• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • torf i ziemia próchniczna

Wyniki dla

Torf i ziemia próchniczna - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Verified by Europages badge

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

  Witryna www Open In New icon
 2. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

 5. PRESTO DURPES, UAB

  Litwa

  PRESTO DURPĖS UAB dostarcza torf i przygotowuje różne mieszanki torfu. Firma jest zainteresowana współpracą wyłącznie z hurtowniami. Nasza firma przygotowuje mieszanki torfowe zgodnie z życzeniami klienta. Główne produkty: ekologiczny mus torfowy, mus torfowy do ogrodów warzywnych, mus torfowy do ogrodów owocowych, ziemia do kwiatów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. TURBAS DEL PRADO

  Hiszpania

  Torf, ziemia roślinna, substraty do zbóż, zbieranie nasion do zasiewu, nawozy organiczne, nawozy ekologiczne, kamień skalny, nawozy bio, nawozy naturalne, ziemia ogrodnicza, humus, torf do winnic, hodowli grzybów, akwarium, asenizacji, humus...

 2. INSENERIBÜROO STEIGER OÜ

  Estonia

  Biuro Inżynieryjne STEIGER oferuje szeroki wachlarz usług doradczych dla przemysłu górniczego. Przez 11 lat istnienia opanowaliśmy rynek lokalny i zdobyliśmy doświadczenie na Bliskim Wschodzie i w Europie. Podstawowe badania środowiskowe, Organizowanie monitoringu środowiska, Wykonywanie monitoringu środowiska, Badania górnicze, Badania topo-geodezyjne, Usługi doradcze, Analiza ryzyka

 3. ELVA E.P.T. AS

  Estonia

  Elva E.P.T. Przedsiębiorstwo F.B. powstało w 1991 roku. Ale produkcja torfu rozpoczęła się już w 1962 r. kiedy poprzednik Elva E.P.T Ltd. zaczął używać 30 hektarów torfowiska w rejonie Sangla. Aktualnie teren produkcyjny powiększył się do 620 hektarów. W 1992 r. w Tartumaa, Sangla, powstał sklep z pakowanym torfem. Torf jest pakowany w bale o różnej pojemności (250l i 300l). Wiosną 2000 r. produkcja zwiększyła się do 6000l dużych bali. Dzisiaj, Elva E.P.T zatrudnia 45 osób.

 4. EESTI TURBALIIT

  Estonia

  Łączna liczba torfowisk wynosi 9836. Całkowity obszar to 1009 ha, obejmujący 1, 8 miliarda tony torfu paliwowego i 365 milionów ton wolno rozkładającego się torfowca. Większość zinwentaryzowanych torfowisk, dokładnie 8238, to torfowiska o niewielkiej powierzchni, nieprzekraczającej 10 ha, i o cienkich pokładach torfu. W konsekwencji większość naszych zasobów jest rozmieszczona na pozostałych 1598 torfowiskach o łącznej powierzchni 901 tysięcy hektarów.

 5. SIA GPK

  Łotwa

 1. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Hiszpania

 2. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Niemcy

 3. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Niemcy

 4. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Turcja

 5. SIA GLOBAL PEAT

  Łotwa

 6. MIKSKAAR AS

  Estonia

 7. SRIMATHI EXPORTS

  Indie

 8. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

 9. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Włochy

 10. VELTORF

  Rosja

 1. VERDE AMBIENTE SRL

  Włochy

 2. SIBURMETAHIM

  Rosja

 3. DURPETA, UAB

  Litwa

 4. PEAT LAND UKRAINE LLC

  Ukraina

 5. ZHITOMIRTORF LLC

  Ukraina

 6. POLYTORF

  Rosja

 7. AQUILAND

  Francja

 8. ZEOCEL LDA

  Portugalia

 9. BALTIC PEAT SIA

  Łotwa

 10. ETS CUILLERIER

  Francja