• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • terminale komputerów

Wyniki dla

Terminale komputerów - Import eksport

 1. ADS-TEC INDUSTRIAL IT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wierzymy, że połączona w sieć przyszłość może odnieść sukces, jeśli ludzie i maszyny będą mogli łatwo i bezpiecznie ze sobą współpracować. Rozumiemy przez to interakcję ludzi z ludźmi, ludzi z maszynami i maszyn z maszynami. Od ponad 40 lat opracowujemy i produkujemy komputery przemysłowe i systemy IT dla automatyki, inżynierii mechanicznej i zakładowej, logistyki, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego, przemysłu motoryzacyjnego i wszystkich sektorów produkcyjnych. Nasze sprawdzone rozwiązania IT składają się z komponentów sprzętowych i programowych oraz oferują kompleksową gamę systemów do zastosowań przemysłowych. ads-tec Industrial IT GmbH jest spółką zależną należącą w całości do ADS-TEC Holding GmbH.

 2. COMPMALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COMPMALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. EFCO ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EFCO ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

 4. 4LOGISTIC LTD.

  Niemcy

  4logistic dostarcza rozwiązania w zakresie akwizycji danym mobilnych, usług i produktów dla bezprzewodowej sieci LAN, terminali wózków widłowych i komputerów przemysłowych dla logistyki i przemysłu. Firma postawiła sobie za cel oferowanie innowacyjnych rozwiązań o wysokim efekcie racjonalizacji. Wykorzystywane są nowe ścieżki, które umożliwiają oferowanie nowoczesnych i niedrogich standardów przemysłowych. Nasze główne rynki to przemysł motoryzacyjny i jego dostawcy, sektor produkcyjny, produkcja artykułów spożywczych i konsumpcyjnych, a także firmy spedycyjne i logistyczne. Firma została założona w 2006 w Straubenhardt. 4logistic posiada dwie lokalizacje w miejscu powstania firmy w Straubenhardt oraz w Pforzheim. Pod marką 4logistic oferujemy przemysłowe komputery panelowe, terminale do wózków widłowych, mobilne stacje robocze oraz różne akcesoria i usługi dla logistyki. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.4logistic.de. W 2018 roku wprowadzona została marka WorkTab zob. www.worktab.de

 5. DANNIE.CC TR

  Turcja

  Grupa DANNIE powstała w 2015 roku to globalny projektant i producent w dziedzinie elektroniki. DANNIE ma na celu tworzenie produktów i usług rynkowych dla klientów. Nie sprzedajemy wstępnie zaprojektowanych rozwiązań, lecz projektujemy i produkujemy elektronikę na zamówienie. Naszą główną cechą jest kompleksowe podejści "sprzęt + oprogramowanie + produkcja", co stanowi unikatową ofertę na rynku. Wśród naszych głównych rozwiązań znajdują się komputerowe systemy wizyjne wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji, komputery (korporacyjne serwery obliczeniowe, korporacyjne serwery pamięci masowej, systemy komunikacyjne itp.), terminale płatności, panele multi-touch, trakery gps itp. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Europie, Chinach i Rosji. Do produkcji używamy najnowocześniejszego sprzętu ASM, Omron, DEK. Nasze dobrze rozwinięte procesy zakupowe, DFX, MES, systemy zarządzania jakością - wszystko to pozwala nam, w razie potrzeby, przenosić projekty do innych zakładów bez utraty jakości i szybkości produkcji. • Ponad 300 000+ to całkowita liczba wyprodukowanych jednostek • Ponad 100+ produktów dla klientów w Rosji, Europie i USA • Ponad 50+ inżynierów z zespole

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARTBORO S.C.

  Polska

  Tablet w dobrej oprawieOferujemy nowe produkty do zastosowań ekspozycyjnych – profesjonalne obudowy do tabletów zabezpieczające przed kradzieżą TabKiosk. Wandaloodporne, solidnie wykonane tabkioski przeznaczone są do tabletów Apple iPad, Samsung Galaxy i Acer Iconia Tab. Produkujemy TabKioski w trzech wersjach: TabKiosk Stand (stojący), TabKiosk Wall (do mocowania na ścianie lub regale produktowym) i Tabkiosk Tabletop (do ustawienia na biurku, ladzie lub stoliku). Wyposażona w tablet obudowa tabkiosk to nowoczesne narzędzie marketingowe, dzięki któremu firmy i instytucje mogą prowadzić zaawansowane działania komunikacyjne z wykorzystaniem tabletów i mobilnych aplikacji, w których ważna jest interakcja ze strony adresata. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy organizacji eventów, szkoleń, konferencji, do prowadzenia programów lojalnościowych, konkursów, badań i sondaży czy w sprzedaży bezpośredniej.

 2. SOLCON SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SOLCON SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 3. ACD ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ACD ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Achstetten, Niemcy.

 4. PROLOGISTIK GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma PROLOGISTIK GMBH + CO KG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. LENOVOTECH

  Hiszpania

  Firma LENOVOTECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i naprawa, konserwacja komputera, i naprawa laptopów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. PS TESTWARE

  Belgia

  Firma PS TESTWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, Edycja oprogramowań, Terminale komputerów, Edycja oprogramowań, i Zarządzanie konfiguracją oprogramowania. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 2. G2TPV

  Hiszpania

  Firma G2TPV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Terminale do punktów sprzedaży, ekran dotykowy, drukarki termiczne, i pakiety oprogramowania do zastosowań osobistych. Ma siedzibę w Marratxi, Hiszpania.

 1. A2C SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A2C SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Mikrokomputery, instalacje domowe, Ekrany komputerowe, Terminale komputerów, Pamięć dodatkowa do komputerów, Mikrokomputery, instalacje domowe, Ekrany komputerowe, Terminale komputerów, i Pamięć dodatkowa do komputerów. Ma siedzibę w Portsmouth, Zjednoczone Królestwo.

 2. DATASYSTEM

  Hiszpania

  Firma DATASYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. EMPIRE COMPUTER

  Włochy

  Firma EMPIRE COMPUTER, roku i działającą w sektorze Komputery przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Klawiatura komputerowa, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Terminale komputerów, Ekrany komputerowe, Klawiatura komputerowa, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Terminale komputerów, i Ekrany komputerowe. Ma siedzibę w Roccarainola (Na), Włochy.

 4. MEEMO SRL

  Włochy

  Firma MEEMO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Modemy i interfejsy. Jest również obecna w dziedzinach Komputery - urządzenia peryferyjne, Terminale komputerów, Komputery - urządzenia peryferyjne, Terminale komputerów, i Komponenty informatyczne (procesory, RAM, dyski twarde). Ma siedzibę w Casoria, Włochy.

 5. CASH GLOBAL SOLUTION

  Szwajcaria

  Firma CASH GLOBAL SOLUTION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Ependes Vd, Szwajcaria.

 6. DANSK COMPUTER CENTER A/S

  Dania

  Firma DANSK COMPUTER CENTER A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mikrokomputery, instalacje domowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - informytyka, Terminale komputerów, Komputery - urządzenia peryferyjne, Import-eksport - informytyka, Terminale komputerów, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Hinnerup, Dania.

 7. INSTRULOG REHAB A/S

  Dania

  Firma INSTRULOG REHAB A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, Mikrokomputery, instalacje domowe, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Terminale komputerów, Mikrokomputery, instalacje domowe, i Oprogramowanie inżynierskie i naukowe. Ma siedzibę w Maaloev, Dania.

 8. INGRAM MICRO HOLDINGS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INGRAM MICRO HOLDINGS LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, Informatyka - oprogramowanie, Terminale komputerów, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

 1. SMART LEGAL SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMART LEGAL SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Hemel Hempstead, Zjednoczone Królestwo.

 2. INFO-KOD D.O.O.

  Bośnia i Hercegowina

  Firma INFO-KOD D.O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Sarajevo, Bośnia i Hercegowina.

 3. LOGICOM PUBLIC LIMITED

  Cypr

  Firma LOGICOM PUBLIC LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, Informatyka - oprogramowanie, Terminale komputerów, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Nicosia, Cypr.

 4. LONDON LAPTOP REPAIR CLINIC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LONDON LAPTOP REPAIR CLINIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Jest również obecna w dziedzinach naprawa laptopów, i naprawa komputerów pokładowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. APTUS TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APTUS TECHNOLOGY LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Jest również obecna w dziedzinach komputery. Ma siedzibę w Reigate, Zjednoczone Królestwo.

 6. F&P INFORMATICA DI FRANCESCA PINOTTI

  Włochy

  Firma F&P INFORMATICA DI FRANCESCA PINOTTI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Ma siedzibę w Levate, Włochy.

 7. ELMA ELECTRONIC AG

  Szwajcaria

  Firma ELMA ELECTRONIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, i Terminale komputerów. Ma siedzibę w Wetzikon, Szwajcaria.

 8. MULTICASE COMPUTER GMBH

  Niemcy

  Firma MULTICASE COMPUTER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, i Terminale komputerów. Ma siedzibę w Kaarst, Niemcy.

 9. STE DES PARKINGS DE COMMUNAUTE URBAINE DE STRASBOURG

  Francja

  Firma STE DES PARKINGS DE COMMUNAUTE URBAINE DE STRASBOURG, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale komputerów, i Terminale komputerów. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 10. MAXELL HUNGARY KFT

  Węgry

  Firma MAXELL HUNGARY KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Terminale komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Komputery - urządzenia peryferyjne, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo