• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szyny z metali kolorowych

Wyniki dla

Szyny z metali kolorowych - Import eksport

 1. JSC GLOSS & REITER

  Białoruś

  Firma JSC GLOSS & REITER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach wieszak na ręczniki. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH

  Niemcy

  Firma SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Szyny z metali kolorowych, Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, Szyny z metali kolorowych, i Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe. Ma siedzibę w Heddesheim, Niemcy.

 3. ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Firma ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Szyny z metali kolorowych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Szyny z metali kolorowych. Ma siedzibę w Konskie, Polska.

 4. MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH

  Austria

  Firma MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szyny z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, i Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Straßwalchen, Austria.

 5. MONTEFERRO HRADEK A. S.

  Republika Czeska

  Firma MONTEFERRO HRADEK A. S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny i ramy przesuwne, Szyny żelazne, Szyny i ramy przesuwne, i Szyny żelazne. Ma siedzibę w Hradek, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGESSA

  Szwajcaria

  Firma AGESSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny z metali kolorowych, i Szyny z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 2. EMERAN BRAUN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MISTRAL SOC. COOP. A R.L.

  Włochy

 4. H. REIS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. BKS STROMSCHIENEN AG

  Szwajcaria

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 1. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 3. MARIOLI SERVICE

  Włochy

 4. AGATA DISPLAY PROMOTION SYSTEM - BIURO WARSZAWA

  Polska

  Firma AGATA DISPLAY PROMOTION SYSTEM - BIURO WARSZAWA, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 5. DEMPEX

  Polska

  Firma DEMPEX, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Bochnia, Polska.

 6. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Rury żelazne, Rury ze stali nierdzewnej, Rury z metali kolorowych, Stal stopowa, Rury żelazne, Rury ze stali nierdzewnej, i Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 7. PALOZZI PAOLO

  Włochy

 8. CANTARINI MANLIO METALSIDERURGICI S.P.A.

  Włochy

 1. BRAMBUD

  Polska

  Firma BRAMBUD, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Choroszcz, Polska.

 2. FIRMA SANIKS

  Polska

  Firma FIRMA SANIKS, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Brzozów, Polska.

 3. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Rumunia

  Firma MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, Kształtowniki z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, Folia stalowa walcowana na zimno, Pręty żelazne, Kształtowniki z metali kolorowych, Druty i kable z metali kolorowych, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Hunedoara, Rumunia.

 4. CEDIMET S.R.L.

  Włochy

 5. F.LLI ANNUNZIATA S.R.L.

  Włochy

 6. PROFIL.MET S.R.L.

  Włochy

 7. VENTOR-ORLANSKA

  Polska

  Firma VENTOR-ORLANSKA, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Otmuchów, Polska.

 8. GOSPODARSTWO POMOCNICZE ZAKLAD PRODUKCYJNY PRZY ZAKLADZIE KARNYM W RSWICZU

  Polska

  Firma GOSPODARSTWO POMOCNICZE ZAKLAD PRODUKCYJNY PRZY ZAKLADZIE KARNYM W RSWICZU, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Rawicz, Polska.

 9. GÓRNY A.T.

  Polska

  Firma GÓRNY A.T., roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 10. BONZEL ROHRZIEHTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BONZEL ROHRZIEHTECHNIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Aluminium i stopy aluminium, Rury z metali kolorowych, Budownictwo przemysłowe, Stal, Aluminium i stopy aluminium, Rury z metali kolorowych, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Olpe, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo