• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • taśmy tnące obrotowe

Wyniki dla

Taśmy tnące obrotowe - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

 2. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  WSZYSTKO DO TOKAREK Od ponad 40 lat jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie i na całym świecie w zakresie narzędzi precyzyjnych dla przemysłu części toczonych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tulei zaciskowych, tulei prowadzących, uchwytów narzędziowych, narzędzi skrawających czy innych podzespołów do tokarek, jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem. Dzięki nam dostaniesz wszystko, co potrzebne jest do toczenia. Mamy ponad 34.000 artykułów na stałe w magazynie. Dzięki jednemu z największych magazynów w Niemczech oraz własnemu warsztatowi modyfikacyjnemu i produkcyjnemu gwarantujemy spełnienie wszystkich wymagań klienta. Dostarczamy zamówione w magazynie artykuły szybko, kompetentnie i niezawodnie w ciągu 24 godzin. Możesz na nas polegać również pod względem jakości. Od ponad 10 lat posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001. Ciągłe doskonalenie naszych produktów i procesów przyczynia się do stałego wzrostu zadowolenia klientów.

 3. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 4. AVOLA MASCHINENFABRIK A. VOLKENBORN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  AVOLA, ponad 180 lat – Marka znana na całym świecie. Jakość, tradycja i innowacyjność to wartości, którymi kieruje się producent maszyn AVOLA z Hattingen (a. d. Ruhr). Jaka filozofia firmy kryje się za tymi wartościami AVOLA? Ciągły rozwój i perspektywiczne działania, oparte na systematycznym myśleniu perspektywicznym, są tym, co nas wszystkich napędza, z korzyścią dla naszych klientów. Obecnie są oni rozsiani po całym świecie, w Niemczech, krajach niemieckojęzycznych i pozostałych krajach Europy, Azji, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Niezliczone patenty i wzory użytkowe w trzech różnych stuleciach są imponującym wskaźnikiem niepowstrzymanej siły innowacyjnej firmy AVOLA. Firma rozpoczęła działalność od maszyn dla przemysłu tekstylnego. Następnie pojawiły się maszyny dla rolnictwa, a około 100 lat po założeniu firmy na rynku pojawiła się pierwsza piła tarczowa z drewnianą ramą. Obecna oferta obejmuje ponad 30 pił i jest przeznaczona dla trzech różnych gałęzi przemysłu: budownictwa lądowego - piły tarczowe budowlane, przemysłu materiałów ogniotrwałych - piły do cięcia kamienia oraz stolarstwa - piły poprzeczne podstołowe. Do tej pory sprzedano miliony pilarek, akcesoriów i części zamiennych, dzięki którym marka AVOLA stała się tym, czym jest dzisiaj: silnym, kompetentnym i niezawodnym partnerem dla handlu i przemysłu.

 5. RIGHI INOX

  Włochy

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Frezy i świdry, kołnierz, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 2. METALL KOFLER GMBH

  Austria

  Firma METALL KOFLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Ma siedzibę w Fulpmes, Austria.

 3. C. AUGUST HÜCHELBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od ponad 100 lat firma Carl August Hüchelbach jest wiarygodnym partnerem i dostawcą dla użytkowników pilarek tarczowych w branży matalowej i drewna, jak również noży maszynowych dla przemysłu spożywczego i papierniczego. Wytwarzamy ponadto półprodukty (okrągłe / płyty) do wyrobu twardych spiekanych płyt tarczowych. Nasza nazwa jest synonimem jakości, niezawodności i wysokiego stopnia elastyczności w realizacji zamówień. Dzięki naszej hartowni gwarantujemy najlepszą jakość z pierwszej ręki. Od pierwszego cięcia surowca po obróbkę cieplną i obróbkę powierzchniową i produkt końcowy, wszystkie etapy produkcji są realizowane w jednym zakładzie. Firmę założył Carl August Hüchelbach w 1904 roku i z pokolenia na pokolenie przechodziła dalszy rozwój. W 1999 roku dokonano rejestracji zmiany formy prawnej firmy na GmbH & Co. KG. Filozofia naszej firmy jest prosta i oczywista: Zawsze tylko to, co najlepsze dla naszych klientów.

 4. WALTER GMBH

  Niemcy

  Firma HM-bestückte Präzisions-Kreissägeblätter znana od 1985 roku pod nazwą WALTER dzięki wysokiej jakości ostrzom do precyzyjnych pił tarczowych - Made in Germany. Gama proponowanych wyrobów: od kompleksowych elementów standardowych do ostrzy tarczowych wg specyfikacji klienta we wszystkich możliwych wersjach. Średnica od 80 do 550 mm. Nasze ostrza mogą być stosowane w przetwarzaniu drewna, tworzyw sztucznych, aluminium i stali. Wykonujemy do kilkudziesięciu milionów zębów z węglików rocznie. Wartość dodana ostrzy WALTER ze stali wysokiej jakości: WALTER przetwarza wyłącznie niemieckiej jakości taśmę walcowaną na zimno 75Cr1, numer materiału 12003, najnowsza technologia laserowa do powierzchni ostrzy tnących typu Bombastic do czystego cięcia pleksiglasu, precyzyjne okrągłe brzeszczoty: najnowocześniejsza, w pełni zautomatyzowana technologia Auflöt, stosująca najwyższej jakości zęby węglika wolframu.

 5. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 1. ARNTZ GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma Passionate Cutting i ARNTZ produkuje wysokowydajne piły taśmowe o doskonałej trwałości, przeznaczone do stosowania na szerokim zakresie materiałów: bimetalicznych, z węglików spiekanych i stali węglowej, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

 2. CAS TECH

  Włochy

 1. RIKAMA MARIO RIEGER

  Niemcy

 2. CAS TECH

  Włochy

 3. S. V. BASSEWITZ GMBH & CO.

  Niemcy

 4. Başkurt Makina

  Turcja

 5. SONMEZOGLU MAKINA TESTERE SANAYI TICARET LTD ŞTI

  Turcja

 6. HONSBERG METALLSAEGEN GMBH

  Niemcy

 7. WERNER THELEN SÄGETECHNIK GMBH (KINKELDER GROUP)

  Niemcy

 8. WITEC GMBH WERKZEUG- UND INDUSTRIETECHNIK

  Niemcy

 1. JULIA UTENSILI SRL

  Włochy

 2. DEMACH ZAAGTECHNIEK

  Holandia

 3. POLYCOUPE

  Francja

 4. LA TOOLS & SERVICE ANDREAS LORENZ

  Niemcy

 5. LEGASARTO

  Japonia

 6. JACO TOOLING

  Zjednoczone Królestwo

 7. SLIJPTECHNIEK EMMERIG

  Holandia

 8. NWL ITALY PRODUCTION S.R.L.

  Włochy

 9. POLI MACHINE KNIVES LTD

  Chiny

 10. G.D.A. S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo