• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • termometry

Wyniki dla

Termometry - Import eksport

 1. GHM MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  POWSTANIE FIRMY: Firma GHM Messtechnik powstała w 2009 roku przez połączenie firm GREISINGER electronic, Honsberg Instruments i Martens Elektronik. Obecnie jest dostawcą szerokiej gamy urządzeń pomiarowych in elektronicznych urządzeń przemysłowych. Dzięki zaangażowaniu 300 pracowników oraz ponad 35 badaczy w łącznie siedmiu filiach - Erolzheim, Regenstauf, Remscheid, Barsbüttel, Owingen, Kassel i Padwa/ Włochy - GHM Messtechnik może zaoferować kompletne portfolio produktów dla różnych zastosowań w obszarze techniki pomiarowej. Pracownicy naszej sieci dystrybucji na terenie Niemiec zapewniają fachowe doradztwo. Jesteśmy reprezentowani globalnie dzięki przedstawicielstwom w Czechach, Danii, Holandii oraz partnerom w całej Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Obszerna sieć sprzedaży umożliwia nam optymalną obsługę klienta w miejscu jego siedziby.

 2. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 3. B + B THERMO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  B+B Thermo-Technik od 1984 roku rozwija i produkuje innowacyjne rozwiązania produktowe i branżowe o najwyższych standardach jakości do precyzyjnych zadań pomiarowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i naszego know-how. Jesteśmy zlokalizowani w Donaueschingen w południowo-zachodniej części Niemiec. Stąd wysokiej jakości produkty sprzedawane są na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom badawczym, rozwojowym i produkcyjnym oraz certyfikacji zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 i DIN EN 61340-5-1 nasze produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oferujemy również naszym klientom obsługę certyfikatów testowych i certyfikatów kalibracyjnych DAkkS wydanych przez nasze własne laboratoria kalibracyjne. Jakość i bliska współpraca z klientą są integralnymi częściami naszej strategii, dlatego produkujemy głównie w Niemczech oraz w struprocentowo zależnych spółkach na całym świecie. Gwarantujemy stałą kontrolę jakości, elastyczność w odpowiedzi na wymagania i zmiany ze strony klientów oraz terminowe dostawy.

 4. FRABELLUX BELGIQUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FRABELLUX BELGIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Maski ochronne, Termometry, produkty parafarmaceutyczne, parafarmaceutyczny, Maski ochronne, i Termometry. Ma siedzibę w Anthisnes, Belgia.

 5. DELTAFLUID

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DELTAFLUID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przepływomierze, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Termometry, biuro badań wyspecjalizowane w pomiarach natężenia przepływu, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Lacq, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THERMA THERMOFÜHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMA THERMOFÜHLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki pirometryczne temperatury, Termometry, Czujniki pirometryczne temperatury, przewody termo-elektrodowe, i Termometry. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

 2. BART

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BART, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Manometry, Złączki rurowe żelazne, Termometry, regulatory ciśnienia do przyrządów mierniczych i precyzyjnych, przyrządy do regulacji i kontroli temperatury, Zawory do rurociągów przemysłowych, termometry, i Manometry. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. BOURDON HAENNI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOURDON HAENNI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manometry. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Termometry, manometry ciśnienia zwrotnego, i pomiar temperatury. Ma siedzibę w Stockach, Niemcy.

 4. FLUKE PROCESS INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLUKE PROCESS INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach Rejestratory danych, i pirometry. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. TEMPERATURMESSTECHNIK GERABERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEMPERATURMESSTECHNIK GERABERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki pirometryczne temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, pomiar temperatury, Linie termoelementów, Sondy bezprzewodowe do temperatury, i Termometry. Ma siedzibę w Martinroda, Niemcy.

 1. VEPARA LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Z siedzibą w Watford, na obrzeżach Londynu, Vepara Ltd. jest dumna z bycia jednym z największych dostawców. Oferujemy termometry impulsowe, termometry cyfrowe, termometry bezdotykowe, husteczki kieszonkowe. Antybakteryjne chusteczki wielopowierzchniowe oraz wysokiej jakości 3-warstwowe maski medyczne i sterylne maski medyczne wraz z naszymi obszernymi zapasami środków ochrony osobistej i innego niezbędnego sprzętu medycznego. Towar jest gotowy do wysyłki. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i usług. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej kwestii, ktόra mogłaby się pojawić w ramach profesjonalnych relacji z Vepara Ltd. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MEGRO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  megro GmbH & Co. KG działa jako hurtownik od 1972 roku i stał się niezawodnym partnerem w medyczno-technicznym handlu specjalistycznym. Jako partner logistyczny i marketingowy oferujemy indywidualne rozwiązania dla hurtowni techniki medycznej i dealerów specjalistycznych, dla Państwa gabinetu, dla sklepów z zaopatrzeniem medycznym itp. w kraju i za granicą. Stale rozbudowywaliśmy naszą siedzibę i dostosowywaliśmy ją do wymagań naszych klientów. Sklep internetowy z artykułami medycznymi: Ponad 25.000 artykułów od naszych ponad 300 dostawców jest w większości dostępnych z magazynu. Prowadzimy różne kategorie produktów od igieł do długopisów, przez materiały opatrunkowe, po organizację praktyki. Ponadto posiadamy nasze własne marki Ratiomed®, megro, SOFTline®, MEDI-WOOD®, Meditemp®, jak również Steri-Peel-Pack, gdzie stosunek ceny do jakości jest szczególnie dobry. Jesteśmy dumni z naszych około 100 pracowników, którzy każdego dnia dają z siebie wszystko, abyś mógł jak najszybciej otrzymać przesyłkę w swoje ręce.

 1. BHU "FART"

  Polska

  Szanowni Państwo! Firma „FART” to znana i ceniona firma specjalizująca się w dostarczaniu aparatury kontrolno - pomiarowej. W swojej ofercie posiadamy: - Manometry zwykłe Ø40; Ø50; Ø63; Ø100; Ø160 - Manometry glicerynowe Ø40; Ø50; Ø63; Ø100; Ø160 - Kurki manometryczne mosiężne fig. 525 i fig.528 - Termometry bimetaliczne Ø63; Ø100 - Termo-manometry WP80R/T. Współpracujemy z wieloma dostawcami, aby zawsze móc przedstawić Państwu najlepszą możliwą ofertę. Dzięki znacznemu powiększeniu naszej powierzchni magazynowej możemy dostarczyć dużą część powyższych wyrobów „od ręki”. Ponadto oferujemy także: • Manometry specjalistyczne; • Manometry i przetworniki z separatorami i kapilarami; • Manometry różnicowe; • Termometry manometryczne; • Termometry przemysłowe szklane. Jesteśmy również generalnym dystrybutorem firmy MARSH BELLOFRAM na rynki Europy środkowo - wschodniej. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia takie, jak: • Regulatory ciśnienia; • Przetworniki; • Pozycjonery; • Cylindry przeponowe; • Termo - pary; Czujniki; • Liczniki; • Części zamienne i wiele, wiele innych. Zapraszam do odwiedzenia strony www.manometr.pl w celu zapoznania się z oferowanym asortymentem. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Z poważaniem Robert Siemiński

 2. HELPMEDI

  Polska

  Sklep internetowy Helpmedi oferuje wysokiej klasy sprzęt medyczny do zastosowania domowego, by pomagać rodzinom podczas powszechnych schorzeń takich jak np. katar, kaszel, gorączka, zapalenie gardła. Asortyment naszego sklepu zawiera: aspiratory elektryczne z opcją aspiracji ustnej; ciśnieniomierze bezprzewodowe; termometry bezdotykowe; nebulizatory bezprzewodowe; akcesoria. Nasz aspirator dla dzieci to niezbędne, bezpieczne i łagodne urządzenie medyczne do efektywnego zasysania wydzieliny z nosa dziecka przy użyciu wydajnego silniczka. Zalety aspiratora elektrycznego Helpmedi: bardzo cichy (można go używać w nocy); mobilny (można go wszędzie zabrać ze sobą); wygodny w użyciu; łatwy w czyszczeniu; akumulator zamiast baterii; 2 poziomy mocy; możliwość aspiracji ustnej; Więcej szczegółów o naszych wyrobach medycznych znajdziesz na stronie internetowej.

 3. TER.MA.DEN. STRUMENTI DI MISURA PER INDUSTRIA

  Włochy

  Firma TER.MA.DEN. snc jest obecna na rynku oprzyrządowania przemysłowego od 1989 roku. Tradycyjny producent termometrów, densymetrów i manometrów ze szkła dla przemysłu i laboratoriów badawczych, udało jej się w ostatnich latach osiągnąć cel realizacji pełnej gamy instrumentów analogowych obejmującej m.in. manometry, oddzielacze, termometry bimetaliczne, termometry na gaz obojętny i odpowiednie akcesoria.

 4. DELTA OHM

  Włochy

  Firma DELTA OHM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt i instrumenty naukowe, termometry, spektrofotometry, i fonometry. Ma siedzibę w Caselle Di Selvazzano, Włochy.

 5. AOIP SAS

  Francja

  Firma AOIP SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach Precyzyjne urządzenia pomiarowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Precyzyjne urządzenia pomiarowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Ris Orangis, Francja.

 6. SCHMIERER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHMIERER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Manometry, Termometry, Manometry, manometry ciśnienia zwrotnego, Termometry, i czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Groß-Gerau, Niemcy.

 7. OMV MEDICAL CARE

  Turcja

  Firma OMV MEDICAL CARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach rękawice nitrylowe, maski jednorazowego użytku, i ogrodniczki ochronne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GESA TERMÓMETROS SL

  Hiszpania

  Firma GESA TERMÓMETROS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Zasuwy i zawory, Termometry, Manometry, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Urduliz-Vizcaya, Hiszpania.

 1. W. LUDOLPH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma W. LUDOLPH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, busole, Termometry, artykuły do zajęć podwodnych, i manometry. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 2. DINI OTC LTD

  Bułgaria

  Firma DINI OTC LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach termometry, rozpylacze, i aparaty medyczne. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 3. E.T.I. S.R.L.

  Włochy

  Firma E.T.I. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach bloki wykonawcze, rejestratory ciśnienia, termometry, i regulatory ciśnienia. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 4. COMUS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma COMUS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach termometry cyfrowe, termometry do zastosowań przemysłowych, termometry do użytku prywatnego, i termometry na podczerwień. Ma siedzibę w Tongeren, Belgia.

 5. GULLIMEX

  Holandia

  Firma GULLIMEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Termometry, i czujniki elektroniczne. Ma siedzibę w Borne, Holandia.

 6. ARMATURENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ARMATURENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, i Termometry. Ma siedzibę w Wesel-Ginderich, Niemcy.

 7. THERMOMETERS DOMESTIC BELARUS

  Białoruś

  Firma THERMOMETERS DOMESTIC BELARUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

 8. EUROPE QUALITÉ LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma EUROPE QUALITÉ LUXEMBOURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Metrologia - zastosowanie do kontroli jakości, wzorcowanie narzędzi i sprzętu, Termometry, i sondy temperaturowe. Ma siedzibę w Livange, Luksemburg.

 9. FACKELMANN GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma FACKELMANN GMBH + CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Termometry. Ma siedzibę w Hersbruck, Niemcy.

 10. TM ELECTRONICS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TM ELECTRONICS UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach monitorowanie. Ma siedzibę w Worthing, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo