• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szpule i bębny do kabli

Wyniki dla

Szpule i bębny do kabli - Import eksport

 1. MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 2. FIRMA STEINNAGEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIRMA STEINNAGEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Drewno przemysłowe, ramy drewniane, cable reels, szpule drewniane, szpule ze sklejki, Coiler, obróbka precyzyjna, profile drewniane, i Drewno przemysłowe. Ma siedzibę w Geseke, Niemcy.

 3. ARNO FUCHS GMBH

  Niemcy

  Od początku założenia naszej firmy przez Arna Fuchsa w roku 1950 jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Na początku rozmawialiśmy o materiałach izolacyjnych do silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj informujemy naszych klientów na całym świecie o możliwościach konfekcjonowania kabli. W szczególności przy małych i średnich seriach jesteśmy właściwym partnerem w zakresie indywidualnych rozwiązań. Partnerstwo z ponad 40 producentami stanowi podstawę obszernej i efektywnej opieki nad klientem. Naszym celem jest fachowe doradzanie, dostarczanie maszyn wysokiej jakości i zapewnianie Państwu doskonałej obsługi. Przekonajcie się Państwo sami! Nasze produkty: maszyny do usuwania izolacji i zaciskarki; maszyny do zdejmowania izolacji z kabli; maszyny przycinania kabli na długość ; maszyny do przycinania na długość; narzędzia do zdejmowania izolacji; narzędzia do zaciskania; maszyny do usuwania izolacji z drutu; maszyny do przycinania drutu na długość; maszyny specjalne dla przemysłu produkcji kabli; noże do maszyn do obróbki kabli

 4. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Estonia

  Technomar & Adrem LTD dostarcza produkty drewnopochodne, takie jak: Sklejka brzozowa, sklejka lakierowana, płyta MDF, panele łączone, boki szuflad, stopnie drewniane, schody drewniane, rusztowania, podłogi do naczep i kontenerów, palety drewniane, ramy łóżek, siedzenia krzeseł, półki z płyty pilśniowej, półki na książki, regały na książki i półki, podłogi do obiektów sportowych, podłogi przemysłowe, parkiet dębowy, parkiet jesionowy, parkiet egzotyczny, podłogi do naczep i kontenerów, płyta pilśniowa do przemysłu samochod., sklejka do zastosowań przemysł., sklejka - półprodukt

 5. SVENSSON GROUP SARL

  Francja

  Firma SVENSSON GROUP SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Kable - bębny i szpule, bębny, nakrywki termokurczliwe do opakowań, i kartony do pakowania. Ma siedzibę w Domevre Sur Aviere, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE

  Francja

  Firma FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudełka tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Szpule i bębny do kabli, szpule dla przemysłu tekstylnego, cewki, i szpule z kartonu. Ma siedzibę w Saint-Etienne, Francja.

 2. EDS LOGISTIC

  Francja

  Firma EDS LOGISTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Jeumont, Francja.

 3. PANOPACK

  Francja

  Firma PANOPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, skrzynie drewniane, Pakowanie - przedsiębiorstwa, i bębny nawojowe. Ma siedzibę w Bart, Francja.

 4. EUROCABLE

  Francja

  Firma EUROCABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Bębny i szpule do kabli, i szpule ze sklejki. Ma siedzibę w Plainfaing, Francja.

 5. OZREELS AMBALAJ

  Turcja

  Firma OZREELS AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach cable reels. Ma siedzibę w Kayseri-Osb, Turcja.

 1. GALIS GLOBAL LLC

  Ukraina

  Firma GALIS GLOBAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Khust, Ukraina.

 2. EUREEL

  Holandia

  Firma EUREEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki i szpularki. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, i Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Valkenburg, Holandia.

 1. NORDKAPP-SL

  Hiszpania

  Firma NORDKAPP-SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. JACOBS REELS

  Belgia

  Firma JACOBS REELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie, i Kable - bębny i szpule. Ma siedzibę w Meeuwen-Gruitrode, Belgia.

 3. UP BELVNESHPRODUCT

  Białoruś

  Firma UP BELVNESHPRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach zwojenie, i igły do użytku medycznego. Ma siedzibę w Minskiy R-N, Tarasovo, Białoruś.

 4. BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach cable reels, i szpule drewniane. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. BOBINE ROMANO S.R.L.

  Włochy

  Firma BOBINE ROMANO S.R.L., roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Szpule i bębny do kabli, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, i Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Cervinara, Włochy.

 6. ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C.

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, Szpule i bębny do kabli, Silniki elektryczne i części do silników, i Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 7. ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Transformatory, przetwornice i prostowniki. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Transformatory, Szpule i bębny do kabli, i Transformatory. Ma siedzibę w Campi Bisenzio, Włochy.

 8. STEMMANN-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STEMMANN-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Szpule i bębny do kabli, i Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Schüttorf, Niemcy.

 1. ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE

  Polska

  Firma ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Konstrukcje metalowe lekkie, Szpule i bębny do kabli, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Strzyzowice, Polska.

 2. VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K.

  Niemcy

  Firma VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K., roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Osłony kabli elektrycznych, Szpule i bębny do kabli, i Osłony kabli elektrycznych. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 3. COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Szpule i bębny do kabli, i Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w CADEO, Włochy.

 4. WEINGÄRTNER KABEL GMBH

  Niemcy

  Firma WEINGÄRTNER KABEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Szpule i bębny do kabli, i Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Ma siedzibę w Eutingen, Niemcy.

 5. NKT HOLDING A/S

  Dania

  Firma NKT HOLDING A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Linie wysokiego napięcia, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Brondby, Dania.

 6. DREWMAT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DREWMAT SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Kable - bębny i szpule. Ma siedzibę w Myslenice, Polska.

 7. TECNO BI S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNO BI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, transport drogowy towarów, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Boffalora D'adda, Włochy.

 8. BORKENER KISTENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma BORKENER KISTENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpule i bębny do kabli. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki i pudła drewniane, i Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 9. LAPP-MULLER

  Francja

  Firma LAPP-MULLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, i Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Grimaud, Francja.

 10. HOMBURG HASPELS B.V.

  Holandia

  Firma HOMBURG HASPELS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Szpule i bębny do kabli, i Szpule i bębny do kabli. Ma siedzibę w Oostzaan, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo