• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tabor kolejowy i pojazdy szynowe

Wyniki dla

Tabor kolejowy i pojazdy szynowe - Import eksport

 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

  Wszystkie wyroby na "tabor kolejowy i pojazdy szynowe"

 2. FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH

  Niemcy

  Firma FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 3. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Uszczelki gumowe, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, pompy hydrauliczne, Uszczelki gumowe, solenoidy, Bowden cables, sztyfty, i pierścienie. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 4. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 5. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rosja

  Bryańskie Zakłady Szynoprzewodów (BPDG) produkują sanie i elementy kolejowe do wagonów towarowych, części zamienne do sprzętu kolejowego i taboru, tuleje dla przemysłu naftowego i gazowego, wyroby ze stali, odlewy z metali nieżelaznych i stali stopowej o wadze (5 do 180 kg), elementy z tworzyw sztucznych i polimerów o wadze do 6, 5 kg. Główną działalnością BPDG jest jednak produkcja i naprawa tłumików drgań model PMKP-110, w których zamiast sprężyn zastosowano urządzenie oporowo-zwrotne (zestaw polimerowych bloków sprężystych). System zarządzania jakością firmy jest zgodny z rosyjskimi normami państwowymi (GOST) i został zatwierdzony certyfikatami IRIS, ISO 9001: 2015, ISO/TS 22163: 2017 certyfikaty. Firma działa od 2008 roku i oferuje hurtowe dostawy akcesoriów metalowych i plastikowych dla przemysłu kolejowego, a także konserwację i naprawę przekładni pociągowych klasy T1, T2 i T3 w całym cyklu ich życia.

  Wszystkie wyroby na "tabor kolejowy i pojazdy szynowe"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KST LIGHTING

  Belgia

  KST Lighting jest liderem w projektowaniu i produkcji wyposażenia elektronicznego i oświetleniowego (oprawy oświetleniowe, przetwornice elektroniczne, systemy oświetlenia DEL itd.) do pojazdów szynowych, takich jak pociągi, tramwaje, metro, busy itd. Stałym celem KST Lighting jest tworzenie, rozwijanie i produkowanie wysokiej jakości sprzętu oraz oferowanie klientom wydajnych oraz innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie spełniają potrzeby klienta i mieszczą się w wyznaczonych ramach budżetowych.

 2. SEISENBACHER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Z ponad 80-letnią historią działalności, Seisenbacher jest dziś jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się obróbką metali. Nasi klienci na całym świecie korzystają dzisiaj z naszego doświadczenia i niezawodności. Stanowi to podstawę naszej działalności w globalnej konkurencji. Dzięki nasze dobrze wyposażonym zakładom produkcji i sprzedaży w Austrii, USA i Wielkiej Brytanii gwarancujemy szybką i profesjonalną dostawę waszych produktów w najwyższej jakości. Wspólnie z naszym zespołem inżynierów oferujemy profesjonalne wsparcie przy opracowywaniu produktów i projektów. Obecnie Seisenbacher zatrudnia ponad 200 osób na całym świecie.

 3. DB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  DB Systemtechnik, największe w Europie centrum doskonałości w zakresie techniki kolejowej, jest biurem inżynieryjnym Deutsche Bahn. Jako potężny i zorientowany na klienta dostawca usług, DB Systemtechnik zapewnia fachowe porady klientom na całym świecie, będąc dla nich kompetentnym partnerem. W dziedzinie inżynierii, projektowania, budowy, testowania, zarządzania zatwierdzeniami, technologii utrzymania i pomiarów pracujemy nad wszystkimi zadaniami i zagadnieniami związanymi z kolejnictwem. Oferujemy analizę problemów, opracowywanie rozwiązań, pomiary i testy, specyfikacje wymagań, uzyskiwanie aprobat krajowych i międzynarodowych oraz wsparcie techniczne w zakresie użytkowania operacyjnego i wszystko, co dotyczny pojazdów, infrastruktury i interfejsów. Ponad 900 pracowników w 50 działach technicznych i 13 akredytowanych centrach testowych zapewnia, że życzenia i potrzeby naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych są spełnione w najlepszy możliwy sposób.

 4. ETS ERSATZ-TEILE SCHIENENFAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Doświadczenie naszych specjalistów w dziedzinie pojazdów szynowych, a także doświadczenie zdobyte dzięki ogromnej liczbie partnerów biznesowych zapewnia wysoką jakość i wydajność naszych rozwiązań i sprawia, że ETS cieszy się dużym powodzeniem na rynku niemieckim i międzynarodowym. Od wielu lat dostarczamy elementy najwyższej jakości dla prawie każdego pojazdu, który porusza się po torach - od popularnych modeli do pojazdów specjalnych, od małych do dużych części składowych i podzespołów. Czy to TSI, VPI, DIN EN lub TÜV, pozwól nam przeprowadzić Cię po tej dżungli. Oferujemy naprawy i renowację zużytych części, które muszą być takie same jak oryginalne elementy. Nasz asortyment obejmuje ponad 4000 części. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie klienta dzięki naszemu zakładowi o powierzchni 12.000 m2 zlokalizowanemu w Bönen.

 5. FRIEDRICH HIPPE MASCHINENFABRIK + GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  FRIEDRICH HIPPE – Twój kompetentny partner w dziedzinie transportu, ruchu drogowego i bezpieczeństwa. Dzięki naszemu know-how i wysokim kompetencjom w zakresie produkcji wewnętrznej jesteśmy partnerem w dziedzinie inftrastruktury kolejowej, komponentów do pojazdów szynowych, podzespołów do pojazdów chronionych oraz do ochrony infrastruktury i wyposażenia zabezpieczającego. Oferujemy bardzo wysoki poziom integracji pionowej produkcji mechanicznej i elektromechanicznej i łączymy rozwój, produkcję, doradztwo i serwis – wszystko pod jednym dachem. Od 1954 roku nazwa FRIEDRICH HIPPE to synonim jakości i fachowej wiedzy w dziedzinie inżynierii kolejowej. Jako certyfikowany partner, firma FRIEDRICH HIPPE oferuje komponenty do budowy niezawodnej infrastruktury kolejowej i bezpiecznych pojazdów kolejowych. Dzięki naszym produktom możliwy jest transport kolejowy. Jako firma rodzinna od trzech pokoleń, jesteśmy uznanym i certyfikowanym partnerem w dziedzinie infrastruktury i komponentów do pojazdów.

 1. DAXI SA

  Belgia

  Od ponad 20 lat, Daxi SA oferuje różne usługi i produkty; najczęściej związane ze sprzętem kolejowym, lecz proponuje również wykonywanie elementów spawanych automatycznie i części obrabiane, odlewy. W dziedzinie kolejowej, przedsiębiorstwo zajmuje się badaniami prowadzonymi przez wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. Usługi i produkty skierowane są do sieci kolejowej, tramwajowej, ale także do przemysłu ciężkiego, portów, stref i połączeń specjalnych...

 2. PATRY

  Francja

  Patry specjalizuje się w szynowym transporcie wewnętrznym. Ponad 5000 specjalistów na całym świecie korzysta z naszej unikalnej wiedzy fachowej. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań, odpowiadające Państwa potrzebom i projektom. Firma Patry oferuje dostawę szyn i akcesoriów montażowych i opracowuje projekty oraz produkcję wszystkich rodzajów sprzętu do taboru szynowego. Oferujemy szeroką gamę szyn, kół, wózków, wagonów specyficznych i lokomotyw.

 1. ESKO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja części do trolejbusów, autobusów, dla kolejnictwa, firm montażowych, w tym przewodów trakcyjnych, izolatorów, osprzętu trolejbusowego, zacisków łukowych, elektrycznych połączeń krzyżowych, pierścieni zaciskowych, odbieraków, przewodów wiszących, śrub mocujących, zacisków kotwiących.

 2. POUGET

  Francja

 3. FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH

  Niemcy

 4. KUNSHAN ALEX RAILWAY FASTENING CO., LTD.

  Chiny

 5. GEISMAR

  Francja

 6. LIMITED LIABILITY COMPANY RICH

  Ukraina

 7. PROMMASHMETAL LTD

  Ukraina

 8. GEATECH GROUP SRL

  Włochy

 1. WEGH GROUP S.P.A.

  Włochy

 2. HJ SKELTON AND CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. LOGIPLUS

  Belgia

 4. LOHISSE

  Belgia

 5. SOMAFEL - ENGENHARIA E OBRAS FERROVIARIAS, S.A.

  Portugalia

 6. BUREAU MERTENS

  Belgia

 7. ADAMANTINVEST

  Ukraina

 8. NATOPART

  Hiszpania

 9. MFI - MATÉRIEL FERROVIAIRE ET INDUSTRIEL S.A.

  Francja

 10. INFRABEL

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tabor kolejowy i pojazdy szynowe - Import eksport

Liczba wyników

645 Przedsiębiorstwa