• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkiełka do zegarków

Wyniki dla

Szkiełka do zegarków - Import eksport

 1. PETER ZHANG

  Hiszpania

  Firma PETER ZHANG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. FRANCISCO

  Hiszpania

  Firma FRANCISCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 3. RICHARD MÜLLER GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma RICHARD MÜLLER GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły zegarmistrzowskie. Jest również obecna w dziedzinach Zastawa stołowa, Szkiełka do zegarków, Zastawa stołowa, i Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. NOVO-CRISTAL S.A.

  Szwajcaria

  Firma NOVO-CRISTAL S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły zegarmistrzowskie. Jest również obecna w dziedzinach Szkiełka do zegarków, i Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 5. ERMA BOECOURT S.A.

  Szwajcaria

  Firma ERMA BOECOURT S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły zegarmistrzowskie. Jest również obecna w dziedzinach Szkiełka do zegarków, i Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Boecourt, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIRSCH ARMBÄNDER GMBH

  Austria

  Firma HIRSCH ARMBÄNDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkiełka do zegarków. Jest również obecna w dziedzinach Jubilerstwo - maszyny i urządzenia, i Jubilerstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 2. BOBIDE

  Chiny

  Firma BOBIDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w putian, Chiny.

 3. HANS STETTLER AG

  Szwajcaria

  Firma HANS STETTLER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły zegarmistrzowskie. Jest również obecna w dziedzinach Szkiełka do zegarków, i Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Lyss, Szwajcaria.

 4. MULTIBOX S.A.

  Szwajcaria

  Firma MULTIBOX S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły zegarmistrzowskie. Jest również obecna w dziedzinach Szkiełka do zegarków, i Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Le Locle, Szwajcaria.

 5. ETS VERLUX

  Francja

  Firma ETS VERLUX, roku i działającą w sektorze Artykuły zegarmistrzowskie. Jest również obecna w dziedzinach Szkiełka do zegarków, i Szkiełka do zegarków. Ma siedzibę w Morteau, Francja.

 1. HEOS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma HEOS INTERNATIONAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkiełka do zegarków. Jest również obecna w dziedzinach okulary słoneczne i do patrzenia. Ma siedzibę w Changhua County, Tajwan R.O.C..

 2. BORNHOLMERURE BENT SVENDBORG PETERSEN

  Dania

 1. G ET E BOUILLE SA

  Szwajcaria

 2. CHARLY VEYA S.A.

  Szwajcaria

 3. RUBATTEL ET WEYERMANN S.A.

  Szwajcaria

 4. PIHOR STE

  Francja

 5. SAPHEX AG

  Szwajcaria

 6. DILOY WATCH STRAPS SA

  Hiszpania

  Firma DILOY WATCH STRAPS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach bransoletki do zegarków, części zamienne do zegarków, baterie do zegarków, i narzędzia dla rzemiosła biżuteryjnego i złotnictwa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. CETRONIC

  Belgia

  Jesteśmy dystrybutorem i hurtownikiem wyrobów zegarmistrzowskich w krajach Beneluksu i w całej Europie. W dziedzinie zegarków współpracujemy z takimi markami, jak Lee Cooper, Daniel Klein, QnQ (Citizen Group) i Xonix. W przypadku baterii pracujemy ze wszystkimi głównymi markami - Duracell, Energizer, Murata, Maxell, Renata, Rayovac. Posiadamy szeroki asortyment budzików, które produkujemy pod marką "Cetronic" i "Pevanda". Od września 2016 r. zajmujemy się dystrybucją zegarów firmy AMS (wyprodukowanych w Niemczech), a od czerwca 2017 r. również budzików i zegarów z serii Braun. Do naszej oferty dołączyły marki Technoline i TFA, które oferują stacje pogodowe i produkty LCD. Produkujemy również szeroką gamę pasków do zegarków (skórzanych, metalowych i silikonowych). Obecni od ponad 30 lat w Europie, nasze wartości to nasza siła: - Dostarczanie produktów wysokiej jakości, - Zapewnianie szybkiej i sprawnej obsługi posprzedażnej, - Dotrzymywanie zobowiązań.