• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tramwaje - tabor i wyposażenie

Wyniki dla

Tramwaje - tabor i wyposażenie - Import eksport

 1. DAXI SA

  Belgia

  Od ponad 20 lat, Daxi SA oferuje różne usługi i produkty; najczęściej związane ze sprzętem kolejowym, lecz proponuje również wykonywanie elementów spawanych automatycznie i części obrabiane, odlewy. W dziedzinie kolejowej, przedsiębiorstwo zajmuje się badaniami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. Usługi i produkty skierowane są do sieci kolejowej, tramwajowej, ale także do przemysłu ciężkiego, portów, stref i połączeń specjalnych...

 2. ESKO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja części do trolejbusów, autobusów, dla kolejnictwa, firm montażowych, w tym przewodów trakcyjnych, izolatorów, osprzętu trolejbusowego, zacisków łukowych, elektrycznych połączeń krzyżowych, pierścieni zaciskowych, odbieraków, przewodów wiszących, śrub mocujących, zacisków kotwiących.

 3. AKIN RAILWAY VEHICLES PARTS (AKIN MAKINA OTO. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.)

  Turcja

  Firma AKIN RAILWAY VEHICLES PARTS (AKIN MAKINA OTO. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tramwaje - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach kucie na gorąco, Alloy cast iron, części zamienne, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. ULRICH MÜLLER MASCHINENHANDEL

  Niemcy

  Firma ULRICH MÜLLER MASCHINENHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tramwaje - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 5. IBRE SARL

  Francja

  Firma IBRE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Rail brake disc, i cast iron foundry. Ma siedzibę w Sens, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOHR INDUSTRIE

  Francja

  Firma LOHR INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Tramwaje - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Hangenbieten, Francja.

 2. MEYUS TRAVERSES

  Belgia

  Firma MEYUS TRAVERSES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Bariery drogowe Dahla, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Bariery drogowe Dahla, i Kamienie ozdobne. Ma siedzibę w Klerken, Belgia.

 3. PERMAQUIP LTD (PERMAQUIP MANUFACTURING LIMITED)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PERMAQUIP LTD (PERMAQUIP MANUFACTURING LIMITED), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 4. RAIL TECH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAIL TECH, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. BOMBARDIER TRANSPORTATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOMBARDIER TRANSPORTATION, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 1. S C G SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S C G SOLUTIONS, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Stourbridge, Zjednoczone Królestwo.

 2. Q H I RAIL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma Q H I RAIL LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Harpenden, Zjednoczone Królestwo.

 1. TRACTION ADVERTISER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRACTION ADVERTISER, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Diss, Zjednoczone Królestwo.

 2. ZOLLNER UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ZOLLNER UK LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 3. TOTAL SOLUTIONS SOUTHERN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOTAL SOLUTIONS SOUTHERN, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Winchester, Zjednoczone Królestwo.

 4. GAC RAIL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GAC RAIL, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Sowerby Bridge, Zjednoczone Królestwo.

 5. L H GROUP SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma L H GROUP SERVICES, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Burton-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 6. KNORR-BREMSE SYSTEMS FOR COMMERCIAL VEHICLES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KNORR-BREMSE SYSTEMS FOR COMMERCIAL VEHICLES LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Melksham, Zjednoczone Królestwo.

 7. PROGRESS RAIL SERVICES (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROGRESS RAIL SERVICES (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 8. JOHN MCLEOD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHN MCLEOD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Alford, Zjednoczone Królestwo.

 1. DERBY ENGINEERING UNIT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DERBY ENGINEERING UNIT, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 2. PLASSER UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASSER UK LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. TRACKLINK UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRACKLINK UK LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Godalming, Zjednoczone Królestwo.

 4. RICHMOND INTERIOR SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RICHMOND INTERIOR SUPPLIES LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 5. H J SKELTON & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma H J SKELTON & CO LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Thatcham, Zjednoczone Królestwo.

 6. R BANCE & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma R BANCE & CO LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Surbiton, Zjednoczone Królestwo.

 7. SELECTEQUIP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SELECTEQUIP LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Lichfield, Zjednoczone Królestwo.

 8. ALAN KEEF LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALAN KEEF LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ross-On-Wye, Zjednoczone Królestwo.

 9. AQUARIUS RAILROAD TECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AQUARIUS RAILROAD TECH LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 10. SIGNAL HOUSE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIGNAL HOUSE LTD, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo