• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport towarów

Wyniki dla

Transport towarów - Import eksport

 1. NOORD CONNECT LLC

  Rosja

  NORD CONNECT LLC jest międzynarodowym spedytorem, który świadczy pełen zakres usług w dziedzinie magazynowania, przetwarzania, transportu i odprawy celnej towarów różnych kategorii. Nord Connect LLC zapewnia ubezpieczenia cargo, usługi doradcze w zakresie logistyki, dostawy części zamiennych do samolotów oraz podzespołów do samolotów i śmigłowców. Główną specjalizacją firmy jest eksportowy transport lotniczy i multimodalny do krajów Azji i Afryki, transport drogowy towarów z krajów Unii Europejskiej do Rosji, krajów Azji Środkowej i na Bliski Wschód. NORD CONNECT LLC ma duże doświadczenie w transporcie do trudno dostępnych i niepopularnych regionów. Do tej pory firma przewiozła różnego rodzaju ładunki do 184 miejsc w 84 krajach na całym świecie. NORD CONNECT LLC współpracuje z siecią agentów obejmującą prawie 90% wszystkich lotnisk i lądowisk na świecie.

 2. WIMMER MASCHINENTRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  MONTAŻ: Nasza usługa rozpoczyna się od planowania montażu i projektowania istalacji maszyn nowych i używanych. Oprócz montażu i posadowienia, zajmujemy się również pakowaniem, konserwacją i załadunkiem elementów urządzeń – a także transportem międzynarodowym koleją, drogą lądową, lotniczą lub wodną. TRANSPORT SPECJALNY I CIĘŻKI: Wimmer dysponuje dużą liczbą specjalnych ciągników siodłowych o mocy do 800 KM. Do transportu dostępne są wszystkie typy naczep siodłowych, naczep i przyczep niskopodwoziowych oraz około 300 „wózków do dużych obciążeń osiowych“. Razem z naszą firmą macierzystą Felbermayr możemy z dumą spojrzeć wstecz na dziesięciolecia międzynarodowego doświadczenia w zakresie indywidualnych rozwiązań logistycznych w transporcie ładunków ciężkich i specjalnych. MAGAZYN CIĘŻKICH TOWARÓW: Hala lub przestrzeń otwarta – łącznie około 15.000 m2 powierzchni magazynowej czyni nas głównym adresem na obrzeżach Monachium, jeśli chodzi o magazynowanie ciężkich towarów.

 3. MT TRANSPORTS

  Francja

  Od 2019 roku, przedsiębiorstwo MT Transports jest ekspertem w dziedzinie przewozów we Francji i za granicą, współpracując z licznymi firmami, które powierzają dokumenty, paczki, palety lub towary. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i siedem dni w tygodniu aby zapewnić przyjęcie, przewóz, śledzenie i dostawę dokumentów, paczek lub palet na czas. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami by uzyskać więcej informacji odnośnie naszych świadczeń lub poprosić o wycenę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania w możliwie najkrótszym terminie.

 4. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 5. OCEANS GROUP LOGISTICS AND CONSULTANCY LIMITED COMPANY

  Turcja

  Podejmując zdecydowane kroki w kierunku zostania jednym z liderów rynku w Turcji, Oceans Group od 2016 roku świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu lotniczego, morskiego, drogowego i transportu projektów. Od 2016 roku Oceans Group świadczy usługi odprawy celnej, dostawy produktów, globalnego frachtu. Jesteśmy Twoim strategicznym partnerem biznesowym z rozwiązaniami regionalnymi i sektorowymi. Jako Oceans Group, proponujemy zakres działań związanych z odprawą celną & logistyką oraz doświadczenie w różnych sektorach, w tym lotniczym, FMCG, opieki zdrowotnej i tekstylnym. Kontynuujemy działalność jako firma ze 100% tureckim kapitałem i każdego roku organizujemy obsługę ponad 2.000 przesyłek dla swoich klientów na całym świecie. Pracujemy z wiodącymi tureckimi markami i klientami z potencjałem rozwoju i wzrostu, które ufają elastycznym, szybkim procesom decyzyjnym i niskim kosztom w organizacji załadunku. Naszą misją jest tworzenie z naszymi doświadczonymi pracownikami i profesjonalnymi partnerami biznesowymi na całym świecie innowacyjnych i zorientowanych na koszty rozwiązań, nawet dla najbardziej złożonych procesów logistycznych. Możecie Państwo zaufać Oceans Group w kwestii bezpiecznego i efektywnego transportu Państwa najcenniejszych ładunków. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRANSPORT CURK

  Słowenia

  W Transport Curk realizujemy niezawodny transport różnego rodzaju towarów, w tym system drobnicowy, z szybką reakcją i dotrzymaniem ustalonych terminów. Dzięki doskonałej organiacji umożliwiamy przewóz zarówno dużych, jak i małych ilości towarów frachtowych. Oferujemy międzynarodowy transport drogowy towarów do wszystkich krajów UE i poza nią. Transport jest bezpieczny, szybki i punktualny. Regularnie utrzymujemy flotę pojazdów spełniającą wszystkie oczekiwane międzynarodowe normy i przepisy.

 2. TRANSPORT DVORNIK

  Słowenia

  DVORNIK d.o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją w branży transportowej. Dzięki wysokiej niezawodności, profesjonalizmowi i dotrzymywaniu umów oferujemy transport materiałów objętościowych, transport dla branży motoryzacyjnej, transport towarów na paletach, towarów luzem, transport z pod plandeką, transport ekspresowy itp ... Dzięki rzetelnej pracy rozszerzyliśmy nasze usługi ze Słoweni na całą Europę. Regularnie konserwowana flota pojazdów pozwala nam zapewnić bezpieczny transport Twoich towarów paletowych.

 3. SERTRANS ULUSLARARASI NAKLIYAT VE TICARET A.S.

  Turcja

 4. SERŠEN TRANSPORT, D.O.O.

  Słowenia

 5. STB TRANSPORT & LOGISTIQUE

  Francja

 1. MS ALLIANCE

  Francja

 2. TBE -TRANS' BEAU EXPRESS

  Francja

 1. BILOGISTIK, S.A.

  Hiszpania

 2. DIRCO EXPRESS CARGO

  Belgia

 3. RESPED LOGISTIKA D.O.O.

  Słowenia

 4. STRANZINGER LOGISTIK SERVICE GMBH

  Austria

 5. SOMMER KRANVERLEIH GMBH

  Niemcy

 6. EXACONTACT

  Francja

 7. MIMO BY PD.MEDIENLOGISTIK GMBH

  Niemcy

 8. THYSSENKRUPP MILLSERVICES & SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 1. TRANSPORTES MIAJADAS, S.C.L. - TRANSMIAJADAS

  Hiszpania

 2. H.A. DIENSTLEISTUNGEN UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 3. SP TRANSPORT EXPRESS

  Francja

 4. LTI - LOGISTIQUE TRANSPORT INFORMATIQUE

  Francja

 5. TRANSPORT EXPRESS VARIOT

  Francja

 6. TRANSLLERALVA

  Hiszpania

 7. SGT TRANSPORTS

  Francja

 8. LT TRANS'EXPRESS

  Francja

 9. C.D. TRANSPORT S.R.L.

  Włochy

 10. D-TRANS EXPRESS

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Transport towarów - Import eksport

Liczba wyników

12 377 przedsiębiorstwa