• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telewizja przewodowa - sprzęt i systemy

Wyniki dla

Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy - Import eksport

 1. EVS BROADCAST EQUIPMENT

  Belgia

  EVS sięga korzeniami do dynamicznej i szybkiej światowej telewizji sportowej. System LSM (Live Slow Motion) zrewolucjonizował przekazy na żywo na początku lat 90-tych i szybko rozwinął się, stając się światową normą w dziedzinie technologii slowmo. Nasze wyroby uległy dużej ewolucji, opartej na produkcji platform serwerów XT i Playout pozwalających na bezproblemową integrację z najbardziej popularną technologią przekazu, idealną do migracji w kierunku HD.

 2. ATRMEDIA

  Polska

  Działalność firmy ATRmedia związana jest z telewizją satelitarną oraz telewizją kablową. Firma wykonuje kompleksowo instalacje zbiorcze, a także montaż telewizji dla odbiorców indywidualnych. Oferta firmy skierowana jest do osób z Warszawy, a także okolic.

 3. HUNAN SHUANGLN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma HUNAN SHUANGLN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 4. IRENIS GMBH

  Niemcy

  Firma IRENIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, i Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. MEDIAMAT BROADCAST SERVICES

  Belgia

  Firma MEDIAMAT BROADCAST SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach nadajniki audio wideo, montaż migaczy radiotelewizyjnych, i anteny do emisji radiotelewizyjnych. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BTEX E.I.R.L

  Chile

  Firma BTEX E.I.R.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 2. ST VIDEO-FILM TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ST VIDEO-FILM TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. NETVUE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NETVUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. FOR-A - VIDEO AND AUDIO TECHNOLOGY (UK)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOR-A - VIDEO AND AUDIO TECHNOLOGY (UK), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach postprodukcja wideo. Ma siedzibę w Chessington, Zjednoczone Królestwo.

 5. TECOM GROUP

  Stany Zjednoczone

  Firma TECOM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Melbourne, Stany Zjednoczone.

 1. SCIENTA MEDIA LTD

  Republika Czeska

  Firma SCIENTA MEDIA LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój oprogramowania niestandardowego. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 2. STE SDM

  Tunezja

  Firma STE SDM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, kamery monitoringowe, i Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 1. PUSULA SATELLITE SYSTEM LTD.

  Turcja

  Firma PUSULA SATELLITE SYSTEM LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. VIDIOM SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma VIDIOM SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Telewizja - produkcja i dystrybucja, Anteny radiowe i telewizyjne, Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Telewizja - produkcja i dystrybucja, Anteny radiowe i telewizyjne, i instalacje telewizyjne. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 3. ARZUNAKLIYAT

  Turcja

  Firma ARZUNAKLIYAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w gebze kocali, Turcja.

 4. REFFICIENT INC.

  Kanada

  Firma REFFICIENT INC., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach systemy komunikacji audio i wizualnej. Ma siedzibę w Hamilton, Kanada.

 5. D&M BROADCAST ENGINEERING

  Włochy

  Firma D&M BROADCAST ENGINEERING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiofonia - sprzęt i urządzenia, nadajniki radiotelewizyjne, i Radiofonia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w San Pietro In Casale, Włochy.

 6. E.A. EUROPEAN COMMUNICATION SERVICES UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E.A. EUROPEAN COMMUNICATION SERVICES UK LTD, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. CBC COLOGNE BROADCASTING CENTER GMBH

  Niemcy

  Firma CBC COLOGNE BROADCASTING CENTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, i archiwa cyfrowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. KARTINA FM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KARTINA FM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Gillingham, Zjednoczone Królestwo.

 1. BROADCAST DEVELOPMENTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BROADCAST DEVELOPMENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy, Wideokonferencje i telefonia wizualna - urządzenia, Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy, i Wideokonferencje i telefonia wizualna - urządzenia. Ma siedzibę w Bury St Edmunds, Zjednoczone Królestwo.

 2. GLENSOUND ELECTRONICS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLENSOUND ELECTRONICS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiofonia - sprzęt i urządzenia, Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy, Radiofonia - sprzęt i urządzenia, i Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Maidstone, Zjednoczone Królestwo.

 3. TELETEST LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TELETEST LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Sterowanie radiowe - urządzenia, Elektroniczne tablice i ekrany informacyjne, Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Sterowanie radiowe - urządzenia, i Elektroniczne tablice i ekrany informacyjne. Ma siedzibę w Bournemouth, Zjednoczone Królestwo.

 4. D-STAR CO.,LTD

  Chiny

  Firma D-STAR CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach cyfrowe odbiorniki satelitarne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. URBANA TELEUNION ROSTOCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma URBANA TELEUNION ROSTOCK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja - usługi, Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - usługi, i Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 6. LINEAR SRL

  Włochy

  Firma LINEAR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Chiari, Włochy.

 7. ARENA VIP D.O.O.

  Słowenia

  Firma ARENA VIP D.O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach anteny telewizyjne nadawcze. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

 8. YAO JIN TECHNOLOGY (HONGKONG) CO,.LTD

  Chiny

  Firma YAO JIN TECHNOLOGY (HONGKONG) CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 9. BRITISH SKY BROADCASTING GROUP PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRITISH SKY BROADCASTING GROUP PLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, i Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Isleworth, Zjednoczone Królestwo.

 10. SIGNUM BILDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SIGNUM BILDTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy, i Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Telewizja przewodowa - sprzęt i systemy - Import eksport

Liczba wyników

1302 Przedsiębiorstwa