• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłuszcze niespożywcze

Wyniki dla

Tłuszcze niespożywcze - Import eksport

 1. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 2. ECO-ALIANCE LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Eco-Alliance LLC działa od ponad 10 lat. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: Produkcja olejów bazowych; oleje przemysłowe i sprężarkowe dla przemysłu; silnik, skrzynia biegów, oleje hydrauliczne do maszyn; oleje specjalne i smary; płyn techniczny; produkty na bazie ciemnego oleju; Eksport olejów bazowych MVI2, VHVI-4, VHVI-8, SN-80/ SN-150/SN-400, BS, HELP, vmgz (-45) Wysyłka odbywa się z zakładów Slavneft-YANOS (Rosneft, Gazprom) Lukoil. Oferujemy korzystne ceny i wysokiej jakości usługę. Współpraca z naszą organizacją oznacza długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i pragnieniu osiągnięcia sukcesu.

 3. NATURAL FOODS

  Polska

 4. FUCHS AUSTRIA SCHMIERSTOFFE GMBH

  Austria

  Firma FUCHS AUSTRIA SCHMIERSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Thalgau, Austria.

 5. JB GERMAN OIL GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  Firma JB GERMAN OIL GMBH & CO. KG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Wittenburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QUEEN IDIA GLOBAL

  Hiszpania

  Firma QUEEN IDIA GLOBAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Meco, Hiszpania.

 2. PARITET INTER

  Republika Czeska

  Firma PARITET INTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Rzepak prasowany, Przemysłowy olej rzepakowy, olej słonecznikowy, i soczewica. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 3. ROCK OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROCK OIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach smary przemysłowe. Ma siedzibę w Halifax, Zjednoczone Królestwo.

 4. KAPPAOIL

  Albania

  Firma KAPPAOIL, roku i działającą w sektorze Smar grafitowy. Jest również obecna w dziedzinach Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Tłuszcze niespożywcze, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, Smary przemysłowe, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Durres, Albania.

 5. LUBRICATION ENGINEERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUBRICATION ENGINEERS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Gloucester, Zjednoczone Królestwo.

 1. JARMAC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JARMAC LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Wirral, Zjednoczone Królestwo.

 2. ONEILL AND CO CONSULTING ENGINEERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ONEILL AND CO CONSULTING ENGINEERS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 1. G B A ENGINEERING & CONSTRUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G B A ENGINEERING & CONSTRUCTION LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Slough, Zjednoczone Królestwo.

 2. METALWORKING LUBRICANT SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METALWORKING LUBRICANT SERVICES, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 3. LUBECARE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LUBECARE LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Craigavon, Zjednoczone Królestwo.

 4. SQUIRE RATCLIFFE & SONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SQUIRE RATCLIFFE & SONS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Mirfield, Zjednoczone Królestwo.

 5. BENJAMIN R VICKERS & SONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BENJAMIN R VICKERS & SONS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 6. OIL INVENTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OIL INVENTIONS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 7. PENNINE LUBRICANTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PENNINE LUBRICANTS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 8. HOUGHTON PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOUGHTON PLC, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 1. TECSIDER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TECSIDER LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Addlestone, Zjednoczone Królestwo.

 2. EMO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EMO, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Belfast, Zjednoczone Królestwo.

 3. EASTERN PETROLEUM SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EASTERN PETROLEUM SUPPLIES LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Southminster, Zjednoczone Królestwo.

 4. MAINTENANCE DIRECT SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAINTENANCE DIRECT SOLUTIONS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Belfast, Zjednoczone Królestwo.

 5. I K V TRIBOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I K V TRIBOLOGY, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Monmouth, Zjednoczone Królestwo.

 6. KANADY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KANADY LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. PETRO LUBE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PETRO LUBE, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. GANNON OILS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GANNON OILS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Poulton-Le-Fylde, Zjednoczone Królestwo.

 9. J P OILS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J P OILS, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 10. DWYFOR OILS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DWYFOR OILS LTD, roku i działającą w sektorze Tłuszcze niespożywcze. Ma siedzibę w Caernarfon, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo