• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tarcze ścierne

Wyniki dla

Tarcze ścierne - Import eksport

 1. ABRASIVOS ABRASTAR S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ABRASIVOS ABRASTAR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, abrasives, tarcze ścierne, szlifowanie, gąbki ścierne, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Lucena (córdoba), Hiszpania.

 2. ADI S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ADI S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze ścierne, Tarcze szlifierskie, materiały ścierne do marmuru, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, materiały ścierne do metalu, Tarcze ścierne, materiały ścierne do granitu, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Domodossola, Włochy.

 3. RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 4. FAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAMPI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, tarcza szlifierska, tarcze szlifierskie napędzane silnikiem, Tarcze szlifierskie, i ściernice do marmuru. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 5. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukraina

  Wiodący producent materiałów ściernych PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant" śledzi historię od marca 1939 roku. Zakład Materiałów Ściernych Zaporizhzhia posiada duży potencjał produkcyjny i produkuje materiały przy użyciu nowoczesnych technologii. Produkty: -materiały ścierne: Brązowy topiony tlenek glinu, czarny węglik krzemu w postaci ziaren, proszek i mikro granulat -specjalne frakcje ogniotrwałe węglika krzemu -materiały ogniotrwałe: węglik boru, azotek boru -azotek boru o jakości kosmetycznej -węglik boru o jakości jądrowej

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PENTAR

  Polska

  Przedsiębiorstwo PENTAR oferuje szeroki i zróżnicowany asortyment materiałów ściernych. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja narzędzi ściernych spojonych i nasypowych. Na indywidualne zamówienia wykonujemy również narzędzia specjalistyczne. Dzięki nastawieniu na ciągły rozwój, Przedsiębiorstwo PENTAR śledzi na bieżąco nowości technologiczne i z powodzeniem oraz systematycznie wdraża je do produkcji co pozwala wzbogacić ofertę o nowoczesne narzędzia dostosowane do potrzeb klienta. Misją Zakładu Pentar jest produkowanie materiałów ściernych zgodnie z oczekiwaniami klienta, gwarantując tym samym ich wysoką jakość oraz niezawodność. Jednocześnie poszanowanie i ochrona środowiska naturalnego stanowi dla Kierownictwa i pracowników sprawę priorytetową i jest wyznacznikiem działań produkcyjnych. Polityka realizowana jest w ramach Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001: 2015 oraz ISO 14001: 2015, przy pełnym zaangażowaniu kierownictwa i całego personelu.

 2. CIBO

  Belgia

  Cibo jest globalnym dostawcą w dziedzinie wygładzania, szlifowania i polerowania. W tym celu przedsiębiorstwo łączy 3 główne elementy. Cibo posiada, między innymi, niemal niewyczerpaną ofertę produktów do wygładzania, szlifowania i polerowania. Projektuje także specjalne szlifierki poprawiające jakość wykończenia, osiągające szybciej żądany efekt i ułatwiające pracę operatorom. Ponadto, zespół Cibo świadczy swoim klientom usługi pomocy i doradztwa.

 3. KALWERK TOOLS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą dostarczająca narzędzia dla wielu firm o różnych specjalizacjach. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. W naszej ofercie znajda Państwo takie narzędzia jak: tarcze do cięcia, tarcze do szlifowania, frezy, wiertła, spawarki, drut spawalniczy i wiele innych narzędzi. Pełna oferta dostępna na naszej stronie. Oferujemy darmowe testy narzędzi i maszyn przed zakupem. Zdjęcia i filmy z prezentacji spawarki dostępne na naszej stronie.

 4. DIPROTEX

  Francja

  Firma DIPROTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diamenty przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze ścierne, Proszek diamentowy, Diamenty - maszyny szlifierskie, ściernica diamentowa, i Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Saint Egreve, Francja.

 5. BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L.

  Włochy

  Firma BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Ovada, Włochy.

 1. SARFI GEZA EV. - CLARFLEX

  Węgry

  Firma SARFI GEZA EV. - CLARFLEX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki, Tarcze ścierne, Ścierniwa naturalne, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Szlifierki, Tarcze ścierne, Ścierniwa naturalne, i Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. MAFRA MAILE + HASS GMBH

  Niemcy

  Firma MAFRA MAILE + HASS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Schutterwald, Niemcy.

 1. REMOS PROFESSIONAL BODY CARE

  Austria

  Firma REMOS PROFESSIONAL BODY CARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 2. DIAMATEC

  Francja

  Firma DIAMATEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach ściernica diamentowa. Ma siedzibę w Oiselay, Francja.

 3. KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH

  Niemcy

  Firma KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 4. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Francja

  Firma FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Lutowanie stali i metali, Tarcze ścierne, Lutowanie stali i metali, doszlifowywanie, Tarcze ścierne, i tungsten. Ma siedzibę w Chassieu, Francja.

 5. ARTIFEX DR. LOHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ARTIFEX DR. LOHMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach tarcza polerska, tarcze ścierne, drobne części do obrabiarek metali, i narzędzia do obróbki szkła. Ma siedzibę w Kaltenkirchen, Niemcy.

 6. BARLESA S.L. AKRON

  Hiszpania

  Firma BARLESA S.L. AKRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach wełna stalowa, tarcze ścierne, majsterkowanie, i krążki do maszyn polerujących. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. ABRAMAT LLC

  Ukraina

  Firma ABRAMAT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach mydła do polerowania, produkty cierne i polerujące, i materiały ścierne giętkie. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 8. ABRAPON

  Francja

  Firma ABRAPON, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne, taśmy ścierne, papiery ścierne, i produkty cierne i polerujące. Ma siedzibę w Menneville, Francja.

 1. GOEK LTD.

  Niemcy

  Firma GOEK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Wörth-Maximiliansau, Niemcy.

 2. HEBEI MUYUAN PUMP INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

  Firma HEBEI MUYUAN PUMP INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w 31186131743, Chiny.

 3. ABRASIVOS MANHATTAN, S.A.

  Hiszpania

  Firma ABRASIVOS MANHATTAN, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Ma siedzibę w Vitoria-Gasteiz, Hiszpania.

 4. HASKIMYA ELMAS VE BOR ÜRÜNLERI A.S.

  Turcja

  Firma HASKIMYA ELMAS VE BOR ÜRÜNLERI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne, kamienie ścierne, diamenty, i CBN o spoiwie żywicznym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HYTEK EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYTEK EUROPE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach ściernica diamentowa, ostrza diamentowe, płyty diamentowe, i tarcze ścierne. Ma siedzibę w Cirencester, Zjednoczone Królestwo.

 6. ABRASIVES STONE SLU

  Hiszpania

  Firma ABRASIVES STONE SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach bright polishing, abrasives, tarcze ścierne do marmuru, i tarcze ścierne do granitu. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 7. PENTAR

  Polska

  Firma PENTAR, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne, narzędzia do cięcia, szlifowanie, i ściernice do doszlifowywania. Ma siedzibę w Mszana Dolna, Polska.

 8. FABTEKSUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FABTEKSUPPLIES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 9. ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA.

  Portugalia

  Firma ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach linka diamentowa do obróbki marmurów. Ma siedzibę w Vila Nova De Cerveira, Portugalia.

 10. MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER

  Niemcy

  Firma MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Ścierniwa naturalne, ściernice do doszlifowywania, Ścierniwa naturalne, i tarcza polerska. Ma siedzibę w Bad Kreuznach-Ebernburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo