• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłuszcze niespożywcze

Wyniki dla

Tłuszcze niespożywcze - Import eksport

 1. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 2. ECO-ALIANCE LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Eco-Alliance LLC działa od ponad 10 lat. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: Produkcja olejów bazowych; oleje przemysłowe i sprężarkowe dla przemysłu; silnik, skrzynia biegów, oleje hydrauliczne do maszyn; oleje specjalne i smary; płyn techniczny; produkty na bazie ciemnego oleju; Eksport olejów bazowych MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Wysyłka odbywa się z zakładów Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil. Oferujemy korzystne ceny i wysokiej jakości usługę. Współpraca z naszą organizacją oznacza długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pragnieniu osiągnięcia sukcesu.

 3. FUCHS AUSTRIA SCHMIERSTOFFE GMBH

  Austria

  Firma FUCHS AUSTRIA SCHMIERSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Thalgau, Austria.

 4. JB GERMAN OIL GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  Firma JB GERMAN OIL GMBH & CO. KG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Wittenburg, Niemcy.

 5. QUEEN IDIA GLOBAL

  Hiszpania

  Firma QUEEN IDIA GLOBAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Meco, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROCK OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROCK OIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach smary przemysłowe. Ma siedzibę w Halifax, Zjednoczone Królestwo.

 2. PARITET INTER

  Republika Czeska

  Firma PARITET INTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Rzepak prasowany, Przemysłowy olej rzepakowy, olej słonecznikowy, i soczewica. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 3. KAPPAOIL

  Albania

  Firma KAPPAOIL, roku i działającą w sektorze Smar grafitowy. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Tłuszcze niespożywcze, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Durres, Albania.

 4. ELECT BG

  Nigeria

  Firma ELECT BG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ropa naftowa, i gnl. Ma siedzibę w sapele, Nigeria.

 5. NOBA VETVEREDELING B.V.

  Holandia

  Firma NOBA VETVEREDELING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tłuszcze niespożywcze, i Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Lijnden, Holandia.

 1. G B A ENGINEERING & CONSTRUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G B A ENGINEERING & CONSTRUCTION LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Slough, Zjednoczone Królestwo.

 2. ONEILL AND CO CONSULTING ENGINEERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ONEILL AND CO CONSULTING ENGINEERS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 1. FUCHS LUBRICANTS PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FUCHS LUBRICANTS PLC, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 2. THAMES LUBRICANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THAMES LUBRICANTS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 3. OEMETA (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OEMETA (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 4. THE LUBRICANT CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE LUBRICANT CO, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Inverness, Zjednoczone Królestwo.

 5. JOHN NEALE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHN NEALE LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Halesowen, Zjednoczone Królestwo.

 6. E G MARTIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E G MARTIN, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Westbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. INEOS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INEOS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Lyndhurst, Zjednoczone Królestwo.

 8. GANNON OILS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GANNON OILS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Poulton-Le-Fylde, Zjednoczone Królestwo.

 1. HOUGHTON PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOUGHTON PLC, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. BENJAMIN R VICKERS & SONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BENJAMIN R VICKERS & SONS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 3. PENNINE LUBRICANTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PENNINE LUBRICANTS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 4. OLENOL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OLENOL LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Congleton, Zjednoczone Królestwo.

 5. METAL WORKING LUBRICANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METAL WORKING LUBRICANTS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Warrington, Zjednoczone Królestwo.

 6. OILSWELL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OILSWELL LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 7. LUBRICATION ENGINEERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUBRICATION ENGINEERS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Gloucester, Zjednoczone Królestwo.

 8. I K V TRIBOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I K V TRIBOLOGY, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Monmouth, Zjednoczone Królestwo.

 9. ELITE LUBRICANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELITE LUBRICANTS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Alfreton, Zjednoczone Królestwo.

 10. FERNIHOUGH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FERNIHOUGH, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Kidderminster, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo