• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • torf i ziemia próchniczna

Wyniki dla

Torf i ziemia próchniczna - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

 2. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Schönsee, Niemcy.

 3. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

 4. PRESTO DURPES, UAB

  Litwa

  PRESTO DURPĖS UAB dostarcza torf i przygotowuje różne mieszanki torfu. Firma jest zainteresowana współpracą wyłącznie z hurtowniami. Nasza firma przygotowuje mieszanki torfowe zgodnie z życzeniami klienta. Główne produkty: ekologiczny mus torfowy, mus torfowy do ogrodów warzywnych, mus torfowy do ogrodów owocowych, ziemia do kwiatów.

 5. TURBAS DEL PRADO

  Hiszpania

  Torf, ziemia roślinna, substraty do zbóż, zbieranie nasion do zasiewu, nawozy organiczne, nawozy ekologiczne, kamień skalny, nawozy bio, nawozy naturalne, ziemia ogrodnicza, humus, torf do winnic, hodowli grzybów, akwarium, asenizacji, humus...

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELVA E.P.T. AS

  Estonia

  Elva E.P.T. Przedsiębiorstwo F.B. powstało w 1991 roku. Ale produkcja torfu rozpoczęła się już w 1962 r. kiedy poprzednik Elva E.P.T Ltd. zaczął używać 30 hektarów torfowiska w rejonie Sangla. Aktualnie teren produkcyjny powiększył się do 620 hektarów. W 1992 r. w Tartumaa, Sangla, powstał sklep z pakowanym torfem. Torf jest pakowany w bale o różnej pojemności (250l i 300l). Wiosną 2000 r. produkcja zwiększyła się do 6000l dużych bali. Dzisiaj, Elva E.P.T zatrudnia 45 osób.

 2. INSENERIBÜROO STEIGER OÜ

  Estonia

  Biuro Inżynieryjne STEIGER oferuje szeroki wachlarz usług doradczych dla przemysłu górniczego. Przez 11 lat istnienia opanowaliśmy rynek lokalny i zdobyliśmy doświadczenie na Bliskim Wschodzie i w Europie. Podstawowe badania środowiskowe, Organizowanie monitoringu środowiska, Wykonywanie monitoringu środowiska, Badania górnicze, Badania topo-geodezyjne, Usługi doradcze, Analiza ryzyka

 3. SIA GPK

  Łotwa

 4. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Hiszpania

 5. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Niemcy

 1. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Niemcy

 2. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Turcja

 1. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Polska

 2. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Niemcy

 3. SIA GLOBAL PEAT

  Łotwa

 4. SRIMATHI EXPORTS

  Indie

 5. MIKSKAAR AS

  Estonia

 6. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Włochy

 7. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

 8. VERDE AMBIENTE SRL

  Włochy

 1. TD KISSON

  Ukraina

 2. NUOVA FLESAN S.R.L.

  Włochy

 3. ETS CUILLERIER

  Francja

 4. AQUILAND

  Francja

 5. DURPETA, UAB

  Litwa

 6. FLORENTER SRL

  Włochy

 7. EECKHAUDT

  Belgia

 8. ELDORA SIA

  Łotwa

 9. BALTIC PEAT SIA

  Łotwa

 10. GREENTERRA LTD.

  Łotwa

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo