• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • techniczne wyroby gumowe

Wyniki dla

Techniczne wyroby gumowe - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. NEW RUBBER

  Włochy

  Verified by europages badge

  New Rubber od ponad trzydziestu lat produkuje wyroby techniczne i uszczelnienia z wszelkiego rodzaju gumy; produkcja praktycznie w całości jest wykonywana według projektu i konkretnych specyfikacji wymaganych przez klienta. Doświadczenie, dane pochodzące z licznych zrealizowanych projektów, wybór najlepszych surowców dostępnych na rynku oraz niezawodność naszych współpracowników, wypracowana z czasem, pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którym możemy zaoferować produkt o wysokiej jakości, z czasem reakcji odzwierciedlającym rzeczywiste zapotrzebowanie. Wytwarzane produkty są wykorzystywane w wielu branżach i różnych zastosowaniach: w zakładach produkcji żywności i butelkowania, farmaceutycznych instalacjach do produkcji i pakowania, podzespołach elektronicznych, w branży petrochemicznej, elektromedycznej, pompach oraz uzdatnianiu wody pitnej i morskiej, zastosowaniach kolejowych, okrętowych i lotniczych.

 3. FRITZ WOHLENBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w produkcji wyprasek, profili, prierścieni do sznurów i węży. Szczególny nacisk kładziemy na segment małych i średnich serii oraz produktów na specjalne zamówienie. Właściwa mieszanka jest ważna i pozostaje naszą najlepiej strzeżoną tajemnicą. Opracowując nasze receptury, używamy różnorodnych surowców, które są do siebie precyzyjnie dopasowane. Nawet po latach możesz uzyskać unikalną mieszankę opracowaną dla Twojego produktu. Przykłady: PU odporny na hydrolizę. H-NBR FDA - zgodność dla EPDM, NR, NBR i FKM. KTW/W270 - EPDM 70 ±5 Sh A czarny. FKM - dostępny również w kolorze. NBR do -40 °C. Czarne, zgodne z FDA, wykonane z EPDM + NBR. Posiadamy sześć najnowocześniejszych pras Rucks i dwie wtryskarki Maplan. Ponadto, posiadamy dwie wytłaczarki zimnoliniowe oraz 4 wytłaczarki konwencjonalne do produkcji profili, a od początku 2021 roku mamy również linię do wulkanizacji folii.

 4. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH z siedzibą w Norymberdze jest częścią działającej na całym świecie grupy przedsiębiorstw SCHAUENBURG INTERNATIONAL. Zakres oferowanych usług obejmuje branżę motoryzacyjną, budowlaną, maszynową oraz producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jako ceniony na całym świecie partner w zakresie rozwoju i produkcji, firma dostarcza elementy formowane z tworzyw sztucznych i gumy według rysunków. Portfolio uzupełniają węże, części tłoczone i profile. Szczególną zaletą jest własna produkcja elementów formowanych z tworzyw sztucznych. W pełni automatyczna produkcja 24/7 gwarantuje maksymalną wydajność ekonomiczną dla małych i dużych serii. Jedną ze specjalności firmy są bardzo małe wypraski o grubości poniżej 10 mm. Obok różnorodności produktów, istnieje również obsługa logistyczna: Indywidualne zarządzanie częściami C i rozwiązania Kanban podkreślają wydajność rynkową i orientację na klienta. Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

 5. TESPE - TENUTE SPECIALI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tespe jest firmą wysoce wyspecjalizowaną oraz wiodącą w produkcji tkanin technicznych do izolacji oraz uszczelnień przemysłowych, odpornych na wysokie temperatury. Sznury, sznury plecione, skarpety, wstążki, tkaniny, materiały izolacyjne i nieprzewodzące, złącza dylatacyjne. Zajmuje się produkcją i sprzedażą także szerokiej gamy uszczelek przemysłowych statycznych i dynamicznych: Specjalne sznury plecione DYNAPACK® do pomp i zaworów, arkusze i uszczelki grafitowe i bezazbestowe, półprodukty i gotowe wyroby z PTFE.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LTE PRODUZIONE MESCOLE IN GOMMA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LTE specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji mieszanek na bazie GUMY FLUOROWANEJ (FKM/FFKM), SILIKONOWEJ (VMQ) i FLUOROSILIKONOWEJ (FVMQ), wykorzystując zaawansowane technologie przeznaczone do najróżniejszych sektorów przemysłu. Mieszanki dla branży motoryzacyjnej, obejmujące rozwiązania do elementów pod maską, wnętrza i zewnętrza pojazdu. Od infrastruktury dla sektora kolejowego do lotniczego: wiele naszych propozycji dotyczy środków transportowych

 2. LINEAGOMMA - STAMPAGGIO GOMMA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lineagomma oferuje szeroką i różnorodną gamę usług w zakresie produkcji i formowania powłok i elementów, również o złożonej strukturze, z gumy i tworzyw sztucznych. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów ciągnionych z silikonu, rolek oddzielających skórki pomidorów, silikonowych membran i uszczelek tłumiących drgania, kół z gumy poliuretanowej, kulek i rolek do łożysk, niestandardowych uszczelek do termoformowania, o-ringów, gumowych podkładek i powłok do rolek.

 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

 4. DEISENHAMMER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DEISENHAMMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 5. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 1. SEALWARE INTERNATIONAL DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEALWARE INTERNATIONAL DICHTUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Limburg-Offheim, Niemcy.

 2. KARL SPÄH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL SPÄH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Scheer, Niemcy.

 1. BESCHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESCHE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, Techniczne wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Uszczelki gumowe, maty do stajni, maty zbierające zanieczyszczenia, Pierścienie uszczelniające, połączenia guma-metal, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 2. GISTAK PROFILTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GISTAK PROFILTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Mengerskirchen, Niemcy.

 3. PLASTORGOMMA SERVICE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PLASTORGOMMA SERVICE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły techniczne, artykuły techniczne dla przemysłu, pasy trapezowe z kauczuku, pasy transmisyjne, pasy techniczne, pasy techniczne z kauczuku, uszczelki z kauczuku, pierścienie uszczelniające z kauczuku, i artykuły techniczne z kauczuku. Ma siedzibę w Rubiera, Włochy.

 4. ITALGOMMA2

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ITALGOMMA2, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, złączki z kauczuku, AWH, artykuły techniczne z kauczuku, Gumowe artykuły medyczne, WSG, i artykuły techniczne. Ma siedzibę w Collecchio, Włochy.

 5. BOURSIER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BOURSIER SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, artykuły techniczne przemysłowe - hurt, artykuły do zapobiegania wypadkom, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, i narzędzia. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 6. AGED

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AGED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, płyty z kauczuku, uszczelki z kauczuku, Obróbka tworzyw sztucznych, i koła poliuretanowe. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 7. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 8. GCI S.R.L. GOMMA CELLULARE ITALIANA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GCI S.R.L. GOMMA CELLULARE ITALIANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki z kauczuku, sylikon, i teflon. Ma siedzibę w Giussano, Włochy.

 1. CHAPUT SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CHAPUT SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Produkcja części technicznych z kauczuku zgodnie z potrzebami klienta, Wtórne przetwarzanie gumy i plastiku, i gumowe elementy mechaniczne. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 2. ALLIANCE CAOUTCHOUC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALLIANCE CAOUTCHOUC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, sylikon, guma chloroprenowa, obróbka na zamówienie, formowanie wtryskowe, obróbka mechaniczna w płaszczyźnie, kauczuk silikonowy, obróbki mechaniczne precyzyjne, i kauczuk. Ma siedzibę w Rochefort, Francja.

 3. M+O INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma M+O INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Ma siedzibę w Alpen, Niemcy.

 4. TECH-ART SP. Z O.O. SP K.

  Polska

  Nasza firma jest obecna na rynku od 1995 roku. Oferujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych. Naszą specjalizacją jest obróbka tworzyw sztucznych. Oferujemy elementy wykonane z materiałów charakteryzujących się znaczną elastycznością i sprężystością, odpornych na wysokie temperatury, takie jak polietylen (PE), tekstolit (REZOTEX), poliamid (PA), polipropylen (PP), poliacetal (POM-C), teflon (PTFE), poliwęglan (PC), pleksi czy poliuretan (PUR). W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania z gum (SBR, NBR, EPDM, VITON, MIKROGUMA, MEMBRANA, SILIKON) i tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością oraz elementy kwasoodporne, jak również materiały o właściwościach antypoślizgowych ( METRO, GUMA RYFLOWANA). Realizujemy zamówienia na uszczelki, podkładki, detale na podstawie rysunków technicznych. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy z tworzyw sztucznych. W celu należytego zrealizowania Państwa zapytania, mile będą widziane załączone rysunki techniczne. Zapraszam do kontaktu : n.kaminska@tech-art.com.pl

 5. MAG RUBBER LTD

  Turcja

  MAG Rubber Ltd. to jeden z wiodących producentów i dostawców wysokiej jakości części zamiennych do ciężkiego sprzętu dla rynku wtórnego: Caterpillar, Komatsu, Volvo, Bomag, Dynapac, Vibromax, Hamm, Sakai, etc. Dzięki bardzo zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu oraz wysoko wykwalifikowanej ekipie inżynierów i techników MAG produkuje wysokiej jakości części zamienne do sprzętu do robót ziemnych, przemysłu obronnego, medycznego oraz innych dziedzin. MAG eksportuje bezpośrednio do ponad 50 krajów na całym świecie.

 6. SPCV - TETINES POUR BEBES

  Francja

  Od momentu swego powstania w 1972 r. SPCV specjalizuje się w sektorze przetwórstwa gumy i silikonu (przez formowania uciskowe i wtryskiwanie). Głównym sektorem działalności SPCV jest produkcja smoczków dla dzieci, smoczków silikonowych, smoczków gumowych, smoczków silikonowych leczniczych itp. To, że możemy wykonywać wszystkie zamówienia specjalne stawia SPCV na pozycji lidera na rynku krajowym i europejskim. Firma z certyfikatem ISO 9001: 2008 i ISO 13485: jest głęboko zaangażowana we wszystkie nowe projekty bezpośrednio związane z normami dla sprzętu medycznego.

 7. GUMA POMORSKA

  Polska

  Guma Pomorska jest prywatną firmą produkującą wyroby gumowe i gumowo-metalowe. Specjalizujemy się w produktach przeznaczonych do hydrauliki siłowej. Ponadto produkujemy również techniczne wyroby z gumy i gumy łączonej z metalem takie jak: amortyzatory cylindryczne, amortyzatory płaskie, silnetblocki, odboje dokowe, części gumowe do przyczep, O-ringi od 25" do 39", kompletne koła do wózków podnośnikowych, opony pełnogumowe. Posiadamy również dział Poliuretanu, gdzie na życzenie klienta realizujemy zamówienia nie tylko seryjne ale i jednostkowe, niestandardowe.

 8. APPARECCHIATURE E STRUMENTAZIONE MATTA SRL

  Włochy

  Nasza działalność zaczyna się w 1987 roku wraz z przedsiębiorstwem Matta Pietro, powstałym jako agencja reprezentacyjna na rzecz przemysłu chemicznego i petrochemicznego, które, z czasem, stało się przedsiębiorstwem handlowym produktów i usług dla wszystkich firm wyspy z sektora przemysłowego i ekologicznego. Przedsiębiorstwo Matta srl powstało w 2006 roku, aby zastąpić Matta Pietro w dziedzinie sprzedaży hurtowej, przy czym to ostatnie przedsiębiorstwo nadal działało wyłącznie jako agencja reprezentacyjna i pośrednictwa.

 9. GUMITEX SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Gumitex to producent wyrobów gumowych oraz bikomponentowych. Specjalizuje się nie tylko w produkcji wyrobów gumowych, ale również łączonych: guma-metal oraz guma-metal-teflon. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, a także do producentów sprzętów AGD. Gumitex wykonuje zarówno pojedyncze, jak i hurtowe zamówienia, w tym na wyroby wielkogabarytowe. Zapewnia: wyroby gumowe, wyroby bikomponentowe, profile z tworzyw sztucznych, łożyska elastomerowe. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu możliwa jest produkcja elementów gumowych o różnych kształtach, wymiarach oraz parametrach technicznych. Ponadto Gumitex umożliwia wykonanie wyrobów gumowych według dokumentacji technicznej klienta, dzięki czemu gotowy produkt można w pełni dostosować do jego wymagań.

 10. TOVO GOMMA SPA

  Włochy

  Tovo Gomma spa działa od 1973 roku w sektorze elastomerów, biorąc odpowiedzialność za różne operacje, od projektu po produkcję mieszanek gumy czarnej i kolorowej, płyt wulkanizowanych w trybie ciągłym i gumy porowatej, przeznaczonej dla szerokiego wachlarza odbiorców w różnych sektorach jak: samochodowy, AGD, budowlany, wyrobu węży, rur, kabli, izolacji termicznej, branża elektryczna i akustyczna, spożywcza.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo