• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tlenki i nadtelnki organiczne

Wyniki dla

Tlenki i nadtelnki organiczne - Import eksport

 1. OEN CHEMICALS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma OEN CHEMICALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Tlenki i nadtelnki organiczne, produkty chemiczne, Środki chemiczne dla przemysłu budowlanego, produkty chemiczne przemysłowe, środki chemiczne do ceramiki, produkty chemiczne do uzdatniania szlamów i gnojówki, ekstrakty chemiczne dla perfumerii i kosmetyki, środki chemiczne dla przemysłu kosmetycznego, i chlor. Ma siedzibę w Fürnitz, Austria.

 2. LINOX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LINOX GmbH jest wiodącą międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w imporcie i eksporcie surowców na całym świecie. Od 2001 roku dostarczamy przemysłowi wysokiej jakości minerały, takie jak rudy żelaza, piryt, fluoryt i inne. Naszym celem jest zapewnienie wydajnych dostaw gwarantujących wysoką jakość porzez zindywidualizowane wsparcie i ścisłą współpracę z partnerami logistycznymi. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym rudy żelaza, takie jak hematyt i magnetyt, a także minerały, takie jak ruda chromu i boksyt. Zajmujemy się również handlem żelazostopami i piaskiem kwarcowym. Nasze usługi obejmują całą logistykę, przetwarzanie i analizę materiałów, a także doradztwo w wakresie optymalnego wykorzystania produktów. Do naszych głównych klientów należą branża produkcji stali, odlewnicza, produkcji materiałów budowlanych i cementu, a także przemysł chemiczny. W LINOX GmbH znajdziesz nie tylko produkty najwyższej jakości, a także kompetentnego i niezawodnego partnera biznesowego. Cieszymy się możliwością spełnienia Twoich specyficznych wymagań.

 3. FALCONE SPECIALITIES AG

  Szwajcaria

  Falcone Specialities AG wraz z Falcone Bauchemie AG i Polyrex Additives AG należy do Falcone Holding AG. Ta szwajcarska firma od 1994 roku oferuje indywidualne rozwiązania i wysoce zaawansowane produkty z zakresu chemii specjalistycznej i dodatków do żywności. Jako ogniwo łączące naszych wieloletnich klientów i naszych wiodących międzynarodowych dostawców, tworzymy wiedzę, która pozwala wyznaczać nowe standardy innowacji, chronić środowisko i oferować naszym klientom przewagę ekonomiczną. Nie tylko oferujemy usługi i doradztwo, ale też aktywnie zachęcamy naszych klientów do przedstawiania nam swoich życzeń i wyobrażeń. Wspólnie z Państwem opracujemy przyszłościowe rozwiązania.

 4. FARRL GMBH

  Niemcy

  DYSTRYBUCJA CHEMIKALIÓW SPECJALNYCH OD 2005 R. Od 2005 roku oferujemy wybranym branżom spójną i komplementarną gamę wymagających specjalistycznego doradztwa surowców i środków do zastosowań na bazie żywic, polimerów i elastomerów. Nasza oferta obejmuje dodatki, żywice i systemy żywiczne, a także funkcjonalne podłoża i materiały operacyjne, które dokładnie pasują do określonego celu. Dzięki komplementarnym produktom mamy na celu potenjał obecny w wyrobie produktów C.A.S.E. i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Reprezentujemy naszych zleceniodawców u klientów w Niemczech, Austrii, Polsce i poszczególnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza usługa obejmuje wsparcie techniczne klienta pod względem zastosowania, dystrybuję z magazynów za pośrednictwem naszych partnerów logistycznych oraz pośrednictwo na różnych etapach jako agent naszych zleceniodawców. Wypróbuj nas, nasze produkty i zleceniodawców. Jesteśmy przekonani, że możemy przyczynić się do sukcesu rynkowego Twojej firmy. Picture credits: Fotolia #68822999 (everythingpossible)

 5. CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND

  Niemcy

  Firma CHEMICAL LAB - DR. MAX WOHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUBEI DATONG BIOLOGICAL CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma HUBEI DATONG BIOLOGICAL CHEMICAL TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Huanggang, Chiny.

 2. JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG

  Niemcy

  Firma JEBSEN & JESSEN (GMBH & CO.) KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Związki pierścieniowe i łańcuchowe, Tlenki i nadtelnki organiczne, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Związki pierścieniowe i łańcuchowe, i Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. JIANGXI XINXIN CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma JIANGXI XINXIN CHEMICAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Shangrao, Chiny.

 4. TYDSA - TARTARIC ACID

  Hiszpania

  Firma TYDSA - TARTARIC ACID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach kwas winowy. Ma siedzibę w Fuentidueña de tajo, Hiszpania.

 5. NURPIX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NURPIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. FP GLOBAL LTD

  Chiny

  Firma FP GLOBAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach dodatki żywnościowe. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. XI'AN ZHIZUN BIO-TECH CO.,LTD

  Chiny

  Firma XI'AN ZHIZUN BIO-TECH CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 1. SHOUGUANG BAOTE CHEMICAL AND INDUSTRIAL

  Chiny

  Firma SHOUGUANG BAOTE CHEMICAL AND INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Yinli, Chiny.

 2. PUYANG WANGDA CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma PUYANG WANGDA CHEMICAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach organiczne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Puyang, Chiny.

 3. SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Dezhou, Chiny.

 4. WEIFANG YUKAI CHEMICAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma WEIFANG YUKAI CHEMICAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Weifang, Chiny.

 5. DONGTAI TIANYUAN FLUORESCENT MATERIALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma DONGTAI TIANYUAN FLUORESCENT MATERIALS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Jiangsu, Chiny.

 6. SHANGHAI IMMENSE CHEMICAL TECHNOLOGY COMPANY

  Chiny

  Firma SHANGHAI IMMENSE CHEMICAL TECHNOLOGY COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach witaminy. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. ZIBO AIHENG INDUSTRY

  Chiny

  Firma ZIBO AIHENG INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach produkty chemiczne, i ceramic ball. Ma siedzibę w Zibo, Chiny.

 8. XUZHOU JIANBANG CHEMICALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma XUZHOU JIANBANG CHEMICALS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Xuzhou, Chiny.

 1. SHENZHEN LIYATE TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN LIYATE TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Guanlan Town, Shenzhen City, Chiny.

 2. CHENGDU ZE XI CHEMICAL OF GRAND LUCK GROUP LIMITED

  Chiny

  Firma CHENGDU ZE XI CHEMICAL OF GRAND LUCK GROUP LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 3. ZHEJIANG JIANYE CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG JIANYE CHEMICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Jiande, Chiny.

 4. QINGDAO RUCHANG MINING INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO RUCHANG MINING INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 5. JIALI INTERNATIONAL CORPORATION

  Chiny

  Firma JIALI INTERNATIONAL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 6. ECO STATICS GLOBAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ECO STATICS GLOBAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Retford, Zjednoczone Królestwo.

 7. GLORYCHEM CO.,LTD

  Chiny

  Firma GLORYCHEM CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 8. SHANDONG WANDA ORGANOSILICON NEW MATERIALS CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG WANDA ORGANOSILICON NEW MATERIALS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Jining, Chiny.

 9. M.R. OIL SERVICE CO.

  Egypt

  Firma M.R. OIL SERVICE CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, talk naturalny, Piaskowiec, i fosforany. Ma siedzibę w Alexandria, Egypt.

 10. ZMY CHEMICAL COMPANY

  Chiny

  Firma ZMY CHEMICAL COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tlenki i nadtelnki organiczne. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo