• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • towarzystwa inwestycyjno-finansowe

Wyniki dla

Towarzystwa inwestycyjno-finansowe - Import eksport

 1. BM OFFSHORE INC LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma BM OFFSHORE INC LLC nawiązała kontakt z dostawcami pracującymi dla banków offshore, korespondując z głównymi bankami w zakresie potwierdzeń posiadania funduszy (POF), listów POF, akredytyw standby (SBLC), gwarancji bankowych (BG), MT 103, MT760, MT 799 i MT999 w ciągu 5-7 dni roboczych. Poniższe instrumenty bankowe można stosować do finansowania transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych; ustalanie kwalifikacji do finansowania; wsparcie jakości kredytowej; zablokowane fundusze; dostarczenie dowodu posiadania funduszy; wymagane wartości majątku netto; fundusze kapitałowe dla dużych projektów komercyjnych; transakcja towarowa; oraz finansowanie i uczestnictwo w platformach transakcyjnych. Możemy również pomóc Państwu w finansowaniu/pożyczaniu (finansowaniu projektu) Państwa marzeń biznesowych poprzez udzielanie kredytów komercyjnych na aktywa, faktoring, leasing sprzętu, nieruchomości komercyjne, przetwarzanie kart kredytowych, fuzje i przejęcia, zaliczki gotówkowe dla handlowców, kapitał obrotowy, kredyty pomostowe, restrukturyzację zadłużenia. Naszym celem jest pomoc w zaspokojeniu bieżących potrzeb finansowych, a także nawiązanie długoterminowej współpracy, która będzie się rozwijać wraz z rozwojem firmy i zmieniającymi się potrzebami. Jesteśmy także ekspertami od monetyzacji gwarancji bankowych (BG) i innych instrumentów finansowych.Mamy bezpośrednie relacje ze sprawdzonymi emitentami i monetyzatorami, którzy oferują pełną gamę programów zarówno regresowych, jak i bez regresu. Gwarancje bankowe (BG) mogą być spieniężane w celu: Gotówka, środki ulokowane w programach handlowych (PPP Private Placement Programs) lub hybryda natychmiastowej gotówki i środków w programie handlowym.

 2. GOLCOM D.O.O.

  Słowenia

  Firma GOLCOM D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Księgowość, rewidenci, syndycy. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, Doradztwo księgowo-podatkowe, Towarzystwa inwestycyjno-finansowe, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, Doradcy podatkowi, Usługi bankowe, Doradztwo dla przedsiębiorstw, planowanie księgowe i finansowe, i doradztwo księgowe. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

 3. OPEN FINANCE

  Francja

  Założona w 2017 roku firma OPEN FINANCE oferuje różne usługi: kredyty konsumenckie, zakupy kredytowe, zarządzanie portfelem, ubezpieczenia kredytów, finansowanie projektów, inwestycje, doradztwo BtoB, pomoc finansową, windykację, ubezpieczenia itp... Nasze rozwiązanie kredytowe dla wszystkich obejmuje wszystkie Twoje potrzeby: kredyty konsumpcyjne, samochodowe i nieruchomości, fundusze inwestycyjne, płynną gotówkę, itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdolność do spłaty, a otrzymasz odpowiednią pożyczkę. Ty wiesz lepiej od nas, dlaczego potrzebujesz pieniędzy, a my ufamy Ci w 100% za pośrednictwem tego kanału. Wysokość naszych pożyczek dla osób fizycznych i firm jest uzależniona od potrzeb i przedłożonego projektu, a nawet pokrywamy pilne potrzeby gotówkowe. Na każde życzenie jakościowe i finansowe oferujemy niezawodne, szybkie i konkretne rozwiązania. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ACTENE

  Francja

 5. ELRO VISION LTD

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LIQUID FINANCE

  Zjednoczone Królestwo

 2. LINKEDTRADE

  Zjednoczone Królestwo

 3. PRESTITO MONDIALE S.P.A

  Włochy

 4. DESTINATION GLOBAL CORP LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. ADS FINANCES

  Francja

 1. ALTARIUS ASSET MANAGEMENT

  Malta

 2. HOLDING PEDRO VIEIRA & MIZUHO CORPORATE BANK-ÁGUA-5150-337

  Portugalia

 1. GROWTH-EXPERTS.EU

  Francja

 2. ATOS BULGARIA

  Bułgaria

 3. MINERVA DISTRICT HEATING SYSTEMS

  Niemcy

 4. PAYPLAZA

  Holandia

 5. NEWABLE COMMERCIAL FINANCE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 6. OSTBELGIENINVEST

  Belgia

 7. MMW CAPITAL B.V

  Holandia

 8. THIS LENDER

  Zjednoczone Królestwo

 1. FRANCE BARTER

  Francja

 2. CAPITAL FUND INTERNATIONAL LIMITED

  Stany Zjednoczone

 3. CABINET D'EXPERTISE EN MANAGEMENT OPÉRATIONNEL

  Senegal

 4. SHERWIN CURRID ACCOUNTANCY

  Zjednoczone Królestwo

 5. UK PROPERTY FINANCE

  Zjednoczone Królestwo

 6. CASH FLOW PROVIDERS (UK) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. PFIG ESPANA

  Hiszpania

 8. SOFINA

  Belgia

 9. ARMSTRONGS MORTGAGE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 10. UNLIMITD

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Towarzystwa inwestycyjno-finansowe - Import eksport

Liczba wyników

5343 Przedsiębiorstwa