• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport chłodniczy - urządzenia

Wyniki dla

Transport chłodniczy - urządzenia - Import eksport

 1. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Wysyłka międzynarodowa, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Wysyłka międzynarodowa. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 2. COOLINGVANS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COOLINGVANS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Kornwestheim, Niemcy.

 3. MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Tradycyjne wartości i innowacyjne zarządzanie nie muszą być przeciwieństwami. Dla nas w Meyer Quick Service Logistics lojalność wobec klientów i pracowników jest tak samo częścią naszych działań jak odpowiedzialność i prostota oraz poszanowanie środowiska. W ten sposób rozbudowujemy solidną podstawę, która powstała w 1949 roku wraz z założeniem naszej siostrzanej firmy przez Ludwiga Meyera, uznanego specjalisty w dziedzinie dystrybucji żywności. Tworzymy przestrzeń dla naszych klientów i ich podstawowej działalności, a jednocześnie zapewniamy, że logistyka stanie się ważnym elementem wartości dodanej. Nasi eksperci od kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw opracowują wydajne procesy i stabilne struktury dla naszych klientów w dziedzinie cateringu systemowego, kuchni centralnych i stołówek. Polegamy na neutralnej, wypróbowanej i sprawdzonej recepcie na sukces: Centralnej kontroli i sterowaniu oraz łączeniu logistyki zaopatrzenia i dystrybucji.

 4. FROST SERWIS

  Polska

  Frost Serwis Słubice zaprasza do współpracy w zakresie: • Sprzedaży, montażu, serwisu, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych agregatów chłodniczych Carrier Transicold• Napraw i serwisu pogwarancyjnego samochodowych agregatów chłodniczych każdego typu i modelu (Thermo King, Frigoblock, itp.)• Sprzedaży części zamiennych do agregatów, ogrzewań, klimatyzacji• Rejestracji i kontroli temperatury w transporcie. Sprzedaż, montaż rejestratorów temperatury. Wydruki, analiza, pomoc techniczna. Sprawy sporne• Sprzedaży, montażu, serwisu ogrzewań postojowych Webasto, Eberspaecher, Truma• Sprzedaży, montażu i serwisowania klimatyzacji w autobusach, busach, pojazdach specjalistycznych (koparki, dźwigi, poj. rolnicze i budowlane) oraz samochodach osobowych (uzupełnianie czynnika, dezynfekcja układu, wymiana podzespołów) większości marek i modeli• Zabudowy chłodnicze, izolacje pojazdów, sprzedaż naczep chłodni nowych i używanych

 5. PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE"

  Białoruś

  Firma PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS

  Francja

  Firma SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, przewoźnicy drogowi, Transport chłodniczy - urządzenia, i transport towarów cargo w komorach chłodniczych. Ma siedzibę w Villeneuve Sur Lot, Francja.

 2. GADEGREJ

  Dania

  Firma GADEGREJ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, Zespół prądotwórczy diesel, odnawialne źródła energii, Transport chłodniczy - urządzenia, i prądnice elektryczne na energię słoneczną. Ma siedzibę w København K, Dania.

 3. GIORGIO S.R.L.

  Włochy

  Firma GIORGIO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach agencja transportu międzynarodowego, i artykuły drewniane do magazynowania i transportu. Ma siedzibę w Colliano, Włochy.

 4. EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki do urzadzeń i instalacji chłodniczych, i maszyny do skraplania. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 5. CRS MOBILE COLD STORAGE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CRS MOBILE COLD STORAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zamrażarki ciągłe, szafy do odmrażania do zastosowań handlowych, i kontenery chłodzone do przechowywania. Ma siedzibę w Maulden, Zjednoczone Królestwo.

 1. ERRAIHANI TRANS

  Maroko

  Firma ERRAIHANI TRANS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Transport chłodniczy - urządzenia, firma transportowa, transport krajowy, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Ait Melloul, Maroko.

 2. VEBABOX GMBH

  Niemcy

  Firma VEBABOX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach samochody-chłodnie, wózki chłodnicze, i zbiorniki chłodnicze do przechowywania towarów. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 1. WESSINGTON CRYOGENICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WESSINGTON CRYOGENICS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, komory chłodnicze, transport towarów cargo w komorach chłodniczych, kontenery chłodzone do przechowywania, i Transport towarów w stałej temperaturze. Ma siedzibę w Houghton Le Spring, Zjednoczone Królestwo.

 2. ICE CONCEPT

  Belgia

  Firma ICE CONCEPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Samochody chłodnie, i przyczepy-chłodnie. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 3. APPLIC FROID

  Francja

  Firma APPLIC FROID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Begles, Francja.

 4. NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD

  Chiny

  Firma NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 5. BINGO TRANS

  Belgia

  Firma BINGO TRANS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, transport chłodniczy, i Transport towarów w stałej temperaturze. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 6. POMMIER FURGOCAR SRL

  Włochy

  Firma POMMIER FURGOCAR SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 7. GIRTEKA LOGISTICS

  Litwa

  Firma GIRTEKA LOGISTICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe ze sterowaną temperaturą, i Utility vehicles. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. BKL SPEDITION GMBH

  Niemcy

  Firma BKL SPEDITION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 1. CEMAFROID

  Francja

  Firma CEMAFROID, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Fresnes, Francja.

 2. CARRIER TRANSICOLD BELGIUM

  Belgia

  Firma CARRIER TRANSICOLD BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, Transport chłodniczy - urządzenia, i mobile air-conditioning. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 3. SCOP CARROSSERIE CAZAUX

  Francja

  Firma SCOP CARROSSERIE CAZAUX, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Saint Vincent De Paul, Francja.

 4. FRIGOBLOCK GROSSKOPF GMBH

  Niemcy

  Firma FRIGOBLOCK GROSSKOPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. SBR

  Francja

  Firma SBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Naczepy do samochodów ciężarowych, i Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Hillion, Francja.

 6. THERMO-TRANSIT DANMARK A/S

  Dania

  Firma THERMO-TRANSIT DANMARK A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Middelfart, Dania.

 7. RIC SIA

  Łotwa

  Firma RIC SIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy. Ma siedzibę w Rigas Rajons, Łotwa.

 8. MILLARD FROID SAS

  Francja

  Firma MILLARD FROID SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Yzeure, Francja.

 9. TCB 35

  Francja

  Firma TCB 35, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Pancé, Francja.

 10. COOLGO

  Holandia

  Firma COOLGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy - urządzenia, samochody-chłodnie, i Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Bladel, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo