• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trociny i wióry drewniane

Wyniki dla

Trociny i wióry drewniane - Import eksport

 1. DREWNEX POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Szukasz hurtowych ilości drewna opałowego? Drewnex zapewni stałe dostawy drewna do Twojego składu opału, hurtowni lub sklepu. Jesteśmy jednym z największych PRODUCENTÓW DREWNA KOMINKOWEGO W POLSCE. Od dwóch dekad zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców hurtowych z aż 10 krajów, takich jak NIEMCY, AUSTRIA, HOLANDIA, BELGIA, FRANCJA, WŁOCHY. Używamy najwyższej jakości drewna pochodzącego z Lasów Państwowych w całej Polsce, certyfikowanego przez FSC. W całorocznej ofercie hurtowej posiadamy drewno z najpopularniejszych gatunków drzew liściastych: DĄB, BRZOZA, BUK, JESION, GRAB, oraz iglaste SOSNA i ŚWIERK. Drewno kominkowe i opałowe firmy Drewnex doskonale nadaje się do kominków, kotłów i pieców na drewno zarówno nowoczesnych, ekologicznych jak i tradycyjnych. Rocznie przerabiamy 150000m3 drewna, kubatura naszej suszarni wynosi 2000m3, a nad najwyższą jakością naszych produktów pracuje zespół ponad pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy nowoczesną i innowacyjną linię produkcyjną wyposażoną w 10 pilarek Hakki Pilke, co pozwala nam na realizację niemal każdego zamówienia. W zależności od życzeń klienta drewno dzielone jest na trzy lub więcej kawałków o średniej długości 30 cm. Przywiązujemy również dużą wagę do pakowania i transportu naszych produktów. W tym celu opracowaliśmy formułę skrzyniopalet. Serdecznie zapraszamy Ekipa DREWNEX Ps. Informujemy, iż produkujemy również fryzę i graniaka dębowego do produkcji klejonki na meble i klejonkę dębową.

 2. SIA DV PELLET

  Łotwa

  Verified by europages badge

  SIA "DV Pellet" jest łotewskim przedsiębiorstwem, założonym w 2017 roku, mieszczącym się w Sumbru iela 167, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163. Jesteśmy firmą certyfikowaną na Łotwie, oferującą wysokiej jakości wyroby drzewne pochodzenia łotewskiego. Nasza oferta produktowa obejmuje pellety drzewne, palety drewniane epal, drewno opałowe, węgiel drzewny, brykiet, zrębki drzewne, trociny, strużyny, drewno budowlane i kłody drewna. Używamy różnych gatunków drzew, takich jak dąb, brzoza, buk, jesion, grab, sosna i świerk, aby zapewnić trwałość i niezawodność naszych produktów. Nasze usługi szybkich i skutecznych dostaw obejmują zasięgiem 27 krajów europejskich. Na przestrzeni lat, zbudowaliśmy solidne relacje z naszymi głównymi klientami w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Danii, Polsce, Norwegii, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie i we Włoszech. Wszystkie nasze wyroby drzewne na cele energetyczne są wyprodukowane i zapakowane na Łotwie. Aby zapewnić płynność dostaw, odbywamy co roku zebranie przed szczytem sezonu, podczas którego zespołowo omawiamy proces dostaw. Pomaga to nam spełnić oczekiwania klientów i stymuluje współpracę członków zespołu. Aby zagwarantować udaną realizację dostaw, uprzejmie prosimy Cię o dostarczenie nam szczegółowych informacji o jakichkolwiek problemach, czy szczególnych aspektach dotyczących Twojej lokalizacji, takich jak trwające prace budowlane, trudne do znalezienia podjazdy, czy też niedokładne współrzędne GPS. Uwzględniwszy proaktywnie te okoliczności, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i pomyślnie zrealizować Twoją dostawę.

 3. B.A.S. HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącą firmą w produkcji i sprzedaży wyrobów z kory i osłon przeciwupadkowych, zaopatrywaniu elektrowni na biomasę w paliwa oraz transporcie wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Ponadto handel trocinami i wiórami drzewnymi dla przemysłu peletowego, papierniczego i płyt wiórowych jest obecnie tak samo ważną częścią naszej codziennej działalności jak utylizacja odpadów drzewnych. Własna produkcja w Bad Sobernheim, Nadrenia-Palatynat, umożliwia nam produkcję ściółki z kory o różnej wielkości ziarna, jak również pokryć zabezpieczających przed upadkiem z kory i wiórów drzewnych. Korzystając z najlepszych maszyn dostępnych w przemyśle drzewnym, produkujemy wysokiej jakości produkty powyżej zwykłych standardów branżowych.

 4. TESSELATE AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Tessellate AB jest dostawcą drewna i produktów drewnianych założonym w 2017 roku z siedzibą w Jönköping, Szwecja. Nasza linia produktowa jest certyfikowana, przyjazna środowisku i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: PELLET DRZEWNY - Pellet drzewny enplus A1, pellet drzewny premium i pellet drzewny branży kotłów. WĘGIEL DRZEWNY - Australijskie medium z drewna twardego, węgiel drzewny wysokiej gęstości. Niska emisja dymu i subtelny zapach. DREWNO OPAŁOWE - Najlepsze polana brzozowe, dębowe i z grabu, suszone w piecu, z gwarantowaną wilgotnością poniżej 18%. Nasze polana są odpowiednie dla pieców opalanych drewnem i otwartego ognia. Dzięki temu, że są one suszone w piecu, posiadają wysokie wartości energetyczne i grzewcze, pozwalające Ci utrzymać ciepło, czerpiąc przyjemność z atmosfery płonących polan! PALETY - W różnych rozmiarach i z różnych materiałów na potrzeby magazynowe i dystrybucji. Tessellate AB jest zobowiązana do oferowania tylko najlepszego stosunku jakości do ceny i dostarczania najwyższej jakości Granulatu drzewnego, Węgla drzewnego, Drewna opałowego, Zrębków drzewnych, Brykietu drzewnego i węgla drzewnego, Trociny, Palety drzewnej, Sklejki, Kłody drzewnej, Tarcicy i Drewna w ciągu pięciu dni do dowolnego miejsca w Europie! Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że zbudowaliśmy naszą reputację na doskonałej obsłudze klienta i na nawiązywaniu długoterminowych relacji biznesowych nie tylko poprzez oferowanie konkurencyjnych stawek, ale przede wszystkim poprzez utrzymywanie dostawców, które uważają niezawodność za najwyższy priorytet.

 5. LA SOLE EST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cząstki drewna, mączka drzewna, trociny. Analizy chemiczne i mikrobiologiczne potwierdzające jakość cząsteczek drewna i brak szkodliwych bakterii oraz mikroorganizmów a także pestycydów i nawozów. Dzięki naszym całkowicie zautomatyzowanym instalacjom La.So.Le. Firma potwierdza swoją pozycję lidera w Europie, zawsze działając w poszanowaniu najnowszych obowiązujących norm w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NCA FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NCA FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Maszyny do drewna, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, industrial crushers for recycling waste, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 2. AUD-NER LTD

  Rosja

  AUD-NER Sp. z o.o. przerabia drewno okrągłe na tarcicę, produkuje tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną (belki i deski), palety według standardów FIN i Euro oraz elementy do palet, drewniane meble ogrodowe, porąbane drewno opałowe, wióry i trociny. Firma AUD-NER działa na rosyjskim rynku drzewnym i eksportuje tarcicę od 2000 roku. Odpowiednio zorganizowany proces produkcyjny pozwala AUD-NER utrzymywać niskie ceny na wysokiej jakości tarcicę obrzynaną, opakowania drewniane i inne produkty. Wyroby firmy charakteryzują się wysoką dokładnością wymiarową i jakością cięcia. Wszystkie produkowane wyroby spełniają wymagania odpowiednich norm GOST, przechodzą kontrolę fitosanitarną i posiadają certyfikaty. AUD-NER Sp. z o.o. oferuje hurtowe dostawy wyżej wymienionych produktów z półki bezpośrednio od producenta lub produkcję tarcicy na zamówienie o wymiarach określonych przez klienta.

 3. CEMASA

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji drewnianych struktur, szkieletów i ogrodzeń, drewna montowanego, elementów z melchioru i w transporcie towarów. Produkujemy również inne rodzaje wyrobów: drewno montowane, wg protokołu finger lub alistonado, półki, wystawy, tabliczki reklamowe, etc. Sprzedajemy wędzidła z melchioru dla zwierząt. Nasza flota ciężarówek proponuje również usługi przewozu towarów.

 4. TARUM MATEUSZ TARGOSZ

  Polska

  Jesteśmy Firmą zajmującą się sprzedażą biomasy oraz peletu drzewnego zarówno z certyfiaktem ENplus A1 oraz pelletu bez certyfikatu. Swoją działalność rozpoczęliśmy 01.07.2020, współpracujemy z producentami pelletu drzewnego z południowej Polski. Sprzedajemy towar najwyższej jakości od sprawdzonych producentów.

 5. BIO ENERGY GROUP

  Polska

  Bio Energy Group Sp. z o.o. jest producentem pelletu z certyfikatem ENplus A1 jak również brykietu.

 1. JRS RETTENMAIER FRANCE

  Francja

  Firma JRS RETTENMAIER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach włókna celulozy, włókna drzewne cięte, i alginaty. Ma siedzibę w Saint Germain En Laye, Francja.

 2. GLOBAL VISION INTERNATIONAL CO., LTD.

  Tajlandia

  Firma GLOBAL VISION INTERNATIONAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, Perfumeria - zapachy i aromaty, aromaty naturalne, olejki eteryczne, i Herbaty owocowe i ziołowe. Ma siedzibę w Bangkok, Tajlandia.

 1. KLÖPFERHOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KLÖPFERHOLZ GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 2. HOLZVERPACKUNGEN ÜHLEIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOLZVERPACKUNGEN ÜHLEIN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Buchen, Niemcy.

 3. JUKARAS

  Litwa

  Firma JUKARAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 4. INTER ACTION WOOD LLC

  Ukraina

  Firma INTER ACTION WOOD LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach drewno opałowe węgiel drzewny brykiet, i Brykiety torfowe luzem. Ma siedzibę w Uman, Ukraina.

 5. SONCAG TARIM ORMAN URUNLERI SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SONCAG TARIM ORMAN URUNLERI SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, Recykling opakowań, Trociny i wióry drewniane, Drewno do palet, Opakowania drewniane, Recykling opakowań, i Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. VERBA-VV

  Ukraina

  Firma VERBA-VV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach granulat drewniany, palety drewniane, i węgiel drzewny. Ma siedzibę w Kovel, Ukraina.

 7. ESOOIL IMPORTACION Y EXPORTACION SL

  Hiszpania

  Firma ESOOIL IMPORTACION Y EXPORTACION SL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Marmur i kamień naturalny, Trociny i wióry drewniane, Marmur i kamień naturalny, i drobne części dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. MALYN WPC

  Ukraina

  Firma MALYN WPC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach drewno. Ma siedzibę w Malyn, Ukraina.

 1. AGRESTA

  Francja

  Firma AGRESTA, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Izolacja akustyczna - materiały, Trociny i wióry drewniane, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Pouxeux, Francja.

 2. ZOLLIKOFER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZOLLIKOFER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, struganie drewna, Trociny i wióry drewniane, Civil engineering, i opracowanie i realizacja instalacji. Ma siedzibę w Bad Wurzach, Niemcy.

 3. TRANSMEDOC ECORCES

  Francja

  Firma TRANSMEDOC ECORCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wióry, granulat drewniany, i kora drewniana. Ma siedzibę w SAUMOS, Francja.

 4. DIMAN MAKINE LTD.STI.

  Turcja

  Firma DIMAN MAKINE LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. TALASSAN ENDUSTRIYEL AGAC TALAS VE ALTLIK KABA TALAS

  Turcja

  Firma TALASSAN ENDUSTRIYEL AGAC TALAS VE ALTLIK KABA TALAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wióry na podściółkę, płatki, i brykiety z trocin. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. CHEETAH CONSERVATION FUND & CCF BUSH PTY LTD

  Namibia

  Firma CHEETAH CONSERVATION FUND & CCF BUSH PTY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Trociny i wióry drewniane, i Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Otjiwarongo, Namibia.

 7. NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty do strugania (heblowania). Jest również obecna w dziedzinach Drewno budowlane, Trociny i wióry drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Drewno budowlane, Trociny i wióry drewniane, Drewno użytkowe niestrugane, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

 8. BIO HOLZHANDELS- UND TROCKNUNGS GMBH

  Austria

  Firma BIO HOLZHANDELS- UND TROCKNUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Bad Eisenkappel, Austria.

 9. METZLER - HOLZ KG SÄGE- UND HOLZHANDELSBETRIEB

  Austria

  Firma METZLER - HOLZ KG SÄGE- UND HOLZHANDELSBETRIEB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Trociny i wióry drewniane, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Bezau, Austria.

 10. SETAV LTD.

  Turcja

  Firma SETAV LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Odpadki drewna, i cięcie drewna. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo