• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło płaskie i lustra

Wyniki dla

Szkło płaskie i lustra - Import eksport

 1. IRLBACHER BLICKPUNKT GLAS GMBH

  Niemcy

  Irlbacher Blickpunkt Glas GmbH jest innowacyjną firmą w dziedzinie obróbki szkła działającą od ponad 80 lat. Wytwarzane produkty znajdują zastosowanie w inżynierii mechanicznej, budowlanej i sanitarnej, branży kominkowej, AGD i oświetleniowej, a także w przemyśle technicznym. Uważamy się nie tylko za dostawcę szkła, ale także rozwiązań spełniających nawet najtrudniejsze wymagania w naszej dziedzinie. Opracowujemy nowe rozwiązania systemowe dla naszych klientów i wspólnie z nimi. Produkujemy szkła specjalne według indywidualnych wymagań projektowych i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemiu doświadczeniu i wiedzy fachowej obróbka szkła ma tylko niewiele ograniczeń.

 2. LECO GLAS-, SPIEGEL- UND KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. PETSCHENIG GLASTEC GMBH

  Austria

 4. TOP SEAL MASCHINENSCHUTZSCHEIBEN GMBH

  Niemcy

 5. GLASMANUFAKTUR PFAEHLER GMBH & CO KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIDRIOS ANJUMARPA

  Hiszpania

 2. GREUBEL & SCHLIENZ INDUSTRIEVERTRETUNGEN GMBH

  Niemcy

 3. GRAMM GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. GLASRAUM GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MENNES GMBH SPEZIALGLAS- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

 1. TWINLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Fima Twinland GmbH & Co. KG jest firmą usługową, która od ponad 25 lat współpracuje z najważniejszymi partnerami azjatyckimi w branży dostawczej i meblarskiej. Naszym celem jest zapewnianie naszym klientom kompleksowego wsparcia, począwszy od pomysłu klienta, poprzez rozwój nowych produktów, aż po kompletną dostawę. Firma Twinland jest zawsze do dyspozycji swoich klientów. Nasza firma współpracuje ze skutecznymi i reaktywnymi partnerami, szczególnie z Chin. W celu polepszania komunikacji 20 lat temu otworzyliśmy biuro w Guangzhou (Chiny) i zatrudniliśmy tam kilku chińskich pracowników, którzy dokładają jeszcze większych starań, aby służyć wszelką pomocą naszym klientom. Tutaj należy przede wszystkim wspomnieć o kontroli jakości w zakładach, a także o monitorowaniu terminów. Ponadto, umożliwia nam ono jeszcze szybsze zajmowanie się zapytaniami klientów.

 2. IBEKA BOGDAN KULBAT SP.KOM.

  Polska

  Produkujące lustra przedsiębiorstwo Kulbat to fachowa firma ciesząca się ugruntowaną, tworzoną przez długie lata istnienia pozycją na krajowym rynku, która cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem naprawdę wszystkich osób, które korzystały z naszych usług a także świetną renomą. Lustra to mimo wszystko nie jedyny gatunek, jakie w swojej ofercie ma firma Kulbat. Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez firmę Kulbat! Niezwykle dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z wspaniałej jakości i miłego kontaktu z naszymi pracownikami.

  Wszystkie wyroby na "szkło płaskie i lustra"

 1. STEKLO EXPORT

  Rosja

  LLC Vladimir Glass ("StekloEksport") przetwarza szkło, eksportuje i importuje wyroby szklane, projektuje i produkuje szklane słoiki i butelki. Producent i dostawca wysokiej jakości opakowań szklanych, szkła płaskiego i luster zapewnia dostawę hurtową takich produktów jak: — szkło płaskie przezroczyste i nieprzezroczyste; — szyby okienne, gablotowe, meblowe i ochronne płaskie (triplex) o grubości od 1, 3 do 12 mm; — lustra; — szkło teksturowane, kolorowe i ozdobne; — szklane pojemniki do powszechnego użytku. Firma Vladimir Glass świadczy wszelkieo rodzaju usługi obróbki szkła: — cięcie na wymiar określony przez klienta; — hartowanie; — szlifowanie; — wiercenie; — faceting itp. Firma opracowuje dokumentację techniczną, projektuje butelki i naczynia, oryginalne szklane pojemniki i nakrętki, etykiety oraz elementy dekoracyjne. Realizując wszystkie etapy wytwarzania opakowań szklanych w ramach jednego zakładu produkcyjnego, zapewniamy ich wysoką jakość. Zaprojektowane przez nas charakterystyczne szklane słoiki i butelki stały się znanym i zapadającym w pamięć symbolem marki naszych klientów, co pomaga im w dalszej promocji swoich produktów na rynku. Zespół pracowników firmy ma również duże doświadczenie we wznoszeniu konstrukcji szklanych na potrzeby budownictwa cywilnego i przemysłowego. Wiedza inżynierska zespołu firmy Vladimir Glass oraz nieustanne wdrażanie nowych technologii pozwalają fimie poszerzać gamę wyrobów szklanych i odpowiadać na wymagania rynku.

 2. WYRÓB RENOWACJA OBSADZANIE LUSTER S.C. T. CZERWIŃSKA , M. CZERWIŃSKI

  Polska

  Oferujemy szeroki asortyment szkła dla wszystkich typów zastosowań. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy doradztwo w zakresie doboru szkła. Tworzymy naszą ofertę uwzględniając takie czynniki jak konstrukcja elementu końcowego, miejsce zastosowania, walory estetyczne oraz czas realizacji. Szlifowanie szkła jest to proces, który ma za zadanie wyrównać krawędzie oraz nadać im estetyczny wygląd. Szlifując krawędzie szkła korzystamy z tarcz diamentowych które zbierają odpowiednią ilość materiału pozostawiając je matowe oraz tarcze polerskie które nadają krawędziom poler.Wykonujemy fazowanie pod różnymi kątami na wybraną szerokość. Istnieje możliwość fazowania po łuku. Do wiercenia otworów wykorzystujemy specjalne diamentowe wiertła do szkła. Aby uzyskać najwyższy standard wiercenie odbywa się jednocześnie na obu powierzchniach szkła. Klejenie szkła techniką UV umożliwia zbudowanie oryginalnych wizualnie konstrukcji bez użycia śrub i zawiasów.

 3. GLASPROCES

  Polska

  Doświadczenie, elastyczność, indywidualne podejście to nasze cechy, a nasz cel to zadowolony klient. Profil naszej działalności to produkcja seryjna szkła i luster. Dla naszych klientów przetwarzamy szkło pod już istniejącą produkcję, a także pomagamy wprowadzać nowe i nietypowe produkty na rynek — również poprzez dostosowanie procesu produkcyjnego pod konkretne potrzeby odbiorców. Grupa docelowa to: fabryki mebli, branża agd i elektrotechniczna, firmy handlowe zaopatrujące markety, branża wyposażenia wnętrz, budowlanka. Jesteśmy w stanie zaoferować państwu: automatyczny rozkrój szkła i luster szlifowanie szkła i luster fazowanie szkła i luster drukowanie na szkle hartowanie szkła gięcie szkła przetwarzanie szkła na centrum obróbczym produkcja luster: produkt wykonujemy na każdy wymiar. Rodzaj obróbki w zależności od potrzeb; folia bezpieczeństwa, szlif trapezowy albo faza o szerokości od 5 do 40 mm. Listwy szklane: półprodukt pod łazienkowe decory szklane w różnych rozmiarach — zarówno do zdobienia na zimno, jak i do wypału w piecu komorowym. Kabiny prysznicowe i sanitarne walk in: system bezramowy, produkt niezwykle efektowny i wysokiej jakości. W standardzie szkło hartowane 8 mm. Panele ze szkła płaskiego i giętego: zastosowanie fronta mebli i agd, elektronika, osłony grzejników.

 4. GLASFABRIK LAMBERTS GMBH + CO. KG.

  Niemcy

  Pracownicy Glasfabrik Lamberts, od powstania firmy w 1887 roku, którą założył inżynier Laurenz Lamberts, zajmują się produkcją szkła lanego, tzn. szkła wytwarzanego w procesie walcowania. Firma będąca własnością rodzinną jest jedynym tego rodzaju średniej wielkości przedsiębiorstwem w Europie. Jako pierwszy i jedyny wytwórca szkła lanego na świecie firma Lamberts wytwarza wszystkie szkła w piecu telnowym, co jest metodą najbardziej przyjazną środowisku! Uznanie, że procesy produkcyjne powinny być oceniane według ich wpływu na środowisko i odpowiedno ulepszane doprowadziło LAMBERTS do pionierskiego kroku w latach 90. i znaczącej transformacji produkcji. Firma LAMBERTS udoskonaliła stopniowo swoje procesy produkcyjne, tak że wyrób szkła odbywa się z możliwie największym wykorzystaniem odpadów szklanych i szkła z recyklingu wysokiej jakości.

 5. STALMACH

  Polska

  Oferujemy: drzwi szklane, balustrady, podłogi, kabiny prysznicowe na wymiar, szklane panele ścienne emaliowane lub z wykorzystaniem fotografii wiele innych, interesujących Państwa produktów i usług szklarskich realizacje ze szkła ze szczyptą współczesnego designu, witraż Tiffanyego, witraż angielski, fusing, piaskowanie, ręczne grawerowanie szkła produkty artystyczne z wykorzystaniem szkła - nieograniczone możliwości tworzenia szklanych produktów. Proponujemy szkło cięte na wymiar, lustra - doskonała jakość piaskowania szkła i luster. Nieograniczone możliwości doboru wzorów piaskowania! Wykonujemy zlecenia na większą skalę, transporty zagraniczne - doskonała jakość i precyzja wykonania produktów ze szkła. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

 6. MAJSTER SZKLARZ WROCŁAW

  Polska

  Serdecznie witamy Państwa na wrocławskiej stronie internetowej firmy Majster Szklarz Wrocław. Nasza firma istnieje na rynku wrocławskim już od 1992 r., a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w naszej branży. Zajmujemy się kompleksową obróbką szkła i luster, realizujemy każde indywidualne zamówienia. Posiadamy specjalistyczne maszyny szklarskie umożliwiające wykonywanie takich usług jak fazowanie , szlifowanie, polerowanie prostoliniowe i krzywoliniowe, wiercenie otworów, piaskowanie wzorów na szkle itpZajmujemy się również montażem konstrukcji szklanych przy wykorzystaniu wszelkiego rodzaju szkła i luster tj. balustrady, ścianki, drzwi szklane w technologii bezramowej. Wykonujemy również meble szklane, gabloty, akwaria itp Oferujemy szeroki asortyment luster łazienkowych wraz z pomiarem i montażem u klienta.

 7. WSZYSTKO ZE SZKŁA JAROSŁAW KOMENDARSKI

  Polska

  Zakład szklarski Warszawa oferuje wszystkim zainteresowanym solidnie wykonane szkło do kuchni, efektowne i funkcjonalne szklane kabiny prysznicowe, a także designerskie lustra na wymiar. Każdy produkt został zrobiony z niebywałą starannością i precyzją. Wszystko ze szkła to długoletni lider w swojej branży, posiadający wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Indywidualne wyceny, profesjonalne projekty oraz fachowa obróbka szklana. W sprzedaży m.in. efektowne drzwi ze szkła oraz szykowne lustra na wymiar.

 8. IBEKA BOGDAN KULBAT SP.KOM.

  Polska

  Od 1991 roku zajmujemy się obróbką szkła i luster. Produkujemy szkła i lustra na wymiar. Do mebli (półki szklane, FRONTY DWUSTRONNIE LUSTRZANE, z grafiką, lustra fazowane, lacobele itp), Dla budownictwa ( balustrady szklane, drzwi, ściany, daszki itp). Produkujemy lustra wg wzorów własnych i wg wzorów klienta. LUSTRA BEZPIECZNE lustra klasyczne i kolorowe, z podświetleniem, w ramach i inne (wszystkie rodzaje). Współpracujemy z architektami wnętrz, producentami mebli, firmami budowlanymi i z każdym kto używa szkła płaskiego. Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych. Jeśli używacie Państwo szkła płaskiego lub luster to zapraszamy do współpracy, odpowiemy na każde zapytanie.

 1. GLASS & LUX

  Francja

  Z lusterkiem i płaskim szkiełkiem, firma Glass & Lux jest wyspecjalizowana w małych wymiarach i małych grubościach. Przekazujemy naszą wiedzę i umiejętności na rzecz przemysłu kosmetycznego (lusterka do makijażu do puderniczek i lusterka ręczne). Miliony lusterek wychodzą co roku z naszej jednostki produkcyjnej, by dotrzeć do fabryk producentów pudełek do makijażu, z ponad 20-letnim doświadczeniem, ze zmotywowaną ekipą, doświadczoną w wycinaniu i obróbce.

 2. CENTRUM OBROBKI SZKLA

  Polska

  Centrum Obróbki Szkła w Bochni to firma specjalizująca się w obróbce CNC szkła oraz wykonawstwie konstrukcji szklanych. Kompleksowo wykonuje m.in. panele szklane, kabiny prysznicowe, lustra czy drzwi ze szkła. Służy fachowym doradztwem oraz pomaga w pracach projektowych i montażowych. Dokłada wszelkich starań, by dostarczane wyroby były estetyczne i funkcjonalne.

 3. LIDER GLASS DANIEL RATYŃSKI

  Polska

  Lider Glass to zakład szklarski świadczący całodobowe usługi szklarskie. Profesjonalnie wykonuje szklenie, wymiany szyb, przycinanie szkła oraz wiele innych prac. Wykonuje wyroby szklane na zamówienie. Są to między innymi: zabudowy szklane, lustra na wymiar, kabiny prysznicowe, meble, gabloty czy szyby zespolone. W ofercie ma szkło Lacobel, budowlane, bezpieczne oraz wiele innych rodzajów. Zapewnia kompleksową realizację zleceń oraz fachowe doradztwo.

 4. APERTE, UAB

  Litwa

 5. MARISTIKA, UAB

  Litwa

 6. BURGLASS

  Turcja

 7. GLASDIENST DIREKT GMBH

  Niemcy

 8. ARSAL ELEKTRIK ELEKTRONIK LTD. STI.

  Turcja

 9. HANSERT GLAS GMBH

  Niemcy

 10. KINGDOM GLASS & MIRRORS

  Ukraina