• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telekomunikacja - sprzęt peryferyjny

Wyniki dla

Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny - Import eksport

 1. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

 2. GAIA COM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GAIA COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Switch, telefonia, okablowanie sieciowe, Switch, i naprawa telefonów. Ma siedzibę w Loire-Authion, Francja.

 3. TELCON SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Telcon to wiodąca hurtownia na rynku polskim, dzięki posiadaniu szerokiej gamy asortymentowej oraz współpracy z renomowanymi producentami marek możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. W portfolio naszych produktów znajduje się wiele cenionych marek - zarówno światowych jak i własnych.Obsługujemy również rynki zagraniczne - zapraszamy do kontaktu w języku angielskim. Korzystamy ze sprawdzonych firm spedycyjnych, także zamówienia są realizowane szybko i pewnie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się być elastyczni i dopasowywać ofertę, warunki sprzedaży oraz rozwiązania informatyczne do potrzeb odbiorców. Proponujemy dogodne rabaty i warunki płatności. Telcon to Profesjonalna i doświadczona ekipa - jesteśmy na rynku od 2000 roku i dzięki zdobytemu doświadczeniu, którym chętnie się dzielimy, jesteśmy zespołem najlepszych doradców, jakich można znaleźć. Wyjątkowa obsługa - klient jest dla nas najważniejszy, dlatego jesteśmy elastyczni i każdego z Was traktujemy indywidualnie. Wysokiej jakości produkty z naszej oferty pochodzą prosto od producentów, są sprawdzone, godne zaufania i są cenione przez użytkowników. Telcon jest wyłącznym dystrybutorem marek o najwyższej renomie: Remax, Nillkin Maxximus 3mk. W ofercie posiadamy również produkty taki marek jak: Goodram, Toshiba, Forever, Myphone.

 4. ROUND SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Round Solutions GmbH & Co. KG entwickelt opracowuje hardware i usługi w Internecie rzeczy (Internet of Things, w skrócie IoT) oraz dostarcza rozwiązań w dziedzinie podzespołów do komunikacji bezprzewodowej maszyna-maszyna (M2M). Moduły, anteny i usługi zaprojektowane specjalnie dla firm poprawiają przebieg procesów i wytwarzają wartość dodaną dla klientów, niezależnie od ich wielkości i branży oraz spełniają niezbędne wymagania technologiczne niezbędne dla rozwoju nowych produktów opartych na modelach biznesowych Internetu przedmiotów - takie jak dla zastosowania w przemyśle 4.0. Round Solutions: Hardware i usługi z jednego źródła Gotowe hardware takie jak modułowa rozszerzalna platforma PingPong z kartą SIM i chmurą jak i bezprzewodowy zestaw IoT-Quick Start, umożliwiający programistom łatwą digitalizację procesów biznesowych. W naszym katalogu produktów posiadamy również anteny o wysokiej wydajności (w czterech i pięciu zakresach, zewnętrzne, wbudowane).

 5. TELUS

  Polska

  Telus, firma oferującą nowoczesne rozwiązania z zakresu informatyki i teletechniki, działa na rynku od 1986 roku. W tym czasie udało nam się wykonać kilka tysięcy kompletnych instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie Polski. Specjalizujemy się w dostarczaniu sprawdzonych i wygodnych rozwiązań dla firm, takich jak instalacje central telefonicznych. Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu okablowania strukturalnego. Wykonujemy wysokiej jakości sieci strukturalne, zajmujemy się montażem światłowodów. Oferujemy również duży wybór urządzeń sygnalizacyjnych i sterowniczych. Nasze usługi: - kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji elektrycznych, zasilania dedykowanego dla sieci logicznych, instalacji lub wymiany zasilaczy UPS, wymiany akumulatorów, wykonanie niezbędnych pomiarów - kompleksowe wykonanie okablowania, pomiary certyfikacyjne, uruchomienie sieci teletechnicznych miedzianych i światłowodowych - doradztwo, projektowanie i wykonanie dokumentacji - realizację

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROSUM

  Francja

  PROSUM projektuje, opracowuje i sprzedaje oprogramowania i sprzęt do internetu i sieci lokalnych, przełączniki i porty KVM, adaptery ATM, systemy wyświetlania dynamicznego, routery z wbudowanymi oprogramowaniami. Znajdziesz wszystkie nasze gamy produktów na stronie www.prosum.net

 2. ERICPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma inżynierska Ericpol Sp. z o.o. oferuje Państwu szeroki zakres usług outsourcingu, consultingu. Nasza firma działa od ponad 20 lat na międzynarodowym rynku ICT. Możemy pochwalić się zrealizowanymi do tej pory 750 kompleksowymi i długofalowymi projektami na całym świecie. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są Kluczowe Wskaźniki Osiągnięć oraz wskaźniki time-to-market. Nasza firma jest godnym zaufania i bezpiecznym partnerem w interesach.

 3. INTERTRONICS DISCOUNTER

  Holandia

  Firma INTERTRONICS DISCOUNTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Anteny paraboliczne (satelitarne), Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Anteny paraboliczne (satelitarne), Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, telewizja satelitarna, i alarm przeciwwłamaniowy pozycjoner traser GPS. Ma siedzibę w Hoensbroek, Holandia.

 4. JMEI SOLUTION-ELECTRONIC-RADIO TRANSMISSION

  Belgia

  Firma JMEI SOLUTION-ELECTRONIC-RADIO TRANSMISSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Ma siedzibę w Marloie, Belgia.

 5. AINA WIRELESS FINLAND OY

  Finlandia

  Firma AINA WIRELESS FINLAND OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt radiowy, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, artykuły telekomunikacyjne, i usługi z zakresu telekomunikacji i telephonii. Ma siedzibę w Salo, Finlandia.

 1. RFCOM

  Włochy

  Firma RFCOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i produkcja własna. Ma siedzibę w Montagna In Valtellina, Włochy.

 2. SEFOR SOLUTIONS, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SEFOR SOLUTIONS, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radary i radionawigacja. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Informatyka - nośniki rejestrujące, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, i Informatyka - nośniki rejestrujące. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 1. SMARTPHONEARTIKELEN.NL

  Holandia

  Firma SMARTPHONEARTIKELEN.NL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do iPhone 4s. Ma siedzibę w Sneek, Holandia.

 2. ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI

  Francja

  Firma ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, Telefonia - sprzęt i systemy, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, i Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 3. NEXO GLOBAL MANAGEMENTS, S.L.

  Hiszpania

  Firma NEXO GLOBAL MANAGEMENTS, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu telekomunikacji i telephonii, podłoga techniczna, i doradztwo dla sektora telekomunikacji. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 4. ABK SERVICE

  Belgia

  Firma ABK SERVICE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefaksy, Telefaksy, Maszyny biurowe, Artykuły automatyzacja, i Drukarnie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Ledeberg, Belgia.

 5. LEVI TELECOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEVI TELECOMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Telefony komórkowe, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, połączenie szerokopasmowe, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Westcliff-On-Sea, Zjednoczone Królestwo.

 6. TALBOT BUSINESS SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TALBOT BUSINESS SOLUTIONS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 7. CLOUDSIP

  Niemcy

  Firma CLOUDSIP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. LOEWE GALLERY

  Belgia

  Firma LOEWE GALLERY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Telewizory, Telefony komórkowe, artykuły multimedialne, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, i Telewizory. Ma siedzibę w Opwijk, Belgia.

 1. LOUKIL COM

  Tunezja

  Firma LOUKIL COM, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Telefonia - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, i Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w TUNIS CARTHAGE, Tunezja.

 2. AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION

  Francja

  Firma AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kable, przewody i osprzęt, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Kable, przewody i osprzęt, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, i światłowód. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 3. TURIA

  Hiszpania

  Firma TURIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach archiwa w sieciach telematycznych, kable metalowe, i przewody z włókien światłowodowych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. OXSIA

  Francja

  Firma OXSIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach modemy adsl. Ma siedzibę w Pornic, Francja.

 5. CLEMESSY

  Francja

  Firma CLEMESSY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach elekrotechniczny, i Ekspertyza TECHNICZNA. Ma siedzibę w Mulhouse, Francja.

 6. OFFIMEX

  Belgia

  Firma OFFIMEX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Kserografia - maszyny biurowe, Kserografia - maszyny biurowe, fotokopiarki, drukarki cyfrowe, i skaner. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. PROMASTERS LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma PROMASTERS LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach telefon komórkowy, akcesoria do telefonów komórkowych, i materiały eksploatacyjne dla urządzeń z branży elektronicznej dla firm i klientów końcowych. Ma siedzibę w Al Qusais, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 8. LINK COMMUNICATIONS SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LINK COMMUNICATIONS SYSTEMS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. CONNECT IT COMMUNICATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONNECT IT COMMUNICATIONS LTD, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Telefony komórkowe, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Medway, Zjednoczone Królestwo.

 10. TSBKORSCH GMBH

  Niemcy

  Firma TSBKORSCH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Informatyka - oprogramowanie, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Elektryczne roboty instalacyjne, Informatyka - oprogramowanie, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny - Import eksport

Liczba wyników

1893 Przedsiębiorstwa