• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tlenki i nadtelnki organiczne

Wyniki dla

Tlenki i nadtelnki organiczne - Import eksport

 1. TERRACORE SWEDEN AB

  Szwecja

  TERRACORE AB jest dużym producentem chemicznym zlokalizowanym w Szwecji i Turcji. Nasza firma została założona w 1995 roku. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca środków czystości dla dystrybutorów na całym świecie. Jednak wraz z rozwojem Internetu, nasz punkt ciężkości zaczął się zmieniać. Uznaliśmy, że na rynku istnieje luka dla firmy, która może dostarczyć chemikalia przemysłowe w ilościach odpowiadających przedsiębiorstwom, radom i uniwersytetom. Pozyskujemy hurtowe dostawy chemikaliów przemysłowych i przepakowujemy je do rozmiarów odpowiednich dla codziennych użytkowników biznesowych. Specjalizujemy się w wielkościach od 1kg do 25kg, jak również w beczkach i ładunkach paletowych worków. Nasze produkty: - Sole - Nadtlenki - Oksykwasy i Tlenki - Związki koordynacyjne - Tlenki - Chemikalia organiczne - Wodorotlenki - Kwasy. Zastosowaliśmy naszą rozległą wiedzę o naszej branży, aby zapewnić usługę online skierowaną i opracowaną przez naszych pracowników bezpośrednio na potrzeby profesjonalnych klientów używających naszych produktów w swojej codziennej działalności lub handlu. Odkąd zaczęliśmy sprzedawać na eBayu i naszych pierwszych stronach internetowych w 2005 roku, rynek ten odnotował ogromny wzrost i obecnie uważamy się za jedną z wiodących firm w branży. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FALCONE SPECIALITIES AG

  Szwajcaria

  Falcone Specialities AG wraz z Falcone Bauchemie AG i Polyrex Additives AG należy do Falcone Holding AG. Ta szwajcarska firma od 1994 roku oferuje indywidualne rozwiązania i wysoce zaawansowane produkty z zakresu chemii specjalistycznej i dodatków do żywności. Jako ogniwo łączące naszych wieloletnich klientów i naszych wiodących międzynarodowych dostawców, tworzymy wiedzę, która pozwala wyznaczać nowe standardy innowacji, chronić środowisko i oferować naszym klientom przewagę ekonomiczną. Nie tylko oferujemy usługi i doradztwo, ale też aktywnie zachęcamy naszych klientów do przedstawiania nam swoich życzeń i wyobrażeń. Wspólnie z Państwem opracujemy przyszłościowe rozwiązania.

 3. FARRL GMBH

  Niemcy

  DYSTRYBUCJA CHEMIKALIÓW SPECJALNYCH OD 2005 R. Od 2005 roku oferujemy wybranym branżom spójną i komplementarną gamę wymagających specjalistycznego doradztwa surowców i środków do zastosowań na bazie żywic, polimerów i elastomerów. Nasza oferta obejmuje dodatki, żywice i systemy żywiczne, a także funkcjonalne podłoża i materiały operacyjne, które dokładnie pasują do określonego celu. Dzięki komplementarnym produktom mamy na celu potenjał obecny w wyrobie produktów C.A.S.E. i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Reprezentujemy naszych zleceniodawców u klientów w Niemczech, Austrii, Polsce i poszczególnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza usługa obejmuje wsparcie techniczne klienta pod względem zastosowania, dystrybuję z magazynów za pośrednictwem naszych partnerów logistycznych oraz pośrednictwo na różnych etapach jako agent naszych zleceniodawców. Wypróbuj nas, nasze produkty i zleceniodawców. Jesteśmy przekonani, że możemy przyczynić się do sukcesu rynkowego Twojej firmy. Picture credits: Fotolia #68822999 (everythingpossible)

 4. CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND

  Niemcy

 5. JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JIANGXI XINXIN CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny

 2. NURPIX

  Zjednoczone Królestwo

 3. FP GLOBAL LTD

  Chiny

 4. ZIBO AIHENG INDUSTRY

  Chiny

 5. TYDSA - TARTARIC ACID

  Hiszpania

 1. GLORYCHEM CO.,LTD

  Chiny

 2. WUXI HUASHENG RUBBER TECHNICAL CO., LTD

  Chiny

 1. ECO STATICS GLOBAL

  Zjednoczone Królestwo

 2. SHANDONG WANDA ORGANOSILICON NEW MATERIALS CO., LTD

  Chiny

 3. ZHEJIANG JIANYE CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 4. JIALI INTERNATIONAL CORPORATION

  Chiny

 5. M.R. OIL SERVICE CO.

  Egypt

 6. HUAINAN JINDE INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

 7. WUHAN BRIGHTCHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 8. HENAN BOTAI CHEMICAL BUILDING MATERIALS CO., LTD.

  Chiny

 1. SHENYANG JOINUNION CHEMICAL TECHNOLOGY1 CO.,LTD.

  Chiny

 2. ZIBO RUIBAO CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 3. MASSIVE CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

 4. CALU

  Dania

 5. HEBEI SINALOA TRADING CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

 6. FMT MEDICL STORE

  Stany Zjednoczone

 7. FMTMEDICALSTORE

  Stany Zjednoczone

 8. SHIJIAZHUANG BOTENI CHEMICAL INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

 9. CHENGDU ZE XI CHEMICAL OF GRAND LUCK GROUP LIMITED

  Chiny

 10. SAM'S ESSENTIAL OILS

  Sri Lanka