• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szlifierki

Wyniki dla

Szlifierki - Import eksport

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

 3. WILHELM WINTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja, dostawa i montaż maszyn, instalacji i komponentów - montaż nowych instalacji (mechanika, hydraulika i elektryka) - modernizacja i przebudowa linii produkcyjnych, naprawy i przeglądy - produkcja własna przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego, a także dostarczanie standardowych części zamiennych, umożliwiające szybkie reagowanie np. w przypadku zatrzymania pracy lub awarii.

 4. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

 5. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  Szwajcaria

  BERGER Technology GmbH jest małą międzynarodową firmą z siedzibą w Gwatt (Szwajcaria). Produkujemy i sprzedajemy na całym świecie szlifierki do wierteł i szlifierki narzędziowe dla przemysłu metalowego i drzewnego, jak również różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta głowice wielowrzecionowe dla przemysłu metalowego i drzewnego. Nasze maszyny stanowią wyznacznik w tej dziedzinie na całym świecie, jeśli chodzi o konwencjonalnie perfekcyjnie szlifowane wiertła, zarówno HSS/HM/VHM jak i inne. Maszyny są w całości produkowane w Szwajcarii w naszej fabryce w Gwatt. Nasze szlifierki wierteł mają następujące zalety: większa dokładność średnicy, większa dokładność pozycjonowania, znaczne wydłużenie żywotności wierteł, znaczna redukcja sił posuwu, szybkie i łatwe szlifowanie, brak wąskich gardeł w narzędziach wiertniczych, znaczna redukcja kosztów narzędzi wiertniczych, szybka amortyzacja maszyny i Państwa narzędzi wiertniczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EMME-ELLE SAS

  Włochy

  Emme-Elle działa w dziedzinie produkcji maszyn do cięcia sklejki, jedno i dwupiłowych; krajarki złączarki, spajarki wzdłużne na klej; szlifierko-polerki automatyczne do szlifowania paneli poliestrowych, poliuretanowych i lakierów wodnych. Założone w 1981 roku, nasze przedsiębiorstwo wykonuje prace w branży obróbki drewna od ponad dwudziestu lat, działając zarówno na rynku włoskim, jak i za granicą.

 2. GSN SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. TECHNO-COMMERZ HAU-KLENNER GMBH

  Niemcy

 5. MINUTECNICA BOLOGNESE

  Włochy

 1. HIRZ-KRÄMER GMBH

  Niemcy

 2. CAMUT - RETTIFICATRICI

  Włochy

 1. FRITZ STUDER AG

  Szwajcaria

 2. ADCOS CNC TECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. KAPP NILES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  KAPP NILES jest wiodącym producentem maszyn i narzędzi do precyzyjnej obróbki kół zębatych i elementów profilowanych. Blisko 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników odpowiada za innowacje i rosnące od 115 lat kompetencje naszej firmy. KAPP NILES jest partnerem technologicznym firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, produkcji kompresorów i napędów, energetyki, w tym energetyki wiatrowej, kolejnictwa, górnictwa i przemysłu stoczniowego. Maszyny, narzędzia i rozwiązania technologiczne KAPP NILES są wykorzystywane przy obróbce kół zębatych i elementów profilowanych z dokładnością co do tysięcznej milimetra i do średnicy ośmiu metrów. Każde rozwiązanie systemowe i dotyczące obrabiarek jest zoptymalizowane przez specjalistów pod kątem indywidualnych wymagań klienta. W swoich sześciu filiach firma zapewnia wszystkim ważnym, lokalnym rynkom know-how i jakość "Made in Germany". Dzięki temu produkty klientów KAPP NILES poruszają się precyzyjnie – na lądzie, wodzie i w powietrzu.

 4. COMPAÑÍA PINEDA ÁLVAREZ S.L.

  Hiszpania

  Producent: termowentylatorów, pieców domowych, wentylatorów elektrycznych. Wentylator na nodze, skrzynia wentylatora, wentylator stołowy, wentylator sufitowy, wentylator ścienny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.azortools.com, znajdą na niej Państwo wszelkiego rodzaju urządzenia elektryczne do majsterkowania, frezarki do drewna, szlifierki kątowe, szlifierki, wiertarki udarowe, piły, narzędzia elektryczne, power Tools, angle grander, jig saw, electric sander, electric drill, cordless drill, electric Hummer.

 5. OKAMOTO MACHINE TOOL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Okamoto Machine Tool Works Ltd. Japonia jest od 1926 roku wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości szlifierek oraz osprzętu.Okamoto Machine Tool Europa GmbH z siedzibą w Langen pod Frankfurtem nad Menem rozwija od 1992 roku działalność na rynku europejskim. Naszymi produktami są: szlifierki do płaszczyzn, szlifierki do profili, szlifierki uniwersalne, szlifierki CNC do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, szlifierki do płaszczyzn z okrągłym stołem obrotowym, docierarki i wiele innych

 6. GRAFS TECHNOLOGY

  Polska

  GRAFS Technology to producent wysokowydajnych szlifierek do ostrzenia noży przemysłowych. Wspieramy firmy z wielu branż w zakresie technicznym i serwisowym, między innymi świadczymy usługi ostrzenia noży wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Kierowani pasją oraz wspierani wieloletnim doświadczeniem technicznym, produkujemy uniwersalne obrabiarki do ostrzenia noży prostych każdego typu. Szlifierki do noży firmy GRAFS Technology są przeznaczone dla wielu sektorów przemysłu: metalowego, drzewnego, stolarskiego, poligraficznego, opakowaniowego, oraz w głównej mierze przemysłu recyklingowego. Nasze sterowane numerycznie szlifierki konfigurujemy pod konkretne potrzeby klienta. Wielkim atutem jest posiadane przez nas ponad 35 letnie doświadczenie związane z utrzymaniem ruchu oraz znajomością budowy szlifierek. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, instalację maszyn, szkolenia oraz fachową pomoc w dobraniu odpowiednich ściernic do ostrzenia noży, akcesoriów oraz parametrów pracy. Jesteśmy w stanie wdrożyć gotowy system ostrzenia noży w siedzibie klienta.

  Wszystkie wyroby na "szlifierki"

 7. INDUSTRIAL BOLBAITE FABRICA DE ARTICULOS PARA EL PULIDO SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Produkcja artykułów do szlifowania, polerowania i wykańczania różnego rodzaju materiałów, metalu, żelaza, drewna i tworzyw sztucznych. Tarcze skórzane, płócienne, z tkaniny, sznurek, papier ścierny. Możemy dostosować projekt i produkcję wszystkich naszych produktów do potrzeb klienta. Nasze wyroby są produkowane z materiałów wysokiej jakości, spełniają normy bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie satysfakcję klienta. Udogodnienia w warunkach płatności. Inwestujemy w technologię, by zaoferować Ci najlepsze świadczenia.

 8. MAINGAUT RECTIF

  Francja

  Zakład szlifierski wszelkich części mechanicznych ze stali, chromu, ceramiki, węglików. Współpracujemy z różnymi sektorami działalności w tym budowlanym, medycznym, samochodowym, elektronicznym, narzędzi skrawających i w różnych branżach. Nasze prace obejmują szlifowanie wałków, powierzchni i profili, szlifowanie skoordynowane, szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne, a także wykańczanie, montaż, punktowanie i składanie od 1 gr do 300 kg i do 1 m.

 1. REHNEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. MISIRLI GROUP

  Turcja

 3. STRAUSAK AG

  Szwajcaria

 4. OTEC PRÄZISIONSFINISH GMBH

  Niemcy

 5. SOYLU ELMAS MERMER SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

 6. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 7. TECNO.TEAM GMBH

  Austria

 8. ILERIM ELEKTRIK OTOMASYON MAKINA LIMITED COMPANY.

  Turcja

 9. SARFI GEZA EV. - CLARFLEX

  Węgry

 10. AMANN WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy