• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telefonia - sprzęt i systemy

Wyniki dla

Telefonia - sprzęt i systemy - Import eksport

 1. VISIONLINK

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma VISIONLINK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Usługi informatyczne, Oprogramowanie, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Komputery przenośne, inżynieria informatyczna, specjaliści informatycy, obsługa serwisowa z zakresu informatyki, zabezpieczenie sieci informatycznej, i dystrybucja produktów informatycznych. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 2. R&R HANDEL OG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma R&R HANDEL OG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Kirchberg B.mattighofen, Austria.

 3. ESSE-TI SRL

  Włochy

  Innowacja, badania i rozwój - to mocne strony firmy Esse-ti, firmy z ponad 25-letnim doświadczeniem w realizacji rozwiązań w zakresie komunikacji i zintegrowanego zarządzania usługami, która rozwija się dynamicznie na rynku. Firma zdobyła duże doświadczenie z upływem lat również dzięki współpracy z największymi przedsiębiorstwami w sektorze oraz najlepszymi instytutami uniwersyteckimi. To kilka powodów, które pozwolą milionom ludzi na całym świecie na komunikowanie się za pomocą systemów telefonii.

 4. GRUPA MULTIPLAY

  Polska

  Grupa Multiplay powstała w wyniku współpracy spółek G-Net i Czarnet, w krótkim czasie dołączyły do nich CITYMEDIA NET, Ekspresowa Komunikacja Cyfrowa oraz PHU GAJA. Świadczymy usługi internetu, telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego i opolskiego. Uwielbiamy nowoczesne technologie, cieszymy się, że możemy się dzielić innowacyjnymi rozwiązaniami i że znajdujemy wokół siebie tak wielu podobnie myślących. Nie trzeba być specjalistą, by docenić jakość naszego połączenia światłowodowego - najnowocześniejszej z dostępnych dziś dróg dostarczania internetu, telefonii i telewizji. W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy szereg działań na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych.

 5. LOCON

  Polska

  Platforma internetowa Bezpieczna Rodzina to miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne usługi i dedykowane sprzęty najwyższej jakości, które znacznie poprawią komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Modne zegarki dla dzieci w wielu kolorach wyposażone są nie tylko w lokalizator GPS, ale mogą posłużyć również jako telefon! Chcesz zobaczyć, czy Twoje dziecko faktycznie jest w szkole lub, czy bezpiecznie trafiło i spokojnie bawi się na placu zabaw? Dzięki usłudze Bezpieczna Rodzina, sprawdzisz to w aplikacji na Twoim telefonie. Dodatkowo dyskretną kontrolę ułatwi Ci funkcja nasłuchu, którą również posiadają nasze zegarki z GPS dla dzieci. Smartwatch z GPS idealnie sprawdzi się także jako prezent dla osoby starszej. W asortymencie Bezpiecznej Rodziny znajdziesz elegancki zegarek dla seniora oraz praktyczną opaskę z GPS i funkcją SOS. Oprócz nasłuchu i informacji o lokalizacji, w której przebywa w danym momencie starsza osoba, nasze zegarki dla seniora posiadają także wbudowany pulsometr. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować, czy bliskiej Ci osobie nie grozi niebezpieczeństwo i czy nie wymaga natychmiastowej pomocy. Zdecyduj się na produkt i wybierz pakiet Bezpieczna Rodzina, by w pełni korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FU OPTIMA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Optima z Tychów zajmuje się realizacją prac związanych z szeroko rozumianą infrastrukturą teletechniczną, przede wszystkim w odniesieniu do telefonii komórkowej i powiązanych z nią stacji bazowych, określanych skrótowo jako BTS-y. Wśród oferowanych rozwiązań znalazł się między innymi wzmacniacz sygnału komórkowego, który może być zainstalowany w obiektach różnego rodzaju - w tym także w miejscach pracy, a nawet w prywatnych domach. Fachowcy posiadają odpowiednie zasoby wiedzy, które pozwalają im na wykonanie w pełni efektywnego systemu wzmacniania sygnałów sieci 2G, 3G, 4G, a także 5G. Jednocześnie gotowe rozwiązania nie generują zakłóceń i nie wpływają negatywnie na jakość i stabilność połączeń. Oferowane usługi to również: • instalowanie i modernizacje stacji bazowych dla sieci GSM, • pomiary techniczne związane z eksploatacją zaplecza BTS, • pomiary i ekspertyzy realizowane z użyciem technik alpinistycznych, • prace montażowe i projektowanie w zakresie infrastruktury teletechnicznej. Dzięki bogatej praktyce i najnowszych narzędziach technologicznych firma zapewni klientom wzmocnienie sygnału LTE czy 5G w różnych warunkach i w dowolnej lokalizacji, w której istnieje taka techniczna możliwość.

 2. IT600

  Polska

  IT600 to regulatory temperatury, które dzięki darmowej apikacji pozwalają sterować ogrzewaniem twojego domu przez Internet. Jest to system smart home zxezwalający na kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu osobno.

 3. SALON PLAY GŁOGÓW

  Polska

  Punkt Play w Glogowie Al. Wolności 52g. internet bezprzewodowy oraz aktywacje usług telefoni komórkowej Play. Internet bezprzewodowy oferuje duże pakiety danych oraz nieograniczony dostep do stron www. Play Głogów - salon z promocjami!

 4. AVELIA

  Francja

  Firma AVELIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, Telefonia internetowa, sieci telekommunikacyjne i telefoniczne, i Internet connection. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. NEVOX INFORMATIQUE TELEPHONIE

  Francja

  Firma NEVOX INFORMATIQUE TELEPHONIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telefonia - sprzęt i systemy, centralki telefoniczne, Obsługa informatyczna przedsiębiorstw, i Przechowywanie danych informatycznych. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 1. VENTAELECTRONICA.ES

  Hiszpania

  Firma VENTAELECTRONICA.ES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach ekran dotykowy. Ma siedzibę w Coslada Madrid, Hiszpania.

 2. ÉLECTRICITÉ COSTANTINI ITALO

  Luksemburg

  Firma ÉLECTRICITÉ COSTANTINI ITALO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, wyposażenie oświetleniowe, Telefonia - sprzęt i systemy, small household appliances, i anteny naziemne i satelitarne. Ma siedzibę w Redange-Sur-Attert, Luksemburg.

 1. GITMBH

  Niemcy

  Firma GITMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. STORACALL VOICE SYSTEMS 2019 LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STORACALL VOICE SYSTEMS 2019 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Sileby, Zjednoczone Królestwo.

 3. EB SYS

  Belgia

  Firma EB SYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telefonia - sprzęt i systemy, i Ochrona systemów informatycznych, kopie bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Nannine, Belgia.

 4. ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI

  Francja

  Firma ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, Telefonia - sprzęt i systemy, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, i Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 5. HANSSENS TELECOM

  Belgia

  Firma HANSSENS TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Komunikacja, Telefonia - sprzęt i systemy, doradztwo w dziedzinie komuniowania, Komunikacja, i Audyt, doradztwo i ekspertyza w zakresie systemów informacyjnych. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 6. CBC INFORMATIQUE

  Luksemburg

  Firma CBC INFORMATIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telefonia - sprzęt i systemy, urządzenie do geolokalizacji, Internet - firmy usługowe, i usługi zarządzania siecią. Ma siedzibę w Bascharage, Luksemburg.

 7. HEADSET COMPETENCE KARASU GMBH

  Niemcy

  Firma HEADSET COMPETENCE KARASU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. WESTKO NETWORK SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma WESTKO NETWORK SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Alfeld (leine), Niemcy.

 1. TOPLINK GMBH

  Niemcy

  Firma TOPLINK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Dostawcy usług VoIP. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 2. LICOM

  Belgia

  Firma LICOM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefonia, Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefonia, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, i Peripherals. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 3. DELTASYSTEM

  Węgry

  Firma DELTASYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach instalowanie centralek. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. ELECTRO-WATT

  Luksemburg

  Firma ELECTRO-WATT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Telefonia - sprzęt i systemy, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Telefonia - sprzęt i systemy, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i mierzenie pól elektrycznych. Ma siedzibę w Elvange (burmerange), Luksemburg.

 5. MMCALL SUISSE

  Szwajcaria

  Firma MMCALL SUISSE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Corbières, Szwajcaria.

 6. ACTAPHONE

  Belgia

  Firma ACTAPHONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telefonia - sprzęt i systemy, Materiały DO KOMUNIKACJI W PRZEDSIĘBIORSTWACH, profesjonalne systemy wideo, i telefony wideo. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 7. AGENTE TIM ANGELO VALZANO - TELEFONIA AZIENDALE

  Włochy

  Firma AGENTE TIM ANGELO VALZANO - TELEFONIA AZIENDALE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w San Vito Al Tagliamento, Włochy.

 8. ATE

  Belgia

  Firma ATE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Telefonia - sprzęt i systemy, urządzenia do wykrywania pożarów, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, i instalacja przeciw wtargnięciom. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 9. FT FERNMELDETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FT FERNMELDETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 10. COMPUTER E TELEFONIA

  Włochy

  Firma COMPUTER E TELEFONIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Ancona, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Telefonia - sprzęt i systemy - Import eksport

Liczba wyników

3215 Przedsiębiorstwa