• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • targi- salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk

Wyniki dla

Targi- salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk - Import eksport

 1. FORM CREATIONS

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów wsparcia sprzedaży oraz promocji produktu – POSM. Kompleksowa obsługa klienta biznesowego: indywidualny projekt graficzny 3D wraz z propozycją rozwiązań technologicznych, prototyp, produkcja oraz dostawa w całej Europie. Oferujemy, projektowane na zamówienie: stojaki, standy, prezentery, displaye reklamowe, kosze z drutu, ekologiczne regały ekspozycyjne ze sklejki, regały perforowane, stojaki obrotowe, ekspozytory naladowe z plexi, haki z drutu, regały z płyty MDF i inne. Wykorzystujemy różnorodne materiały: metal, tworzywa sztuczne, drewno, sklejkę, blachę, drut oraz złożone procesy produkcyjne: cięcie laserem, wykrawanie, spawanie, zgrzewanie, gięcie CNC, termo-formowanie, druk cyfrowy i sitodruk, lakierowanie proszkowe czy galwanizację. Naszą ideą jest nowoczesny design połączony z użytecznością i atrakcyjną ceną, wysoka jakość oraz krótkie terminy realizacji. Nasz zespół profesjonalnych doradców chętnie odpowie na każde zapytanie. Zapraszamy do współpracy!

 2. FANTASTIC MOTORS®

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FANTASTIC MOTORS®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Chabeuil, Francja.

 3. DEHA REKLAMCILIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DEHA REKLAMCILIK SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Street furniture, Ławki do parków i miejsc publicznych, meble metalowe na zewnątrz, cięcie laserowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, reklama zewnętrzna, i formowanie metalu. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. CUSTOM STAND SPAIN - ALMACÉN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CUSTOM STAND SPAIN - ALMACÉN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach druki na imprezy okolicznościowe i wydarzenia - projektowanie. Ma siedzibę w Mejorada Del Campo, Hiszpania.

 5. STIK & CO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STIK & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, stoiska targowe i wystawowe, i architekci. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COM2COM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COM2COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, wystawy i salony - organizacja, Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, stoiska targowe i wystawowe, i Targi, wystawy i salony - organizacja. Ma siedzibę w Kapelle-Op-Den-Bos, Belgia.

 2. DESIGN & MESSEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DESIGN & MESSEBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. C.O.P MESSE & DISPLAY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C.O.P MESSE & DISPLAY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. SCHWARZMAYR VERANSTALTUNGSTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHWARZMAYR VERANSTALTUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Utzenaich, Austria.

 5. DIWA-PROMOTIONSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIWA-PROMOTIONSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Emsdetten, Niemcy.

 1. ST VITRINEN TRAUTMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ST VITRINEN TRAUTMANN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 2. BCM VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BCM VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Lyss, Szwajcaria.

 1. EXPO OUTLINE MESSEBAU UND EVENT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EXPO OUTLINE MESSEBAU UND EVENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Altenstadt, Niemcy.

 2. MESSEBAU SÜD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MESSEBAU SÜD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Ostelsheim, Niemcy.

 3. SHOPDESIGN KATTHÖFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SHOPDESIGN KATTHÖFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. SMARTLED PROTON EVENT- & MEDIENTECHNIK GMBH MEDIENTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SMARTLED PROTON EVENT- & MEDIENTECHNIK GMBH MEDIENTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 5. VIRTUALCONGRESS.DE BY LTM LICHT TON MEDIENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIRTUALCONGRESS.DE BY LTM LICHT TON MEDIENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Remchingen, Niemcy.

 6. ARTE E STRUTTURE SEMPLIFICATA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ARTE E STRUTTURE SEMPLIFICATA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach wynajem sceny, WYNAJEM KIOSKU ogrodowego, wynajem estrad modułowych, i wynajem kompletnych urządzeń. Ma siedzibę w Caronno Pertusella, Włochy.

 7. KRAUSS WERBEGESTALTUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAUSS WERBEGESTALTUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Oberpframmern, Niemcy.

 8. EXPOPOLIS

  Belgia

  ExpoPolis jest przedsiębiorstwem usług i rozwiązań informatycznych, wyspecjalizowanym w tworzeniu oprogramowań pozwalających na profesjonalną organizację salonów wirtualnych, z odwiedzinami w 2D i w 3D. JobExpoPolis: ExpoPolis opracowało oprogramowanie, specjalnie dostosowane do organizacji targów pracy online. FairExpoPolis : Oprogramowanie to umożliwia zorganizowanie każdego salonu online. Jest to narzędzie uzupełniające do materialnie odbywających się salonów, z możliwością dodania modułu pracy.

 1. VISU

  Belgia

  VISU jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Brukseli, wyspecjalizowanym w komunikacji wizualnej, między innymi w projektowaniu i tworzeniu stoisk wystawowych, od ponad 30 lat. Realizujemy stoiska na specjalne zamówienie lub modułowe i oferujemy stoiska wędrowne, takie jak stoisko parasolowe pop up lub roll up. Bez względu na to czy stoiska są drewniane, ze stolarką na specjalne zamówienie, czy też modułowe, zgodnie z życzeniem klienta, ze strukturą aluminiową, możemy łączyć systemy, by dostosować się do Twojego budżetu i do Twoich życzeń. Nasz zespół, składający się z architektów i rzemieślników, oddaje swoją kreatywność do Twojej dyspozycji, aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zadaniem VISU jest zwiększenie Twojej widoczności, by przyczynić się do Twojego sukcesu. VISU wyróżnia się reaktywnością i wspiera Cię od A do Z w Twoim projekcie, od kreacji po montaż poprzez produkcję, składanie, wykonywanie napisów w naszych pracowniach, a także transport. Ponadto, VISU jest do dyspozycji, szczególnie w okresie wystaw, odnośnie zarządzania Twoim stoiskiem i utrzymania go, w tym czyszczenia, ewentualnych napraw, pomocy podczas wydarzeń, itp. Mamy dziś wielu klientów na całym świecie, między innymi DUCATI, NESTLE, czy też OMAN. Przedsiębiorstwo VISU potrafiło dostosować się do zmian w branży i zaoferować oryginalne i współczesne produkty, pozostając przy tym konkurencyjnym. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

 2. EXPO INTERNATIONAL DI DAMASO DAVIDE

  Włochy

  Expo International realizuje następujące usługi: Projektowanie, konstrukcja i wyposażanie, wynajem i sprzedaż stoisk targowych na targi na całym świecie. Ponad 30 lat doświadczenia w sektorze pozwalają Expo International zagwarantawać znalezienie rozwiązania każdego problemu związanego z targami i zapewnić stoisko odpowiadające wizerunkowi waszej firmy.

 3. TRK SYSTEM STOISKA TARGOWE I HANDLOWE

  Polska

  Firma TRK SYSTEM STOISKA TARGOWE I HANDLOWE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stoiska na targi międzynarodowe, Stoiska na wystawy sztuki, i Stoiska na targi branżowe. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 4. CRIATOPO PUBLICIDADE LDA

  Portugalia

  Firma CRIATOPO PUBLICIDADE LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Reklamy i szyldy świetlne. Jest również obecna w dziedzinach Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, i Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Odivelas, Portugalia.

 5. GRAPHTEC DESIGN S.R.L.

  Rumunia

  Firma GRAPHTEC DESIGN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Reklamy i szyldy świetlne, Meble biurowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, i Reklamy i szyldy świetlne. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 6. GM PRODUCTIONS

  Belgia

  Firma GM PRODUCTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Stanowiska targowe i wystawowe, montaż stoisk targowych, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, torebki, i Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 7. FORMDREI MESSE UND EVENT GMBH

  Niemcy

  Firma FORMDREI MESSE UND EVENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 8. WROCKLAGE GMBH

  Niemcy

  Firma WROCKLAGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Ibbenbüren, Niemcy.

 9. RALF KONZE GMBH

  Niemcy

  Firma RALF KONZE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Bruchköbel, Niemcy.

 10. COMBINO GMBH

  Niemcy

  Firma COMBINO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Ma siedzibę w Weilheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Targi- salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk - Import eksport

Liczba wyników

1960 Przedsiębiorstwa