• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport chłodniczy - urządzenia

Wyniki dla

Transport chłodniczy - urządzenia - Import eksport

 1. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Firma TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Wysyłka międzynarodowa, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Wysyłka międzynarodowa. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 2. COOLINGVANS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma COOLINGVANS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy - urządzenia. Ma siedzibę w Kornwestheim, Niemcy.

 3. MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Tradycyjne wartości i innowacyjne zarządzanie nie muszą być przeciwieństwami. Dla nas w Meyer Quick Service Logistics lojalność wobec klientów i pracowników jest tak samo częścią naszych działań jak odpowiedzialność i prostota oraz poszanowanie środowiska. W ten sposób rozbudowujemy solidną podstawę, która powstała w 1949 roku wraz z założeniem naszej siostrzanej firmy przez Ludwiga Meyera, uznanego specjalisty w dziedzinie dystrybucji żywności. Tworzymy przestrzeń dla naszych klientów i ich podstawowej działalności, a jednocześnie zapewniamy, że logistyka stanie się ważnym elementem wartości dodanej. Nasi eksperci od kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw opracowują wydajne procesy i stabilne struktury dla naszych klientów w dziedzinie cateringu systemowego, kuchni centralnych i stołówek. Polegamy na neutralnej, wypróbowanej i sprawdzonej recepcie na sukces: Centralnej kontroli i sterowaniu oraz łączeniu logistyki zaopatrzenia i dystrybucji.

 4. PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE"

  Białoruś

 5. WESSINGTON CRYOGENICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GIORGIO S.R.L.

  Włochy

 2. CRS MOBILE COLD STORAGE

  Zjednoczone Królestwo

 3. GADEGREJ

  Dania

 4. ERRAIHANI TRANS

  Maroko

 5. NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD

  Chiny

 1. ICE CONCEPT

  Belgia

 2. BKL SPEDITION GMBH

  Niemcy

 1. STAY COOL KLIMA- U. KÄLTETECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Niemcy

 2. COOLGO

  Holandia

 3. TCB 35

  Francja

 4. THERMO SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

 5. FRIGOBLOCK GROSSKOPF GMBH

  Niemcy

 6. SEGUIN FROID CONCEPT SAS

  Francja

 7. BIG FRIDGE

  Zjednoczone Królestwo

 8. TRANS-SAFOR S.L.

  Hiszpania

 1. SCOP CARROSSERIE CAZAUX

  Francja

 2. MARSHALL THERMO KING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. APPLIC FROID

  Francja

 4. COOLMAN AG

  Szwajcaria

 5. THERMO-TRANSIT DANMARK A/S

  Dania

 6. STAF TRANSPORT FRIGORIFIQUE

  Francja

 7. FROST SERWIS

  Polska

  Frost Serwis Słubice zaprasza do współpracy w zakresie: • Sprzedaży, montażu, serwisu, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych agregatów chłodniczych Carrier Transicold• Napraw i serwisu pogwarancyjnego samochodowych agregatów chłodniczych każdego typu i modelu (Thermo King, Frigoblock, itp.)• Sprzedaży części zamiennych do agregatów, ogrzewań, klimatyzacji• Rejestracji i kontroli temperatury w transporcie. Sprzedaż, montaż rejestratorów temperatury. Wydruki, analiza, pomoc techniczna. Sprawy sporne• Sprzedaży, montażu, serwisu ogrzewań postojowych Webasto, Eberspaecher, Truma• Sprzedaży, montażu i serwisowania klimatyzacji w autobusach, busach, pojazdach specjalistycznych (koparki, dźwigi, poj. rolnicze i budowlane) oraz samochodach osobowych (uzupełnianie czynnika, dezynfekcja układu, wymiana podzespołów) większości marek i modeli• Zabudowy chłodnicze, izolacje pojazdów, sprzedaż naczep chłodni nowych i używanych

 8. RIC SIA

  Łotwa

 9. CARRIER TRANSICOLD BELGIUM

  Belgia

 10. REFTRANS SA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo