• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • taśmy tnące obrotowe

Wyniki dla

Taśmy tnące obrotowe - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

 2. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 3. AVOLA MASCHINENFABRIK A. VOLKENBORN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AVOLA, ponad 180 lat – Marka znana na całym świecie. Jakość, tradycja i innowacyjność to wartości, którymi kieruje się producent maszyn AVOLA z Hattingen (a. d. Ruhr). Jaka filozofia firmy kryje się za tymi wartościami AVOLA? Ciągły rozwój i perspektywiczne działania, oparte na systematycznym myśleniu perspektywicznym, są tym, co nas wszystkich napędza, z korzyścią dla naszych klientów. Obecnie są oni rozsiani po całym świecie, w Niemczech, krajach niemieckojęzycznych i pozostałych krajach Europy, Azji, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Niezliczone patenty i wzory użytkowe w trzech różnych stuleciach są imponującym wskaźnikiem niepowstrzymanej siły innowacyjnej firmy AVOLA. Firma rozpoczęła działalność od maszyn dla przemysłu tekstylnego. Następnie pojawiły się maszyny dla rolnictwa, a około 100 lat po założeniu firmy na rynku pojawiła się pierwsza piła tarczowa z drewnianą ramą. Obecna oferta obejmuje ponad 30 pił i jest przeznaczona dla trzech różnych gałęzi przemysłu: budownictwa lądowego - piły tarczowe budowlane, przemysłu materiałów ogniotrwałych - piły do cięcia kamienia oraz stolarstwa - piły poprzeczne podstołowe. Do tej pory sprzedano miliony pilarek, akcesoriów i części zamiennych, dzięki którym marka AVOLA stała się tym, czym jest dzisiaj: silnym, kompetentnym i niezawodnym partnerem dla handlu i przemysłu.

 4. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WSZYSTKO DO TOKAREK Od ponad 40 lat jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie i na całym świecie w zakresie narzędzi precyzyjnych dla przemysłu części toczonych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tulei zaciskowych, tulei prowadzących, uchwytów narzędziowych, narzędzi skrawających czy innych podzespołów do tokarek, jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem. Dzięki nam dostaniesz wszystko, co potrzebne jest do toczenia. Mamy ponad 34.000 artykułów na stałe w magazynie. Dzięki jednemu z największych magazynów w Niemczech oraz własnemu warsztatowi modyfikacyjnemu i produkcyjnemu gwarantujemy spełnienie wszystkich wymagań klienta. Dostarczamy zamówione w magazynie artykuły szybko, kompetentnie i niezawodnie w ciągu 24 godzin. Możesz na nas polegać również pod względem jakości. Od ponad 10 lat posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001. Ciągłe doskonalenie naszych produktów i procesów przyczynia się do stałego wzrostu zadowolenia klientów.

 5. RIGHI INOX

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Frezy i świdry, kołnierz, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 2. METALL KOFLER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma METALL KOFLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Fulpmes, Austria.

 3. C. AUGUST HÜCHELBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od ponad 100 lat firma Carl August Hüchelbach jest wiarygodnym partnerem i dostawcą dla użytkowników pilarek tarczowych w branży matalowej i drewna, jak również noży maszynowych dla przemysłu spożywczego i papierniczego. Wytwarzamy ponadto półprodukty (okrągłe / płyty) do wyrobu twardych spiekanych płyt tarczowych. Nasza nazwa jest synonimem jakości, niezawodności i wysokiego stopnia elastyczności w realizacji zamówień. Dzięki naszej hartowni gwarantujemy najlepszą jakość z pierwszej ręki. Od pierwszego cięcia surowca po obróbkę cieplną i obróbkę powierzchniową i produkt końcowy, wszystkie etapy produkcji są realizowane w jednym zakładzie. Firmę założył Carl August Hüchelbach w 1904 roku i z pokolenia na pokolenie przechodziła dalszy rozwój. W 1999 roku dokonano rejestracji zmiany formy prawnej firmy na GmbH & Co. KG. Filozofia naszej firmy jest prosta i oczywista: Zawsze tylko to, co najlepsze dla naszych klientów.

 4. WALTER GMBH

  Niemcy

  Firma HM-bestückte Präzisions-Kreissägeblätter znana od 1985 roku pod nazwą WALTER dzięki wysokiej jakości ostrzom do precyzyjnych pił tarczowych - Made in Germany. Gama proponowanych wyrobów: od kompleksowych elementów standardowych do ostrzy tarczowych wg specyfikacji klienta we wszystkich możliwych wersjach. Średnica od 80 do 550 mm. Nasze ostrza mogą być stosowane w przetwarzaniu drewna, tworzyw sztucznych, aluminium i stali. Wykonujemy do kilkudziesięciu milionów zębów z węglików rocznie. Wartość dodana ostrzy WALTER ze stali wysokiej jakości: WALTER przetwarza wyłącznie niemieckiej jakości taśmę walcowaną na zimno 75Cr1, numer materiału 12003, najnowsza technologia laserowa do powierzchni ostrzy tnących typu Bombastic do czystego cięcia pleksiglasu, precyzyjne okrągłe brzeszczoty: najnowocześniejsza, w pełni zautomatyzowana technologia Auflöt, stosująca najwyższej jakości zęby węglika wolframu.

 5. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 1. ARNTZ GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma Passionate Cutting i ARNTZ produkuje wysokowydajne piły taśmowe o doskonałej trwałości, przeznaczone do stosowania na szerokim zakresie materiałów: bimetalicznych, z węglików spiekanych i stali węglowej, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

 2. CAS TECH

  Włochy

  Firma CAS TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach taśma tnąca, Piły taśmowe do cięcia metalu, brzeszczot piły, i piły tarczowe przemysłowe. Ma siedzibę w Selargius, Włochy.

 1. CAS TECH

  Włochy

  Firma CAS TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach taśma tnąca. Ma siedzibę w Selargius, Włochy.

 2. RIKAMA MARIO RIEGER

  Niemcy

  Firma RIKAMA MARIO RIEGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące obrotowe, Taśmy tnące obrotowe, ostrza pił tarczowych, tarcza szlifierska, i rękawice robocze. Ma siedzibę w Bad Neuenahr-Ahrweiler, Niemcy.

 3. S. V. BASSEWITZ GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma S. V. BASSEWITZ GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Frezy i świdry, krajalnice obrotowe, Frezy i świdry, ostrza pił tarczowych, i frezy. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 4. Başkurt Makina

  Turcja

  Firma Başkurt Makina, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże proste. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Opakowania, Taśmy tnące obrotowe, Taśmy tnące przemysłowe, Opakowania, Taśmy tnące obrotowe, i ostrzenie. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 5. SONMEZOGLU MAKINA TESTERE SANAYI TICARET LTD ŞTI

  Turcja

  Firma SONMEZOGLU MAKINA TESTERE SANAYI TICARET LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. HONSBERG METALLSAEGEN GMBH

  Niemcy

  Firma HONSBERG METALLSAEGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach piły taśmowe, piły ręczne z silnikiem, i piły tarczowe przemysłowe. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 7. WERNER THELEN SÄGETECHNIK GMBH (KINKELDER GROUP)

  Niemcy

  Firma WERNER THELEN SÄGETECHNIK GMBH (KINKELDER GROUP), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach ostrza pił tct. Ma siedzibę w Zülpich, Niemcy.

 8. WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK

  Niemcy

  Firma WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy i świdry. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące obrotowe, Skrawarki, Narzędzia z metali twardych, Taśmy tnące obrotowe, Narzędzia precyzyjne, i Skrawarki. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 1. NWL ITALY PRODUCTION S.R.L.

  Włochy

  Firma NWL ITALY PRODUCTION S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące obrotowe, Taśmy tnące obrotowe, ostrza pił przemysłowych, i nożyce i ostrza tarczowe przemysłowe. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 2. JULIA UTENSILI SRL

  Włochy

  Firma JULIA UTENSILI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, piły taśmowe, ostrz tnące, Taśmy tnące przemysłowe, i Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Tarcento, Włochy.

 3. SLIJPTECHNIEK EMMERIG

  Holandia

  Firma SLIJPTECHNIEK EMMERIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące obrotowe, i Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Sneek, Holandia.

 4. DEMACH ZAAGTECHNIEK

  Holandia

  Firma DEMACH ZAAGTECHNIEK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach piły przemysłowe. Ma siedzibę w Beverwijk, Holandia.

 5. JACO TOOLING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JACO TOOLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, Noże do obrabiarek, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Taśmy tnące przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, Noże do obrabiarek, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 6. KOHNLE GMBH

  Niemcy

  Firma KOHNLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia z metali twardych, i Diamond milling tools. Ma siedzibę w Kolbermoor, Niemcy.

 7. POLYCOUPE

  Francja

  Firma POLYCOUPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące obrotowe, ostrza pił, produkcja ostrzy przemysłowych, i Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Voulx, Francja.

 8. SURINDRA TOOLS INDUSTRIES

  Indie

  Firma SURINDRA TOOLS INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Patiala, Indie.

 9. LA TOOLS & SERVICE ANDREAS LORENZ

  Niemcy

  Firma LA TOOLS & SERVICE ANDREAS LORENZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 10. CHANGZHOU KIMDA CUTTING TOOLS CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU KIMDA CUTTING TOOLS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły taśmowe i przecinarki. Jest również obecna w dziedzinach Noże do obrabiarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Noże do obrabiarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo