• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło pancerne

Wyniki dla

Szkło pancerne - Import eksport

 1. IRLBACHER BLICKPUNKT GLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Irlbacher Blickpunkt Glas GmbH jest innowacyjną firmą w dziedzinie obróbki szkła działającą od ponad 80 lat. Wytwarzane produkty znajdują zastosowanie w inżynierii mechanicznej, budowlanej i sanitarnej, branży kominkowej, AGD i oświetleniowej, a także w przemyśle technicznym. Uważamy się nie tylko za dostawcę szkła, ale także rozwiązań spełniających nawet najtrudniejsze wymagania w naszej dziedzinie. Opracowujemy nowe rozwiązania systemowe dla naszych klientów i wspólnie z nimi. Produkujemy szkła specjalne według indywidualnych wymagań projektowych i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemiu doświadczeniu i wiedzy fachowej obróbka szkła ma tylko niewiele ograniczeń.

 2. FOTOVERBUNDGLAS MARL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LamiPress - elastyczny system autoklawowy. Nie bez autoklawu, ale z opatentowanym na całym świecie procesem nadciśnienia, LamiPress oznacza wysokiej jakości produkty VSG z PVB i SentryGlas, certyfikowaną jakość i absolutną pewność procesu, dzięki ciepłu kontaktowemu przy 50% mniejszym zużyciu energii. Dzięki naszemu ekonomicznemu, łatwemu w obsłudze i bezobsługowemu systemowi możesz wziąć we własne ręce swoją działalność w zakresie bezpiecznego szkła laminowanego, a tym samym dużą część wartości dodanej i zadowolenia klientów. Albo stworzyć, poprzez symbiozę z istniejącym autoklawem, dodatkową wydajność do 30% tylko na linii szkła podstawowego. Jako nowicjusz skorzystaj z maksymalnych możliwości produkcyjnych. Z wyprzedzeniem można w naszym własnym zakładzie produkcyjnym wypróbować każdy pożądany produkt ze szkła laminowanego - od bezpiecznego szkła laminowanego z hartowanego szkła ochronnego po nadzwyczajne laminaty wielowarstwowe. A zasada modułowa, która rośnie wraz z systemem, dostosowuje się również do kolejnych wzrostów przepustowości. Zaoszczędź na sile roboczej potrzebnej do budowy bardziej podatnych na błędy worków próżniowych i nie grzęźnij na linii wstępnego laminowania przeznaczonej do produkcji masowej. LamiPress przejmuje produkcję rentownych laminatów specjalnych i o stałej wielkości, oszczędzając zasoby, bez konieczności użycia drogich materiałów eksploatacyjnych, w ułamku czasu cyklu, który w przeciwnym razie jest wymagany. Od skali laboratoryjnej do w pełni zautomatyzowanej linii jumbo, konfigurujemy dla Ciebie Twój indywidualny LamiPress. Skorzystaj juz teraz z technologii laminacji nowej generacji!

 3. NEOXUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku zaopatrujemy krajowe i międzynarodowe firmy i grupy z różnych branż. Specjalnością naszej firmy są specjalne rozwiązania, takie jak specjalne kształty, rozmiary czy modele grafiki na powierzchni folii (numery seryjne, logo klienta, numery inwentaryzacyjne), dzięki którym obecnie (od 03.03.2018) prowadzimy bazę danych dla ponad 25.000 modeli: od standardowych rozmiarów po niestandardowe kształty telefonów komórkowych, tabletów, aparatów fotograficznych, notebooków i innych urządzeń, a także naprawdę duże płaskie ekrany telewizorów o przekątnej do 50 cali. Oferujemy również folie ochronne do trudnych zastosowań przemysłowych do rozmiaru 50 cali. Jako firma certyfikowana zgodnie z normą DIN ISO9001: 2015 jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa i działania, nie tylko w odniesieniu do czystych folii ochronnych, ale również w zakresie OEM / ODM i możemy pomóc Państwu w uzyskaniu idealnego efektu końcowego.

 4. SICURTEC LAMINATGLASTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma SICURTEC LAMINATGLASTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach drzwi pancerne z bezpiecznym szkłem, drzwi zapasowe, i szyby pancerne. Ma siedzibę w Mondsee, Austria.

 5. KETTNER GMBH GLAS UND SPIEGEL

  Szwajcaria

  Firma KETTNER GMBH GLAS UND SPIEGEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w Eglisau, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIGN&PRINT TOTAL SRL

  Rumunia

  Firma SIGN&PRINT TOTAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło pancerne, i Szkło pancerne. Ma siedzibę w Barlad, Rumunia.

 2. ADA CAM SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ADA CAM SAN. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Okna SAMOCHODOWE, szyby pancerne, i szkło gięte. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. SHAFFER GLAZING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHAFFER GLAZING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. HEINRICH ZAUN GMBH

  Niemcy

  Firma HEINRICH ZAUN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki szklane bezpieczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło pancerne, Szkło przemysłowe, Szkło laboratoryjne i techniczne, Szkło pancerne, Szkło przemysłowe, i Szkło laboratoryjne i techniczne. Ma siedzibę w Euskirchen, Niemcy.

 5. CRIDESA

  Hiszpania

  Firma CRIDESA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, Szkło płaskie zbrojone, Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Alicante/Alacant, Hiszpania.

 1. HARD GLASS S.R.L.

  Włochy

  Firma HARD GLASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach szkło gięte. Ma siedzibę w Villafranca Padovana, Włochy.

 2. R&D PANZERGLAS

  Niemcy

  Firma R&D PANZERGLAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 1. EVOCGROUP

  Chiny

  Firma EVOCGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. FIBREFORCE COMPOSITES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FIBREFORCE COMPOSITES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło pancerne, i Szkło pancerne. Ma siedzibę w Runcorn, Zjednoczone Królestwo.

 3. HEBEI YUNIU FIBERGLASS MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEBEI YUNIU FIBERGLASS MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w Guangzong, Chiny.

 4. RACOLIN LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RACOLIN LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Włókno i wata szklana, i Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Clevedon, Zjednoczone Królestwo.

 5. ZHENGZHOU HAIYANG FIBERGLASS CO.LTD

  Chiny

  Firma ZHENGZHOU HAIYANG FIBERGLASS CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 6. SHANDONG WANYI GROUP CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHANDONG WANYI GROUP CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Ma siedzibę w heze, Chiny.

 7. IMS GLASS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IMS GLASS LTD, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło pancerne, i Szkło pancerne. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 8. KRAPE SA.

  Hiszpania

 1. GLAS-BERNINGER GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. DAVE CROOK

  Zjednoczone Królestwo

 3. GRPMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. BEREZHANSKY GLASS FACTORY

  Ukraina

 5. TILIA PROPERTIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. EXPRESSGLAS TRIMMIS AG

  Szwajcaria

 7. NEW GLASS TECHNOLOGY

  Belgia

  Firma NEW GLASS TECHNOLOGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach kryształy bezpieczne, szyby pancerne, szkło warstwowe wypukłe i płaskie, i szkło płaskie odporne na ciepło. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 8. ARMASSGLASS

  Turcja

  Firma ARMASSGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna samolotowe i okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach szyby pancerne, i szkło warstwowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. SIMGLASS

  Turcja

  Firma SIMGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szklane. Jest również obecna w dziedzinach kryształy hartowane, szkło warstwowe, szkło gięte, i szyby pancerne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. ALUMINIUM DE CROOCK

  Belgia

  Firma ALUMINIUM DE CROOCK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Kasy pancerne i sejfy, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Zamki, zasuwy i klucze, Kasy pancerne i sejfy, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Gijzegem, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo