• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telefonia - sprzęt i systemy

Wyniki dla

Telefonia - sprzęt i systemy - Import eksport

 1. R&R HANDEL OG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma R&R HANDEL OG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Kirchberg B.mattighofen, Austria.

 2. ESSE-TI SRL

  Włochy

  Innowacja, badania i rozwój - to mocne strony firmy Esse-ti, firmy z ponad 25-letnim doświadczeniem w realizacji rozwiązań w zakresie komunikacji i zintegrowanego zarządzania usługami, która rozwija się dynamicznie na rynku. Firma zdobyła duże doświadczenie z upływem lat również dzięki współpracy z największymi przedsiębiorstwami w sektorze oraz najlepszymi instytutami uniwersyteckimi. To kilka powodów, które pozwolą milionom ludzi na całym świecie na komunikowanie się za pomocą systemów telefonii.

 3. GRUPA MULTIPLAY

  Polska

  Grupa Multiplay powstała w wyniku współpracy spółek G-Net i Czarnet, w krótkim czasie dołączyły do nich CITYMEDIA NET, Ekspresowa Komunikacja Cyfrowa oraz PHU GAJA. Świadczymy usługi internetu, telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego i opolskiego. Uwielbiamy nowoczesne technologie, cieszymy się, że możemy się dzielić innowacyjnymi rozwiązaniami i że znajdujemy wokół siebie tak wielu podobnie myślących. Nie trzeba być specjalistą, by docenić jakość naszego połączenia światłowodowego - najnowocześniejszej z dostępnych dziś dróg dostarczania internetu, telefonii i telewizji. W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy szereg działań na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych.

 4. LOCON

  Polska

  Platforma internetowa Bezpieczna Rodzina to miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne usługi i dedykowane sprzęty najwyższej jakości, które znacznie poprawią komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Modne zegarki dla dzieci w wielu kolorach wyposażone są nie tylko w lokalizator GPS, ale mogą posłużyć również jako telefon! Chcesz zobaczyć, czy Twoje dziecko faktycznie jest w szkole lub, czy bezpiecznie trafiło i spokojnie bawi się na placu zabaw? Dzięki usłudze Bezpieczna Rodzina, sprawdzisz to w aplikacji na Twoim telefonie. Dodatkowo dyskretną kontrolę ułatwi Ci funkcja nasłuchu, którą również posiadają nasze zegarki z GPS dla dzieci. Smartwatch z GPS idealnie sprawdzi się także jako prezent dla osoby starszej. W asortymencie Bezpiecznej Rodziny znajdziesz elegancki zegarek dla seniora oraz praktyczną opaskę z GPS i funkcją SOS. Oprócz nasłuchu i informacji o lokalizacji, w której przebywa w danym momencie starsza osoba, nasze zegarki dla seniora posiadają także wbudowany pulsometr. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować, czy bliskiej Ci osobie nie grozi niebezpieczeństwo i czy nie wymaga natychmiastowej pomocy. Zdecyduj się na produkt i wybierz pakiet Bezpieczna Rodzina, by w pełni korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia.

 5. FU OPTIMA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Optima z Tychów zajmuje się realizacją prac związanych z szeroko rozumianą infrastrukturą teletechniczną, przede wszystkim w odniesieniu do telefonii komórkowej i powiązanych z nią stacji bazowych, określanych skrótowo jako BTS-y. Wśród oferowanych rozwiązań znalazł się między innymi wzmacniacz sygnału komórkowego, który może być zainstalowany w obiektach różnego rodzaju - w tym także w miejscach pracy, a nawet w prywatnych domach. Fachowcy posiadają odpowiednie zasoby wiedzy, które pozwalają im na wykonanie w pełni efektywnego systemu wzmacniania sygnałów sieci 2G, 3G, 4G, a także 5G. Jednocześnie gotowe rozwiązania nie generują zakłóceń i nie wpływają negatywnie na jakość i stabilność połączeń. Oferowane usługi to również: • instalowanie i modernizacje stacji bazowych dla sieci GSM, • pomiary techniczne związane z eksploatacją zaplecza BTS, • pomiary i ekspertyzy realizowane z użyciem technik alpinistycznych, • prace montażowe i projektowanie w zakresie infrastruktury teletechnicznej. Dzięki bogatej praktyce i najnowszych narzędziach technologicznych firma zapewni klientom wzmocnienie sygnału LTE czy 5G w różnych warunkach i w dowolnej lokalizacji, w której istnieje taka techniczna możliwość.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IT600

  Polska

  IT600 to regulatory temperatury, które dzięki darmowej apikacji pozwalają sterować ogrzewaniem twojego domu przez Internet. Jest to system smart home zxezwalający na kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu osobno.

 2. SALON PLAY GŁOGÓW

  Polska

  Punkt Play w Glogowie Al. Wolności 52g. internet bezprzewodowy oraz aktywacje usług telefoni komórkowej Play. Internet bezprzewodowy oferuje duże pakiety danych oraz nieograniczony dostep do stron www. Play Głogów - salon z promocjami!

 3. AVELIA

  Francja

  Firma AVELIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, Telefonia internetowa, sieci telekommunikacyjne i telefoniczne, i Internet connection. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. NEVOX INFORMATIQUE TELEPHONIE

  Francja

  Firma NEVOX INFORMATIQUE TELEPHONIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telefonia - sprzęt i systemy, centralki telefoniczne, Obsługa informatyczna przedsiębiorstw, i Przechowywanie danych informatycznych. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 5. VENTAELECTRONICA.ES

  Hiszpania

  Firma VENTAELECTRONICA.ES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach ekran dotykowy. Ma siedzibę w Coslada Madrid, Hiszpania.

 1. FIRMAFON

  Dania

  Firma FIRMAFON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w København Ø, Dania.

 2. MMCALL SUISSE

  Szwajcaria

  Firma MMCALL SUISSE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Corbières, Szwajcaria.

 1. LOUKIL COM

  Tunezja

  Firma LOUKIL COM, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Telefonia - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, i Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w TUNIS CARTHAGE, Tunezja.

 2. LICOM

  Belgia

  Firma LICOM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefonia, Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefonia, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, i Peripherals. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 3. SOCIETE LUXEMBOURGEOISE DE TELEPHONIE

  Luksemburg

  Firma SOCIETE LUXEMBOURGEOISE DE TELEPHONIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip, Telefonia internetowa, telefonia voip, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 4. COMPUTER E TELEFONIA

  Włochy

  Firma COMPUTER E TELEFONIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Ancona, Włochy.

 5. HEADSET COMPETENCE KARASU GMBH

  Niemcy

  Firma HEADSET COMPETENCE KARASU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI

  Francja

  Firma ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, Telefonia - sprzęt i systemy, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, i Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 7. PROXYSEO

  Hiszpania

  Firma PROXYSEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. PRO CONFERENCE UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRO CONFERENCE UK LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Crowthorne, Zjednoczone Królestwo.

 1. FT FERNMELDETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FT FERNMELDETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 2. HANSSENS TELECOM

  Belgia

  Firma HANSSENS TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Komunikacja, Telefonia - sprzęt i systemy, doradztwo w dziedzinie komuniowania, Komunikacja, i Audyt, doradztwo i ekspertyza w zakresie systemów informacyjnych. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 3. CEGECOM

  Luksemburg

  Firma CEGECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, usługi z zakresu systemów transmisji w sieci ethernet lub kablowej dla sieci publicznych, Telefonia - sprzęt i systemy, datacenter, i internet. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 4. BELSATI SISTEMAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma BELSATI SISTEMAS, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Premia De Dalt, Hiszpania.

 5. TIPTEL

  Belgia

  Firma TIPTEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Automatyczne sekretarki telefoniczne, Komunikacja, Automatyczne sekretarki telefoniczne, Komunikacja, artykuły biurowe, i Elektroniczne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Zaventem (brucargo), Belgia.

 6. GCQ

  Belgia

  Firma GCQ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach normy, konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Ma siedzibę w Keerbergen, Belgia.

 7. TOPLINK GMBH

  Niemcy

  Firma TOPLINK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Dostawcy usług VoIP. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 8. TNS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TNS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Automatyczne wybieracze numerów, Telekomunikacja - usługi, Telefonia - sprzęt i systemy, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Automatyczne wybieracze numerów, i Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 9. OPWING

  Kanada

  Firma OPWING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Wuhan, Kanada.

 10. TENOVIS DIRECT GMBH

  Niemcy

  Firma TENOVIS DIRECT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Babenhausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Telefonia - sprzęt i systemy - Import eksport

Liczba wyników

3277 Przedsiębiorstwa