• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szlifierki do drewna

Wyniki dla

Szlifierki do drewna - Import eksport

 1. SCHÊNE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SCHÊNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Szlifierki do drewna, Stolarnie - maszyny i sprzęt, i Maszyny do drewna. Ma siedzibę w Chaineux, Belgia.

 2. KARL HEESEMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL HEESEMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach okrawanie. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 3. PROCHERA. WOODWORKING MACHINERY, WOOD SANDING MACHINES. MANUFACTURER

  Polska

  Nasza firma Prochera znajduje się w Lubnowie, w powiecie ząbkowickim, na terenie województwa dolnośląskiego. Na rynku działamy od 1993 roku. Obsługujemy klientów na najwyższym poziomie, proponując korzystne i innowacyjne rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zrealizowanie nawet najtrudniejszych zadań. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży maszyn do obróbki drewna. Posiadamy w asortymencie wszelkie niezbędne urządzenia przeznaczone do przemysłu meblarskiego. W ofercie znajdują się specjalistyczne narzędzia szlifierskie, które poradzą sobie z elementami prostymi, a także profilowanymi, łukowymi i krzywoliniowymi. Proponujemy także bębny szlifierskie szczotkowane oraz pneumatyczne, a także ścierniki listwowe. Dysponujemy nakładarkami klejów oraz olejów. Prowadzimy sprzedaż narzędzi do lakierowania drewna oraz jego polerowania. Gwarantujemy, że nasz sprzęt jest sprawdzony i poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Zadbaliśmy o najwyższą jakość produktów oraz ich wysokie parametry techniczne. Dzięki narzędziom do postarzania drewna, które znajdują się w naszej ofercie, pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów podczas tworzenia mebli. Nasi pracownicy to osoby doświadczone oraz zaangażowane. Pomagamy klientom wybrać odpowiedni sprzęt, indywidualnie podchodząc do każdego z nich.

 4. CIBO

  Belgia

  Cibo jest globalnym dostawcą w dziedzinie wygładzania, szlifowania i polerowania. W tym celu przedsiębiorstwo łączy 3 główne elementy. Cibo posiada, między innymi, niemal niewyczerpaną ofertę produktów do wygładzania, szlifowania i polerowania. Projektuje także specjalne szlifierki poprawiające jakość wykończenia, osiągające szybciej żądany efekt i ułatwiające pracę operatorom. Ponadto, zespół Cibo świadczy swoim klientom usługi pomocy i doradztwa.

 5. REHNEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma REHNEN GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stoły warsztatowe, Szlifierki do drewna, Stoły warsztatowe, maszyny do rozbiórki, i krawędziarka. Ma siedzibę w Heede, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MISIRLI GROUP

  Turcja

  Firma MISIRLI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie drewna, tarcza szlifierska, szlifierki, i szlifierki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. MIRKA ABRASIFS

  Francja

  Firma MIRKA ABRASIFS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie drewna, produkty cierne i polerujące, i materiały ścierne do metalu. Ma siedzibę w Noisy Le Grand Cedex, Francja.

 3. MAKOR S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma MAKOR S.R.L. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane - urządzenia do produkcji, Szlifierki do drewna, Płyty drewniane - urządzenia do produkcji, Szlifierki do drewna, maszyny do konstrukcji ram drewnianych, i urzadzenia i maszyny do malowania drewna. Ma siedzibę w Sinalunga, Włochy.

 4. NIJBERGEN

  Belgia

  Firma NIJBERGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach frezowanie, toczenie tworzyw sztucznych, maszyny do obróbki drewna, i obróbka drewna. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 5. KW ANTRIEBS & AUTOMATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KW ANTRIEBS & AUTOMATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Szlifierki do drewna, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 1. ARREGLAR PARQUET MADRID

  Hiszpania

  Firma ARREGLAR PARQUET MADRID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. FK FLOOR SANDING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FK FLOOR SANDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. FAMAK MAKINA

  Turcja

  Firma FAMAK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie drewna, woskowanie/polerowanie drewna, urządzenia i maszyny do polerowania metali, i szlifowanie metali. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. MISOM OP JSC

  Białoruś

  Firma MISOM OP JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, części zamienne do maszyn do budynków, wykańczarki, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, i krany dwukurkowe krany mieszakowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. PLACO-PRO

  Algieria

  Firma PLACO-PRO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach nawalcowywanie, oklejarki dla galanterii skórzanej, i Profile lamination. Ma siedzibę w Tazmalt, Algieria.

 4. NERLI SNC

  Włochy

  Firma NERLI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Ponsacco, Włochy.

 5. WOOD FLOOR SANDING LEEDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOOD FLOOR SANDING LEEDS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 6. MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Szlifierki do drewna, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Szlifierki do drewna, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wenigzell, Austria.

 7. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Automaty do strugania (heblowania), Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Szlifierki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Automaty do strugania (heblowania), i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 8. UNOSAND LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNOSAND LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 1. LOCANIS AG

  Niemcy

  Firma LOCANIS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Samochody turystyczne, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Szlifierki do drewna, Samochody turystyczne, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Unterföhring, Niemcy.

 2. QINGDAO JIANTWAY MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO JIANTWAY MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 3. DEGECO

  Belgia

  Firma DEGECO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, i Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. VANGROENWEGHE

  Belgia

  Firma VANGROENWEGHE, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki, i szlifierki do metali. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 5. LOEWENSTEIN

  Belgia

  Firma LOEWENSTEIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. HAOSHENGQIANG WOODWORKING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HAOSHENGQIANG WOODWORKING MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie drewna, i urządzenia i maszyny do polerowania drewna. Ma siedzibę w Lunjiao/shunde, Chiny.

 7. VOJTH IPARI, KFT

  Węgry

  Firma VOJTH IPARI, KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, i Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Debrecen, Węgry.

 8. STE POUR L'INDUSTRIE LE MEUBLE ET L'ARTISANAT

  Francja

  Firma STE POUR L'INDUSTRIE LE MEUBLE ET L'ARTISANAT, roku i działającą w sektorze Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, i Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Hagondange, Francja.

 9. FRITZ EISENHUTH & SOHN

  Niemcy

  Firma FRITZ EISENHUTH & SOHN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, i Szlifierki do drewna. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 10. SPOLDZIELNIA PRACY ELEKTROMET SPOLDZIELNIE

  Polska

  Firma SPOLDZIELNIA PRACY ELEKTROMET SPOLDZIELNIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifierki do drewna, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo