• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • taśmy gumowe

Wyniki dla

Taśmy gumowe - Import eksport

 1. JUMBO-TEXTIL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JUMBO jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie projektowania i dostaw wysokiej jakości tekstyliów technicznych i tekstylnych elementów budowlanych. Nasza oferta obejmuje między innymi elastyczne i nieelastyczne artykuły plecione, tkane i dziane, jak również tekstylne elementy budowlane, w których tekstylia pełnią precyzyjnie zdefiniowaną funkcję, również w połączeniu z komponentami wykonanymi z metalu i tworzyw sztucznych. Siatki oraz oparte na nich systemy stanowią dopełnienie szerokiego asortymentu produktów firmy JUMBO. Być może mamy już odpowiedni produkt w naszym kilkutysięcznym asortymencie - albo będziemy pracować razem jako zespół, aby opracować nowe, całościowe rozwiązanie specjalnie dla Twojego zadania. Nasz unikalny profil kompetencji uzyskaliśmy dzięki ciągłości i wytrwałości, ale także dzięki odpowiedniej porcji ciekawości i ducha innowacyjności.

 2. KKT KAUTSCHUK- UND KUNSTSTOFFTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elastomerów komórkowych w formie elementów wytłaczanych, docięć, samoprzylepnych rolek itd. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które produkuje wszelkiego rodzaju produkty ze spienionego kauczuku, pianki gumowej, tworzyw piankowych i polietylenu komórkowego. Najpopularniejszymi formami naszych wyrobów są taśmy, rolki, profile, płyty i wlewki. Oprócz tego oferujemy elementy wytłaczane i wycinane laserowo. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie folii samoprzylepnych, które możemy umieścić na dowolnym produkcie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 3. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 4. GLOBAL NASTRI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL NASTRI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach taśma przenośnikowa, taśmy gumowe, taśmy do podnośników, i zgarniarki. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 5. EUGEN RENNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUGEN RENNER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHRIS TEX TEXTIL-KURZWAREN GROSSHANDEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHRIS TEX TEXTIL-KURZWAREN GROSSHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 2. INTERFAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INTERFAST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 3. GLOBAL NASTRI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL NASTRI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach taśma przenośnikowa, taśmy gumowe, taśmy do podnośników, i zgarniarki. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 4. HEINRICH OBERMÜLLER TEXTIL-GROSSHANDEL, INH. SVEN KÖRNER-OBERMÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH OBERMÜLLER TEXTIL-GROSSHANDEL, INH. SVEN KÖRNER-OBERMÜLLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Rendsburg, Niemcy.

 5. OTTO WEBER BAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO WEBER BAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. A.S. TEAM BÜROKONZEPT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.S. TEAM BÜROKONZEPT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Ringleben, Niemcy.

 2. BANDWEBEREI JOCHEN SCHÖNHERR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BANDWEBEREI JOCHEN SCHÖNHERR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 1. FALKO - TEX, INHABER ECKHARD FALKENROTH EK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FALKO - TEX, INHABER ECKHARD FALKENROTH EK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Schwelm, Niemcy.

 2. ERICH BAUMEISTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERICH BAUMEISTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Laer, Niemcy.

 3. HAUFFE BÄNDER GMBH BANDWEBEREI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAUFFE BÄNDER GMBH BANDWEBEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Pulsnitz, Niemcy.

 4. HANDELSWELT FELSMANN E.K.

  Niemcy

  Baender24.de jest firmą zarządzaną przez właściciela oferującą duży wybór różnych pasków, sznurów i akcesoriów. W każdej chwili mamy na stanie w magazynie ponad 300.000m taśm na pasy oraz 50.000m sznurów, dzięki czemu możemy zapewnić dostawę w bardzo krótkim terminie. Jesteśmy w stanie dostarczyć także większe ilości, które wymagają specjalnej produkcji. Nasze pasy, taśmy i sznury z PP są produkowane w Europie i odpowiadają najwyższym standardom jakości. Zaopatrujemy klientów prywatnych i komercyjnych w całej Europie. Dla pośredników handlowych oferujemy do 20% rabatu na wszystkie produkty. Przy zakupie większych ilości pojedynczego produktu możliwe są również wyższe rabaty.

 5. TARMOL. TOMASZ FURYK

  Polska

  Taśmy transportujące to grupa taśm których głównym zadaniem jest transport. Tego typu taśmy są obecne w niemal każdym zakładzie produkcyjnym. Rozwój przemysłu wymusił na producentach taśm dostosowanie swoich produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki współpracy z producentami maszyn i urządzeń stworzono kilkaset rodzajów taśm. Oferujemy pasy zębate w różnych podziałkach i wytrzymałościach, o zębach trapezowych lub okrągłych obustronnie uzębione z pokryciami od strony nośnej lub zabierakami. Taśmy modułowe do transportu materiałów w trudnych warunkach, stosuje się tam gdzie nie sprawdzają się taśmy tworzywowe, zakres temperatur od -70 stopni C do + 155 stopni C. Budowa modułów gwarantuje niezawodną pracę w ciężkich warunkach również w przemyśle spożywczym (łatwy proces czyszczenia z pozostałości produkcyjnych).

 6. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ERKA

  Polska

  P.U.H. ERKA prowadzi działalność usługową w zakresie produkcji oraz napraw plandek samochodowych i budowlanych, banerów reklamowych, płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wykonujemy nadruki farbami na banerach, plandekach, blachach itp. W ofercie posiadamy przyczepy jednoosiowe i przyczepy dwuosiowe o parametrach skrzyni ładunkowej: Na wyposażeniu posiadamy również lawetę do przewozu samochodów osobowych. Nasze przyczepy doskonale nadają się do przewozu większej ilości towarów. Przyczepy, które można u nas wypożyczyć są stabilne i oplandekowane, można je łatwo podpiąć do samochodu lub motocykla. Tkane taśmy hamulcowe przeznaczone są do wszelkiego typu hamulców i sprzęgieł bębnowych w najbardziej odpowiedzialnych zastosowaniach. Charakteryzują się wysokim i stabilnym współczynnikiem tarcia. Gwarantują zachowanie najwyższych wymagań bezpieczeństwa, ponieważ dzięki swojej budowie nie ulegają gwałtownej awarii.

 7. ANDREAS NEUMANN GMBH

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż linek gumowych na metry lub konfekcjonowanych. Specjalizujemy się w produkcji lin gumowych na metry, jak również gotowych lin. Naszym celem jest opracowanie indywidualnych rozwiązań dla naszych klientów.

 8. ARTI LTD

  Ukraina

  LLC „ARTI" to dostawca gumowych towarów mechanicznych do maszyn rolniczych, sprzętu przemysłowego, sprzętu samochodowego i motocyklowego na Ukrainie, w Rosji i krajach CIS od ponad 15 lat. Zamawiając u nas otrzymasz wyroby najwyższej jakości po najlepszych cenach. Dostarczamy szeroką gamę wyrobów z gumy mechanicznej od producentów krajowych i zagranicznych, bezpośrednio ze składu i na zamówienie.

 1. KOÇAK KAUCUK METAL PLASTIK VE BANT SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KOÇAK KAUCUK METAL PLASTIK VE BANT SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły techniczne z gumy dla przemysłu, Drobne części mechaniczne, polyethylene films, i drukowane taśmy przylepne pcv. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. YAPSAN RUBBER

  Turcja

  Firma YAPSAN RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. MARTINSAN BANDEX

  Hiszpania

  Firma MARTINSAN BANDEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie elastyczne, taśmy elastyczne, kauczuk, i produkcja gumy EPDM. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 4. BAUER GMBH

  Niemcy

  Firma BAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Mainhardt, Niemcy.

 5. BANDWEBEREI WALTER HÖLTERHOF E.K.

  Niemcy

  Firma BANDWEBEREI WALTER HÖLTERHOF E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 6. LIGOTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LIGOTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Friedrichsdorf, Niemcy.

 7. STEJOLA GMBH

  Niemcy

  Firma STEJOLA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Braak, Niemcy.

 8. TOBBY BAND- UND FLECHTWAREN GES.M.B.H.

  Austria

  Firma TOBBY BAND- UND FLECHTWAREN GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. HOPF GRUPPE INH. THOMAS HOPF

  Niemcy

  Firma HOPF GRUPPE INH. THOMAS HOPF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Sulzbach Am Main, Niemcy.

 10. PEVIKOM - PETAR HRISTOV SP /SOLE PROPRIETOR/

  Bułgaria

  Firma PEVIKOM - PETAR HRISTOV SP /SOLE PROPRIETOR/, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Peruczki męskie. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy gumowe, i Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo