• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sztuczne kwiaty

Wyniki dla

Sztuczne kwiaty - Import eksport

 1. MARCO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Marco jest dynamicznym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w artykułach do chrztu, komunijnych i ślubnych, proponujemy również kolekcje sezonowe. Szeroka gama produktów Marco i ich konkurencyjne ceny, skierowane są wyłącznie do sprzedawców i profesjonalistów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych i zapoznania się z proponowanymi przez Marco usługami dla Państwa działalności zawodowej. Import i eksport.

 2. SAS ELEMENT VEGETAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS ELEMENT VEGETAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe stabilizowane, Rośliny doniczkowe stabilizowane, sztuczne drzewo, i sztuczny bambus. Ma siedzibę w Combaillaux, Francja.

 3. BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Jüchen, Niemcy.

 4. UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Westerstede, Niemcy.

 5. GKR GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GKR GERMANY GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW

  Polska

  Oferujemy w hurcie: Upominki, kwiaty sztuczne, porcelana, ceramika, pamiątki, rękodzieło, rośliny sztuczne, ceramika, ozdoby świąteczne, dekoracje świąteczne, szkło dekoracyjne, dekoracje, znicze, wstążki, świece, poliresing, lalki, ramki, skarbonki, taśmy ozdobne, bombki, doniczki, bukiety, kwiaty wyrobowe, kwiaty pojedyncze, choinki, girlandy choinkowe, łańcuchy choinkowe, lampy, aniołki, słonie, słoniki, kubki, ozdoby walentynkowe, wazoniki, świeczniki, świece żelowe, obrazy, wkłady, dzwonki, motyle, ptaszki, zegarki.

 2. HURTOWNIA ZORZA

  Polska

  Kwiaty to idealny element wyposażenia, który sprawdza się w różnych momentach. Coraz częściej również wszyscy ludzie decydują się na to, by nabywać kwiaty sztuczne, które będą poprzez jakiś czas dużo lepiej wyglądać. Ich popularność sprawia, że hurtownia kwiatów sztucznych to działalność, z którą można się coraz częściej spotkać. Poza tym, że hurtownia kwiatów sztucznych to działające tradycyjnie punkty sprzedaży, bardzo często są to również punkty, które pracują jako internetowe. Dzięki temu magazynowanie kwiatów jest tańsze i bardziej wygodne niż w zwykłej tradycyjnej hurtowni. Same zaś kwiaty sztuczne proponowane przez hurtownie mogą być bajecznie masowe. Hurtownia internetowa ma możliwość bowiem prowadzić nieprawdopodobnie szeroki foldersprzedawanych kwiatów, gdyż w przypadku transakcji kwiaty można dopiero sprowadzić z dodatkowych magazynów.

 3. FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL

  Polska

  Firma Handlowo Usługowa MAREL to firma rodzinna z długoletnią tradycją mającą swój początek w 1990 roku. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, właściciele zajmowali się sprzedażą różnego rodzaju artykułów w hurcie i detalu. Marel Hurtownia Kwiatów Sztucznych

 4. P.W. "ELKA"

  Polska

  Produkcja bazi wielkanocnych.

 5. REFORM SPORTS ARTIFICIAL GRASS

  Turcja

  Firma REFORM SPORTS ARTIFICIAL GRASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piłka nożna - artykuły i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą, boiska do koszykówki, Sztuczne kwiaty, i korzystanie z terenów do squasha. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS)

  Włochy

  Firma CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 2. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  Włochy

  Firma LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 1. COOLPLANT BV

  Holandia

  Firma COOLPLANT BV, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Joure, Holandia.

 2. FEUILLAZUR

  Francja

  Firma FEUILLAZUR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, dekoracja elewacji, dekoracje bożonarodzeniowe, i Dekoracja kwiatowa sztucznymi kwiatami central telefonicznych. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 3. BIFORES

  Białoruś

  Firma BIFORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne choinki. Ma siedzibę w Dzerzhinsk, Białoruś.

 4. OASIS DECOR, C.B.

  Hiszpania

  Firma OASIS DECOR, C.B., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, sztuczne rośliny, i sztuczny bambus. Ma siedzibę w Benidorm, Hiszpania.

 5. ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES

  Francja

  Firma ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, sztuczne drzewo, i sztuczny bambus. Ma siedzibę w Cormelles-Le-Royal, Francja.

 6. KVAZAR LTD

  Ukraina

  Firma KVAZAR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne choinki, i dekoracje bożonarodzeniowe. Ma siedzibę w Gorodok, Ukraina.

 7. FLEURSTYLE

  Holandia

  Firma FLEURSTYLE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Hoogezand, Holandia.

 8. RENQIU TIANMAI IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma RENQIU TIANMAI IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach uszczelnienia zapobiegające przeciągom, i podłoża z pcv. Ma siedzibę w Renqiu, Chiny.

 1. FLORA WORLD

  Belgia

  Firma FLORA WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, sztuczne kwiaty i rośliny, Sztuczne kwiaty, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Berlaar, Belgia.

 2. VRANCKX

  Belgia

  Firma VRANCKX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, sztuczne kwiaty i rośliny, Kompozycja kwiatowa, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 3. MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN

  Holandia

  Firma MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, i dekoracja. Ma siedzibę w Aalsmeer, Holandia.

 4. LENE BJERRE DESIGN A/S

  Dania

  Firma LENE BJERRE DESIGN A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, świeczki, i meble o nowoczesnych liniach. Ma siedzibę w Nibe, Dania.

 5. ARTI FLEUR DECO

  Belgia

  Firma ARTI FLEUR DECO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, Sztuczne kwiaty, wieńce kwiatowe, Rośliny, Sztuczne kwiaty, i Kompozycja kwiatowa. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 6. BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE

  Luksemburg

  Firma BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, Sztuczne kwiaty, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, Sztuczne kwiaty, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Hivange, Luksemburg.

 7. CHEZ LE FLEURISTE

  Francja

  Firma CHEZ LE FLEURISTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach kwiaciarnie, bukiety i kompozycje kwiatowe, Kompozycja kwiatowa, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 8. CASHPO DESIGN

  Niemcy

  Firma CASHPO DESIGN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, skrzynki na kwiaty, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Königs Wusterhausen, Niemcy.

 9. EDOFLOR NEWCO S.L.U

  Hiszpania

  Firma EDOFLOR NEWCO S.L.U, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Molins De Rei, Hiszpania.

 10. SHENZHEN SINLEEN ARTIFICIAL PLANTS CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma SHENZHEN SINLEEN ARTIFICIAL PLANTS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne kwiaty i rośliny, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Shenzhen, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo