• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tektura - maszyny do produkcji

Wyniki dla

Tektura - maszyny do produkcji - Import eksport

 1. M-PACK S.C.

  Polska

  Jesteśmy prężnie działającą na ogólnoeuropejskim rynku firmą z całkowicie polskim kapitałem. W ofercie sprzedaży posiadamy zarówno opakowania tekturowe jak i maszyny do ich produkcji. Zawsze stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę wszystkich klientów, do których mamy indywidualne podejście. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, a przede wszystkim terminowość. Nasz entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane projekty skutkują wysoką jakością produktów oraz komfortem współpracy z nami. Zapraszamy do współpracy!

 2. PAKEA

  Francja

  Firma PAKEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do paletyzacji, i paletyzatory. Ma siedzibę w Rixheim, Francja.

 3. MONOMATIC

  Francja

  Firma MONOMATIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Karton powlekany, tektura warstwowa, cardboard boxes, i Pudełka tekturowe. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 4. SPIRALTECH LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPIRALTECH LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 5. COPIGÉS EQUIPOS Y TARJETAS, SUCURSAL EM PORTUGAL, UNIPESSOAL,LDA

  Portugalia

  Firma COPIGÉS EQUIPOS Y TARJETAS, SUCURSAL EM PORTUGAL, UNIPESSOAL,LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy informacyjne i doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, Biurotyka - maszyny i sprzęt, karty plastikowe, Tektura - maszyny do produkcji, karty kredytowe niebankowe, i Biurotyka - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Amadora, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GMA

  Francja

  Firma GMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, Biura projektów przemysłowych, Biura opracowań projektów przemysłowych, Tektura - maszyny do produkcji, Biura projektów przemysłowych, i Biura opracowań projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Poligny, Francja.

 2. CARTONNAGES DU ROANNAIS SAS

  Francja

  Firma CARTONNAGES DU ROANNAIS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, Tektura - maszyny do produkcji, Tektura - produkcja, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Le Coteau Cedex, Francja.

 3. FYNE PACKAGING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FYNE PACKAGING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny konfekcjonujące, i pudełko z kartonu. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 4. GRASO ZENON SOBIECKI

  Polska

  Firma GRASO ZENON SOBIECKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Tektura - maszyny do produkcji, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Starogard Gdanski, Polska.

 5. ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY IRGRADEX GRAZYNA OKINSKA JERZY RUBINKOWSKI S C

  Polska

  Firma ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY IRGRADEX GRAZYNA OKINSKA JERZY RUBINKOWSKI S C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Tektura - maszyny do produkcji, Budownictwo przemysłowe, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Tektura - maszyny do produkcji, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Mecinka, Polska.

 1. ENRICO TONIOLO S.R.L.

  Włochy

  Firma ENRICO TONIOLO S.R.L., roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji, Tektura - maszyny do produkcji, Papier - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. E. HANZLOVSKY, STEYR DRUCK UND KARTONAGEN GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG

  Austria

  Firma E. HANZLOVSKY, STEYR DRUCK UND KARTONAGEN GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk offsetowy. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Steyr, Austria.

 1. BIMAS MASCHINENHANDEL

  Niemcy

  Firma BIMAS MASCHINENHANDEL, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia introligatorskie, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Maszyny i urządzenia introligatorskie, i Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 2. TECNOBOX ELECTROMECÁNICA S.L.

  Hiszpania

  Firma TECNOBOX ELECTROMECÁNICA S.L., roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Aspe, Hiszpania.

 3. INDUPRO AG

  Szwajcaria

  Firma INDUPRO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Tektura - maszyny do produkcji, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dietlikon, Szwajcaria.

 4. CARTONAJES MORA SA

  Hiszpania

  Firma CARTONAJES MORA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 5. D.I.G. CORRUGATED MACHINERY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma D.I.G. CORRUGATED MACHINERY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Leiston, Zjednoczone Królestwo.

 6. MÖLLE KARTONAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma MÖLLE KARTONAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Kastellaun, Niemcy.

 7. COMPAGNIE DES PHARES ET BALISES

  Francja

  Firma COMPAGNIE DES PHARES ET BALISES, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. ITALCONVERTING S.P.A.

  Włochy

  Firma ITALCONVERTING S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji, Tektura - maszyny do produkcji, Papier - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Borgo A Mozzano, Włochy.

 1. NIS ELECTRONICS SRL

  Rumunia

  Firma NIS ELECTRONICS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 2. SCHADES A/S

  Dania

  Firma SCHADES A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Skive, Dania.

 3. CARTEAM SL

  Hiszpania

  Firma CARTEAM SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 4. SCHWEIGER LASER-SCHNITTE GMBH & CO

  Austria

  Firma SCHWEIGER LASER-SCHNITTE GMBH & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 5. KAMPHAUSEN & FELSING GMBH & CO., KARTONAGEN- UND FALTSCHACHTELFABRIK KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Firma KAMPHAUSEN & FELSING GMBH & CO., KARTONAGEN- UND FALTSCHACHTELFABRIK KOMMANDITGESELLSCHAFT, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 6. BERGISCHE KARTONAGENFABRIK FRITZ NIESSEN GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  Firma BERGISCHE KARTONAGENFABRIK FRITZ NIESSEN GMBH & CO. KG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 7. KARL LINHARDT GMBH FABRIK FÜR BANDSTAHLSCHNITTE

  Niemcy

  Firma KARL LINHARDT GMBH FABRIK FÜR BANDSTAHLSCHNITTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - maszyny do produkcji, i Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Dietenhofen, Niemcy.

 8. BOSSHART EMBALLAGEN AG

  Szwajcaria

  Firma BOSSHART EMBALLAGEN AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tektura - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Honau, Szwajcaria.

 9. HORNBERGER PAPPENFABRIK E. K. INH. KONRAD KELLER

  Niemcy

 10. NAZDAR LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo