• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szyny z metali kolorowych

Wyniki dla

Szyny z metali kolorowych - Import eksport

 1. JSC GLOSS & REITER

  Białoruś

  Firma JSC GLOSS & REITER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach wieszak na ręczniki. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH

  Niemcy

  Firma SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Szyny z metali kolorowych, Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, Szyny z metali kolorowych, i Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe. Ma siedzibę w Heddesheim, Niemcy.

 3. ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Firma ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Szyny z metali kolorowych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Szyny z metali kolorowych. Ma siedzibę w Konskie, Polska.

 4. MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH

  Austria

  Firma MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szyny z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, i Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Straßwalchen, Austria.

 5. AGESSA

  Szwajcaria

  Firma AGESSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny z metali kolorowych, i Szyny z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MONTEFERRO HRADEK A. S.

  Republika Czeska

  Firma MONTEFERRO HRADEK A. S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny i ramy przesuwne, Szyny żelazne, Szyny i ramy przesuwne, i Szyny żelazne. Ma siedzibę w Hradek, Republika Czeska.

 2. MISTRAL SOC. COOP. A R.L.

  Włochy

 3. EMERAN BRAUN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. BKS STROMSCHIENEN AG

  Szwajcaria

 5. H. REIS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 1. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 3. MAYA VICTORY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma MAYA VICTORY SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Kleszczów, Polska.

 4. ZAKLAD TECHNICZNO-HANDLOWY ANNBAR S.C.

  Polska

  Firma ZAKLAD TECHNICZNO-HANDLOWY ANNBAR S.C., roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 5. NEM S.R.L.

  Włochy

 6. P.I.M.I. S.R.L.

  Włochy

 7. FIRMA PADIR

  Polska

  Firma FIRMA PADIR, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO-HANDLOWE PROJEKT-T

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO-HANDLOWE PROJEKT-T, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Bielsko-Biala, Polska.

 1. ARTKAR. FIRMA PRODUKCYJNA SLAWOMIR MLODZIENIAK

  Polska

  Firma ARTKAR. FIRMA PRODUKCYJNA SLAWOMIR MLODZIENIAK, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Zielona Góra, Polska.

 2. PROFILART DI BONAVITA UMBERTO

  Włochy

 3. S.E.A. 2 S.R.L.S.

  Włochy

 4. FX TUNING

  Polska

 5. FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWA ALMAR S.C. - M. NOWAK, D. MARCZYK, Z. JANUS

  Polska

  Firma FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWA ALMAR S.C. - M. NOWAK, D. MARCZYK, Z. JANUS, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Zawiercie, Polska.

 6. ALEX S.P.A.

  Włochy

 7. SIDERTRE S.R.L.

  Włochy

 8. CERRAMIENTOS METALICOS PINTO S.L.

  Hiszpania

 9. ZEK USLUGI TOKARSKO SLUSARSKIE

  Polska

  Firma ZEK USLUGI TOKARSKO SLUSARSKIE, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 10. METALTUBI S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo