• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szlifierki

Wyniki dla

Szlifierki - Import eksport

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. WILHELM WINTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja, dostawa i montaż maszyn, instalacji i komponentów - montaż nowych instalacji (mechanika, hydraulika i elektryka) - modernizacja i przebudowa linii produkcyjnych, naprawy i przeglądy - produkcja własna przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego, a także dostarczanie standardowych części zamiennych, umożliwiające szybkie reagowanie np. w przypadku zatrzymania pracy lub awarii.

 3. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

 4. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  BERGER Technology GmbH jest małą międzynarodową firmą z siedzibą w Gwatt (Szwajcaria). Produkujemy i sprzedajemy na całym świecie szlifierki do wierteł i szlifierki narzędziowe dla przemysłu metalowego i drzewnego, jak również różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta głowice wielowrzecionowe dla przemysłu metalowego i drzewnego. Nasze maszyny stanowią wyznacznik w tej dziedzinie na całym świecie, jeśli chodzi o konwencjonalnie perfekcyjnie szlifowane wiertła, zarówno HSS/HM/VHM jak i inne. Maszyny są w całości produkowane w Szwajcarii w naszej fabryce w Gwatt. Nasze szlifierki wierteł mają następujące zalety: większa dokładność średnicy, większa dokładność pozycjonowania, znaczne wydłużenie żywotności wierteł, znaczna redukcja sił posuwu, szybkie i łatwe szlifowanie, brak wąskich gardeł w narzędziach wiertniczych, znaczna redukcja kosztów narzędzi wiertniczych, szybka amortyzacja maszyny i Państwa narzędzi wiertniczych.

 5. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERDMANN EXPORT-IMPORT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakupie używanych obrabiarek. Niezależnie od tego, czy chodzi o tokarki, frezarki, prasy krawędziowe czy wycinarki laserowe - jesteśmy zainteresowani szeroką gamą obrabiarek różnych producentów i modeli. Jeśli masz na sprzedaż używane obrabiarki, oferujemy Ci prosty i przejrzysty proces. Nasz doświadczony zespół rzetelnie oceni Twoje maszyny i zaoferuje rozsądną cenę w oparciu o stwierdzony stan maszyny, model i funkcje. Rozumiemy, że sprzedaż Twoich obrabiarek to ważny krok, dlatego oferujemy Ci profesjonalną i rzetelną obsługę. Dbamy o wszystkie szczegóły, łącznie z odbiorem maszyn, demontażem i transportem. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Ci procesu sprzedaży. Odciążymy Cię od stresu i kłopotów, oferując szybką i płynną transakcję. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakupie obrabiarek możesz na nas polegać. Niezależnie od rodzaju obrabiarki, czy jest to tokarka, frezarka, prasa krawędziowa czy wycinarka laserowa, jesteśmy nią zainteresowani. Dysponujemy szeroką siecią klientów i możemy umieścić Twoje maszyny u odpowiednich nabywców. Jeśli chcesz sprzedać używane obrabiarki, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

 2. EMME-ELLE SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Emme-Elle działa w dziedzinie produkcji maszyn do cięcia sklejki, jedno i dwupiłowych; krajarki złączarki, spajarki wzdłużne na klej; szlifierko-polerki automatyczne do szlifowania paneli poliestrowych, poliuretanowych i lakierów wodnych. Założone w 1981 roku, nasze przedsiębiorstwo wykonuje prace w branży obróbki drewna od ponad dwudziestu lat, działając zarówno na rynku włoskim, jak i za granicą.

 3. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, szlifierki ręczne, Polerowanie metali - urządzenia, wiertarki, szlifierki taśmowe, Szczotki do usuwania krawędzi, i szlifierka cylindryczna. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 4. TECHNO-COMMERZ HAU-KLENNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNO-COMMERZ HAU-KLENNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Ma siedzibę w Mühlheim, Niemcy.

 5. HIRZ-KRÄMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIRZ-KRÄMER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Ma siedzibę w Bad König, Niemcy.

 1. FRITZ STUDER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FRITZ STUDER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Ma siedzibę w Steffisburg, Szwajcaria.

 2. CAMUT - RETTIFICATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAMUT - RETTIFICATRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, szlifierki ręczne, szlifierki ze stołem obrotowym, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i przemysłowe kolumny rektyfikacyjne. Ma siedzibę w Saluggia, Włochy.

 1. ADCOS CNC TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ADCOS CNC TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 2. KAPP NILES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  KAPP NILES jest wiodącym producentem maszyn i narzędzi do precyzyjnej obróbki kół zębatych i elementów profilowanych. Blisko 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników odpowiada za innowacje i rosnące od 115 lat kompetencje naszej firmy. KAPP NILES jest partnerem technologicznym firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, produkcji kompresorów i napędów, energetyki, w tym energetyki wiatrowej, kolejnictwa, górnictwa i przemysłu stoczniowego. Maszyny, narzędzia i rozwiązania technologiczne KAPP NILES są wykorzystywane przy obróbce kół zębatych i elementów profilowanych z dokładnością co do tysięcznej milimetra i do średnicy ośmiu metrów. Każde rozwiązanie systemowe i dotyczące obrabiarek jest zoptymalizowane przez specjalistów pod kątem indywidualnych wymagań klienta. W swoich sześciu filiach firma zapewnia wszystkim ważnym, lokalnym rynkom know-how i jakość "Made in Germany". Dzięki temu produkty klientów KAPP NILES poruszają się precyzyjnie – na lądzie, wodzie i w powietrzu.

 3. COMPAÑÍA PINEDA ÁLVAREZ S.L.

  Hiszpania

  Producent: termowentylatorów, pieców domowych, wentylatorów elektrycznych. Wentylator na nodze, skrzynia wentylatora, wentylator stołowy, wentylator sufitowy, wentylator ścienny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.azortools.com, znajdą na niej Państwo wszelkiego rodzaju urządzenia elektryczne do majsterkowania, frezarki do drewna, szlifierki kątowe, szlifierki, wiertarki udarowe, piły, narzędzia elektryczne, power Tools, angle grander, jig saw, electric sander, electric drill, cordless drill, electric Hummer.

 4. OKAMOTO MACHINE TOOL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Okamoto Machine Tool Works Ltd. Japonia jest od 1926 roku wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości szlifierek oraz osprzętu.Okamoto Machine Tool Europa GmbH z siedzibą w Langen pod Frankfurtem nad Menem rozwija od 1992 roku działalność na rynku europejskim. Naszymi produktami są: szlifierki do płaszczyzn, szlifierki do profili, szlifierki uniwersalne, szlifierki CNC do obróbki powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, szlifierki do płaszczyzn z okrągłym stołem obrotowym, docierarki i wiele innych

 5. GRAFS TECHNOLOGY

  Polska

  GRAFS Technology to producent wysokowydajnych szlifierek do ostrzenia noży przemysłowych. Wspieramy firmy z wielu branż w zakresie technicznym i serwisowym, między innymi świadczymy usługi ostrzenia noży wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Kierowani pasją oraz wspierani wieloletnim doświadczeniem technicznym, produkujemy uniwersalne obrabiarki do ostrzenia noży prostych każdego typu. Szlifierki do noży firmy GRAFS Technology są przeznaczone dla wielu sektorów przemysłu: metalowego, drzewnego, stolarskiego, poligraficznego, opakowaniowego, oraz w głównej mierze przemysłu recyklingowego. Nasze sterowane numerycznie szlifierki konfigurujemy pod konkretne potrzeby klienta. Wielkim atutem jest posiadane przez nas ponad 35 letnie doświadczenie związane z utrzymaniem ruchu oraz znajomością budowy szlifierek. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, instalację maszyn, szkolenia oraz fachową pomoc w dobraniu odpowiednich ściernic do ostrzenia noży, akcesoriów oraz parametrów pracy. Jesteśmy w stanie wdrożyć gotowy system ostrzenia noży w siedzibie klienta.

 6. INDUSTRIAL BOLBAITE FABRICA DE ARTICULOS PARA EL PULIDO SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Produkcja artykułów do szlifowania, polerowania i wykańczania różnego rodzaju materiałów, metalu, żelaza, drewna i tworzyw sztucznych. Tarcze skórzane, płócienne, z tkaniny, sznurek, papier ścierny. Możemy dostosować projekt i produkcję wszystkich naszych produktów do potrzeb klienta. Nasze wyroby są produkowane z materiałów wysokiej jakości, spełniają normy bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie satysfakcję klienta. Udogodnienia w warunkach płatności. Inwestujemy w technologię, by zaoferować Ci najlepsze świadczenia.

 7. REMO-TECH SP. Z O.O. PPHU

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych remontów, napraw i modernizacji obrabiarek. Nasze doskonale wyposażone zaplecze techniczne pozwala nam na podejmowanie się najbardziej skomplikowanych zleceń. Ponadto produkujemy części zamienne do obrabiarek i innych maszyn i urządzeń. Oferujemy również elektroniczne, cyfrowe systemy pomiarowe z bezpośrednim odczytem oraz układy sterowania numerycznego. Prowadzimy handel nowymi i używanymi obrabiarkami, które poddajemy szczegółowym przeglądom i kapitalnie remontujemy, pozostawiając je do dyspozycji naszych Klientów w nienagannym stanie. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym obrabiarek oraz innych maszyn i urządzeń. W naszych rękach nawet najcięższa usterka zostaje szybko i sprawnie zdiagnozowana i usunięta. Mogą nam Państwo zaufać!

 8. MAINGAUT RECTIF

  Francja

  Zakład szlifierski wszelkich części mechanicznych ze stali, chromu, ceramiki, węglików. Współpracujemy z różnymi sektorami działalności w tym budowlanym, medycznym, samochodowym, elektronicznym, narzędzi skrawających i w różnych branżach. Nasze prace obejmują szlifowanie wałków, powierzchni i profili, szlifowanie skoordynowane, szlifowanie wewnętrzne i zewnętrzne, a także wykańczanie, montaż, punktowanie i składanie od 1 gr do 300 kg i do 1 m.

 1. PELLEGRINELLI L. & C. SNC

  Włochy

  Profesjonalizm, wsparcie techniczne, usługi i doradztwo to główna działalność naszej firmy. Nasze produkty: narzędzia elektryczne do obróbki drewna, żelaza, dla branży budowlanej, pistolety do wstrzeliwania gwoździ, farby, olejki i woski, bejce, szczotki do postarzania drewna, kołki rozporowe i śruby specjalne, kleje, izolacje, wyroby ścierające, sprzęt ochrony indywidualnej.

 2. XIQI OILFIELD EQUIPMENT MANUFACTURER CO., LTD

  Chiny

  Firma XIQI OILFIELD EQUIPMENT MANUFACTURER CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Ma siedzibę w Yancheng, Chiny.

 3. GSN SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GSN SCHLEIFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach przegląd maszyn, i maszyny do szlifowania szkła. Ma siedzibę w Stödtlen, Niemcy.

 4. REHNEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma REHNEN GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stoły warsztatowe, Szlifierki do drewna, Stoły warsztatowe, maszyny do rozbiórki, i krawędziarka. Ma siedzibę w Heede, Niemcy.

 5. MISIRLI GROUP

  Turcja

  Firma MISIRLI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie drewna, tarcza szlifierska, szlifierki, i szlifierki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. PONTOW-MAISCH GMBH

  Niemcy

  Firma PONTOW-MAISCH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 7. STRAUSAK AG

  Szwajcaria

  Firma STRAUSAK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki, ostrzałki, i obrabiarki. Ma siedzibę w Biel/bienne, Szwajcaria.

 8. OTEC PRÄZISIONSFINISH GMBH

  Niemcy

  Firma OTEC PRÄZISIONSFINISH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Szlifierki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, okrawanie, i formowanie za pomocą siły odśrodkowej. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 9. TECNO.TEAM GMBH

  Austria

  Firma TECNO.TEAM GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie cnc, szlifierki sterowane numerycznie cnc, tokarki przemysłowe, i narzędzia cnc. Ma siedzibę w Kottingbrunn, Austria.

 10. SOYLU ELMAS MERMER SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma SOYLU ELMAS MERMER SAN.VE TIC.LTD.STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Wykrawanie metali - obrabiarki, wielopiła, materiały ścierne do marmuru, i tarcze diamentowane do granitu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo