• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport kolejowy chłodniczy

Wyniki dla

Transport kolejowy chłodniczy - Import eksport

 1. ME WORKS B.V.

  Holandia

  Firma ME WORKS B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach tankowce, zbiorniki do składowania, i transport towarów cargo. Ma siedzibę w Halsteren, Holandia.

 2. ESTREFTRANSSERVICE AS

  Estonia

  Firma ESTREFTRANSSERVICE AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport kolejowy kontenerowy, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, i Transport kolejowy kontenerowy. Ma siedzibę w Valga, Estonia.

 3. FERPORT NAPOLI S.R.L.

  Włochy

  Firma FERPORT NAPOLI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy kontenerowy, Transport kolejowy chłodniczy, Transport kolejowy kontenerowy, i Transport kolejowy chłodniczy. Ma siedzibę w NAPOLI, Włochy.

 4. TBV TRANSPORT-BERATUNG-VERMITTLUNG GMBH

  Niemcy

  Firma TBV TRANSPORT-BERATUNG-VERMITTLUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy chłodniczy, i Transport kolejowy chłodniczy. Ma siedzibę w Willstätt, Niemcy.

 5. PHARMA-CONCEPT LTD.

  Niemcy

  Firma PHARMA-CONCEPT LTD., roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy chłodniczy, i Transport kolejowy chłodniczy. Ma siedzibę w Bargfeld-stegen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOMBI DAN A/S

  Dania

  Firma KOMBI DAN A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy chłodniczy. Ma siedzibę w Padborg, Dania.

 2. EUROPORTE 2

  Francja

 3. SSI TRADE AND TRANSPORT S.R.L.

  Włochy

 4. INTERMODALE CENTRO ITALIA S.R.L.

  Włochy

 5. MAX TRASPORTI S.R.L.

  Włochy

 1. DE-VERWALTUNGSGMBH

  Niemcy

 2. AZIMUTH DI NORRISH KATHERINE

  Włochy

 1. CON.S.A.R. SOC.COOP. CONSORTILE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CON.S.A.R. SOC.COOP. CONSORTILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy, transport chłodniczy, transport międzynarodowy, Transport kolejowy, i transport lotniczy towarów w temperaturze kontrolowanej. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 2. PHARMASERV GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dystrybucja (usługa) / transport w chłodniach / transport izotermiczny / transport farmaceutyczny. Pharmaserv Logistics rozwija własną sieć logistyczną dla transportów medycznych (według GDP) w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji oraz umożliwia bezpieczną realizację wysyłki. Konfekcjonowanie dla przemysłu farmaceutycznego. Pharmaserv Logistics posiada pozwolenie (zgodne z §13 ustawy o wyrobach medycznych) na pakowanie leków (opakowania zewnętrzne). Podejmujemy się mniejszych zleceń na przepakowywanie i rework. Składowanie towarów w chłodniach (usługa) / logistyka magazynowa. Pharmaserv Logistics magazynuje produkty wrażliwe, zgodnie z zasadami dobrej praktyki, w różnych temperaturach. Posiadamy centrum dystrybucyjne „Central Pharma“. Doradztwo logistyczne. Pharmaserv Logistics doradza przy kształtowaniu procedur logistycznych w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

 3. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 4. PAGANELLA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Oferujemy rozwiązania z zakresu transportu, magazynowania i usług z wartością dodaną, zgodnie z nowoczesnymi standardami branży logistycznej. Od lokalnego transportu drogowego z biegiem lat powstała solidna europejska sieć, w której transport intermodalny, a w dalszej kolejności kolejowy i z wykorzystaniem barek, odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o przechodzenie do „ekologicznego transportu”. Pokazują to nasze najnowsze inwestycje, natomiast na poziomie krajowym połączenia z siedzibą Valdaro Mantova pokazały, że jest to łatwo osiągalne i możliwe do realizacji. Magazynowanie wiąże się z ewolucją. Wychodząc od początkowego wymogu, zwiększenia możliwości magazynowych lokalnych producentów, działalność ta uległa przemianom, oferując różne usługi o wartości dodanej, zgodne z nowoczesnymi standardami logistycznymi oraz wymaganiami wynikającymi z globalizacji. Dzięki naszym początkom dotyczącym transportu możliwe jest zapewnienie wszystkim naszych obiektom możliwości połączenia z zakładami produkcyjnymi klientów lub wszystkimi najważniejszymi portami.

 5. STOLAM

  Polska

  Verified by europages badge

  STOLAM posiada 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych z wykorzystaniem procesu laminowania ręcznego. Oferujemy części karoserii i części zamienne do wnętrz pojazdów transportu publicznego. Jesteśmy jednak również otwarci na inne dziedziny, w których tworzywo GRP jest odpowiednim materiałem. Nasza działalność to: produkcja części z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP). -wykonywanie modeli i form według próbki, rysunku, modelu 3D. -wykonanie z żywic standardowych i trudnopalnych zgodnie z normą DIN 5510 lub EN 45545.

 6. CANIS

  Polska

  Verified by europages badge

  W ofercie „Canis” znajduje się spedycja oraz logistyka, co sprawia, że obecnie sprzedajemy i transportujemy towar o każdej wadze i gabarycie, również ekspresowo. Łatwo adaptujemy się do nowych wyzwań. Współpracujemy z firmami z całej europy. Zajmujemy się również organizacją transportu w innych krajach, poza Unią Europejską takich jak, Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Turcja, Maroko, Cypr, i wiele innych Zajmujemy się małymi ładunkami jak i całopojazdowymi tj 13, 6m, 24 tony także transportem cysternami, wywrotkami i innymi środkami transportu. Dzięki doświadczeniu w branży TSL staramy się sprostać każdemu zadaniu powierzonemu nam przez naszych klientów.

 7. LTL EXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LTL EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja ekspresowa. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, Transport towarów, Transport chłodniczy, Transport samochodowy, Drobnica - transport, Przeprowadzki międzynarodowe, transport międzynarodowy, skład celny, i Transport ADR. Ma siedzibę w Jarville-La-Malgrange, Francja.

 8. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Wysyłka międzynarodowa, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Wysyłka międzynarodowa. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 1. PROTATRASPORTISRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PROTATRASPORTISRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, Transport towarów, Transport samochodowy, transport międzynarodowy, transport towarów, Transport chłodniczy, transport chłodniczy, Transport towarów, i transport. Ma siedzibę w Capaccio Paestum, Włochy.

 2. TRANSEXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRANSEXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, transport express, Transport lekki, Transport towarów w stałej temperaturze, i usługi transportu bagaży. Ma siedzibę w Montataire, Francja.

 3. MARVAL FOOD SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MARVAL FOOD SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach transport żywności, transport towarów, transport płynów spożywczych, transport krajowy, transport wina, transport owoców i warzyw, transport i spedycja lądowa towarów, transport olei, i transport izotermiczny. Ma siedzibę w Albanella, Włochy.

 4. CONSAR SERVICE SOC.COOP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONSAR SERVICE SOC.COOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów w stałej temperaturze. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, transport chłodniczy, przewozy samochodami ciężarowymi, Transport chłodniczy, i transport krajowy. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 5. CLEMENTE SP.J. E.Z.W. SAWICZ

  Polska

  Clemente jest firmą transportową o zasięgu europejskim świadczącą kompleksowe usługi w zakresie chłodniczego transportu międzynarodowego. Nasz tabor oparty jest głównie na ciągnikach marki Volvo spełniających normy ekologiczne EURO 5. Wszystkie zestawy chłodnicze mieszczą ładunki 33 paletowe oraz wyposażone są rejestratory temperatur z możliwością wydruku. Specjalizujemy się w przewozie: artykułów spożywczych, chemicznych, nabiału, artykułów farmaceutycznych, materiały ADR, elektronika, oraz wielu innych artykułów wymagających kontroli temperatury. Głównym obszarem działania są kraje położone na południu i na wschodzie europy: Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry .....Przez 24 lata działalności wypracowaliśmy efektywne metody zarządzania flotą transportową.

 6. RIC SIA

  Łotwa

  Firma RIC SIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy. Ma siedzibę w Rigas Rajons, Łotwa.

 7. RENEX SP.J.

  Polska

  Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem oferującym swoje usługi od 1990 roku. Rozpoczęliśmy swoją działalność od produkcji polskich warzyw i owoców. Obecnie mamy przyjemność obsługiwać klientów i zarządzać naszą firmą już w trzecim pokoleniu. Otrzymaliśmy zaszczytne miejsce w czołówce polskich importerów artykułów spożywczych dzięki wieloletniej obecności na rodzimym rynku. Starając się sprostać wymogom rynku oferujemy naszym klientom towary i usługi najwyższej jakości, czego dowodem jest otrzymanie przez naszą firmę znaku jakości ISO 9001 w 2004 roku. Zajmując się organizacją transportu owoców i warzyw, stworzyliśmy własną, nowoczesną bazę transportową. Dysponujemy taborem ok 35 zestawów chłodniczych. Ze względu na szczególny charakter przewozów świeżego towaru, nasza flota składa się z nowoczesnych ciągników i naczep, a precyzyjna organizacja przewozów, 24-godzinny nadzór nad ich przebiegiem, śledzenie tras za pomocą GPS i natychmiastowa reakcja dysponentów w sytuacjach awaryjnych powodują maksymalne skrócenie czasu trwania przejazdu. Główne profile działalności RENEXU to: +Import oraz export artykułów rolno-spożywczych - w szczególności owoce i warzywa z całego świata +spedycja i transport międzynarodowy +serwis samochodów ciężarowych i naczep +turystyka i hotelarstwo. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej oraz poprzez kontakt telefoniczny. http: //www.renex.bydgoszcz.pl https: //www.facebook.com/RENEX-SpJ-137870416870927/

 8. FULL LOGISTIC THUIN

  Luksemburg

  Firma FULL LOGISTIC THUIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach transport żywności. Ma siedzibę w Thuin, Luksemburg.

 9. OWOCE WARZYWA RADOSŁAW GRUSZKA

  Polska

  Firma OWOCE WARZYWA RADOSŁAW GRUSZKA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach transport. Ma siedzibę w Czarnocin, Polska.

 10. JOHN DRIEGE

  Luksemburg

  Firma JOHN DRIEGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach transport żywności. Ma siedzibę w Beckerich, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo