• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sztućce stołowe metalowe

Wyniki dla

Sztućce stołowe metalowe - Import eksport

 1. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Niemcy

  Firma WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Noże do użytku domowego, Sztućce stołowe metalowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Noże do użytku domowego, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Geislingen/steige, Niemcy.

 2. TOROFLEX SCHLEIFMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma TOROFLEX SCHLEIFMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Minerały, Noże do użytku domowego, i Minerały. Ma siedzibę w Bindlach, Niemcy.

 3. FESCER

  Turcja

  Firma FESCER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, przedmioty kuchenne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. W. NUSSER GMBH

  Niemcy

  Firma W. NUSSER GMBH, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, Klimatyzacja pojazdowa, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Hydrauliczne roboty instalacyjne, Klimatyzacja pojazdowa, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 5. SAS DUBOST COLAS PRADEL

  Francja

  Firma SAS DUBOST COLAS PRADEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, knives, nóż do pizzy, Stainless steel and table cutlery, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Viscomtat, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PALAMIANAKIS

  Grecja

  Firma PALAMIANAKIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe metalowe. Jest również obecna w dziedzinach nóż myśliwski, i nakrycia. Ma siedzibę w Irakleio, Grecja.

 2. PINDER BROTHERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PINDER BROTHERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, Sztućce stołowe cynowe, Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe cynowe. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 3. CHROMOLITE CUTELARIAS - MARCA DALPER

  Portugalia

  Firma CHROMOLITE CUTELARIAS - MARCA DALPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 4. INKUG S.L.IDURGO

  Hiszpania

  Firma INKUG S.L.IDURGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Gernika, Hiszpania.

 5. APELDOORNSE MESSENFABRIEK AMEFA B.V.

  Holandia

  Firma APELDOORNSE MESSENFABRIEK AMEFA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 1. STAWARZ TECHNOLOGY

  Polska

  Firma STAWARZ TECHNOLOGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Tczów, Polska.

 2. WILKENS & SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Firma WILKENS & SÖHNE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. ARMAZENS DE LOUCAS E VIDROS DE CEDOFEITA, LDA

  Portugalia

  Firma ARMAZENS DE LOUCAS E VIDROS DE CEDOFEITA, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, Zastawa stołowa, Sztućce stołowe metalowe, i Zastawa stołowa. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 2. BREDERO PRICE COATERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. HGS - BESTECKFABRIK HERBERT GOSEBRINK

  Niemcy

 4. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Öksüzoğulları HoReCa, zaufanym dystrybutorze tureckich zastaw stołowych od 1968 roku. Specjalizując się w dystrybucji porcelany, szkła, szkła kryształowego, stali, drewna i powiązanych produktów dla hoteli, kawiarni i restauracji, stawiamy na jakość, niezawodność i szybką obsługę. Jako pionierzy branży zapewniamy, że reprezentowane przez nas marki zyskują znaczącą obecność na rynku. Współpracując z renomowanymi markami, takimi jak JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP, PORLAND i innymi, zapewniamy kompleksowy wybór dostosowany do Twoich potrzeb. Nasz oddany zespół, znany z niezawodności i dynamiki, w połączeniu z rozległą siecią, pozycjonuje nas jako liderów dystrybucji zarówno na rynkach importowych, jak i eksportowych. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą sprzętu kuchennego, kawiarnianego i barowego, a także narzędzi cukierniczych, wykonanych zgodnie z najwyższymi tureckimi standardami. Z prawie 100 renomowanymi firmami w naszej sieci, wybieramy różnorodne produkty, aby wzbogacić Twoją ofertę, jednocześnie optymalizując rentowność i minimalizując koszty. Naszymi klientami są sprzedawcy detaliczni wyrobów szklanych, lokalne rynki, firmy specjalizujące się w dekoracjach szklanych, hotele, restauracje i kawiarnie. Wykorzystując ponad 56-letnie doświadczenie, w 2024 roku nadal będziemy dominować na rynku dystrybucji. Wspierani przez młodych i proaktywnych pracowników, docieramy do klientów za pośrednictwem punktów sprzedaży detalicznej, platform internetowych i kanałów dystrybucji hurtowej. Już dziś rozpocznij współpracę z Öksüzoğulları HoReCa już dziś, aby uzyskać doskonałość w tureckich rozwiązaniach hotelarskich.

 5. MASSAN METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2012 roku, przedsiębiorstwo Massan Metal jest czołowym producentem w Turcji, specjalizującym się w metalowych nogach do stołow na specjalne zamówienie, blatach stołowych, nogach do stołów bistro i stolików kawowych, kładąc szczególny nacisk na systemy mebli biurowych i meble biurowe, zgodnie z życzeniami klienta. Nasza szeroka gama produktów obejmuje: •Biurka do pracy na stojąco regulowane elektrycznie, •Szafy metalowe, •Nogi metalowe do stołów, •Akcesoria, •Ekskluzywne biurka, •Biurka pracownicze, •Stoły konferencyjne, •Stoliki kawowe, •Nogi do stolików kawowych, •Stoły do gier wykonane z metalu, mosiądzu i stali nierdzewnej, a także wiele innych do zobaczenia na naszej stronie www! Wyrazem naszego zaangażowania na rzecz wysokiej jakości jest fakt, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane ręcznie, co gwarantuje dbałość o szczegóły i wyjątkowe wykonanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych klientów, od indywidualnych użytkowników po projektantów wnętrz, dążymy do nadania szczególnej oprawy pomieszczeniom mieszkalnym i poprawienia panującego w danym miejscu nastroju. Jako Twój zaufany partner rozwiązań w branży metalowej, dokładamy starań, aby pomóc Ci w realizacji wymarzonych przez Ciebie projektów, przykładając szczególną wagę do systemów mebli biurowych. W Massan Metal, nasz zespół ekspercki jest gotowy do spełnienia potrzeb hurtowego rynku usług projektowych dla hoteli, kawiarni i restauracji poprzez nasz korporacyjny kanał sprzedażowy. Szczycimy się globalnym zasięgiem, umożliwiającym dostawy międzynarodowe i obsługę klientów na całym świecie. Prosimy skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji i zadania pytań. Z Massan Metal, nadaj szczególną oprawę Twoim pomieszczeniom i środowisku pracy biurowej!

 6. ATLAS EXPORT PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ATLAS EXPORT PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier pakowy. Jest również obecna w dziedzinach Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, Serwetki papierowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, Opakowania spożywcze, Wyroby toaletowe i higieniczne, i papier pakunkowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. VIELHAUER METALLWARENFABRIK UND PLASTIKWERK GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma VIELHAUER METALLWARENFABRIK UND PLASTIKWERK GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Sztućce stołowe, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, i Sztućce stołowe. Ma siedzibę w Dannstadt-Schauernheim, Niemcy.

 8. EMBEDDED SOURCE GMBH

  Niemcy

  Firma EMBEDDED SOURCE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kasy pancerne i sejfy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Meble metalowe, Energetyka - szafy i skrzynki, Sztućce stołowe, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Meble metalowe, Energetyka - szafy i skrzynki, i Sztućce stołowe. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 1. ZA-MET ZAKLADY METALOWE SPÓLDZIELNIA INWALIDÓW

  Polska

  Firma ZA-MET ZAKLADY METALOWE SPÓLDZIELNIA INWALIDÓW, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe, i Sztućce stołowe. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 2. BTL BOTTI TARCISIO DI MORI ANNAMARIA E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma BTL BOTTI TARCISIO DI MORI ANNAMARIA E C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 3. LEIRINOX-COMÉRCIO DE MATERIAIS E ACESSORIOS INOX, LDA.

  Portugalia

  Firma LEIRINOX-COMÉRCIO DE MATERIAIS E ACESSORIOS INOX, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Vila Cha, Portugalia.

 4. INOXRIV S.P.A.

  Włochy

  Firma INOXRIV S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Villa Carcina, Włochy.

 5. GÜNTER GRÄWE GMBH

  Niemcy

  Firma GÜNTER GRÄWE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łyżki, widelce i noże. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe, noże kuchenne, sztućce dla restauracji, i Sztućce stołowe. Ma siedzibę w Meinerzhagen, Niemcy.

 6. GNALI & ZANI

  Włochy

  Firma GNALI & ZANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 7. SIR PORSELEN

  Turcja

 8. ZANETTI EMILIANO E C. S.N.C.

  Włochy

 9. ORFEVRERIE DE LA TOUR

  Francja

  Firma ORFEVRERIE DE LA TOUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, Sztućce stołowe, nakrycia, Nakrycia stołowe nierdzewne, Sztućce stołowe, i spoons. Ma siedzibę w Sourdeval, Francja.

 10. M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo