• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • torf i ziemia próchniczna

Wyniki dla

Torf i ziemia próchniczna - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

 2. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Schönsee, Niemcy.

 3. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

 4. PRESTO DURPES, UAB

  Litwa

  PRESTO DURPĖS UAB dostarcza torf i przygotowuje różne mieszanki torfu. Firma jest zainteresowana współpracą wyłącznie z hurtowniami. Nasza firma przygotowuje mieszanki torfowe zgodnie z życzeniami klienta. Główne produkty: ekologiczny mus torfowy, mus torfowy do ogrodów warzywnych, mus torfowy do ogrodów owocowych, ziemia do kwiatów.

 5. TURBAS DEL PRADO

  Hiszpania

  Torf, ziemia roślinna, substraty do zbóż, zbieranie nasion do zasiewu, nawozy organiczne, nawozy ekologiczne, kamień skalny, nawozy bio, nawozy naturalne, ziemia ogrodnicza, humus, torf do winnic, hodowli grzybów, akwarium, asenizacji, humus...

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INSENERIBÜROO STEIGER OÜ

  Estonia

  Biuro Inżynieryjne STEIGER oferuje szeroki wachlarz usług doradczych dla przemysłu górniczego. Przez 11 lat istnienia opanowaliśmy rynek lokalny i zdobyliśmy doświadczenie na Bliskim Wschodzie i w Europie. Podstawowe badania środowiskowe, Organizowanie monitoringu środowiska, Wykonywanie monitoringu środowiska, Badania górnicze, Badania topo-geodezyjne, Usługi doradcze, Analiza ryzyka

 2. ELVA E.P.T. AS

  Estonia

  Elva E.P.T. Przedsiębiorstwo F.B. powstało w 1991 roku. Ale produkcja torfu rozpoczęła się już w 1962 r. kiedy poprzednik Elva E.P.T Ltd. zaczął używać 30 hektarów torfowiska w rejonie Sangla. Aktualnie teren produkcyjny powiększył się do 620 hektarów. W 1992 r. w Tartumaa, Sangla, powstał sklep z pakowanym torfem. Torf jest pakowany w bale o różnej pojemności (250l i 300l). Wiosną 2000 r. produkcja zwiększyła się do 6000l dużych bali. Dzisiaj, Elva E.P.T zatrudnia 45 osób.

 3. EESTI TURBALIIT

  Estonia

  Łączna liczba torfowisk wynosi 9836. Całkowity obszar to 1009 ha, obejmujący 1, 8 miliarda tony torfu paliwowego i 365 milionów ton wolno rozkładającego się torfowca. Większość zinwentaryzowanych torfowisk, dokładnie 8238, to torfowiska o niewielkiej powierzchni, nieprzekraczającej 10 ha, i o cienkich pokładach torfu. W konsekwencji większość naszych zasobów jest rozmieszczona na pozostałych 1598 torfowiskach o łącznej powierzchni 901 tysięcy hektarów.

 4. SIA GPK

  Łotwa

  Firma SIA GPK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach użyźnianie, i torf. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 5. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Hiszpania

  Firma INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Nawozy i środki ulepszające glebę, i nawóz organiczny. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Niemcy

  Firma KAWO - KARL WOLPERS KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 2. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Niemcy

  Firma ERDENWERKE WILHELM BUSS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Saterland, Niemcy.

 1. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Turcja

  Firma ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach organic products. Ma siedzibę w Çorum, Turcja.

 2. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Torf i ziemia próchniczna, Automatyczny parking, Parkingi automatyczne, i Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Zabrze, Polska.

 3. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Niemcy

  Firma HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Hümmerich, Niemcy.

 4. AM ECO PRO LTD.

  Estonia

  Firma AM ECO PRO LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 5. SRIMATHI EXPORTS

  Indie

  Firma SRIMATHI EXPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Coimbatore , Tamil Nadu., Indie.

 6. MIKSKAAR AS

  Estonia

  Firma MIKSKAAR AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 7. SIA GLOBAL PEAT

  Łotwa

  Firma SIA GLOBAL PEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach torf. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 8. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Włochy

  Firma CASTELLANA GREEN EXPERT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach środki przeciwpasożytnicze dla zwierząt. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 1. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

  Firma LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Lopatyn, Ukraina.

 2. VERDE AMBIENTE SRL

  Włochy

  Firma VERDE AMBIENTE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach uzdrawianie i usuwanie struktur azbestowych, asenizacja środowiska, zbiórka i eliminacja odpadów, i zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w Cavallino Treporti, Włochy.

 3. ETS CUILLERIER

  Francja

  Firma ETS CUILLERIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Romorantin Lanthenay, Francja.

 4. VERMISOL NATUREL TARIM

  Turcja

  Firma VERMISOL NATUREL TARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Atasehir, Turcja.

 5. FALIENOR TERREAUX DE FRANCE

  Francja

  Firma FALIENOR TERREAUX DE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach ziemia próchniczna, i substrates. Ma siedzibę w Vivy, Francja.

 6. NUOVA FLESAN S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA FLESAN S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach Orzech kokosowy. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. FLORENTER SRL

  Włochy

  Firma FLORENTER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach ziemia próchniczna, kora do mulczowania, i nursery worker equipment. Ma siedzibę w Ghedi, Włochy.

 8. BALTIC PEAT SIA

  Łotwa

  Firma BALTIC PEAT SIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Jest również obecna w dziedzinach torf, kora do mulczowania, i włókna drzewne cięte. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 9. ZHITOMIRTORF LLC

  Ukraina

  Firma ZHITOMIRTORF LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Zhytomyr, Ukraina.

 10. ZEOCEL LDA

  Portugalia

  Firma ZEOCEL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Torf i ziemia próchniczna, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Ameal, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo