• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport samochodowy

Wyniki dla

Transport samochodowy - Import eksport

 1. ŠKOFIC PROMET D.O.O.

  Słowenia

  Škofic promet d.o.o. jest rodzinną firmą działającą od 1979 r. Od dziesięcioleci rozwija się w dziedzinie transportu cieczy. Główną działalnością firmy jest organizacja i realizacja transportu oraz mycie zbiorników. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu transportu cieczy. Zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wiodącymi europejskimi firmami z branży i z powodzeniem współpracujemy z firmami w UE oraz poza nią. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. IMV SPEDITION LTD

  Bułgaria

  IMV SPEDITION LTD to firma spedycyjna specjalizująca się w realizacji przesyłek międzynarodowych z siedzibą w Sofii, Bułgaria. Jesteśmy usługodawcą działającym w sektorze importu-eksportu pojazdów i sprzętu transportowego. Działamy również w branży międzynarodowych przewozów towarowych, magazynów i składów celnych oraz spedycji międzynarodowej. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom niezawodnego i bezpiecznego transportu. Oferujemy różne kategorie usług: Przesyłki drobnicowe Przesyłki kompleksowe Ładunki ponadgabarytowe Towary wymagające kontroli temperatury Towary niebezpieczne (ADR) Zapraszamy do kontaktu z nami!

 3. WEFRET

  Francja

  WeFret obejmuje opieką Państwa mienie i towary oraz zapewnia ich dotarcie do miejsca przeznaczenia, zarządzając i nadzorując wszystkie etapy przewozu ładunku dla Państwa... Dzięki temu mogą Państwo skupić się na tym, co jest najważniejsze: rozwój Państwa firmy

 4. TRANSPORT DVORNIK

  Słowenia

  DVORNIK d.o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją w branży transportowej. Dzięki wysokiej niezawodności, profesjonalizmowi i dotrzymywaniu umów oferujemy transport materiałów objętościowych, transport dla branży motoryzacyjnej, transport towarów na paletach, towarów luzem, transport z pod plandeką, transport ekspresowy itp ... Dzięki rzetelnej pracy rozszerzyliśmy nasze usługi ze Słoweni na całą Europę. Regularnie konserwowana flota pojazdów pozwala nam zapewnić bezpieczny transport Twoich towarów paletowych.

 5. TRANSPORTS BAIL

  Luksemburg

  Firma TRANSPORTS BAIL specjalizuje się w transporcie drogowym towarów, luzem i w pojemnikach. Znajdujemy się we Francji (Valenciennes) i w Luksemburgu. Proponujemy indywidualne rozwiązania transportowe z/do Francji i Beneluksu. Długodystansowy transport luzem towarów w postaci stałej, transport kontenerowy porty w Antwerpii i Zeebrugge, transport palet i towarów ogólnych, załadowanie częściowe lub pełne. Francja - Luksemburg - Belgia - Holandia - Niewcy - Wielka Brytania - Włochy - Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTEROUTE

  Luksemburg

  Dzięki dostawie ponad 1 miliona paczek i palet rocznie oraz znaczącym inwestycjom poczynionym w roku 2013 w dziedzinie dystrybucji produktów farmaceutycznych, Interoute jest jednym z liderów na rynku luksemburskim w zakresie transportu przesyłek, a jego oferta obejmuje innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Mocną stroną InteRoute jest uważne śledzenie zmian zachodzących na rynkach i dostosowywanie się do potrzeb klientów, w celu zaoferowania im szerokiej gamy usług, dla których punktem wyjścia jest klasyczna dostawa.

 2. TRANSPORTS RABOUIN

  Francja

  Firma TRANSPORTS RABOUIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewóz samochodów i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, ciężarówki z przyczepą do przewozu samochodów, transport samochodów, vehicle transport, Transport samochodowy, Transport użytkowy, transport floty pojazdów, i transport samochodów ciężarówkami. Ma siedzibę w Le Cellier, Francja.

 3. SERŠEN TRANSPORT, D.O.O.

  Słowenia

  Firma SERŠEN TRANSPORT, D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, transport express, skład towarowy, składowanie, transport drogowy międzynarodowy, Express freight service, transport konenerów, Spedycja ekspresowa, i firma transportowa. Ma siedzibę w Vodice, Słowenia.

 4. STB TRANSPORT & LOGISTIQUE

  Francja

  Firma STB TRANSPORT & LOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy, Transport chłodniczy, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy, Transport chłodniczy, i logistyka. Ma siedzibę w Vendargues, Francja.

 5. DÉMÉNAGEMENTS GIRAUD

  Francja

  Firma DÉMÉNAGEMENTS GIRAUD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Przeprowadzki, firma przeprowadzkowa, Logistyka transportu, i przeprowadzki laboratoriów. Ma siedzibę w Vaulx En Velin, Francja.

 1. MCE EXPRESS

  Francja

  Firma MCE EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Spedycja ekspresowa, Przewóz pilnych paczek, Międzynarodowy transport ekspersowy, i Order preparation. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. EUROLOGISTIQUE

  Francja

  Firma EUROLOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Składy celne, Logistyka transportu, transport ciężarowy, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, transport krajowy, i transport drobnicowy towarów. Ma siedzibę w Hambach, Francja.

 1. AUTRASPORTI MARCON G. & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma AUTRASPORTI MARCON G. & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach transport na zlecenie, transport płynów spożywczych, transport międzynarodowy, i transport międzynarodowy. Ma siedzibę w Oderzo, Włochy.

 2. 2M FRET

  Francja

  Firma 2M FRET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, logistyka, składowanie, i transport. Ma siedzibę w Tremblay-En-France, Francja.

 3. IWA GMBH - KOMPETENZ IN KLT REINIGUNG UND LOGISTIK

  Niemcy

  Firma IWA GMBH - KOMPETENZ IN KLT REINIGUNG UND LOGISTIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Ma siedzibę w Winnweiler, Niemcy.

 4. BUSCOM

  Francja

  Firma BUSCOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem autobusów. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Turystyka i podróże, bus rental, transfer lotnisko, usługa transferu, firmy relokacyjne, wynajem autokarów turystycznych, wynajem autokarów do turystyki zagranicznej, i usługi transportowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. RESPED LOGISTIKA D.O.O.

  Słowenia

  Firma RESPED LOGISTIKA D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny portowe, Transport samochodowy, Transport towarów, Przewozy drogowe ładunków nadgabarytowych i ciężkich, Żegluga morska - linie żeglugi pasażerskiej, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Magazyny portowe, transport drogowy międzynarodowy, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Šempeter Pri Gorici, Słowenia.

 6. MARCUS TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Firma MARCUS TRANSPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 7. GRUPO TT TRANSPORTES TRANSITARIOS

  Hiszpania

  Firma GRUPO TT TRANSPORTES TRANSITARIOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach transport, logistyka, dystrybucja towarów, multimodal transport, firma transportu krajowego, transport międzynarodowy, całopojazdowy transport drogowy, i International road transport. Ma siedzibę w Naron-A Coruña, Hiszpania.

 8. SP TRANSPORT EXPRESS

  Francja

  Firma SP TRANSPORT EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Przewóz pilnych paczek, transport towarów, transport ekspresowy, i transport mebli. Ma siedzibę w Landrecies, Francja.

 1. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Firma TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Wysyłka międzynarodowa, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Wysyłka międzynarodowa. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 2. HUCATRANS - HUMANEZ Y CALACO S.L.

  Hiszpania

  Firma HUCATRANS - HUMANEZ Y CALACO S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport cysternami ciężarowymi płynów spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport samochodowy, transport olei, transport mleka, ciężarówki-cysterny, i transport towarów cysternami. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 3. LT TRANS'EXPRESS

  Francja

  Firma LT TRANS'EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Spedycja ekspresowa, Transport towarów, usługi transportowe, transport ciężarowy, przeprowadzki międzynarodowe, przenośniki do palet, usługi dotyczące transportu drogowego towarów, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Neuvilly, Francja.

 4. TRANSALPI DI BONTEMPI MARIO

  Włochy

  Firma TRANSALPI DI BONTEMPI MARIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach transport drogowy towarów w zbiornikach, i transport żywności. Ma siedzibę w Cimadolmo, Włochy.

 5. COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, transport międzynarodowy, Special transport, Transport samochodowy, drobnicowy transport drogowy towarów, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, i firma transportowa. Ma siedzibę w Donostia-San Sebastián-Guipúzcoa, Hiszpania.

 6. SGT TRANSPORTS

  Francja

  Firma SGT TRANSPORTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów, Spedycja ekspresowa, Transport towarów, Spedycja ekspresowa, transprt i wysyłka towarów, i przewozy materiałów ogólnych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. TRANSPORTS OGER

  Francja

  Firma TRANSPORTS OGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport limuzynami, i transport samochodów. Ma siedzibę w Le Plessis Grammoire, Francja.

 8. S.A.R. TRASPORTI SOCIETA' COOPERATIVA P.A.

  Włochy

  Firma S.A.R. TRASPORTI SOCIETA' COOPERATIVA P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport kombinowany kolejowo-drogowy, przewozy samochodami ciężarowymi, transporty intermodalne, Transport kombinowany kolejowo-drogowy, wysyłka międzynarodowa, transport drogowy towarów w cysternach, transport drogowy towarów w zbiornikach, transport towarów cysternami, i transport produktów niebezpiecznych. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 9. EU-ROAD LOGISTIQUE

  Francja

  Firma EU-ROAD LOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja ekspresowa, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Opakowania, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport samochodowy, usługi dotyczące transportu drogowego towarów, i International road transport. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

 10. RCM D.O.O.

  Słowenia

  Firma RCM D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frachtowce - transport morski. Jest również obecna w dziedzinach Fracht międzynarodowy, Transport lotniczy, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Magazynowanie - usługi, customs agents, transport towarów, Fracht międzynarodowy, i usługi transportowe. Ma siedzibę w Prevalje, Słowenia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transport samochodowy - Import eksport

Liczba wyników

41 343 Przedsiębiorstwa