• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tacki i opakowania aluminiowe

Wyniki dla

Tacki i opakowania aluminiowe - Import eksport

 1. STUDIOPACK

  Ukraina

  Grupa firm StudioPack jest ukraińskim producentem ekologicznych naczyń kuchennych i opakowań z folii aluminiowej do żywności. Grupa firm StudioPack założona w 2006 roku posiada własny zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny sprzęt high-tech i spełniający ogólnie przyjęte standardy produkcji naczyń kuchennych i opakowań do kontaktu z żywnością. Wszystkie wytwarzane produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i posiadają niezbędne certyfikaty ukraińskie i europejskie (ISO). Firma specjalizuje się w produkcji opakowań z folii aluminiowej do produktów spożywczych. Oprócz jednorazowych form aluminiowych, w asortymencie producenta znajdują się folie rolkowe, opakowania foliowe i kartonowe. StudioPack eksportuje własną produkcję do większości krajów UE i ma partnerów w Austrii, Belgii i w Polsce. W chwili obecnej aluminiowe pojemniki na żywność są w Europie najpopularniejszymi i najbardziej odpowiednimi opakowaniami do żywności. Ich produkcja na Ukrainie jest opłacalna ze względu na niski koszt wyrobów gotowych.

 2. EMBALLAGE ALUMINIUM

  Maroko

  Firma EMBALLAGE ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier aluminiowy do pakowania, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Papier aluminiowy do pakowania, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w CASABLANCA, Maroko.

 3. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Tacki i opakowania aluminiowe, Stopy aluminium, Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Tacki i opakowania aluminiowe, Stopy aluminium, i Artykuły gospodarstwa domowego, aluminiowe. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 4. EMBUNIC

  Francja

  Firma EMBUNIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe, Zaopatrzenie dla restauracji, Tacki i opakowania aluminiowe, Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe, Zaopatrzenie dla restauracji, Tacki i opakowania aluminiowe, i artykuły stołowe z papieru. Ma siedzibę w Bourgoin-Jallieu, Francja.

 5. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Firma LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Bad Gandersheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, papier aluminiowy, folie aluminiowe, Heating foils, flexible, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ZENITH ALLUMINIO SRL

  Włochy

  Firma ZENITH ALLUMINIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, opakowania przemysłowe, pojemniki do żywności, Tacki i opakowania aluminiowe, i puszki aluminiowe. Ma siedzibę w Manerbio, Włochy.

 3. FOLRES

  Polska

  Firma FOLRES, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach worki, taśmy samoprzylepne, i rękawice. Ma siedzibę w RZESZOW, Polska.

 4. QUADRI GRUPI AS

  Estonia

  Firma QUADRI GRUPI AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania szklane, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Tacki i opakowania aluminiowe, Opakowania szklane, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 5. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Turcja

  Firma BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach folie aluminiowe, i Produkty aluminiowe. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 1. PAPETERIES DE NAMUR

  Belgia

  Firma PAPETERIES DE NAMUR, roku i działającą w sektorze Naczynia jednorazowe z papieru i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Tacki i opakowania aluminiowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 2. FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY

  Chiny

  Firma FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 1. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portugalia

  Firma ALMEIDA & FREITAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Puszki, pojemniki i pudełka metalowe, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, i Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 2. CUKI COFRESCO SPA

  Włochy

  Firma CUKI COFRESCO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach kontenery z plastiku dla przemysłu spożywczego, i Pojemniki do zastosowań spożywczych. Ma siedzibę w Volpiano, Włochy.

 3. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugalia

  Firma CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Butle metalowe, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i Butle metalowe. Ma siedzibę w Vale Fetal, Portugalia.

 4. ALFATEC SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ALFATEC SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Suchy Las, Polska.

 5. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Firma CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Tacki i opakowania aluminiowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Kleszczow, Polska.

 6. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Hambrücken, Niemcy.

 7. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Weinburg, Austria.

 8. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SEIDEL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Marburg, Niemcy.

 1. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Niemcy

  Firma ALLBECON MÜNCHEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. BARQUETTE ALUMINIUM

  Maroko

  Firma BARQUETTE ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach formowanie aluminium, i aluminium. Ma siedzibę w Agadir, Maroko.

 3. ALMATEC AG

  Szwajcaria

  Firma ALMATEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Schupfheim, Szwajcaria.

 4. SARL LA CREQUOISE

  Francja

  Firma SARL LA CREQUOISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Fruges, Francja.

 5. STAVANGER INVESTERING AS

  Norwegia

  Firma STAVANGER INVESTERING AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Stavanger, Norwegia.

 6. DECORHAAT

  Indie

  Firma DECORHAAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Moradabad, Indie.

 7. GAZI METAL

  Turcja

  Firma GAZI METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 8. SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT

  Węgry

  Firma SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier aluminiowy do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Szenna, Węgry.

 9. KOP PRODUKTIONS AG

  Szwajcaria

  Firma KOP PRODUKTIONS AG, roku i działającą w sektorze Puszki, pojemniki i pudełka metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Tacki i opakowania aluminiowe, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 10. EUROFOX VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo