• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tkaniny- siatki i sita metalowe

Wyniki dla

Tkaniny- siatki i sita metalowe - Import eksport

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja zespołów technicznych z metalu, w szczególności z drutu i blachy. Obróbka drutu Ø 0, 5 do 14 mm również dla małych serii stali, stali sprężynowej i stali nierdzewnej. Wyroby z drutu są produkowane w Vulkaneifel od 1830 roku. Opierając się na 200-letniej tradycji nasi doświadczeni pracownicy od 1997 roku produkują w naszym zakładzie w Hillesheim kosze i kraty z drutu i blachy przy pomocy najnowocześniejszych maszyn. Projektowanie, produkcja i dystrybucja artykułów z drutu i metalowych dla przemysłu, kuchni przemysłowych i zaopatrzenie dla laboratoriów oraz dla techniki medycznej, przemysłu farmaceutycznego, w szczególności kosze druciane, kratki i stelaże.

 2. ELOONA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Eloona Drahtgestrick GmbH, jako innowacyjne, dynamiczne i zorientowane na ekologię przedsiębiorstwo, charakteryzuje się swoim celem, którym jest ochrona środowiska naturalnego i we wszystkich dziedzinach praca przyjazna środowisku i ludziom. Najnowsze technologie i najlepszy sposób nadzoru projektu są podstawą naszej filozofii. Nasz nieustanny rozwój zapewnia spełnianie ciągle rosnących wymagań technologicznych. W dziedzinie filtracji, technologii ochrony środowiska i procesów prowadzimy działalność jako producent tkanych filtrów technicznych, a także odmgławiaczy i kompletnych wkładów do usuwania osadów stosowanych w prawie każdej technologii wychwytywania i filtracji. Główne zastosowania to odpylanie, filtrowanie powietrza wchodzącego i wychodzącego, klimatyzacja, usuwanie gazów spalinowych, usuwanie oparów, usuwanie mgły olejowej i emulsyjnej, a także filtry do rozdzielania smarów, oraz płyty przegrodowe / filtry osłonowe przed ogniem w technologii dużych kuchni.

 3. BO-INNO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rodzinna firma Bo-Inno GmbH jest specjalistą w obszarze pojedynczych nośników do obrabianych przedmiotów, koszy do procesów mycia oraz logistyki wewnętrznej. BO-INNO GmbH jest Twoim kompetentnym partnerem w zakresie doradztwa, opracowywania nowych pomysłów i rozwiązań, produkcji próbnej i tworzenia systemów nośnych do obrabianych przedmiotów oraz koszy drucianych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w celu tworzenia indywidualnych rozwiązań z jednego źródła. Wysoki poziom naszej wiedzy fachowej osiągnęliśmy dzięki wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu w całym łańcuchu dostaw dla przemysłu motoyzacyjnego, jak również w dziedzinie energii odnawialnych, techniki medycznej i budowy maszyn. Nasze kompetencje polegają na doradzaniu i znajdowaniu pomysłów na innowacyjne rozwiązania i produkty w dziedzinie obróbki drutu.

 4. HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Tam, gdzie potrzebne są indywidualne pomysły, proponujemy Państwu rozwiązanie! HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK: nasza firma zajmuje się głównie produkcją dwu- i trójwymiarowych części z giętego drutu do różnych zastosowań. Nasz główny produkt to specjalne nierdzewne wieszaki na ubrania i akcesoria pralnicze. Naszymi klientami w tym segmencie są zarówno małe pralnie, jak i duże firmy zajmujące się czyszczeniem tekstyliów!

 5. MAISHI WIRE MESH

  Chiny

  Verified by europages badge

  Maishi Wire Mesh jest wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie produktów z siatki drucianej, założonym w 1986 roku, z siedzibą w Chinach. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacje zorientowane na klienta oraz ponad 30-letniemu rozwojowi, produkty MAISHI są eksportowane do ponad 95 krajów, obsługując ponad 30 z 500 największych przedsiębiorstw. Celem MAISHI jest wspieranie każdego klienta w osiąganiu pomyślnego rozwoju. Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie produkcji, MAISHI wytwarza produkty najwyższej jakości i tworzy ekologiczne rozwiązania, które umożliwiają klientom zdobycie rynku. Dlaczego warto nas wybrać? - Ponad 35 lat historii - Certyfikat ISO9001 - Produkcja spersonalizowana - Terminowa dostawa - Wystarczające zapasy - Inspekcje zewnętrzne - Wideokonferencje - Nagrody honorowe - Certyfikaty profesjonalne

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MODESTINO FILTRI SRLS

  Włochy

  Verified by europages badge

  MODESTINO Filtri S.r.l.s. dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu w specyficznej branży oraz dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom jest czołową firmą na rynku krajowym i międzynarodowym w produkcji filtrów z żelaza i ze stali nierdzewnej (AISI 304) do wszystkich typów wytłaczarek. Nasze atuty to: doskonała jakość produktów, szybkie dostawy i bardzo konkurencyjne ceny.

 2. TRIBELT B.V

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRIBELT B.V, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Przenośniki taśmowe, Conveyor belts, continuously woven, i Taśmy przenośnikowe dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Beuren, Niemcy.

 3. DRAHTWERK OBERNDORFER HÜTTE PETER WEIL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAHTWERK OBERNDORFER HÜTTE PETER WEIL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Solms-Oberndorf, Niemcy.

 4. LA RETE DI FABBRINI VOLTURNO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA RETE DI FABBRINI VOLTURNO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki, płoty, ogrodzenia, osłony metalowe, kraty z aluminium, Siatki, płoty, ogrodzenia, i sieci spawane elektrycznie. Ma siedzibę w Colli Al Metauro, Włochy.

 5. DRAHTWERK BECKER-PRÜNTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAHTWERK BECKER-PRÜNTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Datteln, Niemcy.

 1. ZAUNSYSTEME MICHAELIS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZAUNSYSTEME MICHAELIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Heidenau, Niemcy.

 2. BATI MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Jesteśmy producentem i eksporterem siatek zgrzewanych z drutu, siatek z drutu stalowego i czarnego, półek, regałów metalowych, stojaków ekspozycyjnych, tacek kablowych z siatki z drutu, ogrodzeń i płotów, siatek z drutu stalowego, siatek z drutu czarnego, pojemników transportowych, klatek dla drobiu, klatek dla zwierząt, elementów mocujących do tacek z siatki, tacek kablowych z drutu, siatek z drutu ocynkowanego, koszy gabionowych, produktów z drutu, ekspozytorów z drutu, ekspozytorów metalowych.

 1. VERAFLEX SRL

  Włochy

  Veraflex produkuje w całości we własnych włoskich fabrykach od 1975 roku i eksportuje do 80 krajów na całym świecie. Łóżka polowe, metalowe i drewniane stelaże łóżek, stałe i z napędem, łóżka piętrowe i materace. Od zawsze korzystamy z najlepszych technologii i materiałów, jakie oferują nam badania i innowacje w naszej branży. Te wybory - Made in Italy, najnowocześniejsze materiały i techniki - pozwoliły nam uzyskać renomę jednego z wiodących producentów w naszym sektorze, B2B dla detalistów i hurtowników dla głównych dużych sieci handlowych na świecie.

 2. TECHRESSOURCE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Zakładając naszą firmę, chcieliśmy zająć znaczącą pozycję na rynku. Odnieśliśmy sukces. Od 2000 roku ugruntowaliśmy swoją pozycję w imporcie i eksporcie na rynku niemieckim i światowym. Ale chcemy więcej – chcemy stać się prawdziwie dużym graczem na świecie. Dlatego w całym naszym asortymencie opieramy się na międzynarodowych standardach. Obietnica jakości TRD: Naszymi dostawcami są firmy posiadające certyfikat TÜV i dostarczamy profile stalowe wyłącznie wyprodukowane zgodnie z normą EN. Możesz nam zaufać - na całym świecie! Nasi przedstawiciele w poszczególnych krajach zapewniają, że wszystko przebiega sprawnie: w Rosji, na Węgrzech, we Francji, na Ukrainie i w Szwajcarii. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, partnerów i dostawców. To właśnie rozumiemy przez prawdziwe i skuteczne wsparcie.

 3. PPHU SITOTECH KRZYSZTOF JASIŃSKI

  Polska

  Firma " SitoTech" specjalizuje się w spawaniu oraz cięciu plazmowym sit i siatek technicznych . Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży metalowej a także przy samej produkcji sit, pozwala na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę w doborze optymalnego produktu w zależności od potrzeb oraz indywidualnych wymagań klienta. W naszej ofercie posiadamy także : sita i siatki technicznesita bezoczkowesiatki krepowanesiatki zgrzewanesita transportowe zamknięte (rękawy)sita transportowe zamknięte na zameksita napinane (zaczepowe)sita filtracyjne (krążki, kwadraty, prostokąty, nerki i inne).

 4. METALEX SITA TECHNICZNE

  Polska

  Jesteśmy Firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją artykułów metalowych. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży sit i siatek tkanych oraz przemyśle metalowym. Dzięki zastosowaniu nowych technologii i naszemu doświadczeniu, oferujemy produkty wysokiej jakości.

 5. BORGHI AZIO SPA

  Włochy

  Nasza firma oferuje swoim klientom, przedsiębiorcom lub projektantom, usługi pomocy technicznej obejmujące badanie wymagań speczyficznych i opracowanie propozycji i założeń interwencji.

 6. KINGCATS FENCE COMPANY

  Chiny

  Firma KINGCATS FENCE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach ogrodzenia żelazne, i stawianie ogrodzeń budynków szkolnych. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 7. DEMIRHAN

  Turcja

  Firma DEMIRHAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą, Druty kolczaste ocynkowane, i palisady. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 8. MESH FILTRATION CO., LTD

  Chiny

  Firma MESH FILTRATION CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Pingqiao Town, Chiny.

 1. INTERNATIONAL TRADING (HONGKONG) GROUP LTD

  Chiny

  Firma INTERNATIONAL TRADING (HONGKONG) GROUP LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach sita płuczkowe. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 2. ZHXR (BEIJING) TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHXR (BEIJING) TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 3. DINGZHOU HENGLI METAL WIRE MESH CO., LTD

  Chiny

  Firma DINGZHOU HENGLI METAL WIRE MESH CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Dingzhou, Chiny.

 4. CSS DRAHT SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Firma CSS DRAHT SCHMIDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Lahnstein, Niemcy.

 5. ADOLF ÜBELHÖR GMBH

  Niemcy

  Firma ADOLF ÜBELHÖR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 6. HANGZHOU HENGYI FILTER CO., LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU HENGYI FILTER CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny metalowe, i wyroby metalowe spiekane. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 7. FILENET AMBALAJ SANAYI TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma FILENET AMBALAJ SANAYI TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny, siatki i sita metalowe, Tkaniny, siatki i sita metalowe, i liny zabezpieczające przed upadkiem. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

 8. EDG EURO DRAHT GROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EDG EURO DRAHT GROSSHANDEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 9. FRATELLI GOLIN S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI GOLIN S.R.L., roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, siatki metalowe, Stretched metal, Szkielet metalowy, i materiały metalowe. Ma siedzibę w Cima Gogna-Auronzo Di Cadore, Włochy.

 10. ARRIGO GABBIONI ITALIA SRL

  Włochy

  Firma ARRIGO GABBIONI ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły, urządzenia i systemy bezpieczeństwa, systemy bezpieczeństwa geologicznego, budowa koszy szańcowych do ochrony hydrogeologicznej, i bariery antylawinowe. Ma siedzibę w Calolziocorte, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tkaniny- siatki i sita metalowe - Import eksport

Liczba wyników

473 Przedsiębiorstwa