• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tabor kolejowy i pojazdy szynowe

Wyniki dla

Tabor kolejowy i pojazdy szynowe - Import eksport

 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 3. FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 4. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rosja

  Bryańskie Zakłady Szynoprzewodów (BPDG) produkują sanie i elementy kolejowe do wagonów towarowych, części zamienne do sprzętu kolejowego i taboru, tuleje dla przemysłu naftowego i gazowego, wyroby ze stali, odlewy z metali nieżelaznych i stali stopowej o wadze (5 do 180 kg), elementy z tworzyw sztucznych i polimerów o wadze do 6, 5 kg. Główną działalnością BPDG jest jednak produkcja i naprawa tłumików drgań model PMKP-110, w których zamiast sprężyn zastosowano urządzenie oporowo-zwrotne (zestaw polimerowych bloków sprężystych). System zarządzania jakością firmy jest zgodny z rosyjskimi normami państwowymi (GOST) i został zatwierdzony certyfikatami IRIS, ISO 9001: 2015, ISO/TS 22163: 2017 certyfikaty. Firma działa od 2008 roku i oferuje hurtowe dostawy akcesoriów metalowych i plastikowych dla przemysłu kolejowego, a także konserwację i naprawę przekładni pociągowych klasy T1, T2 i T3 w całym cyklu ich życia.

 5. KST LIGHTING

  Belgia

  KST Lighting jest liderem w projektowaniu i produkcji wyposażenia elektronicznego i oświetleniowego (oprawy oświetleniowe, przetwornice elektroniczne, systemy oświetlenia DEL itd.) do pojazdów szynowych, takich jak pociągi, tramwaje, metro, busy itd. Stałym celem KST Lighting jest tworzenie, rozwijanie i produkowanie wysokiej jakości sprzętu oraz oferowanie klientom wydajnych oraz innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie spełniają potrzeby klienta i mieszczą się w wyznaczonych ramach budżetowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEISENBACHER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Z ponad 80-letnią historią działalności, Seisenbacher jest dziś jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się obróbką metali. Nasi klienci na całym świecie korzystają dzisiaj z naszego doświadczenia i niezawodności. Stanowi to podstawę naszej działalności w globalnej konkurencji. Dzięki nasze dobrze wyposażonym zakładom produkcji i sprzedaży w Austrii, USA i Wielkiej Brytanii gwarancujemy szybką i profesjonalną dostawę waszych produktów w najwyższej jakości. Wspólnie z naszym zespołem inżynierów oferujemy profesjonalne wsparcie przy opracowywaniu produktów i projektów. Obecnie Seisenbacher zatrudnia ponad 200 osób na całym świecie.

 2. FRIEDRICH HIPPE MASCHINENFABRIK + GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  FRIEDRICH HIPPE – Twój kompetentny partner w dziedzinie transportu, ruchu drogowego i bezpieczeństwa. Dzięki naszemu know-how i wysokim kompetencjom w zakresie produkcji wewnętrznej jesteśmy partnerem w dziedzinie inftrastruktury kolejowej, komponentów do pojazdów szynowych, podzespołów do pojazdów chronionych oraz do ochrony infrastruktury i wyposażenia zabezpieczającego. Oferujemy bardzo wysoki poziom integracji pionowej produkcji mechanicznej i elektromechanicznej i łączymy rozwój, produkcję, doradztwo i serwis – wszystko pod jednym dachem. Od 1954 roku nazwa FRIEDRICH HIPPE to synonim jakości i fachowej wiedzy w dziedzinie inżynierii kolejowej. Jako certyfikowany partner, firma FRIEDRICH HIPPE oferuje komponenty do budowy niezawodnej infrastruktury kolejowej i bezpiecznych pojazdów kolejowych. Dzięki naszym produktom możliwy jest transport kolejowy. Jako firma rodzinna od trzech pokoleń, jesteśmy uznanym i certyfikowanym partnerem w dziedzinie infrastruktury i komponentów do pojazdów.

 3. ETS ERSATZ-TEILE SCHIENENFAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Doświadczenie naszych specjalistów w dziedzinie pojazdów szynowych, a także doświadczenie zdobyte dzięki ogromnej liczbie partnerów biznesowych zapewnia wysoką jakość i wydajność naszych rozwiązań i sprawia, że ETS cieszy się dużym powodzeniem na rynku niemieckim i międzynarodowym. Od wielu lat dostarczamy elementy najwyższej jakości dla prawie każdego pojazdu, który porusza się po torach - od popularnych modeli do pojazdów specjalnych, od małych do dużych części składowych i podzespołów. Czy to TSI, VPI, DIN EN lub TÜV, pozwól nam przeprowadzić Cię po tej dżungli. Oferujemy naprawy i renowację zużytych części, które muszą być takie same jak oryginalne elementy. Nasz asortyment obejmuje ponad 4000 części. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie klienta dzięki naszemu zakładowi o powierzchni 12.000 m2 zlokalizowanemu w Bönen.

 4. DAXI SA

  Belgia

  Od ponad 20 lat, Daxi SA oferuje różne usługi i produkty; najczęściej związane ze sprzętem kolejowym, lecz proponuje również wykonywanie elementów spawanych automatycznie i części obrabiane, odlewy. W dziedzinie kolejowej, przedsiębiorstwo zajmuje się badaniami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. Usługi i produkty skierowane są do sieci kolejowej, tramwajowej, ale także do przemysłu ciężkiego, portów, stref i połączeń specjalnych...

 5. PATRY

  Francja

  Patry specjalizuje się w szynowym transporcie wewnętrznym. Ponad 5000 specjalistów na całym świecie korzysta z naszej unikalnej wiedzy fachowej. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań, odpowiadające Państwa potrzebom i projektom. Firma Patry oferuje dostawę szyn i akcesoriów montażowych i opracowuje projekty oraz produkcję wszystkich rodzajów sprzętu do taboru szynowego. Oferujemy szeroką gamę szyn, kół, wózków, wagonów specyficznych i lokomotyw.

 1. ESKO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja części do trolejbusów, autobusów, dla kolejnictwa, firm montażowych, w tym przewodów trakcyjnych, izolatorów, osprzętu trolejbusowego, zacisków łukowych, elektrycznych połączeń krzyżowych, pierścieni zaciskowych, odbieraków, przewodów wiszących, śrub mocujących, zacisków kotwiących.

 2. CML INDUSTRIES

  Belgia

  CML Industries s.a. znajduje się w Libramont, na południu Belgii i działa od ponad 30 lat w sektorze konstrukcji mechanicznych wg podanych wymiarów, przedsiębiorstwo CML Industries projektuje i produkuje sprzęt oraz specjalne maszyny przeznaczone zarówno dla przemysłu jak i kolejnictwa. Nasze główne realizacje to projektowanie i budowa: sprzętu do pociągów technicznych służących przede wszystkim do układania i konserwacji systemów przewodów trakcyjnych; pojazdów szynowo-drogowych.

 1. POUGET

  Francja

  Firma POUGET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach ładowarki szynowe ręczne i z napędem silnikowym. Ma siedzibę w Stains Cedex, Francja.

 2. FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH

  Niemcy

  Firma FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Hameln, Niemcy.

 3. GEISMAR

  Francja

  Firma GEISMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, odświeżanie linii kolejowych, Koleje - układanie i konserwacja, budowanie linii kolejowych, i pojazdy do naprawy kolejowych linii elektrycznych. Ma siedzibę w Neuilly Sur Seine, Francja.

 4. LIMITED LIABILITY COMPANY RICH

  Ukraina

  Firma LIMITED LIABILITY COMPANY RICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

 5. PROMMASHMETAL LTD

  Ukraina

  Firma PROMMASHMETAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, konstrukcje metalowe, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 6. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Uszczelki gumowe, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, pompy hydrauliczne, Uszczelki gumowe, i solenoidy. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 7. WEGH GROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma WEGH GROUP S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt kolejowy i transportowy, i Kolejnictwo - sprzęt. Ma siedzibę w Fornovo Di Taro, Włochy.

 8. BUREAU MERTENS

  Belgia

  Firma BUREAU MERTENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Kolejnictwo - sprzęt, i sprężyny przemysłowe. Ma siedzibę w Ceroux-mousty, Belgia.

 1. INFRABEL

  Belgia

  Firma INFRABEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, System bezpieczeństwa kolejowego, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, System bezpieczeństwa kolejowego, budowanie linii kolejowych, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. LOGIPLUS

  Belgia

  Firma LOGIPLUS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, przemysłowe elementy elektroniczne, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Charleroi, Belgia.

 3. NATOPART

  Hiszpania

  Firma NATOPART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy wojskowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, akcesoria i części zamienne, Samoloty - przyrządy i urządzenia, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. HJ SKELTON AND CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HJ SKELTON AND CO LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Thatcham, Zjednoczone Królestwo.

 5. TK E-INDUSTRIEMONTAGE GMBH

  Niemcy

  Firma TK E-INDUSTRIEMONTAGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 6. MFI - MATÉRIEL FERROVIAIRE ET INDUSTRIEL S.A.

  Francja

  Firma MFI - MATÉRIEL FERROVIAIRE ET INDUSTRIEL S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach wagony, lokomotywy, i wagony towarowe. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 7. ADAMANTINVEST

  Ukraina

  Firma ADAMANTINVEST, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do kompresorów, części zamienne do pomp, części zamienne do maszyn przemysłowych, i części zamienne dla wyposażenia hydraulicznego. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 8. DEPRECQ SAS

  Francja

  Firma DEPRECQ SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Podwozia pojazdów, konstrukcje mechaniczne, i Podwozia pojazdów. Ma siedzibę w Raismes, Francja.

 9. LLC "ZAPOROZHYE MECHANICAL FACTORY"

  Ukraina

  Firma LLC "ZAPOROZHYE MECHANICAL FACTORY", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach lokomotywy diesel, lokomotywy elektryczne, i odlewanie. Ma siedzibę w Zaporizhzhya, Ukraina.

 10. ON RAIL GMBH

  Niemcy

  Firma ON RAIL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tabor kolejowy i pojazdy szynowe - Import eksport

Liczba wyników

638 Przedsiębiorstwa