• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport drogowy żywca

Wyniki dla

Transport drogowy żywca - Import eksport

 1. KUPNO SPRZEDAŻ ŻYWCA CHEŁMINIAK

  Polska

  "Kupno Sprzedaz Zywca Grzegorz Chelminiak" headquarter is located in the middle of Poland, in Topolka. The business was established in 1990. Our company transporting live animals such as pigs, cows, calves and bulls in hole Europe and even Asia including Kazakhstan, Uzbekistan and East Russia. We have all necessary license and certificate for trucks and highly skilled drivers, so you don't take a risk with us. We also buying and selling slaughter animals.For contact please call on +48 609 903 770

 2. FRANCISCO ÁLVAREZ ÁLVAREZ - EQUILOG

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo przewozu koni w doskonałych warunkach bezpieczeństwa, pielęgnacji i higieny. Przystosowana ciężarówka z kamerami, poidłami i klimatyzacją. Wykonujemy czynności od przejęcia konia ze stajni i dostarczenia go do miejsca przeznaczenia, zarządzając całą dokumentacją niezbędną do jego transferu. Zabiegi przed konkursami i zawodami.

 3. TRANSPORT ANIWAL

  Francja

  Firma TRANSPORT ANIWAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu transportu zwierząt, i przenośniki dla zwierząt. Ma siedzibę w Roissy En Brie, Francja.

 4. SC BOGDAN CONSTRUCT IMOB SRL

  Rumunia

  Firma SC BOGDAN CONSTRUCT IMOB SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 5. JS TRAILERS

  Belgia

  Firma JS TRAILERS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy niskopokładowe do przewozu maszyn i pojazdów, przyczepy, Przyczepy niskopokładowe do przewozu maszyn i pojazdów, i wózki bagażowe. Ma siedzibę w Merelbeke, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. N.V. RANDERS A/S

  Dania

  Firma N.V. RANDERS A/S, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy żywca, Rolnictwo - import-export, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Transport drogowy żywca, Rolnictwo - import-export, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Randers Nv, Dania.

 2. CANLI HAYVAN TAŞIMA 0532 405 52 55

  Turcja

  Firma CANLI HAYVAN TAŞIMA 0532 405 52 55, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach przyczepy do transportu zwierząt, pojazdy z wyposażeniem do transportu zwierząt, i Livestock truck. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

 3. HORSE ITALY SAS

  Włochy

  Firma HORSE ITALY SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 4. WORLD AMUSEMENT

  Rumunia

  Firma WORLD AMUSEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Odorheiu Secuiesc, Rumunia.

 5. EASYRIDER PFERDETRANSPORTE, PATRICI THOMPSON

  Niemcy

  Firma EASYRIDER PFERDETRANSPORTE, PATRICI THOMPSON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Waldsolms, Niemcy.

 1. HABORN PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HABORN PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Heckington, Zjednoczone Królestwo.

 2. SCT

  Belgia

  Firma SCT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy żywca, transport bydła, Przewóz świń, i Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Wingene, Belgia.

 1. TRANSPORTES GONZALO

  Hiszpania

  Firma TRANSPORTES GONZALO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 2. ANIMAL SERVICES 17

  Francja

  Firma ANIMAL SERVICES 17, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Nieul-Sur-Mer, Francja.

 3. AIR TRANSPORT ANIMAL

  Francja

  Firma AIR TRANSPORT ANIMAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu transportu zwierząt, i przenośniki dla zwierząt. Ma siedzibę w Roissy-En-France, Francja.

 4. UAB TRAVISTA

  Litwa

  Firma UAB TRAVISTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach transport bydła. Ma siedzibę w Šiauliai, Litwa.

 5. CHARLIER

  Włochy

  Firma CHARLIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 6. MAES TRANSPORT

  Belgia

  Firma MAES TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, Transport drogowy żywca, transport chłodniczy, Transport towarów w stałej temperaturze, i Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 7. ANKARA CANLI HAYVAN NAKLIYESI

  Turcja

  Firma ANKARA CANLI HAYVAN NAKLIYESI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zootechnika - sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy żywca, usługi z zakresu transportu zwierząt, Transport drogowy żywca, i pojazdy z wyposażeniem do transportu zwierząt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. TOT D'ANIMALS NATURAL

  Hiszpania

  Firma TOT D'ANIMALS NATURAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie zwierząt - sprzęt, Transport drogowy żywca, Produkcja zwierzęca, karma dla zwierząt, Znakowanie zwierząt - sprzęt, Transport drogowy żywca, i Produkcja zwierzęca. Ma siedzibę w La Nucía, Hiszpania.

 1. ANKARA CANLI HAYVAN TAŞIMA

  Turcja

  Firma ANKARA CANLI HAYVAN TAŞIMA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zootechnika - sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy żywca, usługi z zakresu transportu zwierząt, pojazdy z wyposażeniem do transportu zwierząt, Livestock truck, i Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. JACO

  Francja

  Firma JACO, roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta domowe - artykuły, Transport drogowy żywca, Zwierzęta futerkowe - hodowla, Zwierzęta domowe - artykuły, Transport drogowy żywca, i Zwierzęta futerkowe - hodowla. Ma siedzibę w Feignies, Francja.

 3. TRANSPOTES

  Francja

  Firma TRANSPOTES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w roinville, Francja.

 4. MY FAVORITE TRAVEL

  Francja

  Firma MY FAVORITE TRAVEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 5. CHRISTIAN SERVICES DI LATINO CHRISTIAN

  Włochy

  Firma CHRISTIAN SERVICES DI LATINO CHRISTIAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy - cysterny. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy żywca, Transport samochodów i łodzi, Transport drogowy żywca, i Transport samochodów i łodzi. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 6. SARL KETHENA EXPRESS

  Francja

  Firma SARL KETHENA EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Spedycja ekspresowa, i Transport farmaceutyków. Ma siedzibę w Negrepelisse, Francja.

 7. TRANSPORT LAURENT

  Belgia

  Firma TRANSPORT LAURENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport samochodowy, i firma transportowa. Ma siedzibę w Lebbeke, Belgia.

 8. HERBERT KIRCHER GMBH

  Niemcy

  Firma HERBERT KIRCHER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport towarów w stałej temperaturze. Jest również obecna w dziedzinach Przewóz samochodowy materiałów toksycznych i niebezpiecznych, Przewozy drogowe ładunków nadgabarytowych i ciężkich, Transport drogowy żywca, Przewóz samochodowy materiałów toksycznych i niebezpiecznych, Przewozy drogowe ładunków nadgabarytowych i ciężkich, i Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Kupferzell, Niemcy.

 9. RASVITA, UAB

  Litwa

  Firma RASVITA, UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy żywca. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, Transport towarów w stałej temperaturze, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport towarów w stałej temperaturze, i Fracht międzynarodowy. Ma siedzibę w RASEINIAI, Litwa.

 10. HASSELS GMBH

  Niemcy

  Firma HASSELS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewóz samochodów i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach Przewóz samochodowy materiałów toksycznych i niebezpiecznych, Transport samochodów i łodzi, Transport drogowy żywca, Przewóz samochodowy materiałów toksycznych i niebezpiecznych, Transport samochodów i łodzi, i Transport drogowy żywca. Ma siedzibę w Ahaus, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transport drogowy żywca - Import eksport

Liczba wyników

12 560 Przedsiębiorstwa