• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sznury i liny

Wyniki dla

Sznury i liny - Import eksport

 1. VIELTA SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  VIELTA SA specjalizuje się od 1971 roku w produkcji wstążek elastycznych i nieelastycznych, taśm elastycznych, lamówek modowych, plecionek i sznurków. Produkujemy szeroką gamę szydełkowych i tkanych wąskich materiałów w różnych wzorach i kolorach dla większej wszechstronności. Nasze produkty są przeznaczone do wielu zastosowań, w tym do modnej odzieży, bielizny męskiej, bielizny, odzieży sportowej czy pasmanterii. Produkujemy również wstążki, sznurki, gumki, opaski i tasiemki. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców i wykorzystujemy najnowsze technologie oraz maszyny do produkcji, farbowania, drukowania, powlekania silikonem, kontroli jakości i pakowania, aby zapewnić jakość produktów. Oferujemy usługi niestandardowe, dostarczając unikalne projekty i natychmiastową pomoc w razie potrzeby. Eksportujemy do ponad 35 krajów w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie produkcji, informując klienta na bieżąco, od pakowania po wykończenie. Dążymy do zrównoważonego rozwoju, kupując surowce z recyklingu, zużywając mniej wody i chemikaliów.

  Witryna www Open In New icon
 2. RONGCHENG FLON CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  RONGCHENG FLON CO., LTD. jest firmą specjalizującą się w dostawie swoim klientom wszelkiego rodzaju sieci i sprzętu rybackiego: sieci do akwakultury, sieci trałowe, sieci rybackie, siatki sportowe, siatki rolnicze, siatki na ptaki, siatki zacieniania, siatki bezpieczeństwa, siatki ogrodzeniowe, liny i sznury z PE, PP, poliestru i nylonu. W 2009 roku współpracując z innymi producentami sprzętu rybackiego stworzyliśmy nową fabrykę do produkcji różnego rodzaju sprzętu rybackiego do połowów komercyjnych, boj i odbojnic.W celu lepszej obsługi naszych klientów, w 2014 r. powstała firma RONGCHENG FLON CO., LTD., która eksportuje nasze produkty pod marką „FLON” lub pod marką klienta. Pełne zestawy sprzętu do produkcji sieci i sprzętu wędkarskiego mogą utrzymać konkurencyjne ceny; Profesjonalny personel z wiedzą techniczną oraz sprzęt mogą zapewnić klientom dobre usługi; Tworzywo o 100% wysokiej gęstości może zapewnić produkty wysokiej jakości.

  Witryna www Open In New icon
 3. LEMMENS

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. LIASA, LA INDUSTRIAL ALGODONERA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. MEISSNER SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PENNACCHIO DI PENNACCHIO GIAN PAOLO & C. SNC

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. EHLERS SEILERWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. H. REICHARDT

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. OCKERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. MARWOTEC VERBINDUNGSELEMENTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. EUROFILATI SRL - SPAGHI PER L'AGRICOLTURA, CORDE, RETI PER L'AGRICOLTURA E PER LA PESCA, FILATI

  Włochy

  Eurofilati S.r.l. powstała w 1992 r. kiedy to jej właściciel i założyciel, Giuseppe Sorrentino, opierając się na rodzinnej tradycji sześciu pokoleń powroźników, rozpoczął własną działalność produkcji przędzy syntetycznej. Nasz produkt: Sznury do przewodów wielożyłowych, Liny cumownicze, Linki dla rolnictwa, Sznury i linki naturalne, z juty i konopi, Rafia syntetyczna, Sznurki do snopowiązarek, Sznurki dla rolnictwa, Folia rozciągliwa, Folia do sianokiszonki, Sznury plecione dla branży rolniczej, wodnej i rybnej

 2. SEILFABRIK ULLMANN GMBH

  Niemcy

  Liny do sportów wodnych. Nasze wysokiej klasy liny do sportów wodnych znajdują zastosowanie w żeglarstwie, windsurfingu i motorowodniarstwie. Nasze liny, szoty, fały i siatki są optymalnie dostosowane do obszaru zastosowań, pod względem funkcjonalności, materiału i struktury. Produkty dla budownictwa i przemysłu. Wszechstronne wymogi są wyznacznikiem dla naszej oferty lin, pasów i siatek oraz lin metalowych i łańcuchów, włącznie z akcesoriami. Tam, gdzie to tylko możliwe, ułatwiamy Państwu pracę, poprzez zastosowanie inteligentnych rozwiązań. Przykładem jest nasza siatka do trawników, w której nasiona trawy są zintegrowane z linami. Wyposażenie placów zabaw/ siatki z Usacord, olinowanie o długiej żywotności. Przyjazne dla skóry jak konopie, odporne na przecięcie jak stal. obracalne wieże i piramidy do wspinania, huśtawki.

 3. BOGENSBERGER GMBH

  Austria

  Naszą filozofią jest wspieranie klienta i oferowanie mu najlepszej możliwej współpracy. Pomimo stałego rozwoju i wzrostu naszej działalności pozostaliśmy elastyczni i postrzegamy to, co z pozoru jest niemożliwe, jako szansę i wyzwanie. Historia firmy Bogensberger sięga 1920 roku, kiedy dział obróbki kowalskiej Schmiedl utworzył oddział produkcyjny w Wiedniu 12. Pomimo najnowocześniejszych maszyn, niektóre produkty są nadal wytwarzane w tradycyjnej pracy ręcznej, są to np. chwosty i zapięcia. Także tzw. „przewody sznurowe“ nadal nie przestały służyć. Tutaj specjalne sznury są wykonywane ręcznie (i nożnie) całkowicie bez korzystania z mocy silnika, jak 100 lat temu. Ręcznie skręcane sznury nadal wymagają dużego nakładu pracy. Produkcja naszych wyrobów w 100% odbywa się Austrii. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą produkcję, a tym samym naszą ofertę o kilka nowych wyrobów

 4. ROMBULL RONETS SL

  Hiszpania

  Rombull Ronets jest przedsiębiorstwem obecnym w sektorze siatek bezpieczeństwa, które będąc na czele pod względem innowacji produktów otrzymało liczne certyfikaty i nagrody, zarówno w dziedzinie bezpieczeństwa jak również w wyniku szczegółowej kontroli jakości swych produktów.

 5. LIGAPAL

  Francja

  LIGAPAL projektuje, produkuje i sprzedaje nowatorskie produkty, obecne w winnicach francuskich i w około dwunastu krajach będących dużymi producentami wina. Proponujemy szczypce do wiązań, klucze do spustu, uchwyty, sznurki do wiązania Distriliens i zapinki LIGAPAL, które zapewniają duży komfort używania. Zapraszamy Państwa do poznania na naszej stronie internetowej, gamy naszych produktów przeznaczonych dla hodowców winorośli i producentów wina oraz naszej gamy dla enologów.

 6. HILATURAS PERIO SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo Hilaturas Perio, wpisane do rejestru patentów i znaków, zostało założone w 1983 roku, a następnie, w 1990 roku, zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Kierowane przez Pedro Salmerón Sánchez, przedsiębiorstwo miało zawsze jasne cele: wysoka jakość produktu i usługi, a także nieskazitelna obsługa i poszanowanie klienta.

 7. ZAKED

  Polska

  Jesteśmy producentami sieci rybackich morskich jak i jeziorowych.Produkujemy także liny pp liny pływające hv oraz linki ołowiane

 8. PRODUCTOS GOL, S.L. -CORDELERÍA-

  Hiszpania

 9. CUERDAS VALERO, S.L.

  Hiszpania

 10. CASA HERNANZ

  Hiszpania

 1. ALBATROS 2008 LTD / ROPES AND CORDS

  Bułgaria

 2. VITIPAL

  Francja

 3. SEILEREI LUTZ SAMMT, SEILERMEISTER

  Niemcy

 4. SEILWELT

  Niemcy

 5. FRITZ LINDEMANN E.K.

  Niemcy

 6. UKRSNABSOUZ

  Ukraina

 7. DOLEZYCH GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. MAS GMBH

  Niemcy

 9. JOKA JOSEF KNAPPHEIDE GMBH TAUWERK- U. SEILERWARENFABRIKATION

  Niemcy

 10. COUSIN TRESTEC

  Francja