• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sztućce stołowe cynowe

Wyniki dla

Sztućce stołowe cynowe - Import eksport

 1. S+R STEMPEL+REKLAME GMBH

  Szwajcaria

  Firma S+R STEMPEL+REKLAME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe cynowe. Ma siedzibę w Horgen, Szwajcaria.

 2. MADE IN JAPAN EUROPE - HORECA TABLEWARE

  Republika Czeska

  Firma MADE IN JAPAN EUROPE - HORECA TABLEWARE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe cynowe. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 3. A R WENTWORTH (SHEFFIELD) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A R WENTWORTH (SHEFFIELD) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe cynowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z cyny. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 4. M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma M.G. F.LLI MORI DI MORI MASSIMO E C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 5. OLIVER'S KITCHEN PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OLIVER'S KITCHEN PRODUCTS LIMITED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe cynowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria kuchenne. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GNALI & ZANI

  Włochy

  Firma GNALI & ZANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 2. BTL BOTTI TARCISIO DI MORI ANNAMARIA E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma BTL BOTTI TARCISIO DI MORI ANNAMARIA E C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 3. INOXRIV S.P.A.

  Włochy

  Firma INOXRIV S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe cynowe, Łyżki, widelce i noże, Sztućce stołowe cynowe, i Łyżki, widelce i noże. Ma siedzibę w Villa Carcina, Włochy.

 4. PINDER BROTHERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PINDER BROTHERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, Sztućce stołowe cynowe, Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe cynowe. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 5. PMT 2000 LTD

  Bułgaria

  Firma PMT 2000 LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe cynowe. Ma siedzibę w Shumen, Bułgaria.

 1. ZINN-KRAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINN-KRAUS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe cynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne cynowe, i Wyroby dekoracyjne cynowe. Ma siedzibę w Tirschenreuth, Niemcy.

 2. NUOVA HSSC S.R.L.

  Włochy

 1. PINTI INOX S.P.A.

  Włochy

 2. GIORINOX ITALY S.R.L.

  Włochy

 3. GATTA ARRIGO DI GATTA SILVANA E C. S.N.C.

  Włochy

 4. ZANETTI EMILIANO E C. S.N.C.

  Włochy

 5. HARDANGER SYLVPLETT AS

  Norwegia

 6. IMIR S.R.L.

  Włochy

 7. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Öksüzoğulları HoReCa, zaufanym dystrybutorze tureckich zastaw stołowych od 1968 roku. Specjalizując się w dystrybucji porcelany, szkła, szkła kryształowego, stali, drewna i powiązanych produktów dla hoteli, kawiarni i restauracji, stawiamy na jakość, niezawodność i szybką obsługę. Jako pionierzy branży zapewniamy, że reprezentowane przez nas marki zyskują znaczącą obecność na rynku. Współpracując z renomowanymi markami, takimi jak JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP, PORLAND i innymi, zapewniamy kompleksowy wybór dostosowany do Twoich potrzeb. Nasz oddany zespół, znany z niezawodności i dynamiki, w połączeniu z rozległą siecią, pozycjonuje nas jako liderów dystrybucji zarówno na rynkach importowych, jak i eksportowych. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą sprzętu kuchennego, kawiarnianego i barowego, a także narzędzi cukierniczych, wykonanych zgodnie z najwyższymi tureckimi standardami. Z prawie 100 renomowanymi firmami w naszej sieci, wybieramy różnorodne produkty, aby wzbogacić Twoją ofertę, jednocześnie optymalizując rentowność i minimalizując koszty. Naszymi klientami są sprzedawcy detaliczni wyrobów szklanych, lokalne rynki, firmy specjalizujące się w dekoracjach szklanych, hotele, restauracje i kawiarnie. Wykorzystując ponad 56-letnie doświadczenie, w 2024 roku nadal będziemy dominować na rynku dystrybucji. Wspierani przez młodych i proaktywnych pracowników, docieramy do klientów za pośrednictwem punktów sprzedaży detalicznej, platform internetowych i kanałów dystrybucji hurtowej. Już dziś rozpocznij współpracę z Öksüzoğulları HoReCa już dziś, aby uzyskać doskonałość w tureckich rozwiązaniach hotelarskich.

 8. ATLAS EXPORT PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ATLAS EXPORT PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier pakowy. Jest również obecna w dziedzinach Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku, Serwetki papierowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Sztućce stołowe, Łyżki, widelce i noże, Opakowania spożywcze, Wyroby toaletowe i higieniczne, i papier pakunkowy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SAS DUBOST COLAS PRADEL

  Francja

  Firma SAS DUBOST COLAS PRADEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, knives, nóż do pizzy, Stainless steel and table cutlery, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Viscomtat, Francja.

 2. APELDOORNSE MESSENFABRIEK AMEFA B.V.

  Holandia

  Firma APELDOORNSE MESSENFABRIEK AMEFA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztućce stołowe metalowe, i Sztućce stołowe metalowe. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 3. GERLACH S.A.

  Polska

  Firma GERLACH S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Drzewica, Polska.

 4. SIR PORSELEN

  Turcja

 5. CUTIPOL - CUTELARIAS PORTUGUESAS, S.A.

  Portugalia

 6. VAN GEENEN B.V.

  Holandia

  Firma VAN GEENEN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Rijssen, Holandia.

 7. ORFEVRERIE DE LA TOUR

  Francja

  Firma ORFEVRERIE DE LA TOUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, Sztućce stołowe, nakrycia, Nakrycia stołowe nierdzewne, Sztućce stołowe, i spoons. Ma siedzibę w Sourdeval, Francja.

 8. MERCAINOX - COMPONENTES INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalia

  Firma MERCAINOX - COMPONENTES INDUSTRIAIS, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Zona Industrial Da Poupa, Portugalia.

 9. YLTEC

  Francja

  Firma YLTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Joigny, Francja.

 10. M R J LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma M R J LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Bushey, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo