• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • taśmy metalowe ściskające do opakowań

Wyniki dla

Taśmy metalowe ściskające do opakowań - Import eksport

 1. DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Haßloch, Niemcy.

 2. BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. AC DECOGROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AC DECOGROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Würselen, Niemcy.

 4. CLIPSICO PACK

  Egypt

  Założona w 1986 roku firma Clipsico Pack jest jednym z najważniejszych producentów i dostawców opakowań przemysłowych w Egipcie. Gwarantujemy doskonałą obsługę klienta w najlepszej cenie, starając się zapewnić szybki, uprzejmy i responsywny kontakt. Oferujemy szeroki asortyment materiałów do owijania i opasywania – w tym taśmę klejącą, folię stretch, taśmę PP i akcesoria do pakowania – który obecnie nie ma sobie równych na rynku egipskim pod względem jakości, spójności i wydajności.

 5. REFACOM

  Belgia

  Firma REFACOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do otaczania opakowań taśmą metalową, maszyny i urządzenia do pakowania i konfekcjonowania, Stretch wrap, i folie stretch. Ma siedzibę w Lot, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Francja

  Firma TECHNIQUES ET INNOVATIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, maszyny do owijania, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Muttersholtz, Francja.

 2. GAPADOS E.K.

  Niemcy

  Firma GAPADOS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Sörgenloch, Niemcy.

 3. STAALBAND - BANDSTAAL

  Holandia

  Firma STAALBAND - BANDSTAAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Taśma stalowa. Ma siedzibę w Spijkenisse, Holandia.

 4. ISOPACK MACHINERY SA

  Luksemburg

  Firma ISOPACK MACHINERY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. TOUTEMBAL

  Francja

  Firma TOUTEMBAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, opakowania plastikowe, Pakowanie - przedsiębiorstwa, i maszyna do opakowań plastikowych. Ma siedzibę w Octeville-Sur-Mer, Francja.

 1. BAND-N-GO INC.

  Kanada

  Firma BAND-N-GO INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Vaughan, Kanada.

 2. DE BO

  Belgia

  Firma DE BO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, motanie nici, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, sznurki, i rozetki. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

 1. FRANCE FEUILLARD

  Francja

  Firma FRANCE FEUILLARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne maszyny do taśmowania, i otaczarki. Ma siedzibę w Elne, Francja.

 2. AJ PACKAGING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AJ PACKAGING LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 3. TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS

  Stany Zjednoczone

  Firma TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do zgrzewania i pieczętowania opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, maszyny do owijania, urządzenia do otaczania opakowań taśmą metalową, i Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w San Jose, Stany Zjednoczone.

 4. LA CROIX NOBLE

  Francja

  Firma LA CROIX NOBLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, automaty, poduszki powietrzne do pakowania, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i otaczarki. Ma siedzibę w Chaingy, Francja.

 5. DE LAMA

  Francja

  Firma DE LAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, i Opaski ściskające przemysłowe, tkane. Ma siedzibę w Sarlat, Francja.

 6. FROMM FRANCE

  Francja

  Firma FROMM FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i poduszki powietrzne do pakowania. Ma siedzibę w Darois, Francja.

 7. FROMM PACKAGING SYSTEMS

  Belgia

  Firma FROMM PACKAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i owijarki opakowań. Ma siedzibę w Marquain, Belgia.

 8. ASTIC EMBALLAGE

  Francja

  Firma ASTIC EMBALLAGE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Taśma stalowa. Ma siedzibę w Andrezieux-Boutheon, Francja.

 1. CERCLE MAROC

  Maroko

  Firma CERCLE MAROC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 2. QUADRI GRUPI AS

  Estonia

  Firma QUADRI GRUPI AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania szklane, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Tacki i opakowania aluminiowe, Opakowania szklane, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i Tacki i opakowania aluminiowe. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 3. SAS MIL-TEK SUD-OUEST

  Francja

  Firma SAS MIL-TEK SUD-OUEST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Bale presses for waste disposal, i polystyrene shredders. Ma siedzibę w Gaillac, Francja.

 4. ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do owijania. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S.

  Turcja

  Firma MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, i Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Dilovasi Kocaeli, Turcja.

 6. DAE YANG STRAPS CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma DAE YANG STRAPS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Kyungbuk, Korea Południowa.

 7. OVERITE INDUSTRIAL CO.

  Korea Południowa

  Firma OVERITE INDUSTRIAL CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Siheung, Korea Południowa.

 8. FORMSCHLUSS

  Niemcy

  Firma FORMSCHLUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 9. KEMAPACK GMBH

  Niemcy

  Firma KEMAPACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Landsberg am Lech, Niemcy.

 10. TAOCHENG INTERNATIONAL CO LTD

  Arabia Saudyjska

  Firma TAOCHENG INTERNATIONAL CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy metalowe ściskające do opakowań. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo