• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkolenie techniczne i zawodowe

Wyniki dla

Szkolenie techniczne i zawodowe - Import eksport

 1. CALIA

  Francja

  Calia pozwala określić stan używanych smarów i olejów smarowniczych oraz poziom zużycia materiałów i sprzętu, aby ograniczyć częstotliwość wymiany oleju i smarów i przewydzieć konserwację. Ustalamy parametry analityczne, aby pomóc Wam w podjęciu decyzji dotyczących zakupu smaru lub interwencji. Analizujemy również chłodziwa i paliwa. Analizy i wyniki są dostępno w ciągu 3 dni po otrzymaniu próbek w laboratorium. Raporty wysyłane są pocztą ekspresową. CALIA jest zorganizowana wokół struktury stosującej wydajne materiały do analizy próbek, od ich przyjęcia po etap redakcji protokołu z analizy. Rozwój firmy jest prowadzony tak, by zachowała "ludzki" wymiar. Nasz zespół składa się z sześciu osób, w tym techników chemii, jednego kierownika laboratorium, jednego kierownika sprzedaży i jednego dyrektora wykonawczego oraz kierownika jakości. Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001 dnia 1. lutego 2013.

 2. SZKOŁA POLICEALNA EUREKA

  Polska

  Eureka to szkoła policealna i szkoła medyczna w jednym. Działalność edukacyjna prowadzona jest w Rzeszowie. Jesteśmy niepubliczną placówką edukacyjną, która oferuje kierunki kształcenia i szkolenia zawodowe dostosowane do rynku pracy. Na bieżąco rozszerzamy swoją ofertę i podążamy za obecnymi trendami. Mamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu w wielu kierunkach oraz prowadzeniu kursów i szkoleń. Co gwarantuje, że zarówno zajęcia na danym kierunku, jak i kursy zawodowe prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z danej dziedziny. W ofercie edukacyjnej Eureka znajdziesz kierunek, który z pewnością Cię zainteresuje. To między innymi, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka stomatologiczna, mechanik motocyklowy, czy specjalista dietetyk. Organizujemy szkolenia zawodowe jak np. kurs pilota wycieczek, kurs BHP, kurs baristy. Do dyspozycji kursantów oddajemy sale wyposażone w odpowiedni sprzęt i akcesoria wymagane do zapoznania się w pełni z praktyką danego zawodu. Wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie i w odpowiedni sposób łączą teorię z praktyką. Odbywają się w przyjaznej atmosferze i odpowiednio przygotowują uczestników do późniejszej pracy zawodowej. Sszkolenia zawodowe adresujemy także do przedsiębiorców z różnych branż, którzy mogą zyskać wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobędą dodatkowe umiejętności. Zapraszamy do odwiedzenia strony interentowej, na której zapoznają się Państwo z pełną ofertą edukacyjną szkoły Eureka.

 3. TOMSAD

  Polska

  Nasza firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją narzędzi do elektroniki, a zwłaszcza elektroniki samochodowej. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę narzędzi. Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem wielu znamienitych producentów programatorów - elnec, beeprog, wellon, orange5 czy upa. Posiadamy w naszej ofercie wiele interfejsów diagnostycznych, a wśród nich tester kluczy samochodowych. Od roku 2009 dodaliśmy do naszej oferty kursy z dziedziny elektroniki dla wszystkich tych, którzy pragną zająć się serwisowanie elektroniki samochodowej. Prowadzimy szkolenia z tematyki technik lutowania i wylutowywania, odczytywania i programowania pamięci i procesorów oraz organizacji warsztatu do naprawy elektroniki samochodowej.

 4. CENTRUM SZKOLEŃ ZAWODOWYCH GREMA

  Polska

  Grema to Centrum Szkoleń Zawodowych o wysokim poziomie kształcenia. Od 2008 roku dzięki swojej wielopoziomowej wiedzy kształtuje nowych specjalistów w swoim zawodzie. Oferuje różnorakie kursy - na wózki widłowe, żurawia wieżowego, uprawnienia CNC i wiele innych. Centrum Szkoleń Zawodowych Grema dostępne jest zarówno dla pracowników firm, ale również dla uczniów lub absolwentów szkół średnich - zawodowych lub techników, którzy chcieliby zdobyć dodatkowe umiejętności i kwalifikacje. Każda osoba traktowana jest indywidualnie, przez to, że gruby szkoleniowe w Centrum szkoleń zawodowych są małe - komfort szkoleń jest bardzo ważny. Wykładowcy Gremy wychodzą z założenia, że najważniejsza jest praktyczna nauka i zaznajomienie się ze sprzętem, o którym samodzielnie dowiedzieć się można dużo w teorii. Zajęcia praktyczne w CSZ Grema są prowadzone przez osoby pracujące stale z urządzeniami, na których temat wiedzę przekazują - zapewnia to przekazywanie aktualnych informacji, potwierdzonych stałym kontaktem z odpowiednią dziedziną.

 5. MASTERS OF BARTENDERS TOMASZ HALLMANN

  Polska

  Firma Masters od Bartenders organizuje w Gdańsku kursy i szkolenia sommelierskie i barmańskie. Jeśli chcesz powiększyć swoją wiedzę na temat win lub rozpocząć przygodę z zawodem sommeliera te kursy są dla Ciebie. Kursy są otwarte dla wszystkich pełnoletnich osób. Kładziemy duży nacisk na praktyczną stronę zawodu sommeliera, szkolenia odbywają się w lokalu przystosowanym do szkoleń gastronomicznych. Podczas kursu nauczysz się prawidłowo otwierać i podawać wino a także zdobędziesz umiejętność rozróżniania różnych jego rodzajów po smaku i zapachu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EFI TRAINING CENTER

  Polska

  Firma szkoleniowa Efi Training Center przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla osób zajmujących się informatyką w biznesie. Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają różne procesy w dużych i małych organizacjach, trzeba jednak umiejętnie nimi zarządzać i wykorzystywać maksymalne dostępne możliwości. Biorąc udział w szkoleniach, można wiele nauczyć się na temat zarządzania, a także przygotować się do oficjalnych egzaminów. Kilkudniowy kurs COBIT 5 Foundation obejmuje egzamin próbny i konsultacje ze specjalistami mającymi duże doświadczenie w metodyce. Kursanci mogą też skorzystać z programu nauczania DevOps Fundamentals oraz ITIL® 4 Foundation, które są dedykowane zarówno kierownikom działów, jak i pracownikom liniowym.Szkolenia organizowane przez tę firmę wyróżniają się wysoką jakością i atmosferą sprzyjającą nabywaniu nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się w Warszawie lub w Łodzi, zależnie od wybranego terminu. Dojazd nie jest trudny, ponieważ miejsca są zlokalizowane w taki sposób, by można było dotrzeć do nich nie tylko samochodem, ale też komunikacją miejską. Przewidziano catering i kawę dla każdego uczestnika. Więcej na temat programów nauczania można dowiedzieć się na stronie internetowej firmy. Warto również skontaktować się bezpośrednio z jej pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą w wyborze odpowiedniego szkolenia. Usługodawca posiada akredytacje AXELOS i DASA. Podlega zewnętrznej weryfikacji.

 2. STREFA DOBRYCH EMOCJI OŚRODEK WSPIERANIA KOMPETENCJI

  Polska

  Pedagodzy i wychowawcy muszą co jakiś czas doskonalić swoje umiejętności i weryfikować metody pracy. Szczególnie zaś ważne jest to w przypadku osób pracujących z osobami niepełnosprawnymi, na których spoczywa duża odpowiedzialność - to głównie od nich zależy ich rozwój. W powiększaniu kompetencji i kreowaniu odpowiednich postaw pomaga Ośrodek Wspierania Kompetencji Nauczycielskich i Terapeutycznych Jacek Kielin, znany też jako "Strefa Dobrych Emocji". Placówka ta organizuje szkolenia dla osób zainteresowanych podnoszeniem swych kwalifikacji i doskonaleniem pracy, a także Superwizje, mające na celu bezpośrednią pomoc specjalistom pracującym z osobami niepełnosprawnymi. Jej pracownicy mają też na koncie kilka wydanych książek z zakresu pedagogiki i pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Szczególnym aspektem działalności Ośrodka jest pomoc rodzicom dzieci niepełnosprawnych, jakiej udzielać muszą terapeuci czy wychowawcy. Jak rozmawiać z rodzicami, jak zaszczepić w nich właściwą postawę? Są to bardzo ważne kwestie, a dowiedzieć się tego można zarówno ze szkoleń, jak i z książek wydanych przez "Strefę", w których sprawy te omawiane są fachowo, ale w przystępny sposób.

 3. OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI UNI-TERRA W POZNANIU

  Polska

  ODN Uni-Terra jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego nauczycieli, założoną w 1999 r. Wpis do ewidencji kuratorium: nr 006299. Głównym celem działalności Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Uni-Terra jest stałe podnoszenie kwalifikacji nauczycieli i innych osób zaangażowanych w proces edukacyjny, m.in. pracowników administracji państwowej i samorządowej oraz pracowników szkół. Założeniem programowym placówki jest kształtowanie przedsiębiorczych i nowatorskich postaw nauczycieli, dyrektorów oraz placówek oświatowych. Zakres działania -organizowanie i prowadzenie w różnych formach edukacji niestacjonarnej w zakresie kształcenia ustawicznego nauczycieli, pracowników administracyjnych szkół i placówek i in. -prowadzenie działań wspierających wdrażanie reformy oświaty i upowszechnianie wiedzy pedagogicznej, psychologicznej i metodycznej, -diagnozowanie osiągnięć uczniów, -organizacja konferencji naukowych i seminariów o zasięgu regionalnym i międzynarodowym

 4. DAPI SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

  Dapi System Sp. z o.o. oferuje profesjonalne szkolenia BHP dla pracowników na różnych stanowiskach. Istnieje możliwość realizacji kursów w wygodnej formie online. Programy nauczania są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami i dopasowane do charakteru określonych środowisk. Usługi kierowane są między innymi do: • dyrektorów szkół, przedszkoli i żłobków, • pracowników z branży informatycznej, • kierowników personelu medycznego, • sprzedawców i kasjerów, • pracowników administracyjno-biurowych. W ramach współpracy można zdecydować się również na kurs pierwszej pomocy. Informacje udzielane na szkoleniach są rzetelne i praktyczne. Kursanci zyskują wiedzę, z której będą korzystać w przyszłości i która może uchronić ich przed różnymi zagrożeniami w miejscu pracy. Kursy dostępne są w atrakcyjnych cenach. Warto pamiętać, że zgodnie z prawem szkolenie BHP jest okresowe i musi być ponawiane. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą przy planowaniu harmonogramu kursów. Czas zajęć jest elastyczny i pracownicy mogą swobodnie korzystać z powierzonych im materiałów.

 5. SUDHARA POLSKA

  Polska

  Nasza oferta głównie kierowana jest do przemysłu. Prowadzimy wdrożenia, szkolenia, doradztwo techniczne (inżynieryjne) w zakresie systemów zarządzania jakością (ISO 9001: 2015), środowiskowego (ISO 14001: 2015), BHP (ISO 45001; 2018), energii (ISO 50001: 2018) oraz procesów produkcyjnych i logistycznych (Lean Manufacturing). Naszym głównym Klientem jest branża motoryzacyjna, tak więc posiadamy bogatą ofertę szkoleń z zakresu CSR (Customer Specific Requirements), CQI (Continuous Quality Improvement), VDA (Verband Der Automobilindustrie) oraz podręczników jakości (narzędzi jakości: core tools): APQP, SPC, MSA, FMEA, PPAP. Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi z ogromną pasją do tego, co robimy, do naszej pracy. Obsługujemy Klientów, prowadzimy szkolenia, konsultacje, wspieramy Klientów i jednocześnie budujemy wierne i długotrwałe relacje.

 1. EHS CONSULTING

  Polska

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy szkolenia z zakresu BHP oraz ochrony Ppoż. Mamy specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem od Bhp, ochrony Ppoż oraz ratowników medycznych. Nasza oferta jest szeroka a w niej: szkolenia Bhp (wstępne, okresowe, online), szkolenia Ppoż, opracowanie dokumentacji Ppoż i Bhp, nadzór BHP, audyt BHP, szkolenia z pierwszej pomocy. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 500 pracowników i cieszymy się dużym uznaniem. Świadczymy nasze usługi w Warszawie oraz w okolicach. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, wejdź na: https: //ehsconsulting.pl

 2. PPHU "BU-MOR"

  Polska

  PPHU "BU-MOR" to wyjątkowa firma szkoleniowa, która oferuje kurs BHP online. Jej misją jest edukacja w jak najbardziej komfortowych warunkach. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na: • nowoczesny system internetowy, gdzie można zalogować się w każdej wybranej chwili, by uzyskać dostęp do materiałów dydaktycznych, • rozbudowany katalog, w którym znajdują się między innymi szkolenia BHP dla pielęgniarek przez Internet oraz specjalne propozycje dla kadry nauczycielskiej, • praktyczne i angażujące materiały, które nie tylko pozwalają nabyć określone uprawnienia, ale także przydają się w codziennym życiu, • certyfikat potwierdzający przejście kursu oraz zdobycie pozytywnego wyniku na egzaminie. Internetowe szkolenie BHP jest zgodne z prawem i uznawane przez Państwową Inspekcję Pracy. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy skorzystać z kontaktowego numeru telefonu i porozmawiać z pracownikami firmy. Dla każdego dopasują optymalne rozwiązania w dobrej cenie. Warunki współpracy są przejrzyste i atrakcyjne.

 3. FORMA SZKOŁA MODY

  Polska

  Forma Szkoła Mody to wyjątkowe miejsce, w którym organizowane są profesjonalne warsztaty krawieckie. Uczniowie mogą wybierać z rozbudowanego katalogu zajęć. Dostępne są między innymi: kursy szycia w Poznaniu, które wyjaśniają tajniki obsługi maszyn i pozwalają uniknąć najczęściej popełnianych w trakcie ich używania błędów, nauka rysunku żurnalowego na różnych poziomach zaawansowania, komputerowe projektowanie odzieży i obsługa przeznaczonych do tego programów, kurs stylizacji, dzięki któremu można dowiedzieć się wiele na temat mody i estetyki ubioru, zajęcia, których główną tematyką jest konstrukcja i modelowanie odzieży lekkiej. Szkoła organizuje zajęcia dla osób indywidualnych i grup biznesowych. Możliwe są konsultacje konstukcyjno-technologiczne oraz kursy dla pracowników. Prowadzący mogą dojechać we wskazane miejsce i prowadzić warsztaty w wybranym przez klienta miejscu. Wystarczy opowiedzieć o swoich potrzebach i umówić się na konkretny termin. Projektowanie ubioru to doskonałe zajęcie dla kreatywnych osób, które pasjonują się modą i mają wyczucie stylu.

 4. KURSY SPAWACZY

  Polska

  Białecki Welding Center w swej ofercie posiada zarówno kursy zawodowe, jak i kursy doszkalające. Ośrodki znajdują się w miastach takich jak: Katowice, Jastrzębie- Zdrój, Ruda Śląska, Kraków oraz Tychy. Firma zaprasza do kontaktu. Oferuje pomoc w doborze i dostosowaniu odpowiedniego kursu.

 5. FABER - CENTRUM KSZTAŁCENIA

  Polska

  Centrum kształcenia Faber oferuje atrakcyjne kursy i kierunki szkoleń. Zespół Faber to doświadczona kadra pedagogiczna i nowoczesne pracownie, zapewniające komfort nauczania. Faber zaprasza do kontaktu i skorzystania z oferty!

 6. FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK

  Polska

  Wynajem i serwis żurawi wieżowych (LIEBHERR, PEINER, POTAIN, CATTANEO), żurawi HDS (PALFINGER, HMF, PM, FASSI, EPSILON, FUCHS) , hakowców (PALIFT), podestów ruchomych (BAR, MBB, ANTEO), dźwigników samochodowych, suwnic. Montaże, odbiory UDT, przeglądy konserwacyjne, modernizacje, części zamienne. Szkolenia obsługi urządzeń dźwignicowych

 7. WYŻSZA SZKOŁA ZDROWIA, URODY I EDUKACJI W POZNANIU

  Polska

  Kosmetologia to jeden z dwóch proponowanych przez nas kierunków studiów. Studnia I stopnia w trybie stacjonarnym lub zaocznym, trwają trzy lata. Program studiów obejmuje trzy miesiące praktyk a po drugim roku wybór specjalizacji: wizaż i stylizacja, podologia, kosmetologia z elementami metodyki kształcenia zawodowego.

 8. POLICEALNE STUDIUM KOSMETYCZNE ANIELI GOC

  Polska

  W Policealnym Studium Kosmetycznym Anieli Goc kształcenie trwa dwa lata. Dostępne tryby nauczania to dzienny oraz zaoczny. Absolwent ma wiedzę i umiejętności konieczne do organizacji i prowadzenia gabinetu kosmetycznego, wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych czy udzielania porad w tym zakresie.

 9. EIGENWERK AKADEMIE

  Niemcy

 10. FORMATION À LA CONDUITE D'AUTOCLAVES

  Francja

 1. ARTINOX

  Grecja

 2. CETII - THERMOGRAPHIE INFRAROUGE ET ÉTANCHÉITÉ À L'AIR

  Francja

 3. CENFIM - NÚCLEO DE LISBOA

  Portugalia

 4. PÔLE DE COMPÉTITIVITÉ EMC2

  Francja

 5. FORMAZIONE CARRELLISTI

  Włochy

 6. PEAKS BUSINESS SCHOOL

  Hiszpania

 7. DEPIA AUTOMATIONS

  Grecja

 8. ESCUELA PREVENCIÓN

  Hiszpania

 9. SCUOLA SUPERIORE DI SALDATURA E CONTROLLO SRL

  Włochy

 10. FALT FORMACIÓN EN ALTURA

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Szkolenie techniczne i zawodowe - Import eksport

Liczba wyników

222 przedsiębiorstwa