• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telefony satelitarne - usługi

Wyniki dla

Telefony satelitarne - usługi - Import eksport

 1. MACQ

  Belgia

  Macq jest belgijską firmą założoną w 1923. Jesteśmy twórcą i producentem rozwiązań elektronicznych i informatycznych dla branży energetycznej, przemysłowej, budowlanej i zarządzania ruchem (ITS). Macq buduje programowalne urządzenia sterujące i opracowuje oprogramowania dla rozwiązań praktycznych. Od ponad 35 lat Macq specjalizuje się w dziedzinie ITS. Jesteśmy dostawcą rozwiązań specjalizującym się w zakresie wbudowanych systemów ANPR. Nasze systemy są w całości produkowane przez nas i są obecne na całym świecie.

 2. TS2 TECHNOLOGIE SATELITARNE

  Polska

  TS2 Technologie Satelitarne jest firmą świadczącą globalne usługi telekomunikacyjne przy użyciu konstelacji satelitów: Thuraya, Iridium, Inmarsat oraz Intelsat. TS2 oferuje wszystkie możliwości wykorzystania satelitów komunikacyjnych do przesyłania danych. Firma umożliwia wykonanie rozmowy telefonicznej z dowolnego miejsca na świecie wraz z odpowiednim szyfrowaniem danych. Umożliwia także globalny dostęp do Internetu oraz szereg usług związanych z wysyłaniem i odbieraniem dużej ilości danych. Łączność satelitarna oferowana przez TS2 jest szczególnie przydatna w warunkach, w których tradycyjna komunikacja jest utrudniona lub niemożliwa, przykładowo poprzez brak odpowiedniej infrastruktury naziemnej. Usługi TS2 były i są nadal z powodzeniem używane przez wojska w Iraku i Afganistanie. W tych miejscach niezawodne i niezależne systemy łączności satelitarnej wspierają operacje militarne, gwarantując sprawne ich przeprowadzenie.

 3. VIZOCARE

  Stany Zjednoczone

  Firma VIZOCARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Satellite communications. Ma siedzibę w El Cajon, Stany Zjednoczone.

 4. GPS INVEST

  Ukraina

  Firma GPS INVEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach alarm przeciwwłamaniowy pozycjoner traser GPS, i konserwacja i instalacja instalacji elektrycznych. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. ASMIN ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma ASMIN ELEKTRONIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPACE ENGINEERING LTD

  Kenia

  Firma SPACE ENGINEERING LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Satellite communications. Ma siedzibę w Nairobi, Kenia.

 2. IEC TELECOM KAZAKHSTAN

  Kazachstan

  Firma IEC TELECOM KAZAKHSTAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Almaty, Kazachstan.

 3. GLOBALTT

  Belgia

  Firma GLOBALTT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, połączenie satellitarne, instalacje i urządzenia do komunikacji satelitarnej, i Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Louvain-La-Neuve, Belgia.

 4. ATTISAT SA

  Grecja

  Firma ATTISAT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach anteny telewizyjne satelitarne z parabolą. Ma siedzibę w Moschato, Grecja.

 5. OASIS NETWORKS

  Hiszpania

  Firma OASIS NETWORKS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. REDU SPACE SERVICES

  Belgia

  Firma REDU SPACE SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu połączeń satelitarnych dla sieci publicznych, inżynieria lotnicza, i Satellite communications. Ma siedzibę w Redu, Belgia.

 2. GSM PROFI SAT-PHONE.EU

  Niemcy

  Firma GSM PROFI SAT-PHONE.EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Aprowizacja statków, wynajem telefonów satelitarnych, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, urządzenia radioamatorskie, i Aprowizacja statków. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 1. BARAN ELEKTRONIK SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BARAN ELEKTRONIK SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. UNIVERSAT ITALIA SERVICES

  Włochy

  Firma UNIVERSAT ITALIA SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach antena satelitarna, i wynajem telefonów satelitarnych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 3. DEFISAT

  Belgia

  Firma DEFISAT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telefony satelitarne - usługi, Telefony satelitarne - usługi, dron, Renewable energies, i urządzenia satelitarne. Ma siedzibę w Holsbeek, Belgia.

 4. UFEL UFUK ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma UFEL UFUK ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. IEC TELECOM

  Francja

  Firma IEC TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Satellite communications. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 6. LYOVA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma LYOVA S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 7. EDEN SECURE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EDEN SECURE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telefony satelitarne - usługi, instalacja, Technika światłowodowa, okablowanie, i Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 8. BASE

  Belgia

  Firma BASE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, Telefony satelitarne - usługi, Aparaty telefoniczne publiczne, Telefony komórkowe, przekaźniki do telefonów, Telefony satelitarne - usługi, i Aparaty telefoniczne publiczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. MYLINKROKU

  Stany Zjednoczone

  Firma MYLINKROKU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Tampa/florida, Stany Zjednoczone.

 2. E-TECHSAT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E-TECHSAT LTD, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia alarmowe, montaż instalacji tv-cc, Satellite communications, i Security services. Ma siedzibę w Docklands, London, Zjednoczone Królestwo.

 3. MEGATECH COMMUNICATION GMBH

  Niemcy

  Firma MEGATECH COMMUNICATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - nośniki rejestrujące, Telekomunikacja - usługi, Telefonia internetowa, Informatyka - nośniki rejestrujące, Telekomunikacja - usługi, i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Schöllnach, Niemcy.

 4. GHERTEK EMPREENDIMENTOS TECNICOS

  Brazylia

  Firma GHERTEK EMPREENDIMENTOS TECNICOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Autostrady - konserwacja, Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Autostrady - konserwacja, i Transport morski bliski i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

 5. SES

  Luksemburg

  Firma SES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach telewizja satelitarna, i Satellite communications. Ma siedzibę w Betzdorf, Luksemburg.

 6. INESIA

  Republika Czeska

  Firma INESIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach instalowanie anten tv. Ma siedzibę w Praha 4-Michle, Republika Czeska.

 7. AMC AERIALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AMC AERIALS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach instalowanie tv sat, i instalacja anten telewizyjnych. Ma siedzibę w Belper, Zjednoczone Królestwo.

 8. TV & SATELLITE EQUIPMENT

  Turcja

  Firma TV & SATELLITE EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. CET TELEPORT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CET TELEPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Ma siedzibę w Godalming, Zjednoczone Królestwo.

 10. PROBECOM MICROWAVE TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma PROBECOM MICROWAVE TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefony satelitarne - usługi. Jest również obecna w dziedzinach anteny naziemne i satelitarne, i anteny telewizyjne satelitarne z parabolą. Ma siedzibę w Xi An, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo