• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport wewnętrzny - sprzęt kołowy

Wyniki dla

Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy - Import eksport

 1. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Firma KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i industrial trailers. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. AGAMED TRANS SP.J.

  Polska

  Agamed Trans zapewnia profesjonalną opiekę i bezpieczeństwo osób chorych. Nasza młoda i prężna załoga kompleksowo zaopiekuje się osobą transportowaną. Pracujemy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Realizujemy zlecenia lekarzy, przychodni, szpitali i firm oraz przede wszystkim osób prywatnych. Transport medyczny i sanitarny wykonuje wykwalifikowany zespół składający się z dwóch ratowników. Przewóz chorego obejmuje pełną i profesjonalną obsługę, opiekę oraz pomoc. Bazujemy na ambulansach spełniających wszelkie normy związane z transportem chorych, pozwalające na wygodny i bezpieczny transport. Zapraszamy do korzystania z prywatnego transportu medycznego, który pozwoli bezpiecznie przewieźć pacjenta w dane miejsce.

 4. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 5. OFFICINE BERTOLI VINCENZO & FIGLIO SNC

  Włochy

  Officine Bertoli jest wiodącym przedsiębiorstwem w sektorze transportu wewnętrznego. Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę modeli. Od zwykłego wózka ręcznego do dużej przyczepy o ładowności dziesiątek ton. Wszystkie modele posiadają takie same wyłączne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że są funkcjonalne i sprawne, z jedyną na świecie wydajnością pod względem energii niezbędnej do poruszania. Aktualna produkcja to około 650 rodzajów wózków przeznaczonych dla wszystkich sektorów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAXI ŁEBA

  Polska

  Taxi Łeba pracuje 24h przez 7 dni w tygodniu. Obsługujemy wesela, imprezy okolicznościowe. Dowozimy na dyskoteki czy inne zorganizowane imprezy. Nasze taksówki zawiozą Ciebie i Twoich bliskich bezpiecznie do celu. Oferujemy dowóz z lotniska z Gdańska oraz przejazdy do okolicznych atrakcji. Sprawdź nasze ceny i skorzystaj z naszego transportu będąc w Łebie czy Nowęcinie.

 2. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portugalia

 3. H & H VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 4. BHS INTRALOGISTICS GMBH

  Niemcy

 5. TAKKT AG

  Niemcy

 1. A2B MOVING AND STORAGE

  Stany Zjednoczone

 2. YAGIZLAR METAL

  Turcja

 1. J. HOFMANN TRANSPORTGERÄTE

  Niemcy

 2. WAGEN.COM E.K.

  Niemcy

 3. KÖGEL FAHRZEUGWERKE GMBH

  Niemcy

 4. SENNEBOGEN MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 5. MITEV LTD.

  Bułgaria

 6. WWW.TRANSPORTGERAETE-SHOP.COM

  Niemcy

 7. TELLURE ROTA

  Włochy

 8. TRANSPORTES Y MATERIALES DE CONSTRUCCIÓN SUENA, S.L.

  Hiszpania

 1. HOHENESTER FAHRWERK UND MOTORENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. LHOIST

  Belgia

 3. ERGOTEXX GMBH

  Niemcy

 4. HIGHBRIGHT ENTERPRISE LIMITED

  Chiny

 5. MONTES GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. QUAD STADEL SCHWAB E.K

  Niemcy

 7. METALWAGEN

  Belgia

 8. HORST-WILHELM MARTENS -GERÄTEBAU -

  Niemcy

 9. BMF PROFILSYSTEME GMBH

  Niemcy

 10. TOGO TRANSPORTS ET LOGISTIQUE

  Togo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo