• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tkaniny- siatki i sita metalowe

Wyniki dla

Tkaniny- siatki i sita metalowe - Import eksport

 1. ELOONA GMBH

  Niemcy

  Eloona Drahtgestrick GmbH, jako innowacyjne, dynamiczne i zorientowane na ekologię przedsiębiorstwo, charakteryzuje się swoim celem, którym jest ochrona środowiska naturalnego i we wszystkich dziedzinach praca przyjazna środowisku i ludziom. Najnowsze technologie i najlepszy sposób nadzoru projektu są podstawą naszej filozofii. Nasz nieustanny rozwój zapewnia spełnianie ciągle rosnących wymagań technologicznych. W dziedzinie filtracji, technologii ochrony środowiska i procesów prowadzimy działalność jako producent tkanych filtrów technicznych, a także odmgławiaczy i kompletnych wkładów do usuwania osadów stosowanych w prawie każdej technologii wychwytywania i filtracji. Główne zastosowania to odpylanie, filtrowanie powietrza wchodzącego i wychodzącego, klimatyzacja, usuwanie gazów spalinowych, usuwanie oparów, usuwanie mgły olejowej i emulsyjnej, a także filtry do rozdzielania smarów, oraz płyty przegrodowe / filtry osłonowe przed ogniem w technologii dużych kuchni.

 2. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 3. BO-INNO GMBH

  Niemcy

  Rodzinna firma Bo-Inno GmbH jest specjalistą w obszarze pojedynczych nośników do obrabianych przedmiotów, koszy do procesów mycia oraz logistyki wewnętrznej. BO-INNO GmbH jest Twoim kompetentnym partnerem w zakresie doradztwa, opracowywania nowych pomysłów i rozwiązań, produkcji próbnej i tworzenia systemów nośnych do obrabianych przedmiotów oraz koszy drucianych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w celu tworzenia indywidualnych rozwiązań z jednego źródła. Wysoki poziom naszej wiedzy fachowej osiągnęliśmy dzięki wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu w całym łańcuchu dostaw dla przemysłu motoyzacyjnego, jak również w dziedzinie energii odnawialnych, techniki medycznej i budowy maszyn. Nasze kompetencje polegają na doradzaniu i znajdowaniu pomysłów na innowacyjne rozwiązania i produkty w dziedzinie obróbki drutu.

 4. HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK GMBH

  Austria

  Tam, gdzie potrzebne są indywidualne pomysły, proponujemy Państwu rozwiązanie! HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK: nasza firma zajmuje się głównie produkcją dwu- i trójwymiarowych części z giętego drutu do różnych zastosowań. Nasz główny produkt to specjalne nierdzewne wieszaki na ubrania i akcesoria pralnicze. Naszymi klientami w tym segmencie są zarówno małe pralnie, jak i duże firmy zajmujące się czyszczeniem tekstyliów!

 5. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Turcja

  OM Global Trade to międzynarodowa firma handlowa z siedzibą w Adanie, w Turcji, specjalizująca się w produktach stalowych. Aktywnie uczestniczymy w procesach eksportu i importu we współpracy z tureckimi producentami w branży metalowej. Nasza sieć i integrancja z dostawcami umożliwiają elastyczność w doborze dostawców, pomagając naszym klientom w osiągnięciu prostych i zorganizowanych operacji. Naszą misją jest zainteresowanie firm na całym świecie wysokiej jakości i konkurencyjnymi produktami wytwarzanymi przez tureckie firmy metalowe. Naszym celem jest dotarcie do międzynarodowych firm poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów w optymalnej cenie. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru dostawcy, negocjacji umów, korzystnych warunków wysyłki, odprawy celnej, magazynowania, przygotowania i wystawienia wszystkich niezbędnych dokumentów zgodnie z tureckimi i zagranicznymi przepisami handlowymi. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Drut kolczasty •Metalowe elementy łączące •Siatka spawana •Drut ocynkowany •Ogrodzenie ruchome •Produkty metalowe do projektów budowlanych i ogrodzeniowych •Blachy trapezowe faliste; te i wiele innych produktów, które znajdziesz na naszej stronie internetowej! Wybierając OM Global Trade, dotrzesz do szerokiej gamy dostawców. Oferujemy nasze doświadczenie w zakresie produktów stalowych dostosowanych do potrzeb oraz rozwiązania "pod klucz" dla Twoich projektów konstrukcji stalowtch lub ogrodzeń z drutu. Pracujemy również w oparciu o projekty klientów, oferując im możliwie najlepsze rozwiązania. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CSS DRAHT SCHMIDT GMBH

  Niemcy

 2. TRIBELT B.V

  Niemcy

 3. ADOLF ÜBELHÖR GMBH

  Niemcy

 4. DRAHTWERK OBERNDORFER HÜTTE PETER WEIL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. LA RETE DI FABBRINI VOLTURNO S.R.L.

  Włochy

 1. ZAUNSYSTEME MICHAELIS

  Niemcy

 2. DRAHTWERK BECKER-PRÜNTE GMBH

  Niemcy

 1. BATI MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Jesteśmy producentem i eksporterem siatek zgrzewanych z drutu, siatek z drutu stalowego i czarnego, półek, regałów metalowych, stojaków ekspozycyjnych, tacek kablowych z siatki z drutu, ogrodzeń i płotów, siatek z drutu stalowego, siatek z drutu czarnego, pojemników transportowych, klatek dla drobiu, klatek dla zwierząt, elementów mocujących do tacek z siatki, tacek kablowych z drutu, siatek z drutu ocynkowanego, koszy gabionowych, produktów z drutu, ekspozytorów z drutu, ekspozytorów metalowych.

 2. VERAFLEX SRL

  Włochy

  Veraflex produkuje w całości we własnych włoskich fabrykach od 1975 roku i eksportuje do 80 krajów na całym świecie. Łóżka polowe, metalowe i drewniane stelaże łóżek, stałe i z napędem, łóżka piętrowe i materace. Od zawsze korzystamy z najlepszych technologii i materiałów, jakie oferują nam badania i innowacje w naszej branży. Te wybory - Made in Italy, najnowocześniejsze materiały i techniki - pozwoliły nam uzyskać renomę jednego z wiodących producentów w naszym sektorze, B2B dla detalistów i hurtowników dla głównych dużych sieci handlowych na świecie.

 3. TECHRESSOURCE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Zakładając naszą firmę, chcieliśmy zająć znaczącą pozycję na rynku. Odnieśliśmy sukces. Od 2000 roku ugruntowaliśmy swoją pozycję w imporcie i eksporcie na rynku niemieckim i światowym. Ale chcemy więcej – chcemy stać się prawdziwie dużym graczem na świecie. Dlatego w całym naszym asortymencie opieramy się na międzynarodowych standardach. Obietnica jakości TRD: Naszymi dostawcami są firmy posiadające certyfikat TÜV i dostarczamy profile stalowe wyłącznie wyprodukowane zgodnie z normą EN. Możesz nam zaufać - na całym świecie! Nasi przedstawiciele w poszczególnych krajach zapewniają, że wszystko przebiega sprawnie: w Rosji, na Węgrzech, we Francji, na Ukrainie i w Szwajcarii. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, partnerów i dostawców. To właśnie rozumiemy przez prawdziwe i skuteczne wsparcie.

 4. PPHU SITOTECH KRZYSZTOF JASIŃSKI

  Polska

  Firma " SitoTech" specjalizuje się w spawaniu oraz cięciu plazmowym sit i siatek technicznych . Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży metalowej a także przy samej produkcji sit, pozwala na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę w doborze optymalnego produktu w zależności od potrzeb oraz indywidualnych wymagań klienta. W naszej ofercie posiadamy także : sita i siatki technicznesita bezoczkowesiatki krepowanesiatki zgrzewanesita transportowe zamknięte (rękawy)sita transportowe zamknięte na zameksita napinane (zaczepowe)sita filtracyjne (krążki, kwadraty, prostokąty, nerki i inne).

 5. KINGCATS FENCE COMPANY

  Chiny

 6. MESH FILTRATION CO., LTD

  Chiny

 7. DEMIRHAN

  Turcja

 8. DINGZHOU HENGLI METAL WIRE MESH CO., LTD

  Chiny

 1. HANGZHOU HENGYI FILTER CO., LTD.

  Chiny

 2. EDG EURO DRAHT GROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. FILENET AMBALAJ SANAYI TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 4. FRATELLI GOLIN S.R.L.

  Włochy

 5. ARRIGO GABBIONI ITALIA SRL

  Włochy

 6. GAUSH DECORATIVE METAL PRODUCTS CO., LTD

  Stany Zjednoczone

 7. TRAFIL SUD SAS

  Włochy

 8. CHIERICHETTI PRODOTTI METALLURGICI

  Włochy

 9. LARIORETI ITALIA SRL

  Włochy

 10. CODEN TRADE

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Tkaniny- siatki i sita metalowe - Import eksport

Liczba wyników

470 przedsiębiorstwa