• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sztuczne kwiaty- rośliny i owoce

Wyniki dla

Sztuczne kwiaty- rośliny i owoce - Import eksport

 1. BANDDIREKT INH. RICHARD RAUSCHECKER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BANDDIREKT INH. RICHARD RAUSCHECKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Kirchdorf, Niemcy.

 2. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Niemcy

  Palmen24.de – Specjaliści od palm. Palmen24.de jest specjalistą w dziedzinie konserwowanych prawdziwych liści, o nieograniczonej trwałości. Posiadamy sklep z palmami oraz wynajmujemy palmy z Berlina. Posiadamy 10-letnie doświadczenie. Dostarczamy zakonserwowane liście palmowe i wykonane z kory pnia palmy kokosowej palmy Areca i Phoenix / rośliny. Cechują się naturalnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Mamy również wysyłać liście palmowe dla Twoich własnych projektów dekoracyjnych. Zalety naszych palm: specjalny proces utrwalania liści palmowych przy użyciu esencji naturalnych sprawia, że nasze palmy stają się wytrzymale i mogą być stosowane w pomieszczeniach nieogrzewanych. Rozmiary naszych w palm proponowanych w sklepie: od 1, 30 m - 4.00m. Zamawiaj je bezpośrednio u nas, bez pośredników.

 3. BOMM KWIATY SZTUCZNE

  Polska

  Firma Handlowa BOMM jest bezpośrednim importerem kwiatów sztucznych i roślinności oraz artykułów dekoracyjnych z Dalekiego Wschodu. Od początku swej działalności zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową. Na polskim rynku działamy już od ponad 20 lat, w czasie których staliśmy się jednym z największych importerów i dostawców. Dokładamy wszelkich starań aby nasze towary były jak najlepszej jakości i sprzedawane po jak najniższej cenie. Nasza oferta obejmuje sztuczne kwiaty, rośliny oraz drzewka. Kwiaty lateksowe oraz wyroby kwiatopodobne, kwiaty sezonowe, w tym wiosenne, jesienne, duży wybór chryzantem. Znajdą tu Państwo gałązki kwiatowe i łodygi, bukiety, główki kwiatowe do produkcji wieńców i wiązanek. Oferujemy także dodatki ozdobne do kompozycji, bukietów, wieńców, stelaże, artykuły okolicznościowe. W specjalnej pracowni przygotowujemy również kompozycje z kwiatów i roślin sztucznych, także świąteczne i okolicznościowe.

 4. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  Włochy

  Green Center to największy ośrodek tego typu w centrum Włoch. Proponujemy najwyższej jakości wyroby i usługi, odpowiadające na wszystkie potrzeby roślin. Możesz kupić u nas wszystkiego rodzaju rośliny (owocowe, wodne i bagienne, zewnętrzne, rośliny oleiste, mięsożerne, palmy, drzewka oliwkowe, sadzonki i szczepy i wiele innych), a także pergole, metalowe meble ogrodowe, artystyczne wyroby z gliny, nawozy, ziemię, sztuczne kwiaty i baseny do hodowli poza podłożem.

 5. F. CARUSO & C. SAS

  Włochy

  Firma F. Caruso powstała w sercu neapolitańskiej tradycji rzemieślniczej, której początki sięgają najdalszych pokoleń rodziny Caruso, prowadzącej działalność w tym sektorze od ponad wieku. Bracia Eugenio i Gennaro, którzy jako ostatni przejęli działalność, osiągnęli w całym kraju status jednego z wzorców w zakresie rzemiosła kwiatów, rozwijając jednocześnie rynki zagraniczne dzięki działalności import/eksport.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. P.W. "ELKA"

  Polska

  Produkcja bazi wielkanocnych.

 2. DECO GREENS BV

  Holandia

  Firma DECO GREENS BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Spankeren, Holandia.

 3. UKRELKA

  Ukraina

  Firma UKRELKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne choinki, i girlandy bożonarodzeniowe. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. FEUILLAZUR

  Francja

  Firma FEUILLAZUR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, dekoracja elewacji, dekoracje bożonarodzeniowe, i Dekoracja kwiatowa sztucznymi kwiatami central telefonicznych. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 5. CONCORAL SA

  Hiszpania

  Firma CONCORAL SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne kwiaty i rośliny, projektowanie scenograficzne, i akcesoria do dekoracji ogrodu. Ma siedzibę w Mataro (barcelona), Hiszpania.

 1. AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA

  Włochy

  Firma AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, zioła aromatyczne, rośliny aromatyczne i lecznicze, wholesale flowers and plants, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Albenga, Włochy.

 2. PLASTPRODUCT LLC

  Ukraina

  Firma PLASTPRODUCT LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach girlandy bożonarodzeniowe, artykuły na koniec roku, choinki, i artykuły bożonarodzeniowe. Ma siedzibę w Velykyi Omelyanyk, Ukraina.

 1. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  Hiszpania

  Firma EXCLUSIVAS ROCAN S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, dekoracje dla osób cywilnych, cmentarze, Kwiaty, i Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Lucena, Hiszpania.

 2. ARPIMEX SRL

  Włochy

  Firma ARPIMEX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne choinki, taśmy i dekoracje, i sztuczne kwiaty i rośliny. Ma siedzibę w Nola, Włochy.

 3. EVERGREENS FRS HOLDING SRL

  Włochy

  Firma EVERGREENS FRS HOLDING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 4. VRANCKX

  Belgia

  Firma VRANCKX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, sztuczne kwiaty i rośliny, Kompozycja kwiatowa, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 5. HEDGED IN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEDGED IN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 6. DECO AND LEMON

  Hiszpania

  Firma DECO AND LEMON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Catral, Hiszpania.

 7. BELAFLORA LLC

  Białoruś

  Firma BELAFLORA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki - nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, Sadzonki szkółek, nasiona, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 8. DARDEN, LDA.

  Portugalia

  Firma DARDEN, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne kwiaty i rośliny, sztuczne rośliny, i sztuczny bambus. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. E.F.T. BVBA

  Belgia

  Firma E.F.T. BVBA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, sztuczne kwiaty i rośliny, artykuły świąteczne, i przedmioty dekoracyjne. Ma siedzibę w Merelbeke, Belgia.

 2. FLORA WORLD

  Belgia

  Firma FLORA WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, sztuczne kwiaty i rośliny, Sztuczne kwiaty, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Berlaar, Belgia.

 3. ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S.

  Turcja

  Firma ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, sadzonki kalafiorów, roślina wodna, i Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Adana (adana, Turkey), Turcja.

 4. KUNSTPALM.NL

  Holandia

  Firma KUNSTPALM.NL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne kwiaty i rośliny, i sztuczne rośliny. Ma siedzibę w Lage Mierde, Holandia.

 5. WALTER VAN GASTEL NINOVE

  Belgia

  Firma WALTER VAN GASTEL NINOVE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, Rośliny, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, Rośliny, meble ogrodowe, i przedmioty dekoracyjne. Ma siedzibę w Ninove, Belgia.

 6. LE MIMOSA

  Belgia

  Firma LE MIMOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt, Kwiaty cięte, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt, Kwiaty cięte, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, i wykonywanie bukietów ślubnych. Ma siedzibę w Queue-Du-Bois, Belgia.

 7. FLEURSTYLE

  Holandia

  Firma FLEURSTYLE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne rośliny, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Hoogezand, Holandia.

 8. FLORES PARA MADRID

  Hiszpania

  Firma FLORES PARA MADRID, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 9. OASIS DECOR, C.B.

  Hiszpania

  Firma OASIS DECOR, C.B., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, sztuczne rośliny, i sztuczny bambus. Ma siedzibę w Benidorm, Hiszpania.

 10. EDOFLOR

  Hiszpania

  Firma EDOFLOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Cornella De Llobregat, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo