• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szyny z metali kolorowych

Wyniki dla

Szyny z metali kolorowych - Import eksport

 1. JSC GLOSS & REITER

  Białoruś

 2. SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH

  Niemcy

 3. AGESSA

  Szwajcaria

 4. MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH

  Austria

 5. MONTEFERRO HRADEK A. S.

  Republika Czeska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. URALSHINA TIRE FACTORY

  Rosja

 2. ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA

  Polska

 3. H. REIS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. BKS STROMSCHIENEN AG

  Szwajcaria

 5. MISTRAL SOC. COOP. A R.L.

  Włochy

 1. EMERAN BRAUN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 3. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 4. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 5. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge
 6. ALLMET ZAKLAD WYROBÓW Z METALI KOLOROWYCH

  Polska

 7. ZAKLAD PRODUKCYJNO-USLUGOWY MIRMET

  Polska

 8. ZEK USLUGI TOKARSKO SLUSARSKIE

  Polska

 9. DAN-FUTURE SP. Z O.O.

  Polska

 10. TANDEM 2000 S.C.

  Polska

 1. DAC. AL. DI DAGOSTINO VINCENZO

  Włochy

 2. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 3. SESWIS TECHNIKI MEDYCZNEJ

  Polska

 4. TABLIX SP. Z O.O.

  Polska

 5. PREBENA-POLSKA W. RAJCZAK I SYN S.J. - ODDZIAL W ELKU

  Polska

 6. PRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT GÓRNICZO-MONTAZOWYCH POLKSWICE SP. Z O.O.

  Polska

 7. PPHU POL-PLAST

  Polska

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE VAKOMET

  Polska

 9. PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A.

  Portugalia

 10. SISTEM ALÜMINYUM SAN. TIC. A.S.

  Turcja