• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telewizory

Wyniki dla

Telewizory - Import eksport

 1. BOT TRANSIT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BOT TRANSIT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Komputery przenośne, Komputery przenośne, komputery mobilne, telefonia komórkowa, i Hardware. Ma siedzibę w Savigny-Le-Temple, Francja.

 2. SITEPRO13

  Francja

  Firma SITEPRO13 specjalizuje się w regeneracji wysokiej klasy sprzętu komputerowego i telefonicznego, dedykowanego wyłącznie profesjonalistom. Wszystkie nasze produkty korzystają z naszej dogłębnej wiedzy fachowej, a jednocześnie wyboru sprzętu najlepszej jakości i w najlepszej cenie na rynku sprzętu używanego. Cały nasz sprzęt jest testowany i objęty gwarancją. Nasz sprzęt jest bardzo wysokiej jakości i nie doznał żadnych uszkodzeń. Systematycznie wymieniamy najczęściej używane podzespoły na nowe. Ty również zrób gest ekologiczny i dokonaj zdecydowanego wyboru w kierunku zmniejszenia nadmiernej konsumpcji produktów High Tech, jednocześnie chroniąc nasze środowisko. Rzemieślnicy, właściciele sklepów, handlowcy, MŚP i duże firmy - zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

 3. SAT-SYSTEM BARTOSZ ODWAŻNY

  Polska

  SAT-SYSTEM jako firma z wieloletnią tradycją oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu oraz modernizacji instalacji teletechnicznych niskoprądowych. Specjalizujemy się w instalacjach antenowych, satelitarnych, hotelowych i zbiorczych. Wykonujemy także instalacje av, komputerowe, mosty radiowe, repeatery GSM/UMTS. Wdrażamy systemy PAY-TV: Chipper i WebH TV - płatna telewizja i telewizja hotelowa. Ponadto instalujemy centrale telefoniczne, systemy alarmowe, obserwacyjne cctv, multimedialne, wyposażenie sal konferencyjnych, domofony oraz wideomofony. Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także gwarantujemy profesjonalne wykonanie powierzonych nam instalacji. Jakość naszych usług potwierdza szeroka gama zadowolonych klientów.

 4. MAGSERWIS

  Polska

  Zepsuł Wam się telewizor, gramofon czy radio? Macie problem z innym sprzętem elektronicznym? Firma Magserwis z ponad 30 lat doświadczeniem w serwisie sprzętu elektronicznego powszechnego użytku. Ponad 35 lat pracy z układami elektronicznymi. Naprawiamy. Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie, podejmujemy decyzję razem i naprawiamy sprzęt, aż rozwiążemy powód usterki do porozumienia. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i SMS. Przy zgłoszeniu usterki, jeżeli jest to możliwe, staramy się doradzić i pomóc na odległość. Na życzenie uzgadniamy z klientem koszt naprawy, przed jej ostatecznym wykonaniem. Naprawa RTV sprzętów pogwarancyjnych realizowana jest w domu u zleceniodawcy. Jeśli z jakichś powodów usterka się powtórzy, usuniemy ją bezpłatnie. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy. Wiemy, że 90 % usterek w Państwa sprzęcie RTV stanowią drobne awarie, których usunięcie jest możliwe natychmiast u Państwa w domu. Bardzo szybki kontakt i naprawa w ten sam dzień. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować. Nie możesz znaleźć serwisu RTV do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Magserwis już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 5. INTECH S.R.L.

  Włochy

  Firma INTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach automation facilities. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOEWE GALLERY

  Belgia

  Firma LOEWE GALLERY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Telewizory, Telefony komórkowe, artykuły multimedialne, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, i Telewizory. Ma siedzibę w Opwijk, Belgia.

 2. AUDIOMIX

  Belgia

  Firma AUDIOMIX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Telewizory, audiowizualny, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, i audio hi-fi. Ma siedzibę w Begijnendijk, Belgia.

 3. SA ASOGEM

  Belgia

  Firma SA ASOGEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Telewizory, Akcesoria do audio i wideo, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Telewizory, i Akcesoria do audio i wideo. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 4. ELECTROCOSTO

  Hiszpania

  Firma ELECTROCOSTO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, Telewizory, i lodówka amerykańska. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 5. GEBROEDERS NIJS

  Belgia

  Firma GEBROEDERS NIJS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Telewizory, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Telewizory, i chłodzenie przemysłowe. Ma siedzibę w Rumst, Belgia.

 1. EUROTELITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROTELITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach tv, wideo hi-fi, i artykuły i urządzenia elektrotechniczne do użytku profesjonalnego i prywatnego. Ma siedzibę w Casalnuovo Di Napoli, Włochy.

 2. E.L.A. ELEKTRO

  Belgia

  Firma E.L.A. ELEKTRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, i Telewizory. Ma siedzibę w Aarschot, Belgia.

 1. DONDE REPARAR

  Hiszpania

  Firma DONDE REPARAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizory. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. SWISSCABLE VERBAND FÜR KOMMUNIKATIONSNETZE

  Szwajcaria

  Firma SWISSCABLE VERBAND FÜR KOMMUNIKATIONSNETZE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Telewizory, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Telewizory, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 3. VICTOR ELECTRONICS

  Belgia

  Firma VICTOR ELECTRONICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach ekrany plazmowe, i ekrany led. Ma siedzibę w Ganshoren, Belgia.

 4. MEGA HOME - MEGATEKK

  Malta

  Firma MEGA HOME - MEGATEKK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, wzmacniacze do mikrofonów, Computers, praca w sieci, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Ma siedzibę w Qormi, Malta.

 5. ARNOUT

  Belgia

  Firma ARNOUT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kinematografia, TV, wideo - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Wideo - dystrybucja międzynarodowa, Telewizory, Wideo - dystrybucja międzynarodowa, Telewizory, instalacje audio-wideo, i sound systems. Ma siedzibę w Deerlijk, Belgia.

 6. DB TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma DB TECHNOLOGY S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, artykuły elektroniczne, urządzenia agd białe, Telewizory, i Computers. Ma siedzibę w Cesano Boscone, Włochy.

 7. ACUN INŞAAT EMLAK TURIZM TIC.LTD ŞTI

  Turcja

  Firma ACUN INŞAAT EMLAK TURIZM TIC.LTD ŞTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, Materiały budowlane, badania z zakresu inżynierii i inżynierii środowiska, rynki ogólne dla sektora spożywczego, Telewizory, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. SERVITEC

  Hiszpania

  Firma SERVITEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach naprawa telewizorów. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. DELO.BG

  Bułgaria

  Firma DELO.BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizory. Ma siedzibę w Sofiq, Bułgaria.

 2. ULTRA HD FERNSEHER

  Niemcy

  Firma ULTRA HD FERNSEHER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach telewizor. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. SMART TV OUTLET KFT

  Węgry

  Firma SMART TV OUTLET KFT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telewizory. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. ELEKTRO KLEBER GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRO KLEBER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Telewizory, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, i Telewizory. Ma siedzibę w Starnberg, Niemcy.

 5. HANMAN SPLIT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HANMAN SPLIT LTD, roku i działającą w sektorze Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, Ekrany płaskie, Telewizory, i Ekrany płaskie. Ma siedzibę w Gloucester, Zjednoczone Królestwo.

 6. APPLIANCE WAREHOUSE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APPLIANCE WAREHOUSE, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Wachlarze, Pralki domowe, i Wachlarze. Ma siedzibę w Sunbury-On-Thames, Zjednoczone Królestwo.

 7. RASHMIAN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RASHMIAN, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Wachlarze, Pralki domowe, i Wachlarze. Ma siedzibę w Ruislip, Zjednoczone Królestwo.

 8. BERNSTEIN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BERNSTEIN LTD, roku i działającą w sektorze Telewizory. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Wachlarze, Pralki domowe, i Wachlarze. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 9. MEG ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma MEG ITALIA S.R.L., roku i działającą w sektorze Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Telewizory, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Telewizory. Ma siedzibę w Cassano D'adda, Włochy.

 10. AV CONTROL SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AV CONTROL SYSTEMS, roku i działającą w sektorze Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizory, Ekrany płaskie, Telewizory, i Ekrany płaskie. Ma siedzibę w Runcorn, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo