• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telekomunikacja - sprzęt peryferyjny

Wyniki dla

Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny - Import eksport

 1. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

  Wszystkie wyroby na "telekomunikacja - sprzęt peryferyjny"

 2. IDEALEX

  Francja

  Od 30 lat IDEALEX projektuje i wprowadza na rynek interwencyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed promieniowaniem, aby zmniejszyć ryzyko radiologiczne i skażenia dla ludzi i instalacji. IDEALEX opracował rozwiązania dla bezpiecznych interwencji w strefach kontrolowanych: ochrona radiologiczna, zaciski do zdalnej interwencji, system komunikacji VOKKERO, komory rękawicowe, komponenty do BAG i gorącej celi, spawarka termiczna i odkurzacz do stref kontrolowanych.

 3. SEFOR SOLUTIONS, S.R.O.

  Republika Czeska

 4. TELCON SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Telcon to wiodąca hurtownia na rynku polskim, dzięki posiadaniu szerokiej gamy asortymentowej oraz współpracy z renomowanymi producentami marek możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w najkorzystniejszych cenach. W portfolio naszych produktów znajduje się wiele cenionych marek - zarówno światowych jak i własnych.Obsługujemy również rynki zagraniczne - zapraszamy do kontaktu w języku angielskim. Korzystamy ze sprawdzonych firm spedycyjnych, także zamówienia są realizowane szybko i pewnie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się być elastyczni i dopasowywać ofertę, warunki sprzedaży oraz rozwiązania informatyczne do potrzeb odbiorców. Proponujemy dogodne rabaty i warunki płatności. Telcon to Profesjonalna i doświadczona ekipa - jesteśmy na rynku od 2000 roku i dzięki zdobytemu doświadczeniu, którym chętnie się dzielimy, jesteśmy zespołem najlepszych doradców, jakich można znaleźć. Wyjątkowa obsługa - klient jest dla nas najważniejszy, dlatego jesteśmy elastyczni i każdego z Was traktujemy indywidualnie. Wysokiej jakości produkty z naszej oferty pochodzą prosto od producentów, są sprawdzone, godne zaufania i są cenione przez użytkowników. Telcon jest wyłącznym dystrybutorem marek o najwyższej renomie: Remax, Nillkin Maxximus 3mk. W ofercie posiadamy również produkty taki marek jak: Goodram, Toshiba, Forever, Myphone.

 5. TELUS

  Polska

  Telus, firma oferującą nowoczesne rozwiązania z zakresu informatyki i teletechniki, działa na rynku od 1986 roku. W tym czasie udało nam się wykonać kilka tysięcy kompletnych instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie Polski. Specjalizujemy się w dostarczaniu sprawdzonych i wygodnych rozwiązań dla firm, takich jak instalacje central telefonicznych. Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu okablowania strukturalnego. Wykonujemy wysokiej jakości sieci strukturalne, zajmujemy się montażem światłowodów. Oferujemy również duży wybór urządzeń sygnalizacyjnych i sterowniczych. Nasze usługi: - kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji elektrycznych, zasilania dedykowanego dla sieci logicznych, instalacji lub wymiany zasilaczy UPS, wymiany akumulatorów, wykonanie niezbędnych pomiarów - kompleksowe wykonanie okablowania, pomiary certyfikacyjne, uruchomienie sieci teletechnicznych miedzianych i światłowodowych - doradztwo, projektowanie i wykonanie dokumentacji - realizację

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROUND SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Round Solutions GmbH & Co. KG entwickelt opracowuje hardware i usługi w Internecie rzeczy (Internet of Things, w skrócie IoT) oraz dostarcza rozwiązań w dziedzinie podzespołów do komunikacji bezprzewodowej maszyna-maszyna (M2M). Moduły, anteny i usługi zaprojektowane specjalnie dla firm poprawiają przebieg procesów i wytwarzają wartość dodaną dla klientów, niezależnie od ich wielkości i branży oraz spełniają niezbędne wymagania technologiczne niezbędne dla rozwoju nowych produktów opartych na modelach biznesowych Internetu przedmiotów - takie jak dla zastosowania w przemyśle 4.0. Round Solutions: Hardware i usługi z jednego źródła Gotowe hardware takie jak modułowa rozszerzalna platforma PingPong z kartą SIM i chmurą jak i bezprzewodowy zestaw IoT-Quick Start, umożliwiający programistom łatwą digitalizację procesów biznesowych. W naszym katalogu produktów posiadamy również anteny o wysokiej wydajności (w czterech i pięciu zakresach, zewnętrzne, wbudowane).

 2. PROSUM

  Francja

  PROSUM projektuje, opracowuje i sprzedaje oprogramowania i sprzęt do internetu i sieci lokalnych, przełączniki i porty KVM, adaptery ATM, systemy wyświetlania dynamicznego, routery z wbudowanymi oprogramowaniami. Znajdziesz wszystkie nasze gamy produktów na stronie www.prosum.net

 3. INTERTRONICS DISCOUNTER

  Holandia

 4. JMEI SOLUTION-ELECTRONIC-RADIO TRANSMISSION

  Belgia

 5. AINA WIRELESS FINLAND OY

  Finlandia

 1. RFCOM

  Włochy

 2. LEVI TELECOMS

  Zjednoczone Królestwo

 1. PROMASTERS LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

 2. LOUKIL COM

  Tunezja

 3. LINK COMMUNICATIONS SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. TALKSKY GROSSHANDELS GMBH

  Niemcy

 5. CLOUDSIP

  Niemcy

 6. ABK SERVICE

  Belgia

 7. LOEWE GALLERY

  Belgia

 8. TURIA

  Hiszpania

 1. TALBOT BUSINESS SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. CLEMESSY

  Francja

 3. NEXO GLOBAL MANAGEMENTS, S.L.

  Hiszpania

 4. SMARTPHONEARTIKELEN.NL

  Holandia

 5. CONNECT IT COMMUNICATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. AGETAPS S.R.L.

  Rumunia

 7. COLORFONE BV

  Holandia

 8. LA MAISON DU TELEPHONE

  Belgia

 9. BSHV - BERND SCHULTZ HANDELSVERTRETUNG COMPUTER- UND TELEKOMMUNIKATIONSSERVICE

  Niemcy

 10. VOIP-CI

  Wybrzeże Kości Słoniowej

Filtry

Wyniki dla

Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny - Import eksport

Liczba wyników

1890 przedsiębiorstwa