polska

  Bio Energy Group Sp. z o.o. jest producentem pelletu z certyfikatem ENplus A1 jak również brykietu.

 1. JRS RETTENMAIER FRANCE

  Francja

  Firma JRS RETTENMAIER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach włókna celulozy, włókna drzewne cięte, i alginaty. Ma siedzibę w Saint Germain En Laye, Francja.

 2. KLÖPFERHOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KLÖPFERHOLZ GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 3. HOLZVERPACKUNGEN ÜHLEIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOLZVERPACKUNGEN ÜHLEIN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Buchen, Niemcy.

 4. INTER ACTION WOOD LLC

  Ukraina

  Firma INTER ACTION WOOD LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach drewno opałowe węgiel drzewny brykiet, i Brykiety torfowe luzem. Ma siedzibę w Uman, Ukraina.

 5. SONCAG TARIM ORMAN URUNLERI SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SONCAG TARIM ORMAN URUNLERI SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, Recykling opakowań, Trociny i wióry drewniane, Drewno do palet, Opakowania drewniane, Recykling opakowań, i Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. VERBA-VV

  Ukraina

  Firma VERBA-VV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach granulat drewniany, palety drewniane, i węgiel drzewny. Ma siedzibę w Kovel, Ukraina.

 7. METZLER - HOLZ KG SÄGE- UND HOLZHANDELSBETRIEB

  Austria

  Firma METZLER - HOLZ KG SÄGE- UND HOLZHANDELSBETRIEB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Bezau, Austria.

 8. ZOLLIKOFER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZOLLIKOFER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, struganie drewna, Trociny i wióry drewniane, Civil engineering, i opracowanie i realizacja instalacji. Ma siedzibę w Bad Wurzach, Niemcy.

 1. NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty do strugania (heblowania). Jest również obecna w dziedzinach Drewno budowlane, Trociny i wióry drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Drewno budowlane, Trociny i wióry drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

 2. AGRESTA

  Francja

  Firma AGRESTA, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Izolacja akustyczna - materiały, Trociny i wióry drewniane, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Pouxeux, Francja.

 3. DIMAN MAKINE LTD.STI.

  Turcja

  Firma DIMAN MAKINE LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. MALYN WPC

  Ukraina

  Firma MALYN WPC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach drewno. Ma siedzibę w Malyn, Ukraina.

 5. TALASSAN ENDUSTRIYEL AGAC TALAS VE ALTLIK KABA TALAS

  Turcja

  Firma TALASSAN ENDUSTRIYEL AGAC TALAS VE ALTLIK KABA TALAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wióry na podściółkę, płatki, i brykiety z trocin. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. TRANSMEDOC ECORCES

  Francja

  Firma TRANSMEDOC ECORCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wióry, granulat drewniany, i kora drewniana. Ma siedzibę w SAUMOS, Francja.

 7. BIO HOLZHANDELS- UND TROCKNUNGS GMBH

  Austria

  Firma BIO HOLZHANDELS- UND TROCKNUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Bad Eisenkappel, Austria.

 8. SETAV LTD.

  Turcja

  Firma SETAV LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Odpadki drewna, i cięcie drewna. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 9. SCIERIE DE NIEDERVISSE

  Francja

  Firma SCIERIE DE NIEDERVISSE, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach Fornir i drewno okładzinowe, Trociny i wióry drewniane, Tarcica strugana, Drewno użytkowe niestrugane, Fornir i drewno okładzinowe, Trociny i wióry drewniane, Tarcica strugana, i Drewno użytkowe niestrugane. Ma siedzibę w Niedervisse, Francja.

 10. ZAPOROZHTORGGROUP

  Ukraina

  Firma ZAPOROZHTORGGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach granulat drewniany. Ma siedzibę w Zaporizhzhja, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo