• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport towarów

Wyniki dla

Transport towarów - Import eksport

 1. NOORD CONNECT LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  NORD CONNECT LLC jest międzynarodowym spedytorem, który świadczy pełen zakres usług w dziedzinie magazynowania, przetwarzania, transportu i odprawy celnej towarów różnych kategorii. Nord Connect LLC zapewnia ubezpieczenia cargo, usługi doradcze w zakresie logistyki, dostawy części zamiennych do samolotów oraz podzespołów do samolotów i śmigłowców. Główną specjalizacją firmy jest eksportowy transport lotniczy i multimodalny do krajów Azji i Afryki, transport drogowy towarów z krajów Unii Europejskiej do Rosji, krajów Azji Środkowej i na Bliski Wschód. NORD CONNECT LLC ma duże doświadczenie w transporcie do trudno dostępnych i niepopularnych regionów. Do tej pory firma przewiozła różnego rodzaju ładunki do 184 miejsc w 84 krajach na całym świecie. NORD CONNECT LLC współpracuje z siecią agentów obejmującą prawie 90% wszystkich lotnisk i lądowisk na świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. WIMMER MASCHINENTRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  MONTAŻ: Nasza usługa rozpoczyna się od planowania montażu i projektowania istalacji maszyn nowych i używanych. Oprócz montażu i posadowienia, zajmujemy się również pakowaniem, konserwacją i załadunkiem elementów urządzeń – a także transportem międzynarodowym koleją, drogą lądową, lotniczą lub wodną. TRANSPORT SPECJALNY I CIĘŻKI: Wimmer dysponuje dużą liczbą specjalnych ciągników siodłowych o mocy do 800 KM. Do transportu dostępne są wszystkie typy naczep siodłowych, naczep i przyczep niskopodwoziowych oraz około 300 „wózków do dużych obciążeń osiowych“. Razem z naszą firmą macierzystą Felbermayr możemy z dumą spojrzeć wstecz na dziesięciolecia międzynarodowego doświadczenia w zakresie indywidualnych rozwiązań logistycznych w transporcie ładunków ciężkich i specjalnych. MAGAZYN CIĘŻKICH TOWARÓW: Hala lub przestrzeń otwarta – łącznie około 15.000 m2 powierzchni magazynowej czyni nas głównym adresem na obrzeżach Monachium, jeśli chodzi o magazynowanie ciężkich towarów.

  Witryna www Open In New icon
 3. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by Europages badge

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 4. OCEANS GROUP LOGISTICS AND CONSULTANCY LIMITED COMPANY

  Turcja

  Verified by Europages badge

  Podejmując zdecydowane kroki w kierunku zostania jednym z liderów rynku w Turcji, Oceans Group od 2016 roku świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu lotniczego, morskiego, drogowego i transportu projektów. Od 2016 roku Oceans Group świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu. Jesteśmy Twoim strategicznym partnerem biznesowym z rozwiązaniami regionalnymi i sektorowymi. Jako Oceans Group, proponujemy zakres działań związanych z odprawą celną & logistyką oraz doświadczenie w różnych sektorach, w tym lotniczym, FMCG, opieki zdrowotnej i tekstylnym. Kontynuujemy działalność jako firma ze 100% tureckim kapitałem i każdego roku organizujemy obsługę ponad 2.000 przesyłek dla swoich klientów na całym świecie. Pracujemy z wiodącymi tureckimi markami i klientami z potencjałem rozwoju i wzrostu, które ufają elastycznym, szybkim procesom decyzyjnym i niskim kosztom w organizacji załadunku. Naszą misją jest tworzenie z naszymi doświadczonymi pracownikami i profesjonalnymi partnerami biznesowymi na całym świecie innowacyjnych i zorientowanych na koszty rozwiązań, nawet dla najbardziej złożonych procesów logistycznych. Możecie Państwo zaufać Oceans Group w kwestii bezpiecznego i efektywnego transportu Państwa najcenniejszych ładunków. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. DELTA GROUP LTD

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Delta Group Ltd. przyspiesza procedury związane z odprawą towarów i obniża koszty logistyczne. Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Pełna lista usług Delta Group Ltd. obejmuje: Odprawę celną na mocy umowy klienta lub przedsiębiorstwa spedycyjnego. Szybka odprawa celna: od 2 godzin. Transport towarów lotniczy, morski, drogowy i kolejowy do każdego miejsca w Rosji i Unii Celnej, konsolidacja ładunków zbiorowych. Certyfikat zgodności z przepisami technicznymi Unii CelnejUbezpieczenie ładunku. Konsolidacja towarów, ich przepakowywanie, znakowanie, ważenie i formalności. Outsourcing eksportu i importu: sporządzanie i zawieranie umów, transakcje finansowe, przekazywanie bankowej kontroli finansowej, usługi spedycyjne.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by Europages badge

  Firma RACH TRANSPORT LOGISTIQUE jest usługodawcą działającym w sektorze międzynarodowych przesyłek kurierskich. Jest ona również obecna w następujących sektorach: - Spedytorzy i przewoźnicy ładunków drobnicowych, -Pośrednicy w zakresie spedycji międzynarodowych, - Transport drogowy kontenerów, - Transport drogowy ładunków drobnicowych. Firma ma siedzibę we Francji. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym, ale może również zająć się wszystkimi Państwa przesyłkami ekspresowymi. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE realizuje przewozy zamówień drobnicowych głównie do Francji i Afryki (dziesięć połączeń tygodniowo). Dostawy do innych miejsc mogą być organizowane na życzenie. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE zajmuje się wszystkimi przesyłkami, od najmniejszej paczki lub listu do palet, w tym wiązek rur i różnych stropów, jak też towarów niebezpiecznych (transport ADR), tak szybko, jak jest to możliwe. Obiekty firmy RACH TRANSPORT stanowią prawdziwą platformę logistyczną, idealnie zlokalizowaną w sercu Francji. Prosimy nie wahać się i zadzwonić do nas po poradę i otrzymać wycenę tak szybko, jak jest to możliwe.

 2. ALBERANI LOGISTICS LTD.

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Firma Alberani Logistics to rzetelna firma spedycyjna z 15 letnim doświadczeniem w transporcie ładunków. Wykonujemy następujące rodzaje prac i usług: Transport wszelkiego rodzaju ładunków każdym rodzajem transportu: lotniczym, drogowym, morskim, kolejowym; Odprawa celna; Ubezpieczenie ładunków; Fizyczna eskorta ładunku przez uzbrojonych strażników; Konsolidacja ładunków i dostawa ładunków drobnicowych; Transport ładunków wielkogabarytowych i ciężkich; Transport towarów niebezpiecznych. Dzięki zgromadzonemu cennemu doświadczeniu i szerokim kontaktom biznesowym, a także dzięki zespołowi doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zapewniamy optymalne rozwiązanie umożliwiające dostawę ładunku w odpowiednich warunkach. Przewóz towarów naszym transportem to przede wszystkim gwarancja niezawodności, jakości i bezpieczeństwa. Widzimy nasz sukces w tym, że firma, która zamawia nasze usługi, staje się naszym stałym partnerem.

  Witryna www Open In New icon
 3. RUSTA LOGISTIC LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Grupa RUSTA powstała w 2007 roku i realizuje międzynarodowy przewóz towarów różnymi rodzajami transportu (drogowy, kolejowy, morski i lotniczy) z UE do Rosji, krajów WNP, a także z Chin do Rosji i UE. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć przedstawicielską, która obejmuje 57 oddziałów od Władywostoku po Kaliningrad. Nasza grupa znajduje się wśród 20 najlepszych przedstawicieli celnych. Specjalizujemy się w: Transport drogowy własną flotą samochodów ciężarowych klasy ekologicznej EURO 5; Multimodalny transport kontenerowy w ramach importu i eksportu przez wszystkie otwarte porty, w tym: Rotterdam, Ryga, Tallin, Kotka, Hamburg, Sankt Petersburg, Władywostok, Wostoczny, Noworosyjsk; Towary drobnicowe (LTL, LCL), przeładunek, składowanie, załadunek i rozładunek, magazynowanie czasowe, konsolidacja/de-konsolidacja ładunków w Warszawie (Polska), Rydze (Łotwa), Mandżurii, Kantonie (Chiny); Dostarczanie kompletnej przesyłki, przygotowywanie dokumentacji; Usługi z zakresu odprawy celnej.

  Witryna www Open In New icon
 4. TARTAK GAŁKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by Europages badge

  TARTAK GALKA jest polskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w transporcie drewna i usługach transportu towarów. Wieloletni rozwój naszej firmy doprowadził w 2013 roku do utworzenia Trak-Drew, będącego obecnie liderem w produkcji desek paletowych. Firma kupuje 80% drewna do produkcji od lasów państwowych, opatrzonego certyfikatem 100% PEFC, pozostałe 20% surowca pochodzi ze Słowacji. Z dumą informujemy, że nasze przedsiębiorstwo dysponuje flotą samochodów ciężarowych, co w znacznym stopniu ułatwia pracę i pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów odnośnie szybkiej i bezpiecznej dostawy towarów. Dzięki nowoczesnej technologii, doskonałej organizacji produkcji i certyfikowanym materiałom, nasze produkty mają lepszą jakość, czego dowodzi międzynarodowy certyfikat PEFC. Promujemy rozwój i ciągłe doskonalenie po to, aby nasze produkty spełniały potrzeby i wymagania naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Witryna www Open In New icon
 5. CON-TRA SPA

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Od 30 lat działamy w branży spedycji międzynarodowej. Wysoki standard usług, dynamizm, profesjonalizm i doświadczenie to nasze mocne strony. Nasza gówna siedziba znajduje się w Salerno, natomiast siedziba statutowa mieści się w Neapolu. Możemy liczyć także na wsparcie dwóch filii (Nowy Jork, Londyn) oraz licznych bezpośrednich agentów w największych portach na świecie.

  Witryna www Open In New icon
 1. TRANSPORT OHG

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Transport OHG to młoda spółka powstała w 2010 roku z połączenia dwóch innych firm transportowych. W 1997 roku Alexander Ohler założył w Ritten spółkę transportową, która wówczas zajmowała się transportem mebli i przeprowadzkami. Następnie poszerzyła swoją działalność o transport spożywczy w całych Włoszech. Firma stale się rozwija, a nasza flota staje się coraz liczniejsza dzięki przeprowadzce do Bolzano, która skonsolidowała naszą działalność.

  Witryna www Open In New icon
 2. TRANSPORT DVORNIK

  Słowenia

  Verified by Europages badge
 3. TRANSPORT CURK

  Słowenia

  Verified by Europages badge

  W Transport Curk realizujemy niezawodny transport różnego rodzaju towarów, w tym system drobnicowy, z szybką reakcją i dotrzymaniem ustalonych terminów. Dzięki doskonałej organiacji umożliwiamy przewóz zarówno dużych, jak i małych ilości towarów frachtowych. Oferujemy międzynarodowy transport drogowy towarów do wszystkich krajów UE i poza nią. Transport jest bezpieczny, szybki i punktualny. Regularnie utrzymujemy flotę pojazdów spełniającą wszystkie oczekiwane międzynarodowe normy i przepisy.

  Witryna www Open In New icon
 4. STB TRANSPORT & LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by Europages badge
 5. BILOGISTIK, S.A.

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 6. SEREDA GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 7. MIMO BY PD.MEDIENLOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. SOMMER KRANVERLEIH GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 9. MS ALLIANCE

  Francja

  Verified by Europages badge
 10. THYSSENKRUPP MILLSERVICES & SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. BAROM LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by Europages badge
 2. DIAMOND LOGISTICS

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Verified by Europages badge
 3. SGT TRANSPORTS

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. C.D. TRANSPORT S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 5. VALDAMBRINI TRASPORTI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. RCM D.O.O.

  Słowenia

  Verified by Europages badge
 7. STEB - ERIC BATON

  Francja

  Verified by Europages badge
 8. AHCT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by Europages badge
 9. LASTK

  Francja

  Verified by Europages badge
 10. EMERGENCE SERVICE

  Francja

  Verified by Europages badge
Filtry

Wyniki dla

Transport towarów - Import eksport

Liczba wyników

13 175 przedsiębiorstwa